Ex-Duivel duidelijk over Martinez: "Streep onder trekken"

179 stemmen
Ex-Duivel duidelijk over Martinez:

De Rode Duivels spelen dinsdagavond de laatste wedstrijd van hun seizoen. Ze gaan in de Nations League bij Polen op zoek naar hun tweede zege. Ze speelden al gelijk tegen Wales, wonnen overtuigend van datzelfde Polen en verloren zwaar van Nederland. Marc Degryse vindt dat Roberto Martinez' tijd bij de Duivels er bijna opzit.


De Duivels hebben het de laatste tijd steeds minder onder de markt. Ze moesten hun eerste plaats op de FIFA-ranking al afgeven en laten veel meer punten liggen dan we van ze gewoon zijn. Ook het spelpeil is in veel wedstrijden heel wat minder dan voordien. Dat baart zorgen voor het WK in Qatar, dat er in het najaar zit aan te komen. Als het van Marc Degryse afhangt, moet de voetbalbond na dat toernooi een nieuwe trainer zoeken voor de Rode Duivels.

"Mij lijkt het best dat er nu al gecommuniceerd wordt dat er na Qatar een streep onder de relatie getrokken wordt. Zo kan de bond nu al beginnen met de zoektocht naar eventueel een nieuwe TD die een geschikte bondscoach kan vinden" verklaarde de ex-international voor de micro van VTM Nieuws. Opmerkelijk genoeg kwam Het Laatste Nieuws dinsdag naar buiten met het nieuws dat de voetbalbond het contract van Martinez graag wil verlengen, wel voor slechts een half jaar. 

GOUDEN GENERATIE

Martinez nam na het mislukte EK in 2016 over van Marc Wilmots. De Spanjaard zette iets moois neer en werd derde met de Duivels op het WK in Rusland (2018). Toch leeft er bij velen het gevoel dat hij niet alles uit deze generatie gehaald heeft en dat we met hem maar moeilijk een groot toernooi zullen zinnen. Aan Martinez om in Qatar (voor de laatste keer?) het tegendeel te bewijzen. 

LEES OOK: UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Moet zijn contract nog eens verlengd worden?

Meest recent

Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

8
8
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

37
37
Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

98
98
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

149
149
Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

156
156
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

433
433
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

32
32
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

224
224
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

198
198
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

296
296
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

181
181
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

133
133
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

197
197
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

146
146
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

58
58
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

570
570
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

94
94
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

49
49
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

268
268
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

104
104
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

217
217
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

486
486
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

386
386
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

102
102
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

71
71

Meer sportnieuws