Florentino Pérez heeft excellent nieuws voor Hazard

door
Florentino Pérez heeft excellent nieuws voor Hazard

Hun Nations League-verplichtingen zitten erop en dus kunnen de Rode Duivels met een welverdiende vakantie vetrekken. Al staan verschillende spelers ook voor een belangrijke periode in hun carrière. Dat geldt ook voor Eden Hazard, die er volgend seizoen meteen zal moeten staan.


Tijdens het afgelopen vierluik met de Duivels, liet Hazard bij momenten veelbelovende flitsen zien. Het operatief verwijderen van het metalen plaatje in zijn enkel lijkt dus stilaan de vrachten af te werpen. Maar het werd ook meermaals duidelijk dat hij een schrijnend gebrek aan wedstrijdritme heeft. Om terug op topniveau te geraken zal hij dus ook op clubniveau regelmatiger minuten moeten maken. En dat zal naar alle waarschijnlijkheid toch bij Real Madrid moeten gebeuren, zo lijkt een vertrek bij de Champions League-winnaar niet meer aan de orde.

Hazard liet zelf al verstaan dat hij ondanks zijn moeilijke situatie graag wil blijven. En ook voorzitter Florentino Pérez blijkt zich te kunnen vinden in dat plan. "Hazard heeft gewoon veel pech gehad", zei Pérez bij El Chiringuito. "Na de trap van Meunier stak een plakaatje in zijn enkel, zelfs twee plakaatjes. Nu dat verwijderd is, zien we dat het beter gaat met hem. Hij heeft veel zin in volgend jaar en heeft het verlangen om weer zijn beste vorm te vinden en wij moeten daarin geloven."

DISCIPLINE IN VERLOF
Pérez heeft zijn miljoenenaanwinst dus nog niet opgegeven. Al breekt voor Hazard nu een cruciale periode aan. Tijdens de vorige jaren liet hij de teugels te vaak vieren gedurende zijn vakantieperiode, waardoor hij telkens met een bepaalde fysieke achterstand terug bij zijn club arriveerde. Met alle gevolgen van dien. Dit keer wordt het echter zaak om dit keer zo fit mogelijk terug te keren naar Madrid. Aan Hazard om te tonen dat hij die discipline wel degelijk aan de dag kan leggen.

LEES OOK: 'Real Madrid verrast: Kompany is de echte miljoenenstunt'

Hazard gaat zijn beste vorm terugvinden ...

Meest recent

'Real zoekt coach: twee grote namen topkandidaat'

Real Madrid likt zijn wonden na de pijnlijke uitschakeling in de Champions League van deze week. De ...

6
6
'Standard heeft prijs: sterkhouder tekent bij'

Voor Standard kan het nog een mooi seizoen worden. De Rouches zijn immers nog niet uitgeteld voor ...

16
16
JPL-sensatie lonkt naar Anderlecht en Club: "Natuurlijk"

Het seizoen gaat zijn laatste fase in en dus beginnen heel wat clubs al te denken aan de ...

152
152
Sensatie in Amateur: 'BV-sprookje en zinderend spektakel'

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

14
14
TRANSFERUURTJE: 'Real slachtoffert schlemiel, nieuwe nummer 1 Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

66
66
Chelsea onthult masterplan: valt Lavia uit de boot?

Chelsea staat bekend als een handelshuis. De Londense club koopt enorm veel talent en stuurt het ...

38
38
‘Zomerse knaltransfer Diego Moreira: statement voor WK’

Bondscoach Rudi Garcia zal ferme knopen moeten doorhakken voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

43
43
Aster Nzeyimana beroert tot tranen toe met pittig verleden

Aster Nzeyimana is ondertussen een vaste waarde geworden in het medialandschap. De flegmatieke en ...

36
36
‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

220
220
‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Standard Luik is al volop bezig met volgend seizoen. De Rouches spelen in de Europa Play-Offs, maar ...

102
102
De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Kevin De Bruyne maakte de transfervrije overstap van Manchester City naar Napoli. Ondanks ...

115
115
Alderweireld is keihard voor oude club

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en is dezer dagen ...

50
50
Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

123
123
Europa League: Anderlecht en STVV supporteren voor deze club

Donderdagavond werden in de Europa League de terugwedstrijden van de kwartfinales afgewerkt en die ...

141
141
'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

117
117
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

160
160
Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

De strijd om de eindzege in de Europe Play-Off belooft nog bijzonder spannend te gaan worden. Na ...

120
120
Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

129
129
Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

52
52
'Stunt in de maak: Club aast op 'nieuwe Iniesta' van 20M'

Club Brugge heeft een opvallend offensief dossier op tafel gelegd. Blauw-Zwart volgt een spelmaker ...

460
460
'Club Brugge siddert: Barça blijft aandringen'

Club Brugge wordt alsmaar meer in de gaten gehouden door de allergrootsten ter aarde. Dat komt ...

208
208
De Bruyne doet boekje open over transfer naar Napoli

De voorbije weken is er al heel wat inkt gevloeid over de verzuurde relatie tussen Napoli en Romelu ...

149
149
'Tweede knaltransfer Club: 40 miljoen euro'

Het belooft een zeer hete transferzomer te gaan worden bij Club Brugge. Blauw-Zwart zal immers ...

305
305
'Anderlecht slaat zeer pikante slag bij Antwerp'

Bij Anderlecht lijken er heel wat grote veranderingen op til te staan. Er moet nog een nieuwe ...

435
435
Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

363
363

Meer sportnieuws