'KBVB wil contract bondscoach Martinez openbreken'

166 stemmen
'KBVB wil contract bondscoach Martinez openbreken'

Bondscoach Roberto Martinez maakte in de huidige Nations League-campagne geen al te beste beurt. Zijn tactische keuzes beginnen stilaan voorspelbaar te worden en communicatief gezien viel hij meermaals uit zijn rol. Desondanks zou de bond nu toch langer met hem door willen gaan.


Zijn onterechte uithaal naar de VAR na de match in Wales, zijn bitsige reacties op enkele kritische vragen, ...  Martinez heeft al betere indrukken achtergelaten dan in de voorbije week. Bovendien waren de resultaten én het geleverde spel niet al te denderend. Daarbij maakte de Spanjaard zelf ook enkele bedenkelijke tactische ingrepen. Denk bijvoorbeeld aan de vreemde manier waarop hij het wegvallen van Romelu Lukaku wou opvangen tegen Nederland.

Martinez zit dus niet in zijn beste periode als Belgisch bondscoach. En voor de buitenwacht lijkt het na zes jaar stilaan tijd voor een nieuwe wind. Maar bij de KBVB denkt men daar blijkbaar anders over. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat de bond graag zijn contract, dat afloopt na het WK in Qatar, nog een keertje wil verlengen. Al zou het dit keer slechts om een beperkte periode gaan.

WIN-WIN-SITUATIE
Zo zou het de bedoeling zijn om Martinez slechts voor een halfjaar te laten bijtekenen. Op die manier moet de KBVB niet midden in het seizoen op zoek naar een opvolger, maar kan het wachten tot een periode waarin veel meer trainers beschikbaar zijn. Ook voor Martinez zelf, die opnieuw als clubtrainer aan de slag zou willen gaan, lijkt het veel interessanter om pas na het seizoen te kunnen instromen bij een nieuwe werkgever. Afwachten dus of beide partijen snel tot een akkoord kunnen komen.

LEES OOK: KBVB heeft duidelijke boodschap voor fans: Duivels op scherp

Voor het volgende EK moet er sowieso een nieuwe bondscoach komen ...

Meest recent

Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

27
27
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

32
32
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

400
400
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

24
24
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

171
171
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

149
149
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

350
350
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

353
353
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

312
312
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

68
68
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

95
95
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

157
157
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

83
83
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

85
85
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

191
191
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

155
155
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

130
130
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

250
250
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

503
503
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

316
316
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

154
154
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

33
33
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

31
31
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

147
147
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

41
41

Meer sportnieuws