Ex-Duivel duidelijk over Martinez: "Streep onder trekken"

179 stemmen
Ex-Duivel duidelijk over Martinez:

De Rode Duivels spelen dinsdagavond de laatste wedstrijd van hun seizoen. Ze gaan in de Nations League bij Polen op zoek naar hun tweede zege. Ze speelden al gelijk tegen Wales, wonnen overtuigend van datzelfde Polen en verloren zwaar van Nederland. Marc Degryse vindt dat Roberto Martinez' tijd bij de Duivels er bijna opzit.


De Duivels hebben het de laatste tijd steeds minder onder de markt. Ze moesten hun eerste plaats op de FIFA-ranking al afgeven en laten veel meer punten liggen dan we van ze gewoon zijn. Ook het spelpeil is in veel wedstrijden heel wat minder dan voordien. Dat baart zorgen voor het WK in Qatar, dat er in het najaar zit aan te komen. Als het van Marc Degryse afhangt, moet de voetbalbond na dat toernooi een nieuwe trainer zoeken voor de Rode Duivels.

"Mij lijkt het best dat er nu al gecommuniceerd wordt dat er na Qatar een streep onder de relatie getrokken wordt. Zo kan de bond nu al beginnen met de zoektocht naar eventueel een nieuwe TD die een geschikte bondscoach kan vinden" verklaarde de ex-international voor de micro van VTM Nieuws. Opmerkelijk genoeg kwam Het Laatste Nieuws dinsdag naar buiten met het nieuws dat de voetbalbond het contract van Martinez graag wil verlengen, wel voor slechts een half jaar. 

GOUDEN GENERATIE

Martinez nam na het mislukte EK in 2016 over van Marc Wilmots. De Spanjaard zette iets moois neer en werd derde met de Duivels op het WK in Rusland (2018). Toch leeft er bij velen het gevoel dat hij niet alles uit deze generatie gehaald heeft en dat we met hem maar moeilijk een groot toernooi zullen zinnen. Aan Martinez om in Qatar (voor de laatste keer?) het tegendeel te bewijzen. 

LEES OOK: UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Moet zijn contract nog eens verlengd worden?

Meest recent

TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

85
85
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

6
6
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

92
92
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

34
34
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

115
115
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

225
225
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

398
398
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

137
137
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

192
192
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

155
155
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

769
769
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

190
190
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

330
330
Defour voorspelt toptransfer bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaat komende zomer de kassa weer rinkelen. De Limburgers hebben heel veel jong talent, ...

186
186
Club Brugge wint jackpot: ruim 150 miljoen euro

Club Brugge is de verdiende kampioen. En dat voor de 20ste keer. Het was een cruciale titel voor ...

471
471
Anderlecht opgelucht: trio toont zich voor komend jaar

RSC Anderlecht werd vierde. Na compleet mislukte mercato’s van het vorige beleid was dit het ...

337
337
'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

534
534
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

478
478
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

113
113
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

224
224
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

146
146
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

98
98
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

216
216
Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

347
347
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

498
498

Meer sportnieuws