'Lukaku ziet grootste concurrent vertrekken bij Inter'

79 stemmen
'Lukaku ziet grootste concurrent vertrekken bij Inter'

Romelu Lukaku wil graag terugkeren naar Internazionale. Ook de Nerazzurri willen een hereniging met onze landgenoot, maar ze moeten er nog uit zien te raken met Chelsea. De Londenaren willen boter bij de vis als het tot een huurbeurt komt. Inter kan niet heel diep gaan, omdat het in financieel slechte papieren verkeert. De verkoop van één aanvaller zou wat geld in het laatje kunnen brengen.


Edin Dzeko zou de Milanezen wel eens kunnen verlaten. Volgens journalist Rudy Galetti staat de Bosniër in de belangstelling van Valencia. De Spaanse club is dringend op zoek naar een aanvaller en is bij de ervaren Dzeko uitgekomen. De nieuwe coach van Valencia, Gennaro Gattuso, is naar verluidt fan van de spits. Dat zou betekenen dat Dzeko Inter al na één seizoen zou verlaten, na zijn overstap van AS Roma in augustus van vorig jaar.

Er is wel concurrentie voor Valencia. Galetti noemt ook het Napoli van Luciano Spalletti als gegadigde. Welke club Dzeko ook haalt, er zal een transfersom betaald moeten worden. De aanvaller ligt immers nog tot midden 2023 vast in de modestad. Volgens Transfermarkt moet hij momenteel 4 miljoen euro kosten, geld dat Inter meteen kan gebruiken om de huurbeurt van Lukaku te financieren:

DOORBRAAK NABIJ

Een doorbraak lijkt steeds dichter te komen in het dossier Lukaku. Volgens Gianluca Di Marzo zullen Inter en Chelsea deze week nog aan tafel gaan zitten en zullen de onderhandelingen niet lang meer duren. Een deal kan al voor deze week zijn, al moet je altijd voorzichtig zijn natuurlijk. Lukaku lijkt alvast niet te kunnen wachten om terug te keren naar Milaan.

LEES OOK: 'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Zal Dzeko naar Valencia gaan?

Meest recent

'Oplapwerk en enorm dilemma voor Garcia met Duivels-ster'

De confrontatie met Senegal werd woensdagavond een thriller voor de Rode Duivels. Die leverde ...

9
9
Anderlecht verrast compleet met tweede aanwinst

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer, want de kern moet grondig vernieuwd worden. ...

190
190
'Grote kuis bij Duitsland na WK-drama: 5 slachtoffers'

De zestiende finales van het WK hebben meteen al voor verrassingen gezorgd. De Rode Duivels wisten ...

59
59
'Verrassende club mengt zich in strijd om De Cat'

Bij Anderlecht begonnen ze de voorbereiding met enkele dompers, want verschillende spelers liepen ...

165
165
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Club, Meunier naar Anderlecht?'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

121
121
Vandenbempt maakt korte metten met Rudi Garcia

De Rode Duivels wisten tegen Senegal een 0-2 achterstand om te zetten in 3-2 winst na verlengingen. ...

275
275
Lierse slaat terug op zomermercato met ex-Antwerp-speler

Lierse SK zag al verschillende spelers vertrekken, maar de club is niet van plan om zich koest te ...

53
53
Oorlog in Senegal na België: “Ik speel niet meer onder hem”

De Rode Duivels wisten een ongelooflijke comeback te verwezenlijken in de 1/16e finales van het WK ...

423
423
'Union zet zich schrap voor nieuw megabod'

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het haalde al vijf nieuwe spelers binnen en ...

42
42
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

185
185
'Matthys (ex-Beerschot) versiert verrassende transfer'

Ver weg van de spotlights van het WK zijn vele Belgische spelers nog op zoek naar een nieuwe club. ...

44
44
Garcia oogst zelfs complimenten van... Zlatan

De voetbalwereld keek woensdagavond vol verbazing naar de wedstrijd van de Rode Duivels tegen ...

212
212
Garcia en Trossard reageren na opstoot met Tielemans

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finales van het WK, maar het heeft weinig ...

366
366
Vandenbempt voorspelt: 2 Duivelse sterren naar de bank

De Rode Duivels hebben bijna dag op dag acht jaar na de historische comeback tegen Japan voor een zo ...

821
821
Trieste Senegalezen bijten op hun tong over strafschop

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finale van het WK, maar flirtten woensdagavond ...

491
491
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

153
153
Mechele: "Gebeurden dingen die ik nog nooit zag"

België had het ongeveer 55 minuten héél lastig met de snelle aanvallen van ...

460
460
Zet de wekker maar: België speelt op deze datum tegen de VS

De Rode Duivels wisten met 3-2 te winnen van Senegal na een ronduit epische partij in Seattle. Een ...

253
253
Degryse scherp voor twee matige sterren bij de Rode Duivels

België won met 3-2 van Senegal. Het werd een waanzinnige partij, maar uiteraard ging er ook ...

705
705
Garcia: "Ik wil in de Belgische geschiedenisboeken komen"

Rudi Garcia was uiteraard een zéér gelukkige trainer na de 3-2-zege tegen Senegal. De ...

185
185
Feest slaat om: horrorscenario treft Rode Duivels

De Rode Duivels mochten na Senegal heel even dromen. De route naar de kwartfinale leek open te ...

663
663
Tielemans redder van België: "Zij maakten het verschil"

Youri Tielemans werd de redder van het vaderland. Met twee goals wist de aanvoerder België naar ...

133
133
Hoe Garcia België stroomstoot gaf met 'geniale' ingeving

België won na verlengingen met 3-2 van Senegal. Het werd een van de meest historische matchen ...

260
260
Lukaku na wéérgaloze pot voetbal: "Heb er genoeg van"

Romelu Lukaku is een fenomeen. Als hij invalt is zijn impact o zo groot. Was al bepalend tegen ...

451
451
Wereldpers smult van België: van puinhoop tot record

WAT EEN WEDSTRIJD! België - Senegal is een van de meest historische WK-matchen ooit en ...

765
765

Meer sportnieuws