Ex-Duivel duidelijk over Martinez: "Streep onder trekken"

179 stemmen
Ex-Duivel duidelijk over Martinez:

De Rode Duivels spelen dinsdagavond de laatste wedstrijd van hun seizoen. Ze gaan in de Nations League bij Polen op zoek naar hun tweede zege. Ze speelden al gelijk tegen Wales, wonnen overtuigend van datzelfde Polen en verloren zwaar van Nederland. Marc Degryse vindt dat Roberto Martinez' tijd bij de Duivels er bijna opzit.


De Duivels hebben het de laatste tijd steeds minder onder de markt. Ze moesten hun eerste plaats op de FIFA-ranking al afgeven en laten veel meer punten liggen dan we van ze gewoon zijn. Ook het spelpeil is in veel wedstrijden heel wat minder dan voordien. Dat baart zorgen voor het WK in Qatar, dat er in het najaar zit aan te komen. Als het van Marc Degryse afhangt, moet de voetbalbond na dat toernooi een nieuwe trainer zoeken voor de Rode Duivels.

"Mij lijkt het best dat er nu al gecommuniceerd wordt dat er na Qatar een streep onder de relatie getrokken wordt. Zo kan de bond nu al beginnen met de zoektocht naar eventueel een nieuwe TD die een geschikte bondscoach kan vinden" verklaarde de ex-international voor de micro van VTM Nieuws. Opmerkelijk genoeg kwam Het Laatste Nieuws dinsdag naar buiten met het nieuws dat de voetbalbond het contract van Martinez graag wil verlengen, wel voor slechts een half jaar. 

GOUDEN GENERATIE

Martinez nam na het mislukte EK in 2016 over van Marc Wilmots. De Spanjaard zette iets moois neer en werd derde met de Duivels op het WK in Rusland (2018). Toch leeft er bij velen het gevoel dat hij niet alles uit deze generatie gehaald heeft en dat we met hem maar moeilijk een groot toernooi zullen zinnen. Aan Martinez om in Qatar (voor de laatste keer?) het tegendeel te bewijzen. 

LEES OOK: Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Moet zijn contract nog eens verlengd worden?

Meest recent

Nipte opsteker voor Kroatië, blessurezorgen bij Marokko

Binnen vier dagen gaat het WK van start en dus werken vele landen nog een laatste ...

8
8
Farce rond U23-teams in 1B krijgt weer nieuwe wending

Het voorbije jaar was er heel wat te doen rond het quotum voor U23-teams in de Challenger Pro ...

77
77
Belgische U17 bestolen? "Ik weet niet of het strafschop was"

De Jonge Duivels hebben zondag op tragische wijze naast de Europese titel bij de U17 gegrepen. Ze ...

73
73
'Rigaux haalt meteen Belgische coach naar Feyenoord'

Dévy Rigaux is nog maar net aan de slag gegaan als sportief directeur bij Feyenoord, maar ...

151
151
'Transferdroom Real Madrid meteen aan diggelen geslagen'

Zondagavond werd Florentino Perez herverkozen tot voorzitter van Real Madrid. Dat betekent dat we in ...

84
84
Deense dokter komt met update na nieuw Eriksen-drama

De voetbalwereld werd zondagavond flink opgeschrikt. De oefeninterland tussen Denemarken en ...

109
109
Belgische U17 geen Europees kampioen na penaltythriller

De U17 van België speelden vanavond de finale van het EK tegen Italië. Konden de jonge ...

99
99
Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

739
739
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

1042
1042
'Arsenal verzilvert titel: nieuwe smaakmaker naar Emirates'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

68
68
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

504
504
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

154
154
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

287
287
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

609
609
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

156
156
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

144
144
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

343
343
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

211
211
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

214
214
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

252
252
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

775
775
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

513
513
"Basisplaats kwijt" - grote verliezer na oefencampagne Duivels

De Rode Duivels kunnen maandag met een goed gemoed afreizen naar de Verenigde Staten. Met drie zeges ...

615
615
'Kompany compleet verloren: Bayern wil peperdure PL-ster'

Terwijl een groot deel van zijn spelers zich momenteel voorbereiden op het WK, geniet Vincent ...

280
280

Meer sportnieuws