'Club Brugge zet Kouamé op verlanglijst'

door
'Club Brugge zet Kouamé op verlanglijst'

RSC Anderlecht heeft met Felice Mazzu een nieuwe trainer voorgesteld. En nu zijn komst volledig afgerond is, kan het bestuur zich weer volledig op de transfermarkt gaan toeleggen. Zo moet men een selectie zien samen te stellen die voldoende sterk is om ook de groepsfase van de Conference League te halen.


En daarvoor zal de recordkampioen onder meer zijn aanvalslinie moeten herschikken. Een vaste spits van de voorbije maanden zal immers niet te houden zijn. Christian Kouamé liet eerst nog uitschijnen dat hij graag zou blijven, maar zijn moederclub Fiorentina lijkt daar anders over te denken. De Italianen willen zijn goede seizoen verzilveren op de transfermarkt en Paars-Wit is financieel niet in staat om aan de voorwaarden te voldoen.

Kouamé nam via zijn sociale media-kanalen ook al uitgebreid afscheid van Paars-Wit en dus is het uitkijken waar zijn toekomst nu zal liggen. Door zijn degelijke prestaties bij Anderlecht, 13 goals en 10 assists in 36 duels, heerst alvast de nodige interesse. Bologna werd even genoemd, maar volgens Corrierre dello Sport zijn er drie ploegen die momenteel over betere papieren beschikken: West Ham United, Atalanta en ... Club Brugge.

NIET CONCREET
De vermeende interesse van de landskampioen is verrassend en werd vooralsnog niet bevestigd door andere bronnen. Al kan Blauw-Zwart door het verwachte vertrek van Bas Dost, Sargis Adamyan en mogelijk ook Loïs Openda en Charles De Ketelaere, nog wel een extra spits gebruiken. Hoe concreet de Brugse belangstelling is wordt bij de Italiaanse sportkrant niet vermeld. De exacte vereisten van Fiorentina zijn evenmin bekend. Voorlopig lijkt Kouamé dus slechts één van de vele namen op de Brugse lijst en speelt er weinig concreets.

LEES OOK: 'Fredberg strikt ex-sterkhouder van Anderlecht'

Zou Kouamé een basisspeler zijn bij het huidige Club Brugge?

Meest recent

Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

0
0
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

16
16
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

6
6
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

70
70
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

247
247
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

335
335
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

167
167
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

146
146
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

302
302
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

156
156
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

301
301
The Last Dance: Nainggolan naar Jupiler Pro League?

Radja Nainggolan blijft vriend en vijand verbazen. De middenvelder maakte de overstap van Lokeren ...

199
199
‘Cercle Brugge pakt plots uit met miljoenentransfer’

Cercle Brugge is van plan om ferm uit te pakken op de wintermercato. Groen-Zwart vecht ook dit ...

185
185
Karetsas krijgt volle laag: KRC Genk de grote schuldige?

KRC Genk krijgt de trein ook onder Nicky Hayen niet op stoom. Toptalent Konstantinos Karetsas (18) ...

328
328
Meunier geeft Club gouden raad: “Dat moet Leko uitbuiten”

Club Brugge staat voor een belangrijke Europese clash tegen Marseille. In het Jan Breydelstadion ...

246
246
Het gaat snel: Anderlecht stelt nieuwe aanwinst voor

RSC Anderlecht werd eerder op de dag nog genoemd voor een nieuwe wintertransfer en op de ...

413
413
Winters vertrek Ordonez? Leko doet boekje open

Club Brugge focust zich volledig op de Europese clash tegen Olympique Marseille, maar achter de ...

194
194
‘Monstertransfer: entourage Haaland onthult grote droom’

Erling Haaland is één van de grote sterren van het huidige topvoetbal. De Noor staat ...

172
172
Club Brugge krijgt gigantisch nieuws over stadiondossier

Club Brugge en het stadiondossier is een ongeziene soap in het Belgische voetbal. Blauw-Zwart wil al ...

607
607
‘KV Mechelen rondt toptransfer af: akkoord gevonden’

KV Mechelen staat op een zucht van een uitgaande toptransfer. Journalist Nicolo Schira laat weten ...

208
208
Frank Boeckx beleeft natte droom bij vrouwelijke collega

Frank Boeckx werd na zijn actieve carrière een meer dan gewaardeerd analist en ...

173
173
‘Anderlecht heeft beet: Renard pakt uit met verrassing’

RSC Anderlecht wil nog toeslaan op de wintermercato en volgens Het Laatste Nieuws staat Paars-Wit op ...

670
670
‘Grote Tielemans-vrees: Garcia huivert, Villa grijpt in’

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder bij de Rode Duivels. Dit seizoen is de ...

207
207
TRANSFERUURTJE: Club Brugge vreest, Hasi dumpt, jackpot Genk

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

488
488
Leko krijgt gigantische opsteker vlak voor Club-Marseille

Club Brugge kijkt woensdag Olympique Marseille recht in de ogen namens de Champions League. ...

365
365

Meer sportnieuws