'Inter opgelucht: Lukaku-deal nabij'

door
'Inter opgelucht: Lukaku-deal nabij'

Romelu Lukaku heeft nog altijd geen duidelijkheid over zijn toekomst volgend seizoen. De Rode Duivel zit op een zijspoor bij Chelsea, maar wil graag terugkeren naar oude liefde Internazionale. Ook de Nerazzurri willen Big Rom opnieuw in de armen sluiten. Een akkoord vinden met Chelsea blijkt echter geen eenvoudige opdracht. 


Lukaku kroonde zich vorig seizoen tot kampioen met Inter. Dat leverde hem een terugkeer op naar Chelsea, de club waar hij eerder al eens onder contract stond. The Blues legden meer dan 100 miljoen op tafel voor onze landgenoot, maar een groot succes werd die transfer (nog) niet. Lukaku zat in Londen meer op de bank dan hem lief was, en zijn relatie met coach Thomas Tuchel lijkt verre van ideaal te zijn. Een terugkeer naar Inter, waar hij zijn topniveau haalde, zou soelaas kunnen brengen.

Beide clubs zaten al aan tafel, maar een akkoord kwam er nog niet uit de bus. Inter kan Lukaku niet definitief overnemen en daarom wordt gedacht aan een uitleenbeurt. Chelsea zou naar verluidt wel een huurvergoeding willen. Volgens Gianluca Di Marzo hebben de Italianen al 5 miljoen euro geboden, maar wil Chelsea meer. Volgens de journalist nemen de Londenaren mogelijk genoegen met 10 miljoen, met daar de bonussen bovenop. 

DOORBRAAK

Er zou wel eens snel een doorbraak kunnen volgen. Volgens Di Marzo zullen beide partijen de komende dagen opnieuw rond de tafel gaan zitten en lijken de onderhandelingen niet erg lang meer te zullen aanslepen. Mogelijk wordt de deal de komende dagen zelfs beklonken. Scoort Big Rom volgend seizoen opnieuw goals in zijn geliefde Milaan?

LEES OOK: De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Speelt hij volgend seizoen voor Inter?

Meest recent

Duivel volledig afgeschreven: WK-selectie in acuut gevaar

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

19
19
Antwerp pookt supporters op met hoog bezoek op Bosuil

Antwerp FC is definitief uitgeteld voor de Champions' Play-Offs. Desondanks wil men zondagnamiddag ...

48
48
D-Day in JPL: deze drie ploegen vandaag zeker van Play-Off I?

Zondag worden de overige wedstrijden van de voorlaatste speeldag in de reguliere competitie van de ...

134
134
Genk-STVV: Hayen houdt vast aan verrassing, Vrancken wisselt niet

Zondagmiddag staat de Limburgse derby op het programma in de Jupiler Pro League. En de belangen bij ...

26
26
TU: 'Barça lonkt naar Club, spectaculaire transfersom Doku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

167
167
Clement zet Engeland op zijn kop, Still krijgt kletsen

Philippe Clement koos verrassend voor een avontuur in de Championship bij het Engelse Norwich City. ...

288
288
De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Kevin De Bruyne kende een moeilijke periode met een hardnekkige blessure in Napels. Maar de ...

149
149
Overmars zweet peentjes: gevolgen Antwerp desastreus

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old kan Play-Off 1 al ...

317
317
Oorlog in Lokeren ontploft: fans dreigen met boycot

Het rommelt ferm bij KSC Lokeren. De club is ambitieus, maar de resultaten in de Challenger Pro ...

81
81
Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

65
65
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

517
517
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

669
669
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

87
87
Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

82
82
Courtois wil met geld smijten: Boskamp waarschuwt

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

137
137
‘Club Brugge overvalt Mignolet met straffe wending’

Alles leek erop dat Simon Mignolet stilaan naar de uitgang werd begeleid bij Club Brugge. Maar nu ...

1589
1589
Westerlo-coach Charaï ergert zich dood na Club Brugge

Westerlo kan Play-Off 1 vergeten na de nederlaag tegen Club Brugge. De Kemphanen deden lang mee voor ...

164
164
Opvallend beeld van Gert Verheyen maakt veel los

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

227
227
Courtois door het lint: Güler scoort “onmogelijk” doelpunt

Thibaut Courtois en consorten hebben een zes op zes gepakt in La Liga. Ook in de Champions League ...

56
56
Code rood Vanaken: ook Verhaeghe in alle staten

Club Brugge won van Westerlo, maar Hans Vanaken ging geblesseerd van het veld. Eerder sprak coach ...

1431
1431
Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

516
516
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

77
77
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

44
44
‘Nieuwe wending na terugkeer De Bruyne’

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

150
150
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

100
100

Meer sportnieuws