Eupen laat Agbadou gaan, nieuwe club Kylian Hazard

100 stemmen
Eupen laat Agbadou gaan, nieuwe club Kylian Hazard

Hoewel er de voorbije weken al heel wat transferbeweging waar te nemen was, heeft de zomerse mercato nu pas officieel zijn deuren geopend. En ook in de Jupiler Pro League zorgt dat voor behoorlijk veel transacties. Zo werden donderdag opnieuw verschillende transfers afgerond.


KAS Eupen zag bijvoorbeeld één van haar steunpilaren vertrekken. De club uit het Oostkantons nam namelijk afscheid van Emmanuel Agbadou. De 24-jarige verdediger uit Ivoorkust heeft een sterk seizoen achter de rug bij de Panda's. In januari werd hij zelfs nog gelinkt aan een overstap naar AA Gent of Club Brugge. Maar Agbadou besluit nu om voor een buitenlands avontuur te kiezen.

Zo werd hij officieel voorgesteld bij Stade Reims. De Franse eersteklasser, die vorig seizoen 12de werd in de Ligue 1, heeft inmiddels heel wat oude bekenden uit het Belgische voetbal onder contract staan: Wout Faes, Thomas Foket, Maxime Busi, Nicolas Penneteau, Thibault De Smet, ... . Aan dat lijstje wordt nu dus ook Agbadou toegevoegd. Hij tekende voor vijf seizoenen, de exacte transfersom werd niet gecommuniceerd.

HAZARD IS BACK
En ook Kylian Hazard is inmiddels weer van straat. Eerder deze week werd het contract van de aanvaller bij Cercle Brugge in onderling overleg ontbonden. En nu maakt hij van zijn transfervrije status gebruik om terug te keren naar RWDM. Daar was de jongere broer van Thorgan en Eden de voorbije maanden al actief op huurbasis. Hazard tekende tot medio 2024, met een optie tot nog een extra seizoen.

LEES OOK: Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

De transfermarkt zou maar een maandje mogen duren ...

Meest recent

Genk pakt uit: Hayen krijgt héél wat versterking

Bij KRC Genk willen ze na een tegenvallend seizoen absoluut beter gaan doen. De Limburgers waren ...

0
0
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

12
12
TRANSFERUURTJE: 'Vrancken vindt club, Club krijgt ja van topper'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

113
113
Beste WK-Duivel? Mechele reageert erg verrassend

Wie had ooit gedacht dat Brandon Mechele een basispion op het WK zou zijn voor de Rode Duivels? De ...

56
56
Nieuw-Zeeland roept ferme waarschuwing naar België

Zaterdagochtend staan België en Nieuw-Zeeland tegenover elkaar namens de laatste groepsmatch ...

117
117
Vandenbempt verwoest één Duivel: “Niet meer verdedigbaar”

De Rode Duivels bekampen Nieuw-Zeeland in de laatste groepsmatch van het WK. België moet winnen ...

180
180
Duivels extra onder druk voor Nieuw-Zeeland: “Hallucinant”

De Rode Duivels nemen het zaterdagochtend op tegen Nieuw-Zeeland. Met twee punten uit twee ...

54
54
‘Knopen doorgehakt: pakt Club Brugge uit met Sels?’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman. Simon Mignolet stopt en Dani van den Heuvel ...

488
488
Beveren jubelt: sterspeler blijft alsnog aan boord

SK Beveren veroverde vorig seizoen tot ieders verbazing met grote overmacht de titel in 1B en mag ...

60
60
Vandenbempt waarschuwt Garcia: "Zou enorme fout zijn"

De Rode Duivels staan voor hun match van de waarheid. Tegen Nieuw-Zeeland moeten ze nog alle zeilen ...

192
192
Sporting Hasselt slaat zeer fraaie Belgische dubbelslag

Het wordt komend seizoen in de Challenger Pro League uitkijken naar welke meerwaarde Sporting ...

87
87
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

91
91
'Man City haalt keihard uit met deal van 135 miljoen'

Bij Manchester City beginnen ze deze zomer aan een nieuw tijdperk na het vertrek van Pep Guardiola. ...

47
47
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

37
37
Rode Duivels krijgen zware uppercut vlak voor groepsfinale

De Rode Duivels staan voor hun groepsfinale al met de rug tegen de muur. En vlak voor de beslissende ...

414
414
'KV Mechelen laat goalgetter rijpen, nieuwe keeper Westerlo'

Nu de meeste eersteklassers weer begonnen zijn aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen, willen ze ...

46
46
De Cat en Lukaku bij Anderlecht? Dit zegt Vitor Bruno

Na alweer een tegenvallend seizoen hoopt Anderlecht straks eindelijk weer de aansluiting te maken ...

221
221
Mechele benoemt Duivels probleem: "Dat was wake-upcall"

Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd zijn de Rode Duivels aan zet in hun laatste groepswedstrijd op ...

89
89
'Union krijgt zeer pikante vraagprijs te horen'

Union was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

69
69
Club Brugge ruikt dubbele stuntdeal na plotse wending

Club Brugge staat op het punt om te verrassen op de transfermarkt. Er ligt een dubbele stunt op ...

376
376
'Shoppinglijstje Sibierski uitgebreid na forse domper'

Bij Anderlecht lijken ze eindelijk klaar om helemaal aan hun zomermercato te beginnen. Met Vitor ...

487
487
Doku, Lukaku, Vanaken: Garcia brengt verrassende update

Zaterdagochtend staan de Rode Duivels voor hun match van de waarheid op dit WK. Tegen Nieuw-Zeeland ...

520
520
Oranje boekt weer vlotte zege, Japan en Zweden ook door

In de nacht van donderdag op vrijdag viel ook in groep F nog de beslissing. Oranje verzekerde zich ...

59
59
Turkije redt zijn eer nog, Australië mogelijk tegen Duivels

Vrijdagochtend werd ook nog de slotspeeldag in groep D op het WK afgewerkt. Daarin heeft Turkije ...

81
81
Ecuador schiet wakker: Angulo en Rodriguez doen Duitsers das om

Op het WK 2026 heeft 'dark horse' Ecuador in de laatste groepsmatch dan toch zijn eerste zege ...

124
124

Meer sportnieuws