'KBVB wil contract bondscoach Martinez openbreken'

166
'KBVB wil contract bondscoach Martinez openbreken'

Bondscoach Roberto Martinez maakte in de huidige Nations League-campagne geen al te beste beurt. Zijn tactische keuzes beginnen stilaan voorspelbaar te worden en communicatief gezien viel hij meermaals uit zijn rol. Desondanks zou de bond nu toch langer met hem door willen gaan.


Zijn onterechte uithaal naar de VAR na de match in Wales, zijn bitsige reacties op enkele kritische vragen, ...  Martinez heeft al betere indrukken achtergelaten dan in de voorbije week. Bovendien waren de resultaten én het geleverde spel niet al te denderend. Daarbij maakte de Spanjaard zelf ook enkele bedenkelijke tactische ingrepen. Denk bijvoorbeeld aan de vreemde manier waarop hij het wegvallen van Romelu Lukaku wou opvangen tegen Nederland.

Martinez zit dus niet in zijn beste periode als Belgisch bondscoach. En voor de buitenwacht lijkt het na zes jaar stilaan tijd voor een nieuwe wind. Maar bij de KBVB denkt men daar blijkbaar anders over. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat de bond graag zijn contract, dat afloopt na het WK in Qatar, nog een keertje wil verlengen. Al zou het dit keer slechts om een beperkte periode gaan.

WIN-WIN-SITUATIE
Zo zou het de bedoeling zijn om Martinez slechts voor een halfjaar te laten bijtekenen. Op die manier moet de KBVB niet midden in het seizoen op zoek naar een opvolger, maar kan het wachten tot een periode waarin veel meer trainers beschikbaar zijn. Ook voor Martinez zelf, die opnieuw als clubtrainer aan de slag zou willen gaan, lijkt het veel interessanter om pas na het seizoen te kunnen instromen bij een nieuwe werkgever. Afwachten dus of beide partijen snel tot een akkoord kunnen komen.

LEES OOK: Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Voor het volgende EK moet er sowieso een nieuwe bondscoach komen ...

Meest recent

Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

6
6
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

40
40
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

7
7
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

117
117
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

58
58
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

140
140
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

57
57
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

45
45
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

195
195
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

48
48
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

89
89
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

46
46
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

236
236
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

51
51
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

91
91
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

206
206
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

140
140
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

77
77
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

225
225
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

210
210
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

34
34
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

274
274
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

160
160
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

241
241
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

344
344

Meer sportnieuws