'KBVB wil contract bondscoach Martinez openbreken'

door
'KBVB wil contract bondscoach Martinez openbreken'

Bondscoach Roberto Martinez maakte in de huidige Nations League-campagne geen al te beste beurt. Zijn tactische keuzes beginnen stilaan voorspelbaar te worden en communicatief gezien viel hij meermaals uit zijn rol. Desondanks zou de bond nu toch langer met hem door willen gaan.


Zijn onterechte uithaal naar de VAR na de match in Wales, zijn bitsige reacties op enkele kritische vragen, ...  Martinez heeft al betere indrukken achtergelaten dan in de voorbije week. Bovendien waren de resultaten én het geleverde spel niet al te denderend. Daarbij maakte de Spanjaard zelf ook enkele bedenkelijke tactische ingrepen. Denk bijvoorbeeld aan de vreemde manier waarop hij het wegvallen van Romelu Lukaku wou opvangen tegen Nederland.

Martinez zit dus niet in zijn beste periode als Belgisch bondscoach. En voor de buitenwacht lijkt het na zes jaar stilaan tijd voor een nieuwe wind. Maar bij de KBVB denkt men daar blijkbaar anders over. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat de bond graag zijn contract, dat afloopt na het WK in Qatar, nog een keertje wil verlengen. Al zou het dit keer slechts om een beperkte periode gaan.

WIN-WIN-SITUATIE
Zo zou het de bedoeling zijn om Martinez slechts voor een halfjaar te laten bijtekenen. Op die manier moet de KBVB niet midden in het seizoen op zoek naar een opvolger, maar kan het wachten tot een periode waarin veel meer trainers beschikbaar zijn. Ook voor Martinez zelf, die opnieuw als clubtrainer aan de slag zou willen gaan, lijkt het veel interessanter om pas na het seizoen te kunnen instromen bij een nieuwe werkgever. Afwachten dus of beide partijen snel tot een akkoord kunnen komen.

LEES OOK: Jan Vertonghen mee naar WK? Mannaert hakt knopen door

Voor het volgende EK moet er sowieso een nieuwe bondscoach komen ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest talent, monsterdeal Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

5
5
Bounida compleet afgemaakt: “Dan kiest hij voor Marokko”

Rayane Bounida wordt gezien als een groot talent. Al bij RSC Anderlecht werd de middenvelder ...

60
60
Mbappé-ramp bij Real Madrid: Maesschalck schiet te hulp

Afgelopen week kwam er opvallend nieuws naar buiten. De blessure van Kylian Mbappé kwam ...

8
8
'Garcia verwoest laatste WK-kans voor Duivel in bloedvorm'

De Rode Duivels wonnen met 2-5 van de Verenigde Staten en woensdagnacht wacht Mexico. Bondscoach ...

71
71
Nieuwe wending in soap: Lukaku dropt emotioneel statement

Romelu Lukaku zorgde de voorbije dagen voor de nodige commotie bij SSC Napoli. Tegen de wil van de ...

135
135
Verrassing bij KRC Genk: CEO vertrekt uit Cegeka Arena

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met een lastige verplaatsing op ...

92
92
'Transferclash: Club en Anderlecht tegenover elkaar'

Komend weekend gaan de Champions' Play-Offs van start met de kraker tussen Club Brugge en RSC ...

213
213
Ervaren Rode Duivel op plaats gezet: "Pure nonchalance"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

137
137
'Deal van 60 miljoen bezorgt Club Brugge zware kater'

Club Brugge was afgelopen zomer nadrukkelijk op zoek naar een nieuwe flankaanvaller. Daarvoor viel ...

326
326
Standard vloekt: zware opdoffer vlak voor Play-Offs

Komend weekend trekken ook de Europe Play-Offs zich op gang in de Jupiler Pro League. Standard staat ...

114
114
Ex-JPL-held verrast met extreme fysieke transformatie

Een transformatie die niemand zag aankomen: Jules Van Cleemput duikt plots opnieuw op, maar niet ...

29
29
Onverwachte Duivel imponeert: "Hij deed het geweldig"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een flinke portie vertrouwen getankt richting het WK. In ...

217
217
JPL hot in Engeland: Seys en De Cat naar zelfde club?

Komend weekend worden de Champions' Play-Offs afgetrapt met enkele mooie affiches. Zo is het nu al ...

363
363
De interland-week op TV: zes WK-tickets en oefenclashes

Komend weekend gaat het beslissende luik van het seizoen in het clubvoetbal van start. Maar eerst ...

38
38
Snelders in cel: schokkende feiten blijven nazinderen

Wat jarenlang begon als een vertrouwd gezicht en stem in het Belgische voetbal, eindigt nu in een ...

157
157
Degryse haalt verschroeiend uit na VS-België: "Kan écht niet"

De oefenwedstrijd in en tegen de Verenigde Staten, heeft de Rode Duivels een klinkende ...

121
121
De Bruyne moet wijken: nieuwe leider Duivels staat op

Kevin De Bruyne blijft de grootste naam bij de Rode Duivels, maar tegen de Verenigde Staten werd ook ...

415
415
België charmeert Europa: L'Equipe gek van twee Duivels

Er blijft zeker nog ruimte voor verbetering, maar de Rode Duivels hebben toch vooral goede punten ...

260
260
'Lukaku-soap duurt voort: Anderlecht-comeback wordt reëel'

Terwijl de Rode Duivels hun Amerikaanse tournée verder afwerken, wordt het op het thuisfront ...

497
497
Ook VS gaan los op truitjes-drama: sterren halen fors uit

De oefenwedstrijd tussen de Verenigde Staten en de Rode Duivels heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

344
344
Eén Rode Duivel valt door de mand: Albert is keihard

De Rode Duivels hebben zaterdag met 2-5 gewonnen van de Verenigde Staten. Met die oefenzege tankten ...

243
243
KV Mechelen verrast met opvallende ambitie

De Champions' Play-Off telt dit seizoen enkele verrassingen. Met Antwerp en Genk grepen twee van de ...

167
167
Frankrijk boekt ook met B-ploeg simpele oefenzege

Zondag stonden er opnieuw enkele oefeninterlands op het programma. De voornaamste affiche was die ...

67
67
'Club baalt: Barça gaat met droomtarget lopen'

Club Brugge staat ongetwijfeld weer voor een drukke transferzomer. Het zal wellicht opnieuw de ...

248
248
Kritiek op defensie: Garcia onthult Duivels plan

De Rode Duivels zijn met een goed gevoel begonnen aan hun voorbereiding op het WK, want ze boekten ...

107
107

Meer sportnieuws