'KBVB wil contract bondscoach Martinez openbreken'

door
'KBVB wil contract bondscoach Martinez openbreken'

Bondscoach Roberto Martinez maakte in de huidige Nations League-campagne geen al te beste beurt. Zijn tactische keuzes beginnen stilaan voorspelbaar te worden en communicatief gezien viel hij meermaals uit zijn rol. Desondanks zou de bond nu toch langer met hem door willen gaan.


Zijn onterechte uithaal naar de VAR na de match in Wales, zijn bitsige reacties op enkele kritische vragen, ...  Martinez heeft al betere indrukken achtergelaten dan in de voorbije week. Bovendien waren de resultaten én het geleverde spel niet al te denderend. Daarbij maakte de Spanjaard zelf ook enkele bedenkelijke tactische ingrepen. Denk bijvoorbeeld aan de vreemde manier waarop hij het wegvallen van Romelu Lukaku wou opvangen tegen Nederland.

Martinez zit dus niet in zijn beste periode als Belgisch bondscoach. En voor de buitenwacht lijkt het na zes jaar stilaan tijd voor een nieuwe wind. Maar bij de KBVB denkt men daar blijkbaar anders over. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat de bond graag zijn contract, dat afloopt na het WK in Qatar, nog een keertje wil verlengen. Al zou het dit keer slechts om een beperkte periode gaan.

WIN-WIN-SITUATIE
Zo zou het de bedoeling zijn om Martinez slechts voor een halfjaar te laten bijtekenen. Op die manier moet de KBVB niet midden in het seizoen op zoek naar een opvolger, maar kan het wachten tot een periode waarin veel meer trainers beschikbaar zijn. Ook voor Martinez zelf, die opnieuw als clubtrainer aan de slag zou willen gaan, lijkt het veel interessanter om pas na het seizoen te kunnen instromen bij een nieuwe werkgever. Afwachten dus of beide partijen snel tot een akkoord kunnen komen.

LEES OOK: Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Voor het volgende EK moet er sowieso een nieuwe bondscoach komen ...

Meest recent

'Standard heeft prijs: sterkhouder tekent bij'

Voor Standard kan het nog een mooi seizoen worden. De Rouches zijn immers nog niet uitgeteld voor ...

2
2
JPL-sensatie lonkt naar Anderlecht en Club: "Natuurlijk"

Het seizoen gaat zijn laatste fase in en dus beginnen heel wat clubs al te denken aan de ...

82
82
Sensatie in Amateur: 'BV-sprookje en zinderend spektakel'

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

11
11
TRANSFERUURTJE: 'Real slachtoffert schlemiel, nieuwe nummer 1 Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

51
51
Chelsea onthult masterplan: valt Lavia uit de boot?

Chelsea staat bekend als een handelshuis. De Londense club koopt enorm veel talent en stuurt het ...

29
29
‘Zomerse knaltransfer Diego Moreira: statement voor WK’

Bondscoach Rudi Garcia zal ferme knopen moeten doorhakken voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

36
36
Aster Nzeyimana beroert tot tranen toe met pittig verleden

Aster Nzeyimana is ondertussen een vaste waarde geworden in het medialandschap. De flegmatieke en ...

32
32
‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

190
190
‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Standard Luik is al volop bezig met volgend seizoen. De Rouches spelen in de Europa Play-Offs, maar ...

87
87
De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Kevin De Bruyne maakte de transfervrije overstap van Manchester City naar Napoli. Ondanks ...

103
103
Alderweireld is keihard voor oude club

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en is dezer dagen ...

43
43
Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

116
116
Europa League: Anderlecht en STVV supporteren voor deze club

Donderdagavond werden in de Europa League de terugwedstrijden van de kwartfinales afgewerkt en die ...

131
131
'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

113
113
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

153
153
Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

De strijd om de eindzege in de Europe Play-Off belooft nog bijzonder spannend te gaan worden. Na ...

118
118
Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

124
124
Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

49
49
'Stunt in de maak: Club aast op 'nieuwe Iniesta' van 20M'

Club Brugge heeft een opvallend offensief dossier op tafel gelegd. Blauw-Zwart volgt een spelmaker ...

448
448
'Club Brugge siddert: Barça blijft aandringen'

Club Brugge wordt alsmaar meer in de gaten gehouden door de allergrootsten ter aarde. Dat komt ...

206
206
De Bruyne doet boekje open over transfer naar Napoli

De voorbije weken is er al heel wat inkt gevloeid over de verzuurde relatie tussen Napoli en Romelu ...

146
146
'Tweede knaltransfer Club: 40 miljoen euro'

Het belooft een zeer hete transferzomer te gaan worden bij Club Brugge. Blauw-Zwart zal immers ...

298
298
'Anderlecht slaat zeer pikante slag bij Antwerp'

Bij Anderlecht lijken er heel wat grote veranderingen op til te staan. Er moet nog een nieuwe ...

429
429
Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

347
347
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

107
107

Meer sportnieuws