'Inter opgelucht: Lukaku-deal nabij'

door
'Inter opgelucht: Lukaku-deal nabij'

Romelu Lukaku heeft nog altijd geen duidelijkheid over zijn toekomst volgend seizoen. De Rode Duivel zit op een zijspoor bij Chelsea, maar wil graag terugkeren naar oude liefde Internazionale. Ook de Nerazzurri willen Big Rom opnieuw in de armen sluiten. Een akkoord vinden met Chelsea blijkt echter geen eenvoudige opdracht. 


Lukaku kroonde zich vorig seizoen tot kampioen met Inter. Dat leverde hem een terugkeer op naar Chelsea, de club waar hij eerder al eens onder contract stond. The Blues legden meer dan 100 miljoen op tafel voor onze landgenoot, maar een groot succes werd die transfer (nog) niet. Lukaku zat in Londen meer op de bank dan hem lief was, en zijn relatie met coach Thomas Tuchel lijkt verre van ideaal te zijn. Een terugkeer naar Inter, waar hij zijn topniveau haalde, zou soelaas kunnen brengen.

Beide clubs zaten al aan tafel, maar een akkoord kwam er nog niet uit de bus. Inter kan Lukaku niet definitief overnemen en daarom wordt gedacht aan een uitleenbeurt. Chelsea zou naar verluidt wel een huurvergoeding willen. Volgens Gianluca Di Marzo hebben de Italianen al 5 miljoen euro geboden, maar wil Chelsea meer. Volgens de journalist nemen de Londenaren mogelijk genoegen met 10 miljoen, met daar de bonussen bovenop. 

DOORBRAAK

Er zou wel eens snel een doorbraak kunnen volgen. Volgens Di Marzo zullen beide partijen de komende dagen opnieuw rond de tafel gaan zitten en lijken de onderhandelingen niet erg lang meer te zullen aanslepen. Mogelijk wordt de deal de komende dagen zelfs beklonken. Scoort Big Rom volgend seizoen opnieuw goals in zijn geliefde Milaan?

LEES OOK: Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Speelt hij volgend seizoen voor Inter?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

99
99
Ruben Van Gucht laat Valentine met verstomming achter

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor de nodige aandacht gezorgd. De sportjournalist van de VRT kwam ...

5
5
TRANSFERUURTJE: 'Kop rolt bij Anderlecht, exodus Club/Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

58
58
De Mil sneert naar KAA Gent: cruciale transferzomer

KAA Gent kreeg dit seizoen al klappen in de Champions Play-Offs. Europees voetbal lijkt heel ver weg ...

17
17
Stunttransfer Jelle Vossen naar het buitenland?

Waar ligt de toekomst van Jelle Vossen? De aanvaller nam afscheid van Zulte Waregem en werd al met ...

104
104
Luis Suarez bijt door het stof: straffe WK-wending op komst?

Luis Suarez is één van de beste aanvallers van zijn generatie. De 39-jarige Uruguayaan ...

15
15
Racismerel in Italië: “Deze lafaard noemde me een aap”

In Italië is er een nieuwe racismerel ontstaan. Tijdens de wedstrijd tussen Cagliari en Udinese ...

28
28
Leko ziet toch minpunt en waarschuwt Club Brugge

Club Brugge blijft aan de leiding in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart won met 2-0 van ...

172
172
Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Jérémy Doku is on fire in Engeland. De Rode Duivel was vorige speeldag al belangrijk ...

136
136
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

85
85
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

147
147
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

210
210
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

127
127
Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

168
168
Na lof van Nainggolan: volgende parel staat voor RSCA-debuut

RSC Anderlecht speelt namiddag in en tegen AA Gent. De Brusselaars zitten echter met een gigantisch ...

276
276
FC Barcelona ‘overklast’ Real Madrid: enorm verschil

Om 21u staat de grootste voetbalmatch ter wereld op het programma: FC Barcelona – Real Madrid. ...

202
202
Sibierski ontketend: megadeals op komst bij Anderlecht

Antoine Sibierski zet meteen de toon bij Anderlecht. De nieuwe sportief directeur wil slimme deals ...

532
532
Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Binnen een maandje start het WK. De Rode Duivels zitten in een groep met Iran, Nieuw-Zeeland en ...

242
242
Sibierski aan zet: Anderlecht beslist over aankoop verdediger

Bij RSC Anderlecht gaat Antoine Sibierski samen met de scouting heel wat knopen moeten doorhakken. ...

331
331
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

305
305
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

343
343
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hij is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

164
164
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

227
227
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

151
151
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

187
187
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

90
90

Meer sportnieuws