'Standard verliest prijsschutter'

door
'Standard verliest prijsschutter'

Bij Standard willen ze na enkele ontgoochelende jaren een nieuwe start nemen. Alles op Sclessin is dezer dagen nieuw: nieuwe eigenaars, een nieuwe sportief directeur, een nieuwe trainer... Alleen de nieuwe spelers zijn nog niet gevolgd. Voorlopig moet Ronny Deila het dus met de oude spelers doen. Zijn grootste troef dreigt hij wel te verliezen.


Sudpresse stelt immers dat de kans alsmaar groter wordt dat Jackson Muleka niet meer terugkeert bij de Rouches. De Congolese aanvaller werd in januari verhuurd aan Kasimpasa, nadat hij onder Luka Elsner op de achtergrond geraakt werd. Maar in Turkije ontplofte Muleka helemaal. Met twaalf goals en vijf assists in veertien wedstrijden werd hij dé sensatie van de tweede seizoenshelft.

Het hoeft dan ook niet verbazen dat Muleka met zijn prestaties de aandacht getrokken heeft van zowat elke Turkse topclub en ook van enkele Duitse teams, maar het zou vooral Kasimpasa zijn dat momenteel doordrukt. Zij willen hun goudhaantje absoluut aan boord houden. Standard lijkt mee te werken aan een transfer als er voldoende boter bij de vis komt.

ONTEVREDEN
Dat zal wellicht ook te maken hebben met de wens van Muleka, want afgaande op diens uitspraken de voorbije maanden lijkt de 22-jarige niet al te happig om terug te keren naar Standard. Hij deed meermaals in interviews zijn beklag over de manier waarop hij moest vertrekken en over het feit dat hij na zijn goede eerste seizoen geen loonsverhoging kreeg, terwijl hij destijds voor een habbekrats getekend had om toch maar in Europa zijn kans te krijgen.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

Een aderlating voor Standard?

Meest recent

"Je brengt me in problemen bij Courtois" - Kompany dribbelt netelige vraag

In de Champions League heeft Bayern München dinsdagavond een eerste grote stap richting de ...

14
14
Taravel zakt weg: Anderlecht richt blik op opvolgers

De 4-2-nederlaag op Club Brugge heeft het debat rond Jérémy Taravel weer helemaal ...

47
47
Vertrek voor Vanaken? 'Club Brugge schiet in actie'

Met Simon Mignolet ziet Club Brugge na het seizoen één van zijn vaste steunpilaren ...

132
132
Stoel Taravel wankelt: "Op basis van wat is hij hoofdcoach?"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

50
50
'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

108
108
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

77
77
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

99
99
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

93
93
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

141
141
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

43
43
Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

106
106
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

327
327
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

136
136
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

214
214
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0
Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

58
58
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

206
206
Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

98
98
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

31
31
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

144
144
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

97
97
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

364
364
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

247
247
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

354
354
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

317
317

Meer sportnieuws