'Standard verliest prijsschutter'

203 stemmen
'Standard verliest prijsschutter'

Bij Standard willen ze na enkele ontgoochelende jaren een nieuwe start nemen. Alles op Sclessin is dezer dagen nieuw: nieuwe eigenaars, een nieuwe sportief directeur, een nieuwe trainer... Alleen de nieuwe spelers zijn nog niet gevolgd. Voorlopig moet Ronny Deila het dus met de oude spelers doen. Zijn grootste troef dreigt hij wel te verliezen.


Sudpresse stelt immers dat de kans alsmaar groter wordt dat Jackson Muleka niet meer terugkeert bij de Rouches. De Congolese aanvaller werd in januari verhuurd aan Kasimpasa, nadat hij onder Luka Elsner op de achtergrond geraakt werd. Maar in Turkije ontplofte Muleka helemaal. Met twaalf goals en vijf assists in veertien wedstrijden werd hij dé sensatie van de tweede seizoenshelft.

Het hoeft dan ook niet verbazen dat Muleka met zijn prestaties de aandacht getrokken heeft van zowat elke Turkse topclub en ook van enkele Duitse teams, maar het zou vooral Kasimpasa zijn dat momenteel doordrukt. Zij willen hun goudhaantje absoluut aan boord houden. Standard lijkt mee te werken aan een transfer als er voldoende boter bij de vis komt.

ONTEVREDEN
Dat zal wellicht ook te maken hebben met de wens van Muleka, want afgaande op diens uitspraken de voorbije maanden lijkt de 22-jarige niet al te happig om terug te keren naar Standard. Hij deed meermaals in interviews zijn beklag over de manier waarop hij moest vertrekken en over het feit dat hij na zijn goede eerste seizoen geen loonsverhoging kreeg, terwijl hij destijds voor een habbekrats getekend had om toch maar in Europa zijn kans te krijgen.

LEES OOK: 'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Een aderlating voor Standard?

Meest recent

"Scheidsrechter zag het anders" - Broos scherp na dubbel rood

Wat één van de hoogtepunten uit zijn carrière moest worden, draaide uit op een ...

18
18
Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

34
34
'Anderlecht vliegt direct mercato op met Goto-miljoenen'

RSC Anderlecht wacht nog steeds op een nieuwe trainer, maar is ondertussen wel actief op de ...

170
170
Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

62
62
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

71
71
Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

134
134
Grote ergernis bij WK-openingsmatch: "Doodsteek voetbalfan"

De kop is eraf op het wereldkampioenschap 2026. Co-gastland Mexico en het Zuid-Afrika van bondscoach ...

170
170
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

176
176
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

61
61
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

143
143
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

287
287
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

365
365
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

77
77
Zwaar dilemma Garcia: "Dat duo mag blijven staan"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

534
534
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

73
73
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

442
442
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

637
637
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

247
247
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

302
302
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

102
102
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

913
913
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

493
493
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

150
150
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

459
459
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

610
610

Meer sportnieuws