'Rode Duivel stuurt PSG zonder verpinken wandelen'

328 stemmen
'Rode Duivel stuurt PSG zonder verpinken wandelen'

Nu de interland-periode er zo goed als opzit, draait de transfercarrousel op volle toeren. En ook de namen van verschillende Rode Duivels duiken regelmatig op in de diverse transferbulletins. Die van Romelu Lukaku bijvoorbeeld, de spits heeft namelijk zijn zinnen gezet op een vertrek bij Chelsea FC.


Lukaku speelt nochtans maar sinds vorige zomer terug bij de Blues, maar kon zijn goede prestaties van bij Internazionale niet bevestigen. Bovendien zou zijn relatie met coach Thomas Tuchel verre van optimaal zijn. Dus wordt al een tijdje gespeculeerd over een mogelijk vertrek. Lukaku zelf lijkt alvast zijn keuze te hebben gemaakt. Verschillende bronnen meldden inmiddels dat de aanvaller absoluut wil terugkeren naar Inter.

En die intenties worden nogmaals onderstreept door Corriere dello Sport. De Italiaanse sportkrant beweert namelijk dat Lukaku de kans werd aangeboden om bij Paris Saint-Germain aan de slag te gaan. Omdat Mauro Icardi allicht vertrekt, kon men daar nog wel een spits gebruiken. Maar de Rode Duivel zou vriendelijk bedankt hebben voor de kans om met Lionel Messi, Kylian Mbappé en Neymar Jr. te gaan samenspelen. Hij zou enkel en alleen willen terugkeren naar Internazionale.

CONSTRUCTIEVE GESPREKKEN
En het begint er steeds meer op te lijken dat de wens van Lukaku zal worden ingewilligd. Volgens onder meer Sky Italia en transferwatcher Fabrizio Romano vonden woensdag nieuwe gesprekken tussen Chelsea en Inter plaats, waarin de huurvergoeding en salarisvoorwaarden aan bod kwamen. Die gesprekken zouden verlopen zijn onder een constructieve sfeer. Een akkoord is er momenteel nog niet, maar daar zou snel verandering in kunnen komen.

LEES OOK: 'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

Lukaku kan beter bij Chelsea blijven ...

Meest recent

Nederlanders trekken pijnlijke Duivels-conclusie: "Altijd bij dit elftal"

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

39
39
Garcia-favoriet verknalt het: niemand zag deze bom aankomen

Het gelijkspel tegen Egypte blijft nazinderen bij de Rode Duivels. België kwam niet verder dan ...

95
95
Messi breekt na straffe goal: oorzaak voor tranen bekend

Zou hij nog wel voldoende honger hebben? Was hij wel voldoende fit na zijn recente blessures? Welk ...

57
57
Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Een week voor zijn 39ste verjaardag heeft Lionel Messi opnieuw voetbalgeschiedenis geschreven. Met ...

64
64
'Raskin en Fofana maken surprise transfer’'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

92
92
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

174
174
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

33
33
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

219
219
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

178
178
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

33
33
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

33
33
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

140
140
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

245
245
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

62
62
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

205
205
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

39
39
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

199
199
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

281
281
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

112
112
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

435
435
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

626
626
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

156
156
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

245
245
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

329
329
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

165
165

Meer sportnieuws