'Inter opgelucht: Lukaku-deal nabij'

72 stemmen
'Inter opgelucht: Lukaku-deal nabij'

Romelu Lukaku heeft nog altijd geen duidelijkheid over zijn toekomst volgend seizoen. De Rode Duivel zit op een zijspoor bij Chelsea, maar wil graag terugkeren naar oude liefde Internazionale. Ook de Nerazzurri willen Big Rom opnieuw in de armen sluiten. Een akkoord vinden met Chelsea blijkt echter geen eenvoudige opdracht. 


Lukaku kroonde zich vorig seizoen tot kampioen met Inter. Dat leverde hem een terugkeer op naar Chelsea, de club waar hij eerder al eens onder contract stond. The Blues legden meer dan 100 miljoen op tafel voor onze landgenoot, maar een groot succes werd die transfer (nog) niet. Lukaku zat in Londen meer op de bank dan hem lief was, en zijn relatie met coach Thomas Tuchel lijkt verre van ideaal te zijn. Een terugkeer naar Inter, waar hij zijn topniveau haalde, zou soelaas kunnen brengen.

Beide clubs zaten al aan tafel, maar een akkoord kwam er nog niet uit de bus. Inter kan Lukaku niet definitief overnemen en daarom wordt gedacht aan een uitleenbeurt. Chelsea zou naar verluidt wel een huurvergoeding willen. Volgens Gianluca Di Marzo hebben de Italianen al 5 miljoen euro geboden, maar wil Chelsea meer. Volgens de journalist nemen de Londenaren mogelijk genoegen met 10 miljoen, met daar de bonussen bovenop. 

DOORBRAAK

Er zou wel eens snel een doorbraak kunnen volgen. Volgens Di Marzo zullen beide partijen de komende dagen opnieuw rond de tafel gaan zitten en lijken de onderhandelingen niet erg lang meer te zullen aanslepen. Mogelijk wordt de deal de komende dagen zelfs beklonken. Scoort Big Rom volgend seizoen opnieuw goals in zijn geliefde Milaan?

LEES OOK: 'Lukaku op zucht van nieuwe club: financiële details bekend'

Speelt hij volgend seizoen voor Inter?

Meest recent

De Mil vlak voor aftrap: "Hij wil een transfer maken"

AA Gent opent zondagmiddag tegen KV Mechelen zijn nieuwe campagne in de Jupiler Pro League. De ...

2
2
'Lukaku op zucht van nieuwe club: financiële details bekend'

Dat Romelu Lukaku op weg is naar de uitgang bij SSC Napoli, is al een poosje bekend. En er zou nu ...

87
87
'Genk legt miljoenen neer: JPL-revelatie naar Cegeka Arena'

KRC Genk opent zondagnamiddag zijn nieuwe seizoen met een bezoek aan Zulte Waregem. De selectie van ...

117
117
'Nieuwe topaanwinst Club: toptarget bij beloften gezet'

Met Jan Virgili heeft Club Brugge zijn nieuwe flankaanvaller beet. Maar desondanks blijf de spoeling ...

283
283
Competitieopener Anderlecht: cruciale wissels in basiself

RSC Anderlecht begint zondagavond aan zijn nieuwe campagne in de Jupiler Pro League. De ...

559
559
Fossey, Hautekiet, Epolo: Wilmots geeft stand van zaken

Standard Luik verwacht een drukke slotfase van de transferperiode. Verschillende spelers staan ...

103
103
Bruno hoopt op Sibierski: tijd voor volgende stap bij RSCA

RSC Anderlecht neemt het vandaag in het uitverkochte Lotto Park op tegen La Louvière. ...

337
337
TRANSFERUURTJE: Lukaku-deal bijna rond, akkoord PSG en Barça

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

198
198
De Bruyne pijnlijk in de fout bij Napoli, Jutgla kwelduivel

Kevin De Bruyne begint aan zijn tweede seizoen bij Napoli. De Rode Duivel kwam na het WK voor het ...

115
115
Van Gucht krijgt plots wel héél straffe concurrentie

Ruben Van Gucht kent de laatste maanden amper rust. De man die ondertussen zijn lot wist te ...

117
117
Meteen grote zorgen Cercle na Standard: achilleshiel bloot

Cercle Brugge speelde op de eerste speeldag van de Jupiler Pro League op het veld van Standard Luik. ...

100
100
‘Dan toch jackpot: Khalaili op zucht van recordtransfer’

Anan Khalaili leek eerder deze zomermercato al op weg naar Internazionale, maar een afgekeurde ...

111
111
‘OHL wrijft in de handen: strijd om toptalent barst los’

Oud-Heverlee Leuven hoopt dit seizoen hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. De afgelopen ...

47
47
Hanbeom Lee had meteen wens bij Club: “Vroeg er zelf voor”

Club Brugge heeft een nieuwe publiekslieveling in de naam Hanbeom Lee, of is het Lee Hanbeom of ...

343
343
FIFA haalt verschroeiend uit na Infantino-geruchten

Gianni Infantino kwam weer negatief in de media. The Telegraph bracht een verhaal naar buiten over ...

86
86
Messi en Ronaldo doelwit van terreurdreigingen tijdens WK

Lionel Messi en Cristiano Ronaldo zijn tijdens het voorbije WK voetbal doelwit geweest van ernstige ...

0
0
'Belgische eersteklasser grijpt naast Vanderbiest'

Fred Vanderbiest neemt het met KV Mechelen vandaag op tegen AA Gent. De trainer van de Maneblussers ...

240
240
Charai geeft oorzaak voor pandoering tegen Union

KVC Westerlo moest na negentig minuten voetballen toch even slikken: 1-5 stond er op het scorebord. ...

170
170
Familie Verhulst stunt: comeback Alderweireld is een feit

Toby Alderweireld maakte zaterdag plots zijn comeback op het voetbalveld, en dat in een setting die ...

407
407
Lommel SK 'stunt' bij STVV: "Afzien is geen schande"

STVV en Lommel SK hielden elkaar in bedwang op Stayen. Het werd 1-1 in de Limburgse derby. Wat ...

124
124
'KRC Genk zet zinnen op ‘nieuwe Karetsas''

KRC Genk blijft speuren naar jong talent en heeft zijn oog laten vallen op de 15-jarige ...

221
221
Courtois-soap escaleert meteen onder Van Bommel

De eerste grote soap onder Mark van Bommel lijkt meteen te escaleren. Thibaut Courtois stelde na het ...

837
837
Wilmots geeft héél open inkijk in financiën van Standard

Sportief directeur Marc Wilmots heeft bij La Capitale een inkijk gegeven in de financiën van ...

283
283
Einde verhaal bij Club Brugge: Union SG baalt stevig

Bij Club Brugge is er na de doorbraak van Joaquin Seys even een leegte inzake doorstroming van eigen ...

1431
1431
Vanhaezebrouck zéér gecharmeerd door Anderlecht-aanwinst

Hein Vanhaezebrouck kijkt met de nodige interesse naar de nieuwe spelers in de Jupiler Pro League. ...

264
264

Meer sportnieuws