Florentino Pérez heeft excellent nieuws voor Hazard

422 stemmen
Florentino Pérez heeft excellent nieuws voor Hazard

Hun Nations League-verplichtingen zitten erop en dus kunnen de Rode Duivels met een welverdiende vakantie vetrekken. Al staan verschillende spelers ook voor een belangrijke periode in hun carrière. Dat geldt ook voor Eden Hazard, die er volgend seizoen meteen zal moeten staan.


Tijdens het afgelopen vierluik met de Duivels, liet Hazard bij momenten veelbelovende flitsen zien. Het operatief verwijderen van het metalen plaatje in zijn enkel lijkt dus stilaan de vrachten af te werpen. Maar het werd ook meermaals duidelijk dat hij een schrijnend gebrek aan wedstrijdritme heeft. Om terug op topniveau te geraken zal hij dus ook op clubniveau regelmatiger minuten moeten maken. En dat zal naar alle waarschijnlijkheid toch bij Real Madrid moeten gebeuren, zo lijkt een vertrek bij de Champions League-winnaar niet meer aan de orde.

Hazard liet zelf al verstaan dat hij ondanks zijn moeilijke situatie graag wil blijven. En ook voorzitter Florentino Pérez blijkt zich te kunnen vinden in dat plan. "Hazard heeft gewoon veel pech gehad", zei Pérez bij El Chiringuito. "Na de trap van Meunier stak een plakaatje in zijn enkel, zelfs twee plakaatjes. Nu dat verwijderd is, zien we dat het beter gaat met hem. Hij heeft veel zin in volgend jaar en heeft het verlangen om weer zijn beste vorm te vinden en wij moeten daarin geloven."

DISCIPLINE IN VERLOF
Pérez heeft zijn miljoenenaanwinst dus nog niet opgegeven. Al breekt voor Hazard nu een cruciale periode aan. Tijdens de vorige jaren liet hij de teugels te vaak vieren gedurende zijn vakantieperiode, waardoor hij telkens met een bepaalde fysieke achterstand terug bij zijn club arriveerde. Met alle gevolgen van dien. Dit keer wordt het echter zaak om dit keer zo fit mogelijk terug te keren naar Madrid. Aan Hazard om te tonen dat hij die discipline wel degelijk aan de dag kan leggen.

LEES OOK: Pérez herverkozen: Mourinho en dríé topaanwinsten naar Real

Hazard gaat zijn beste vorm terugvinden ...

Meest recent

"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

20
20
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

65
65
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

135
135
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

172
172
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

40
40
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

32
32
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

174
174
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

152
152
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

83
83
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

95
95
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

79
79
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

45
45
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

169
169
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

66
66
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

273
273
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

113
113
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

253
253
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

38
38
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

333
333
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

197
197
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

1002
1002
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

1314
1314
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

439
439
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

199
199
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

264
264

Meer sportnieuws