Eupen laat Agbadou gaan, nieuwe club Kylian Hazard

door
Eupen laat Agbadou gaan, nieuwe club Kylian Hazard

Hoewel er de voorbije weken al heel wat transferbeweging waar te nemen was, heeft de zomerse mercato nu pas officieel zijn deuren geopend. En ook in de Jupiler Pro League zorgt dat voor behoorlijk veel transacties. Zo werden donderdag opnieuw verschillende transfers afgerond.


KAS Eupen zag bijvoorbeeld één van haar steunpilaren vertrekken. De club uit het Oostkantons nam namelijk afscheid van Emmanuel Agbadou. De 24-jarige verdediger uit Ivoorkust heeft een sterk seizoen achter de rug bij de Panda's. In januari werd hij zelfs nog gelinkt aan een overstap naar AA Gent of Club Brugge. Maar Agbadou besluit nu om voor een buitenlands avontuur te kiezen.

Zo werd hij officieel voorgesteld bij Stade Reims. De Franse eersteklasser, die vorig seizoen 12de werd in de Ligue 1, heeft inmiddels heel wat oude bekenden uit het Belgische voetbal onder contract staan: Wout Faes, Thomas Foket, Maxime Busi, Nicolas Penneteau, Thibault De Smet, ... . Aan dat lijstje wordt nu dus ook Agbadou toegevoegd. Hij tekende voor vijf seizoenen, de exacte transfersom werd niet gecommuniceerd.

HAZARD IS BACK
En ook Kylian Hazard is inmiddels weer van straat. Eerder deze week werd het contract van de aanvaller bij Cercle Brugge in onderling overleg ontbonden. En nu maakt hij van zijn transfervrije status gebruik om terug te keren naar RWDM. Daar was de jongere broer van Thorgan en Eden de voorbije maanden al actief op huurbasis. Hazard tekende tot medio 2024, met een optie tot nog een extra seizoen.

LEES OOK: Slagveld bij Licentiecommissie: 11 clubs moeten vrezen

De transfermarkt zou maar een maandje mogen duren ...

Meest recent

Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

32
32
'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

40
40
JPL op keerpunt: Play-Offs snel terug in nieuw kleedje?

Vrijdagavond gaan de Play-Offs in de Jupiler Pro League weer van start. Door de grote ...

114
114
Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

In navolging van Simon Mignolet, die donderdag zijn nakend pensioen aankondigde, dreigt Club Brugge ...

216
216
WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, binnen exact 70 dagen wordt de openingswedstrijd ...

99
99
Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Thorgan Hazard is dit seizoen opnieuw van groot belang bij RSC Anderlecht. Desondanks is het ...

149
149
Open mond bij Bayern-sterren: Kompany steelt de show

Vincent Kompany levert uitstekend werk als hoofdcoach bij Bayern München. Maar de voormalige ...

196
196
Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

392
392
'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

254
254
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

79
79
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

674
674
De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Nathan De Cat heeft in Amerika niet alleen zijn debuut bij de Rode Duivels gemaakt. Bij Anderlecht ...

220
220
Mignolet als voorbode: halve basisploeg richting exit bij Club

Simon Mignolet heeft zijn afscheid bij Club Brugge aangekondigd. De doelman maakte donderdag bekend ...

248
248
Duivel imponeert: afwezige op stage moet vrezen voor plek

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

227
227
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

105
105
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona hervat komend weekend de Spaanse titelstrijd met een topper tegen Atlético ...

64
64
Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

177
177
'Club Brugge ongenadig: hard verdict voor Jackers'

Aan alle mooie liedjes komt een eind. Zo ook aan dat van Simon Mignolet en Club Brugge, dat komende ...

544
544
Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor KRC Genk, dat zo tijd krijg om de kater na het mislopen ...

232
232
Brugse terreuravond: schokkende waarheid komt boven

Opmerkelijk nieuws vanuit Brugge. Daar stond immers een man terecht vanwege brandstichting op een ...

104
104
'Anderlecht dumpt dertigers: kwartet richting exit'

Zoals wel meer topclubs heeft RSC Anderlecht een jonge kleedkamer, met meer tieners en prillle ...

449
449
'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

579
579
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

67
67
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

223
223
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

759
759

Meer sportnieuws