'Inter opgelucht: Lukaku-deal nabij'

door
'Inter opgelucht: Lukaku-deal nabij'

Romelu Lukaku heeft nog altijd geen duidelijkheid over zijn toekomst volgend seizoen. De Rode Duivel zit op een zijspoor bij Chelsea, maar wil graag terugkeren naar oude liefde Internazionale. Ook de Nerazzurri willen Big Rom opnieuw in de armen sluiten. Een akkoord vinden met Chelsea blijkt echter geen eenvoudige opdracht. 


Lukaku kroonde zich vorig seizoen tot kampioen met Inter. Dat leverde hem een terugkeer op naar Chelsea, de club waar hij eerder al eens onder contract stond. The Blues legden meer dan 100 miljoen op tafel voor onze landgenoot, maar een groot succes werd die transfer (nog) niet. Lukaku zat in Londen meer op de bank dan hem lief was, en zijn relatie met coach Thomas Tuchel lijkt verre van ideaal te zijn. Een terugkeer naar Inter, waar hij zijn topniveau haalde, zou soelaas kunnen brengen.

Beide clubs zaten al aan tafel, maar een akkoord kwam er nog niet uit de bus. Inter kan Lukaku niet definitief overnemen en daarom wordt gedacht aan een uitleenbeurt. Chelsea zou naar verluidt wel een huurvergoeding willen. Volgens Gianluca Di Marzo hebben de Italianen al 5 miljoen euro geboden, maar wil Chelsea meer. Volgens de journalist nemen de Londenaren mogelijk genoegen met 10 miljoen, met daar de bonussen bovenop. 

DOORBRAAK

Er zou wel eens snel een doorbraak kunnen volgen. Volgens Di Marzo zullen beide partijen de komende dagen opnieuw rond de tafel gaan zitten en lijken de onderhandelingen niet erg lang meer te zullen aanslepen. Mogelijk wordt de deal de komende dagen zelfs beklonken. Scoort Big Rom volgend seizoen opnieuw goals in zijn geliefde Milaan?

LEES OOK: 'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Speelt hij volgend seizoen voor Inter?

Meest recent

Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

97
97
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

38
38
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

21
21
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

93
93
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

255
255
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

151
151
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

310
310
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

156
156
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

202
202
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

35
35
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

47
47
'Aaanwinst schopt stennis: vroegtijdige Anderlecht-exit nabij'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

617
617
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

738
738
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

127
127
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

303
303
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

375
375
Club-smaakmaker krijgt volle laag: "Geen dribbel lukte"

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

458
458
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

398
398
'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

378
378
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

592
592
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League is de voornaamste vraag vooral hoe het nu verder ...

408
408
Hayen vreest rampscenario: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

461
461
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

148
148
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

236
236
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

128
128

Meer sportnieuws