'Standard verliest prijsschutter'

door
'Standard verliest prijsschutter'

Bij Standard willen ze na enkele ontgoochelende jaren een nieuwe start nemen. Alles op Sclessin is dezer dagen nieuw: nieuwe eigenaars, een nieuwe sportief directeur, een nieuwe trainer... Alleen de nieuwe spelers zijn nog niet gevolgd. Voorlopig moet Ronny Deila het dus met de oude spelers doen. Zijn grootste troef dreigt hij wel te verliezen.


Sudpresse stelt immers dat de kans alsmaar groter wordt dat Jackson Muleka niet meer terugkeert bij de Rouches. De Congolese aanvaller werd in januari verhuurd aan Kasimpasa, nadat hij onder Luka Elsner op de achtergrond geraakt werd. Maar in Turkije ontplofte Muleka helemaal. Met twaalf goals en vijf assists in veertien wedstrijden werd hij dé sensatie van de tweede seizoenshelft.

Het hoeft dan ook niet verbazen dat Muleka met zijn prestaties de aandacht getrokken heeft van zowat elke Turkse topclub en ook van enkele Duitse teams, maar het zou vooral Kasimpasa zijn dat momenteel doordrukt. Zij willen hun goudhaantje absoluut aan boord houden. Standard lijkt mee te werken aan een transfer als er voldoende boter bij de vis komt.

ONTEVREDEN
Dat zal wellicht ook te maken hebben met de wens van Muleka, want afgaande op diens uitspraken de voorbije maanden lijkt de 22-jarige niet al te happig om terug te keren naar Standard. Hij deed meermaals in interviews zijn beklag over de manier waarop hij moest vertrekken en over het feit dat hij na zijn goede eerste seizoen geen loonsverhoging kreeg, terwijl hij destijds voor een habbekrats getekend had om toch maar in Europa zijn kans te krijgen.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: talent toont zijn enorme potentieel

Een aderlating voor Standard?

Meest recent

Club-ster valt zwáár door de mand: kranten geven 3 op 10

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

42
42
Extra drama voor Club: titularis afgevoerd op brancard

In de Champions League heeft Club Brugge woensdagavond een flinke opdoffer geslikt. Na een pover ...

95
95
UCL: Arsenal klopt Bayern, afgang Liverpool, CDK en Mbappé heersen

Het Bayern München van coach Vincent Kompany heeft zijn eerste nederlaag van het seizoen ...

42
42
Trieste aftocht: Sporting geeft zwak Club pak voor de broek

Club Brugge zal tijdens de drie resterende speeldagen nog vol aan de bak moeten om de League Phase ...

86
86
Domper op bloedvorm: misnoegde Trossard sjokt van veld

Leandro Trossard is de laatste weken uitstekend in vorm bij Arsenal FC. Woensdagavond startte de ...

30
30
Club krijgt klappen in Lissabon: "Hij is dé zwakke schakel"

In de Champions League dreigt Club Brugge een flinke kater te gaan oplopen. Op het veld van Sporting ...

249
249
Club Brugge van hemel naar hel: VAR kwelduivel van dienst

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdagavond op tegen Sporting CP. Even leek er een ...

181
181
Oorlogsverklaring aan DAZN: Pro League dropt fors statement

Het Belgische clubvoetbal rekent momenteel af met een heuse crisis. Rechtenhouder DAZN heeft het ...

229
229
Union verbluft Europa: "Heksenketel ongemakkelijk stil"

Union SG heeft dinsdagavond voor een zoveelste hoogtepunt gezorgd. In de Champions League gingen de ...

262
262
Uitslagen UCL: Pocognoli vloekt ondanks monumentale blunder

Het AS Monaco van coach Sébastien Pocognoli heeft woensdag twee dure punten verspeeld in de ...

32
32
Loting WK '26: Duivels moeten deze 'Poule des Doods' vrezen

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

167
167
Sporting-Club Brugge: grote favoriet nu al bekend

In de Champions League kruist Club Brugge woensdagavond de degens met Sporting CP. Een jaartje ...

342
342
Eén verrassing in basiself Club, Sporting met 3 nieuwe namen

Om 21u staat Club Brugge voor zijn vijfde opdracht in de Champions League. Het hoopt verder te gaan ...

155
155
'Anderlecht moet bliksemsnel toeslaan voor toptalent'

Het wordt uitkijken wat Anderlecht tijdens de wintermercato zal doen. Sportief directeur Olivier ...

210
210
Fink spreekt klare taal over Europese ambities

Donderdag mag KRC Genk weer aan de bak in de Europa League. Daarin krijgt het voor zijn vijfde ...

56
56
Benteke krijgt slecht nieuws: transfer in de maak?

Het was bij de Rode Duivels de voorbije maanden zoeken in de spits, maar aan Christian Benteke werd ...

67
67
Goots stelt zich grote vragen bij aanpak Antwerp

Antwerp wacht zondag een aartsmoeilijke uitwedstrijd tegen Club Brugge. De Great Old zal die ...

158
158
Pro League stapt naar rechtbank in DAZN-conflict

Er heerste de voorbije maanden al grote onzekerheid over de toekomst van het televisiecontract voor ...

154
154
DAZN-bom: één fatale clausule verplettert Belgisch voetbal

Eén zinnetje in de tender, zogezegd om de fan te beschermen, dreigt nu het hele Belgische ...

417
417
'Strijd om David helemaal los: 3 Engelse clubs all-in'

Vorig seizoen ontpopte Promise David zich tot dé revelatie bij Union. In deze jaargang heeft ...

69
69
'Renard-aankoop in lastig parket bij Anderlecht'

Olivier Renard is intussen zowat een jaar aan de slag als sportief directeur bij Anderlecht. Zijn ...

152
152
Union prijkt dankzij transfers in zeer straf lijstje

Union blijft maar indruk maken. Dinsdagavond zorgde het voor een nieuwe stunt in de Champions League ...

47
47
Mourinho vol lof: Belg verrast hem compleet

Benfica won dinsdagavond met 0-2 op het veld van Ajax. Bij de Amsterdammers kwamen drie Belgen in ...

129
129
Wijnants verrast: ‘Deze JPL-outsider haalt gewoon de top zes

Topclubs als KRC Genk, Standard, Royal Antwerp FC en AA Gent stellen tot op heden toch teleur in de ...

170
170
KRC Genk slijpt de messen: derde stunt op komst?

KRC Genk neemt het donderdag op tegen FC Basel in de Europa League. De Limburgers kunnen mits een ...

298
298

Meer sportnieuws