KVO kondigt komst international aan

door
KVO kondigt komst international aan

In 2020-2021 was KV Oostende nog de grote revelatie van de Jupiler Pro League, maar tijdens de voorbije jaargang kon de Kustploeg die knappe prestaties niet bevestigen. Uiteindelijk eindigde KVO op een grijze 12de plaats in het eindklassement. Volgend seizoen hopen de West-Vlamingen dan ook beter te doen.


Daarom is de voorbereiding begin deze week alweer van start gegaan. Dat gebeurde onder het bewind van Yves Vanderhaeghe, die zijn aflopende contract bij de Kustploeg verlengde. Met Gino Caen kreeg hij er alvast een oude bekende bij als assistent. Maar ondertussen blijft er ook verder gesleuteld worden aan de spelersselectie. Zo werd dinsdagavond nog de eerst directe zomeraanwinst voorgesteld bij de Kustboys.

KVO versterkte zich namelijk met de diensten van Fanos Katelaris. Deze 25-jariger verdediger, die inmiddels een aantal caps voor de Cypriotische nationale ploeg achter zijn naam heeft staan, komt over van Apollon Limassol. Bij de kampioen uit Cyprus was zijn contract achter aflopend, waardoor Oostende hem transfervrij kon binnen hengelen. Over de contractdetails werd op de clubkanalen niet gecommuniceerd.

NOG MEER VERSTERKING
CEO Gauthier Ganaye is alvast tevreden met de komst van Katelaris. Al benadrukt hij dat er nog versterking zal volgen. "Fanos is een zeer snelle en sterke centrale verdediger met ook goede balvaardigheden. Zijn voorwaarts verdedigen past heel goed bij onze speelstijl. Hij komt over als een uiterst gedreven speler met een onberispelijke arbeidsethos. We kijken er naar uit om hem in het team te integreren. De komende weken gaan we verder kijken om de ploeg te versterken richting de start van de competitie", aldus Ganaye.

KVO gaat volgend seizoen weer sterker voor de dag komen ...

Meest recent

'Waanzin bij Club Brugge: bankzitter levert de jackpot op’

Een bankzitter die de jackpot oplevert? In Jan Breydel kan het: Jorne Spileers wekt opnieuw stevige ...

242
242
Afwezige Duivel winnaar bij België: "Hij is een kaderstuk"

De Belgen toonden bitter weinig op het veld van Kazachstan. Zonder kleppers als Thibaut Courtois, ...

46
46
Vandenbempt ziet twee enorme problemen bij de Duivels

Kazachstan - België 1-1. Dat was de uitslag van deze pot voetbal en een blamage voor de Rode ...

79
79
Na de blamage: keuzes plots makkelijker voor Garcia

België bakte er weinig van tegen Kazachstan. Het werd 1-1 en een aantal Rode Duivels kregen hun ...

129
129
Sportief mysterie: Welk geheim onthult Marc Coucke vandaag?

Voor Marc Coucke en Anderlecht waren het andermaal woelige weken. In een soort emotionele ...

71
71
'Knaltransfer Raskin : Rode Duivel hakt knoop door'

Nicolas Raskin kende een sterk 2025, waar hij zich knap in de basisploeg van de Rode Duivels ...

92
92
Bruggeling zwaar vernederd door Garcia: bom barst bijna

Brandon Mechele zat 90 minuten op de bank in Astana terwijl de Belgische defensie opnieuw door het ...

1955
1955
STVV 'verklapt' transfergeheim: "Slagen er alle jaren in"

STVV is een club waar ze al jaren een uitstekend transferbeleid hebben, al sloegen ze in januari de ...

47
47
Na Vanderhaeghe ook Borkelmans terug aan de slag in België?

Vital Borkelmans vertoeft sinds eind oktober weer in België. De coach was aan de slag in Irak. ...

114
114
'Club Brugge wil stunten met 25-voudig Portugees international'

Club Brugge zal in januari wellicht toch wat versterking moeten halen. De kern oogt toch niet al te ...

375
375
Real en Bayern lonken naar JPL-parel: "Volgen hem al 2 jaar"

In de Belgische competitie breken elk seizoen nieuwe spelers door. Het niveau blijft daardoor altijd ...

396
396
Odoi weldra dan toch aan de slag in België?

Denis Odoi is nog steeds nergens aan de slag als profspeler. De voormalige speler van RSC ...

84
84
'Club in schok: Tzolis doet transferrecord sneuvelen'

Club Brugge lijkt in de komende stilaan helemaal te moeten vrezen voor een leegloop. Nadat het in de ...

957
957
Lammens krijgt enorm compliment van Sir Alex Ferguson

Bij afwezigheid van Thibaut Courtois was het zaterdag in Kazachstan Matz Sels die nog eens onder de ...

146
146
'Volgende grootmachten dienen zich aan voor De Cat'

Het WK U17 mag dan wel een ontgoocheling geworden zijn voor Nathan De Cat met een snelle ...

134
134
Tzolis & Karetsas zorgen voor thriller, Zwitsers bijna zeker

Er werden zaterdagavond geen extra WK-tickets meer uitgedeeld. Zwitserland is wel zo goed als zeker ...

68
68
Raskin noemt bizarre verklaring voor Duivelse zeperd

De valiezen stonden bijna klaar voor het WK, want de verwachting was dat de Rode Duivels zaterdag in ...

135
135
'Barça dropt ferme transferbom: 120 miljoen'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over de defensie van FC Barcelona, nadat ze eerst op Club ...

127
127
'Alles op het WK: verguisde Duivel maakt wintertransfer'

Na de teleurstellende 1-1 tegen Kazachstan zijn de Rode Duivels nog altijd niet zeker van het WK, ...

163
163
Eén lichtpuntje bij Duivels: "Verrast, maar ook een eer"

De Rode Duivels beleefden een pijnlijke namiddag in Kazachstan, want ze raakten niet verder dan een ...

284
284
Groot probleem bij Duivels? "Even verontrustend als draw"

Iedereen verwachtte dat de Rode Duivels zaterdag hun ticket voor het WK veilig zouden stellen, maar ...

120
120
Blunderende Theate reageert giftig op kritiek

De Rode Duivels slagen er maar niet in om een lijn te krijgen in hun prestaties. Zaterdag ging het ...

742
742
Dartel Spanje nog niet naar WK, Wales zonder overschot

Om 18u stonden er een aantal duels in de WK-kwalificatiecampagne op het programma. Spanje hoopte ...

102
102
Martinez dient Gattuso van antwoord: "Dat zie je in Europa niet"

Italië was ooit het grootste voetballand, maar dat is het al vele jaren niet meer. De Serie A ...

75
75
Fichaux scherp voor Duivels: "Daarover moeten we praten"

Geen Rudi Garcia op de bank bij de Rode Duivels tegen Kazachstan. Hij zat een schorsingsdag uit en ...

159
159

Meer sportnieuws