Florentino Pérez heeft excellent nieuws voor Hazard

door
Florentino Pérez heeft excellent nieuws voor Hazard

Hun Nations League-verplichtingen zitten erop en dus kunnen de Rode Duivels met een welverdiende vakantie vetrekken. Al staan verschillende spelers ook voor een belangrijke periode in hun carrière. Dat geldt ook voor Eden Hazard, die er volgend seizoen meteen zal moeten staan.


Tijdens het afgelopen vierluik met de Duivels, liet Hazard bij momenten veelbelovende flitsen zien. Het operatief verwijderen van het metalen plaatje in zijn enkel lijkt dus stilaan de vrachten af te werpen. Maar het werd ook meermaals duidelijk dat hij een schrijnend gebrek aan wedstrijdritme heeft. Om terug op topniveau te geraken zal hij dus ook op clubniveau regelmatiger minuten moeten maken. En dat zal naar alle waarschijnlijkheid toch bij Real Madrid moeten gebeuren, zo lijkt een vertrek bij de Champions League-winnaar niet meer aan de orde.

Hazard liet zelf al verstaan dat hij ondanks zijn moeilijke situatie graag wil blijven. En ook voorzitter Florentino Pérez blijkt zich te kunnen vinden in dat plan. "Hazard heeft gewoon veel pech gehad", zei Pérez bij El Chiringuito. "Na de trap van Meunier stak een plakaatje in zijn enkel, zelfs twee plakaatjes. Nu dat verwijderd is, zien we dat het beter gaat met hem. Hij heeft veel zin in volgend jaar en heeft het verlangen om weer zijn beste vorm te vinden en wij moeten daarin geloven."

DISCIPLINE IN VERLOF
Pérez heeft zijn miljoenenaanwinst dus nog niet opgegeven. Al breekt voor Hazard nu een cruciale periode aan. Tijdens de vorige jaren liet hij de teugels te vaak vieren gedurende zijn vakantieperiode, waardoor hij telkens met een bepaalde fysieke achterstand terug bij zijn club arriveerde. Met alle gevolgen van dien. Dit keer wordt het echter zaak om dit keer zo fit mogelijk terug te keren naar Madrid. Aan Hazard om te tonen dat hij die discipline wel degelijk aan de dag kan leggen.

LEES OOK: 'Real maakt schoon schip: volgend slachtoffer bekend'

Hazard gaat zijn beste vorm terugvinden ...

Meest recent

Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Thibaut Courtois ligt in de lappenmand bij Real Madrid, maar de doelman lijkt op de weg terug. Ook ...

3
3
Klacht tegen DAZN: misleidende advertentie voor fans

DAZN is al een tijdje gespreksonderwerp nummer 1 in België. De streamingdienst kwam afgelopen ...

58
58
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

171
171
Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

Ronny Deila zit in vieze papieren. De voormalige trainer van Standard Luik en Club Brugge nam in ...

42
42
Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

85
85
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

232
232
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

130
130
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

260
260
Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

111
111
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

266
266
'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Mathematisch gezien blijft nog alles mogelijk, maar KRC Genk heeft het zichzelf knap lastig gemaakt ...

266
266
Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

252
252
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

515
515
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

558
558
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

97
97
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

181
181
'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

De Europe Play-Offs zijn dit seizoen erg aantrekkelijk, met vier speeldagen te gaan hebben liefst ...

511
511
‘Sibierski-bom barst: koppen rollen bij Anderlecht’

Anderlecht haalt met Antoine Sibierski niet alleen een nieuwe sportieve baas binnen, maar ook iemand ...

535
535
Vrancken vs. Burgess: directe trigger voor conflict onthuld

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

319
319
'Pro League Player of the Season': grote favoriet al bekend

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

256
256
Schipbreuk City: fenomenale Doku voorkomt nederlaag in 96ste

In de Engelse titelstrijd heeft Manchester City duur puntenverlies geleden. Ondanks een dominante ...

79
79
Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

281
281
Club Brugge in nesten: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

255
255
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

276
276
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

84
84

Meer sportnieuws