'Club Brugge zet Kouamé op verlanglijst'

door
'Club Brugge zet Kouamé op verlanglijst'

RSC Anderlecht heeft met Felice Mazzu een nieuwe trainer voorgesteld. En nu zijn komst volledig afgerond is, kan het bestuur zich weer volledig op de transfermarkt gaan toeleggen. Zo moet men een selectie zien samen te stellen die voldoende sterk is om ook de groepsfase van de Conference League te halen.


En daarvoor zal de recordkampioen onder meer zijn aanvalslinie moeten herschikken. Een vaste spits van de voorbije maanden zal immers niet te houden zijn. Christian Kouamé liet eerst nog uitschijnen dat hij graag zou blijven, maar zijn moederclub Fiorentina lijkt daar anders over te denken. De Italianen willen zijn goede seizoen verzilveren op de transfermarkt en Paars-Wit is financieel niet in staat om aan de voorwaarden te voldoen.

Kouamé nam via zijn sociale media-kanalen ook al uitgebreid afscheid van Paars-Wit en dus is het uitkijken waar zijn toekomst nu zal liggen. Door zijn degelijke prestaties bij Anderlecht, 13 goals en 10 assists in 36 duels, heerst alvast de nodige interesse. Bologna werd even genoemd, maar volgens Corrierre dello Sport zijn er drie ploegen die momenteel over betere papieren beschikken: West Ham United, Atalanta en ... Club Brugge.

NIET CONCREET
De vermeende interesse van de landskampioen is verrassend en werd vooralsnog niet bevestigd door andere bronnen. Al kan Blauw-Zwart door het verwachte vertrek van Bas Dost, Sargis Adamyan en mogelijk ook Loïs Openda en Charles De Ketelaere, nog wel een extra spits gebruiken. Hoe concreet de Brugse belangstelling is wordt bij de Italiaanse sportkrant niet vermeld. De exacte vereisten van Fiorentina zijn evenmin bekend. Voorlopig lijkt Kouamé dus slechts één van de vele namen op de Brugse lijst en speelt er weinig concreets.

Zou Kouamé een basisspeler zijn bij het huidige Club Brugge?

Meest recent

Dender shopt bij Anderlecht, Antwerp-vertrekker naar Nederland

Binnen exact één maand wordt de nieuwe jaargang in de Jupiler Pro League op gang ...

44
44
WK Clubs: Dortmund en invaller Duranville nipt groepswinnaar

Op het wereldkampioenschap voor clubs wordt momenteel de derde speelronde van de groepsfase ...

9
9
Leegloop bij Antwerp? "Elke Belgische club tekent voor hem"

Ook bij Antwerp FC zijn de trainingen in aanloop naar het nieuwe seizoen van start gegaan. Woensdag ...

199
199
'Anderlecht klopt aan in La Liga: miljoenenbod op tafel'

Aanstaande zaterdag opent RSC Anderlecht zijn oefencampagne, WS Lauwe wordt dan de sparringpartner ...

355
355
'Toptransfer KRC Genk plots aan zijden draadje'

KRC Genk speurt momenteel de markt af op zoek naar versterking. Zo wordt een vervanger gezocht voor ...

357
357
'Koning Cristiano: Ronaldo alleenheerser na nieuw contract'

In de voorbije weken heerste de nodige onduidelijkheid over de toekomst van Cristiano Ronaldo. Maar ...

96
96
Contract tot 2029: Club heeft tweede topaanwinst beet

Club Brugge heeft zijn tweede aanwinst van de zomermercato beet. Via de officiële kanalen ...

403
403
Spraakmakend plan: Yaya Touré hoofdtrainer in België?

In de Jupiler Pro League zijn de trainersvacatures sinds deze week allemaal ingevuld, in de ...

77
77
'Nielsen klopt aan bij Club-directie: nieuwe transferwending'

Sinds maandag lopen ook de trainingen bij vicekampioen Club Brugge weer volop. In de komende ...

504
504
Nieuwe ster in beeld: Anderlecht ruikt 40 miljoen

RSC Anderlecht zit niet stil en mikt hoog: een potentiële sterspeler die tot 30 à 40 ...

656
656
'Antwerp trekt bleek weg: Union gaat voor JPL-transferbom'

De ploegen uit de Jupiler Pro League zijn inmiddels begonnen aan hun voorbereiding, ondertussen ...

402
402
'Keepersplan Anderlecht: Coosemans krijgt cruciaal nieuws'

RSC Anderlecht werkt komend weekend zijn eerste oefenwedstrijd van de voorbereiding af. In doel zal ...

476
476
'Noa Lang krijgt toptransfer: miljoenenbod ligt op tafel'

Verschillende oude bekenden uit de Jupiler Pro League komen tijdens de huidige zomermercato in ...

218
218
Stef Wils reageert op gigantische druk als T1 Antwerp FC

Stef Wils begint aan zijn grootste uitdaging tot nu toe: als nieuwe hoofdcoach van Antwerp FC staat ...

96
96
Gert Verheyen betrapt bij ondeugend tafereel

Eén van de beste en leukste analisten in ons land is zonder enige twijfel Gert Verheyen. De ...

263
263
'Derde zomertransfer Antwerp: prijskaartje eindelijk bekend'

Antwerp FC zet zijn zomeroffensief krachtig verder met een derde nieuwe aanwinst — en daar ...

281
281
'Dessers krijgt fantastisch transfervoorstel'

Cyriel Dessers lijkt Rangers FC deze mercato te gaan verlaten. De aanvaller geniet de nodige ...

116
116
Anderlecht laat Januzaj hangen: komt er wel een deal?

Adnan Januzaj en Anderlecht: het gerucht gonst opnieuw luid, maar komt die comeback er écht? ...

433
433
‘Jashari’s keuze is gevallen: AC Milan of Man United?’

Ardon Jashari ligt in de belangstelling van grote clubs, maar zal hij straks kiezen voor AC Milan of ...

450
450
'JPL-topdeal voor Antwerp FC: ‘De beste in België’ '

Antwerp mikt deze zomer op een opvallende versterking uit de Jupiler Pro League. Een middenvelder ...

463
463
'KRC Genk lonkt naar toptalent, vier spelers weg bij Union'

KRC Genk en Union SG gaan nog de nodige transfers afronden de komende weken. In- en uitgaand. ...

212
212
'Club Brugge ruikt monsterdeal voor Onyedika: twee clubs'

Bij Club Brugge gaan ze een serieus spaarpotje hebben na deze mercato. Blauw-Zwart gaat Ardon ...

545
545
Patro Eisden verrast met transfer van cultfiguur

Patro Eisden blijft zich roeren op de transfermarkt. De Limburgse tweedeklasser heeft vandaag alweer ...

90
90
Jacques geeft uitleg over keuze Wils én toekomst Janssen

Royal Antwerp FC is al een tijdje financieel en sportief een minder aantrekkelijke club geworden. ...

542
542
'Standard aan zet: deals tot 14 miljoen euro aanstaande'

Standard was al heel actief op de transfermarkt. De Rouches moeten echter nu dringend geld gaan ...

469
469

Meer sportnieuws