'Lukaku ziet grootste concurrent vertrekken bij Inter'

79 stemmen
'Lukaku ziet grootste concurrent vertrekken bij Inter'

Romelu Lukaku wil graag terugkeren naar Internazionale. Ook de Nerazzurri willen een hereniging met onze landgenoot, maar ze moeten er nog uit zien te raken met Chelsea. De Londenaren willen boter bij de vis als het tot een huurbeurt komt. Inter kan niet heel diep gaan, omdat het in financieel slechte papieren verkeert. De verkoop van één aanvaller zou wat geld in het laatje kunnen brengen.


Edin Dzeko zou de Milanezen wel eens kunnen verlaten. Volgens journalist Rudy Galetti staat de Bosniër in de belangstelling van Valencia. De Spaanse club is dringend op zoek naar een aanvaller en is bij de ervaren Dzeko uitgekomen. De nieuwe coach van Valencia, Gennaro Gattuso, is naar verluidt fan van de spits. Dat zou betekenen dat Dzeko Inter al na één seizoen zou verlaten, na zijn overstap van AS Roma in augustus van vorig jaar.

Er is wel concurrentie voor Valencia. Galetti noemt ook het Napoli van Luciano Spalletti als gegadigde. Welke club Dzeko ook haalt, er zal een transfersom betaald moeten worden. De aanvaller ligt immers nog tot midden 2023 vast in de modestad. Volgens Transfermarkt moet hij momenteel 4 miljoen euro kosten, geld dat Inter meteen kan gebruiken om de huurbeurt van Lukaku te financieren:

DOORBRAAK NABIJ

Een doorbraak lijkt steeds dichter te komen in het dossier Lukaku. Volgens Gianluca Di Marzo zullen Inter en Chelsea deze week nog aan tafel gaan zitten en zullen de onderhandelingen niet lang meer duren. Een deal kan al voor deze week zijn, al moet je altijd voorzichtig zijn natuurlijk. Lukaku lijkt alvast niet te kunnen wachten om terug te keren naar Milaan.

LEES OOK: ‘Club Brugge baalt: al twee aanbiedingen van 40 miljoen’

Zal Dzeko naar Valencia gaan?

Meest recent

Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

12
12
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

50
50
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

165
165
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

116
116
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

60
60
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

201
201
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

77
77
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

244
244
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

90
90
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

63
63
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

16
16
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

41
41
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

97
97
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

480
480
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

97
97
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

82
82
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

226
226
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

89
89
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

78
78
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

140
140
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

94
94
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

45
45
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

68
68
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

412
412
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

73
73

Meer sportnieuws