Ex-Duivel duidelijk over Martinez: "Streep onder trekken"

door
Ex-Duivel duidelijk over Martinez:

De Rode Duivels spelen dinsdagavond de laatste wedstrijd van hun seizoen. Ze gaan in de Nations League bij Polen op zoek naar hun tweede zege. Ze speelden al gelijk tegen Wales, wonnen overtuigend van datzelfde Polen en verloren zwaar van Nederland. Marc Degryse vindt dat Roberto Martinez' tijd bij de Duivels er bijna opzit.


De Duivels hebben het de laatste tijd steeds minder onder de markt. Ze moesten hun eerste plaats op de FIFA-ranking al afgeven en laten veel meer punten liggen dan we van ze gewoon zijn. Ook het spelpeil is in veel wedstrijden heel wat minder dan voordien. Dat baart zorgen voor het WK in Qatar, dat er in het najaar zit aan te komen. Als het van Marc Degryse afhangt, moet de voetbalbond na dat toernooi een nieuwe trainer zoeken voor de Rode Duivels.

"Mij lijkt het best dat er nu al gecommuniceerd wordt dat er na Qatar een streep onder de relatie getrokken wordt. Zo kan de bond nu al beginnen met de zoektocht naar eventueel een nieuwe TD die een geschikte bondscoach kan vinden" verklaarde de ex-international voor de micro van VTM Nieuws. Opmerkelijk genoeg kwam Het Laatste Nieuws dinsdag naar buiten met het nieuws dat de voetbalbond het contract van Martinez graag wil verlengen, wel voor slechts een half jaar. 

GOUDEN GENERATIE

Martinez nam na het mislukte EK in 2016 over van Marc Wilmots. De Spanjaard zette iets moois neer en werd derde met de Duivels op het WK in Rusland (2018). Toch leeft er bij velen het gevoel dat hij niet alles uit deze generatie gehaald heeft en dat we met hem maar moeilijk een groot toernooi zullen zinnen. Aan Martinez om in Qatar (voor de laatste keer?) het tegendeel te bewijzen. 

LEES OOK: Verrassende boodschap voor Garcia: "Duivels zijn geen doel"

Moet zijn contract nog eens verlengd worden?

Meest recent

Verrassende boodschap voor Garcia: "Duivels zijn geen doel"

Vrijdag zal Rudi Garcia normaliter zijn selectie bekendmaken voor de komende stage van de Rode ...

12
12
Herhaling van STVV-scenario? Hayen geeft grote hint

KRC Genk greep vorig weekend zijn laatste strohalm in de strijd om de Champions' Play-Off met een ...

23
23
Sleutelrol voor Club Brugge in transfer De Cat?

Het lijkt er alsmaar minder op dat Nathan De Cat volgend seizoen nog bij Anderlecht te bewonderen ...

107
107
Club NXT kent eerste tegenstander in Final Four Youth League

De jonkies van Club Brugge zorgden dinsdag voor een straffe prestatie. Ze klopten Atletico Madrid ...

123
123
Opsteker Garcia: Rode Duivel net op tijd weer fit

Binnen tien dagen spelen de Rode Duivels hun eerste wedstrijd van 2026, want dan spelen ze een ...

27
27
Seraing zorgt voor nieuwe wending in promotiestrijd

SK Beveren is al zeker van de titel in de Challenger Pro League, maar verder is de strijd om ...

106
106
'Toch enorme blessuredomper voor Courtois'

Real Madrid plaatste zich dinsdagavond zonder al te veel problemen voor de kwartfinale van de ...

107
107
'Cercle Brugge dumpt Cinel: vier kandidaat-opvolgers'

De trainerswals in de Jupiler Pro League draait onverminderd verder, want op de valreep besloot ...

259
259
Genk-fan Brecel in crisis: VIP-formule verrast iedereen

Het contrast kan haast niet groter zijn. Nog geen drie jaar geleden stond Luca Brecel op het hoogste ...

38
38
Groen licht voor Garcia: wit konijn bij Rode Duivels?

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode Duivels in de ...

188
188
'Club Brugge vindt verrassende vervanger Mignolet'

Na dit seizoen breekt er het einde van een tijdperk aan bij Club Brugge, dat niet van plan lijkt om ...

865
865
'Drukke zomer Anderlecht: eerste aankoop ligt al vast'

Mathematisch kan het nog mislopen, maar de top zes ligt binnen handbereik voor RSC Anderlecht. Met ...

368
368
Trainerswals in de JPL: één keuze veranderde alles

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel. Voor een aantal ...

142
142
'Real dropt enorme transferbom met Bellingham'

Bij Real Madrid zou er in de zomer weleens een stevige transferbom gedropt kunnen worden. De ...

128
128
'Essevee verrast compleet met nieuwe trainer'

De laatste weken vallen de trainers als vliegen in de Jupiler Pro League. Met Onur Cinel werd er ...

505
505
'Club kijkt ogen uit: Atletico én Barça melden zich'

Voor Club Brugge zal het komende zomer een helse karwei worden om zijn ploeg bijeen te houden. Het ...

369
369
‘JPL speurt naar onbekend goudhaantje in Afrika’

De Rode Duivels beginnen volgende week aan hun voorbereiding op het WK. Eerst gaan ze op stage in de ...

34
34
'Anderlecht laat goudhaantje spotgoedkoop gaan'

Anderlecht heeft het al jaren financiee niet meer zo breed. Het kijkt daarom vooral naar Neerpede om ...

496
496
Alweer een coach die sneuvelt: Cercle ontslaat Cinel

In principe moest het een vrij rustig seizoen worden voor de trainers in de Jupiler Pro League, want ...

126
126
Joos verrast met opvallende Duivels-keuze

Het is uitkijken naar welke selectie bondscoach Rudi Garcia deze week zal vrijgeven voor de stage ...

86
86
Speler hoopt op Taravel: "Ik wil slagen bij Anderlecht"

Bij Anderlecht is er in de voorbije twee maanden veel veranderd. Na het ontslag van Olivier Renard ...

145
145
TRANSFERUURTJE: '5 kandidaten bij Anderlecht, 3 vertrekkers Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

217
217
Vandenbempt ziet het somber in voor Courtois

Thibaut Courtois viel in de Champions League-clash tegen Manchester City geblesseerd uit. Het is nog ...

146
146
Schmeichel in zwaar drama: einde nabij?

Kasper Schmeichel won de landstitel bij Leicester City, maar maakte ook furore op de Belgische ...

106
106
KAA Gent pakt uit en bindt toptalent: “Atletisch vermogen”

KAA Gent heeft op de officiële kanalen uitgepakt met transfernieuws. De Buffalo’s ...

102
102

Meer sportnieuws