Florentino Pérez heeft excellent nieuws voor Hazard

stemmen
Florentino Pérez heeft excellent nieuws voor Hazard

Hun Nations League-verplichtingen zitten erop en dus kunnen de Rode Duivels met een welverdiende vakantie vetrekken. Al staan verschillende spelers ook voor een belangrijke periode in hun carrière. Dat geldt ook voor Eden Hazard, die er volgend seizoen meteen zal moeten staan.


Tijdens het afgelopen vierluik met de Duivels, liet Hazard bij momenten veelbelovende flitsen zien. Het operatief verwijderen van het metalen plaatje in zijn enkel lijkt dus stilaan de vrachten af te werpen. Maar het werd ook meermaals duidelijk dat hij een schrijnend gebrek aan wedstrijdritme heeft. Om terug op topniveau te geraken zal hij dus ook op clubniveau regelmatiger minuten moeten maken. En dat zal naar alle waarschijnlijkheid toch bij Real Madrid moeten gebeuren, zo lijkt een vertrek bij de Champions League-winnaar niet meer aan de orde.

Hazard liet zelf al verstaan dat hij ondanks zijn moeilijke situatie graag wil blijven. En ook voorzitter Florentino Pérez blijkt zich te kunnen vinden in dat plan. "Hazard heeft gewoon veel pech gehad", zei Pérez bij El Chiringuito. "Na de trap van Meunier stak een plakaatje in zijn enkel, zelfs twee plakaatjes. Nu dat verwijderd is, zien we dat het beter gaat met hem. Hij heeft veel zin in volgend jaar en heeft het verlangen om weer zijn beste vorm te vinden en wij moeten daarin geloven."

DISCIPLINE IN VERLOF
Pérez heeft zijn miljoenenaanwinst dus nog niet opgegeven. Al breekt voor Hazard nu een cruciale periode aan. Tijdens de vorige jaren liet hij de teugels te vaak vieren gedurende zijn vakantieperiode, waardoor hij telkens met een bepaalde fysieke achterstand terug bij zijn club arriveerde. Met alle gevolgen van dien. Dit keer wordt het echter zaak om dit keer zo fit mogelijk terug te keren naar Madrid. Aan Hazard om te tonen dat hij die discipline wel degelijk aan de dag kan leggen.

LEES OOK: 'Mourinho gaat los bij Real: zés grote zomeraanwinsten'

Hazard gaat zijn beste vorm terugvinden ...

Meest recent

Lierse SK is Franse clubs te snel af voor toptalent

Lierse SK is een club die jonge Belgen kansen geeft. De club uit de Challenger Pro League is een van ...

1
1
'Sibierski verrast: extra versterking bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat deze zomer de nodige transfers afronden. De Brusselaars willen op ...

149
149
'Noa Lang versiert opnieuw droomtransfer'

Noa Lang staat voor een drukke zomer. Hij trekt met Nederland naar het WK en het is belangrijk voor ...

40
40
Rigaux zorgt meteen voor bommetje bij Feyenoord

Feyenoord stelde vandaag Dévy Rigaux en Robert Eenhoorn officieel voor aan de media. De ...

55
55
'Standard ruikt miljoenen euro's na onverwachte transfer'

Standard zoekt volgens bepaalde media naar ongeveer 13 à 14 miljoen euro. Dat moet via ...

92
92
WK-gangers Jupiler Pro League: Club Brugge hofleverancier

Het WK staat voor de deur. Ondertussen zijn bijna alle WK-selecties meegedeeld. VoetbalNieuws somde ...

96
96
'Frankrijk bibbert: sterkhouder dreigt WK te missen'

Tien dagen voor de start van het WK zijn alle selecties stilaan bekend, al vallen enkele last ...

40
40
'Westerlo wil Stassin aan nieuwe transfer helpen'

Een aantal Rode Duivels bleven ontgoocheld achter bij de bekendmaking van de WK-selectie. Lucas ...

68
68
Rigaux dropt meteen bommetje op persvoorstelling Feyenoord

Het zijn drukke dagen geweest voor Dévy Rigaux. Vorig weekend vierde hij nog de titel met ...

106
106
Frankrijk in chaos: nieuwe Netflix-docu schokt fans

Frankrijk is ontegensprekelijk één van de favorieten om het komende WK in Amerika naar ...

44
44
'Union verliest na Burgess volgende verdediger'

Het wordt voor Union alweer een zeer drukke transferzomer. Een eerste belangrijke vertrekker raakte ...

138
138
'Doku hakt na exit Guardiola knoop over City-toekomst door'

Bij Manchester City viel er enkele weken geleden toch een bom, want na tien jaar kondigde Pep ...

130
130
Lammens pakt zeer fraaie bekroning na knalseizoen

Het was toch één van de verrassingen in de WK-selectie van de Rode Duivels: Matz Sels, ...

103
103
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

188
188
'Garcia moet twee Rode Duivels missen tegen Kroatië'

De Rode Duivels hebben nog twee weken voor ze beginnen aan hun WK, waar de openingsmatch op 15 juni ...

172
172
Opvallende nieuwe coach Lille-Duivels, einde tijdperk in JPL

Wellicht zullen we tot na het WK moeten wachten tot de transfermarkt écht op gang komt, maar ...

30
30
'Overmars in actie: Antwerp haalt nog 2 exotische talenten'

Marc Overmars zal deze zomer véél werk hebben bij Antwerp. De Great Old ziet zowat een ...

212
212
TRANSFERUURTJE: 'Burgess weg bij Union, opmerkelijk avontuur Van Bommel'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

265
265
Brughmans verbaast met uitspraken na Genk-deceptie

KRC Genk loopt Europees voetbal mis na de deceptie tegen KAA Gent. De Limburgers kwamen in de ...

299
299
KBVB heeft duidelijke boodschap voor fans: Duivels op scherp

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Op donderdag 11 juni trapt ...

60
60
RWMD geeft niet op: alsnog faillissement-wending?

RWDM Brussels staat op de rand van de afgrond. De Brusselse club is echter niet van plan om op te ...

197
197
'Anderlecht beslist: vier spelers verlaten de club'

Bij RSC Anderlecht heeft Antoine Sibierski al een aantal knopen doorgehakt. De Brusselaars laten ...

932
932
Onana onthult wie Rode Duivels écht sterker maakt

De Rode Duivels beginnen deze week volop aan hun voorbereiding op het WK. Er staan duels tegen ...

185
185
Jacky Mathijssen stapt op: Belgische comeback lonkt

Jacky Mathijssen is op zoek naar een nieuwe uitdaging in het voetbal. Hij was de afgelopen jaren aan ...

129
129
'Charleroi ruikt de jackpot: 11 miljoen euro in de kassa'

Sporting Charleroi gaat ook deze zomer sterkhouders verliezen. Er begint achter de schermen al het ...

63
63

Meer sportnieuws