Eupen laat Agbadou gaan, nieuwe club Kylian Hazard

100
Eupen laat Agbadou gaan, nieuwe club Kylian Hazard

Hoewel er de voorbije weken al heel wat transferbeweging waar te nemen was, heeft de zomerse mercato nu pas officieel zijn deuren geopend. En ook in de Jupiler Pro League zorgt dat voor behoorlijk veel transacties. Zo werden donderdag opnieuw verschillende transfers afgerond.


KAS Eupen zag bijvoorbeeld één van haar steunpilaren vertrekken. De club uit het Oostkantons nam namelijk afscheid van Emmanuel Agbadou. De 24-jarige verdediger uit Ivoorkust heeft een sterk seizoen achter de rug bij de Panda's. In januari werd hij zelfs nog gelinkt aan een overstap naar AA Gent of Club Brugge. Maar Agbadou besluit nu om voor een buitenlands avontuur te kiezen.

Zo werd hij officieel voorgesteld bij Stade Reims. De Franse eersteklasser, die vorig seizoen 12de werd in de Ligue 1, heeft inmiddels heel wat oude bekenden uit het Belgische voetbal onder contract staan: Wout Faes, Thomas Foket, Maxime Busi, Nicolas Penneteau, Thibault De Smet, ... . Aan dat lijstje wordt nu dus ook Agbadou toegevoegd. Hij tekende voor vijf seizoenen, de exacte transfersom werd niet gecommuniceerd.

HAZARD IS BACK
En ook Kylian Hazard is inmiddels weer van straat. Eerder deze week werd het contract van de aanvaller bij Cercle Brugge in onderling overleg ontbonden. En nu maakt hij van zijn transfervrije status gebruik om terug te keren naar RWDM. Daar was de jongere broer van Thorgan en Eden de voorbije maanden al actief op huurbasis. Hazard tekende tot medio 2024, met een optie tot nog een extra seizoen.

LEES OOK: Bassette schiet plots poorten naar knaltransfer open

De transfermarkt zou maar een maandje mogen duren ...

Meest recent

Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

40
40
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

16
16
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

165
165
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

75
75
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

124
124
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

251
251
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

112
112
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

105
105
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

486
486
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

139
139
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

93
93
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

114
114
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

31
31
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

79
79
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

309
309
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

42
42
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

56
56
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

23
23
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

124
124
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

59
59
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

232
232
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

77
77
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

237
237
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

33
33
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

90
90

Meer sportnieuws