Florentino Pérez heeft excellent nieuws voor Hazard

door
Florentino Pérez heeft excellent nieuws voor Hazard

Hun Nations League-verplichtingen zitten erop en dus kunnen de Rode Duivels met een welverdiende vakantie vetrekken. Al staan verschillende spelers ook voor een belangrijke periode in hun carrière. Dat geldt ook voor Eden Hazard, die er volgend seizoen meteen zal moeten staan.


Tijdens het afgelopen vierluik met de Duivels, liet Hazard bij momenten veelbelovende flitsen zien. Het operatief verwijderen van het metalen plaatje in zijn enkel lijkt dus stilaan de vrachten af te werpen. Maar het werd ook meermaals duidelijk dat hij een schrijnend gebrek aan wedstrijdritme heeft. Om terug op topniveau te geraken zal hij dus ook op clubniveau regelmatiger minuten moeten maken. En dat zal naar alle waarschijnlijkheid toch bij Real Madrid moeten gebeuren, zo lijkt een vertrek bij de Champions League-winnaar niet meer aan de orde.

Hazard liet zelf al verstaan dat hij ondanks zijn moeilijke situatie graag wil blijven. En ook voorzitter Florentino Pérez blijkt zich te kunnen vinden in dat plan. "Hazard heeft gewoon veel pech gehad", zei Pérez bij El Chiringuito. "Na de trap van Meunier stak een plakaatje in zijn enkel, zelfs twee plakaatjes. Nu dat verwijderd is, zien we dat het beter gaat met hem. Hij heeft veel zin in volgend jaar en heeft het verlangen om weer zijn beste vorm te vinden en wij moeten daarin geloven."

DISCIPLINE IN VERLOF
Pérez heeft zijn miljoenenaanwinst dus nog niet opgegeven. Al breekt voor Hazard nu een cruciale periode aan. Tijdens de vorige jaren liet hij de teugels te vaak vieren gedurende zijn vakantieperiode, waardoor hij telkens met een bepaalde fysieke achterstand terug bij zijn club arriveerde. Met alle gevolgen van dien. Dit keer wordt het echter zaak om dit keer zo fit mogelijk terug te keren naar Madrid. Aan Hazard om te tonen dat hij die discipline wel degelijk aan de dag kan leggen.

LEES OOK: Real moet zwoegen voor zege, baalavond voor Pocognoli

Hazard gaat zijn beste vorm terugvinden ...

Meest recent

Real moet zwoegen voor zege, baalavond voor Pocognoli

Dinsdagavond stonden er in de Champions League nog drie heenwedstrijden in de play-offs op het ...

0
0
'Anderlecht pakt door: deze naam prioriteit voor TD'

Er ligt bij Anderlecht nog heel wat werk op de plank, zo bleek zondag nogmaals met de zwakke 0-0 ...

38
38
Benfica-Real stilgelegd: Vinicius stapt van het veld

Drie weken na hun thriller op de slotspeeldag van de league phase staan Benfica en Real Madrid ...

48
48
Simeone zwaar op zijn hoede voor Club: "Complete ploeg"

Vorig seizoen schopte Club Brugge het knap tot de achtste finales van de Champions League. Deze ...

18
18
'Standard baalt: miljoenen zomaar vergooid'

Standard was de voorbije jaren vrijwel altijd op zoek naar extra centen, want de financiële ...

55
55
'Anderlecht denkt ook aan Fransman als nieuwe TD'

Het zijn voor Anderlecht zeer drukke tijden. Er staan grote veranderingen op til bij Paars-Wit, dat ...

89
89
Noa Lang bezorgt Galatasaray topavond tegen Juventus

De openingswedstrijd in de play-offs van de Champions League heeft meteen spektakel opgeleverd. ...

48
48
'Kink in de kabel: Schreuder niet naar Anderlecht?'

Het shockeffect van tussenpaus Jérémy Taravel lijkt al uitgewerkt, en dus hoopt RSC ...

278
278
Antwerp jaagt Gheysens weg: kandidaat-overnemers bekend

Door de nederlaag tegen Westerlo is de top zes ver weg voor Antwerp, dat plots zelfs weer achterom ...

564
564
‘Pijnlijke exit: Anderlecht zet speler brutaal buiten’

Anderlecht wil de kern verder afslanken, maar die operatie loopt niet zoals gepland — en ...

501
501
Commotie bij Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge hoopt zich straks voorbij Atlético Madrid naar de 1/8 finale van de Champions ...

357
357
Anderlecht speelt open kaart: De Cat richting uitgang?

Zowat de enige constante bij RSC Anderlecht dit seizoen zijn de straffe prestaties van Nathan De ...

337
337
Alarm bij Club Brugge: peperdure aankoop ontspoort

Club Brugge betaalde deze zomer een fortuin voor een nieuwe smaakmaker, maar het verhaal heeft meer ...

237
237
'Schreuder als tussenpaus: masterplan Anderlecht onthuld?'

Tenzij zijn huidige werkgever Al-Diriyah nog roet in het eten gooit wordt Alfred Schreuder allicht ...

581
581
Leko vist trio op: Club Brugge maakt CL-selectie bekend

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

244
244
Exit Brusselmans: 'Duistere reden beroert iedereen'

Herman Brusselmans was jarenlang een vertrouwd gezicht in meerdere televisie-programma's. Zijn ...

83
83
Harde hand Hayen bij KRC Genk onthuld: "Strenge regels"

Nicky Hayen heeft van KRC Genk weer een Play-Off 1-kandidaat gemaakt. De oefenmeester werd ...

287
287
Antwerp hoort schorsingsvoorstel Tsunashima na Anderlecht

Royal Antwerp FC ging in de terugwedstrijd van de halve finale van de beker met 0-4 onderuit tegen ...

84
84
'Zeven clubs kloppen aan bij Anderlecht: 20 miljoen'

Terwijl RSC Anderlecht achter de schermen nog bezig is de staf te vormen, zijn andere clubs al bezig ...

442
442
Antwerp-trio afgemaakt: “Zij gaan mee kopje onder”

Royal Antwerp FC incasseerde de afgelopen weken heel wat uppercuts. Eerst was er de uitschakeling in ...

197
197
Club Brugge opgelet: zwakte én sterkte Atlético blootgelegd

Club Brugge bekampt in de tussenronde van de Champions League Atlético Madrid. De formatie ...

72
72
Spectaculaire comeback Neuer? Doelman zet puntjes op de i

Manuel Neuer zal de geschiedenisboeken ingaan als één van de beste doelmannen ooit. De ...

47
47
Leko verbaast met aanpak: “Een draw is géén goed resultaat”

Club Brugge hoopt in de Champions League te verrassen. In de tussenronde wacht het Atlético ...

73
73
Winterse knaltransfer KRC Genk ketste af: “Droomclub"

De wintermercato zit er al een tijdje op. De Belgische clubs waren weer actief en ook bij KRC Genk ...

195
195
Sabbe roept oorlogstaal: ferme uitspraken voor Atlético

Club Brugge en Atlético Madrid kijken elkaar recht in de ogen namens de tussenronde van de ...

119
119

Meer sportnieuws