'Lukaku ziet grootste concurrent vertrekken bij Inter'

door
'Lukaku ziet grootste concurrent vertrekken bij Inter'

Romelu Lukaku wil graag terugkeren naar Internazionale. Ook de Nerazzurri willen een hereniging met onze landgenoot, maar ze moeten er nog uit zien te raken met Chelsea. De Londenaren willen boter bij de vis als het tot een huurbeurt komt. Inter kan niet heel diep gaan, omdat het in financieel slechte papieren verkeert. De verkoop van één aanvaller zou wat geld in het laatje kunnen brengen.


Edin Dzeko zou de Milanezen wel eens kunnen verlaten. Volgens journalist Rudy Galetti staat de Bosniër in de belangstelling van Valencia. De Spaanse club is dringend op zoek naar een aanvaller en is bij de ervaren Dzeko uitgekomen. De nieuwe coach van Valencia, Gennaro Gattuso, is naar verluidt fan van de spits. Dat zou betekenen dat Dzeko Inter al na één seizoen zou verlaten, na zijn overstap van AS Roma in augustus van vorig jaar.

Er is wel concurrentie voor Valencia. Galetti noemt ook het Napoli van Luciano Spalletti als gegadigde. Welke club Dzeko ook haalt, er zal een transfersom betaald moeten worden. De aanvaller ligt immers nog tot midden 2023 vast in de modestad. Volgens Transfermarkt moet hij momenteel 4 miljoen euro kosten, geld dat Inter meteen kan gebruiken om de huurbeurt van Lukaku te financieren:

DOORBRAAK NABIJ

Een doorbraak lijkt steeds dichter te komen in het dossier Lukaku. Volgens Gianluca Di Marzo zullen Inter en Chelsea deze week nog aan tafel gaan zitten en zullen de onderhandelingen niet lang meer duren. Een deal kan al voor deze week zijn, al moet je altijd voorzichtig zijn natuurlijk. Lukaku lijkt alvast niet te kunnen wachten om terug te keren naar Milaan.

LEES OOK: Owngoals voorkomen afgang Bayern, boze Kompany pakt geel

Zal Dzeko naar Valencia gaan?

Meest recent

Nicky Hayen grijpt drastisch in bij Club Brugge

Club Brugge neemt het zaterdag op tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kampt met veel blessureleed een ...

33
33
Storm bij KV Mechelen: spelers halen zwaar uit

KV Mechelen werd in de Croky Cup roemloos uitgeschakeld door Sporting Charleroi. De Carolo’s ...

31
31
Vandenbempt geeft Duivelse 'droom- en horrorloting' prijs

In Washington wordt vanavond geloot voor het WK 2026. Het zal ongetwijfeld een spektakel worden ...

33
33
Bertaccini ontploft: revanche speelt grote rol

Adriano Bertaccini was een beetje de man van de match bij RSC Anderlecht. Dankzij zijn late goal in ...

135
135
KRC Genk droomt van de jackpot: "In januari al?"

KRC Genk heeft heel wat spelers die interesse genieten vanuit het buitenland. Net zoals elke ...

76
76
Held van Club Brugge stopt en wordt trainer

Victor Vazquez heeft zopas het einde van zijn voetbalcarrière aangekondigd. Dat maakte de ...

108
108
'Club Brugge verwacht gigantische financiële bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

330
330
KV Mechelen met groot nieuws: "Een historische dag"

KV Mechelen heeft een volgende stap in zijn ontwikkeling als club gezet. De Maneblussers hadden ...

46
46
Buitenkans voor Anderlecht: Neymar & co afgetroefd?

RSC Anderlecht gaat in januari de transfermarkt op. Paars-Wit heeft op een aantal posities ...

135
135
‘Benteke-bom slaat in: grote schok bij Anderlecht’

Bij de naam Christian Benteke schoten in Neerpede meteen alle emoties alle kanten op. Supporters ...

413
413
‘Aandeelhouder Union zwaar in opspraak: problemen op komst?'

In het voetbal gebeuren er achter de schermen veel zaken die men liefst niet in het openbaar ziet. ...

136
136
Verschaeren toch kritisch, Heynen baalt als een stekker

RSC Anderlecht won met 1-3 van KRC Genk en zit in de kwartfinales van de Croky Cup, waar ze AA Gent ...

191
191
DAZN trekt van leer én geeft duidelijkheid aan kijkers

DAZN en de Pro League liggen op ramkoers. Er is nog een grote onduidelijkheid over de rest van het ...

257
257
Fink geeft dé reden voor bekeruitschakeling KRC Genk

KRC Genk ging na verlengingen met 1-3 onderuit tegen RSC Anderlecht, waar de wisselspelers met hun ...

426
426
Hasi ziet kantelmoment in Genk: "Moet hen bedanken"

RSC Anderlecht kende een geweldige week. We haalden nog aan dat het richtinggevend was. Paars-Wit ...

239
239
Loting Croky Cup: Anderlecht vs. Gent, Union en Club spelen uit

Vlak nadat de laatste tickets werden uitgedeeld, werd donderdagavond ook geloot voor de kwartfinales ...

556
556
Valse noot bij Anderlecht: 'zwakke schakel' krijgt 3 op 10

Ook RSC Anderlecht treedt begin volgend kalenderjaar aan in de kwartfinales van de Croky Cup. Op het ...

418
418
Anderlecht naar kwartfinale! Domme penaltyfout nekt Genk

RSC Anderlecht heeft zich donderdagavond als laatste ploeg geplaatst voor de kwartfinales van de ...

231
231
Lammens vloekt in slotfase, Milan-Belgen sneuvelen in Coppa

In de Engelse Premier League heeft Manchester United wederom puntenverlies geleden. Na een late ...

56
56
CEO gooit kaarten open: dít competitieformat wil Anderlecht

Normaal gesproken wordt volgend seizoen een grote competitiehervorming doorgevoerd in de Jupiler Pro ...

318
318
'Lewandowski overvalt Barça met grote transferwending'

De toekomst van FC Barcelona-steraanvaller Robert Lewandowski blijft de gemoederen bedaren in ...

210
210
Anderlecht beroofd van doelpunt? Vanhaezebrouck duidelijk

In de 1/8ste finales van de Croky Cup stond donderdagavond een aantrekkelijke topaffiche op het ...

924
924
Neuer legt alles op tafel: zó denkt Bayern-legende over Kompany

Vincent Kompany scheert dit seizoen hoge toppen met zijn Bayern München. De Belgische trainer ...

902
902
Nieuwe bom onder JPL: Club Brugge neemt standpunt in

De Jupiler Pro League blijft in woelig weer verkeren. De storm rond de mediarechten woedt nog volop ...

745
745
Competitie al verloren voor Gent? Roef maakt statement

AA Gent heeft woensdagavond voor het eerst in vijf wedstrijden nog eens kunnen winnen. De Buffalo's ...

130
130

Meer sportnieuws