'Club Brugge zet Kouamé op verlanglijst'

door
'Club Brugge zet Kouamé op verlanglijst'

RSC Anderlecht heeft met Felice Mazzu een nieuwe trainer voorgesteld. En nu zijn komst volledig afgerond is, kan het bestuur zich weer volledig op de transfermarkt gaan toeleggen. Zo moet men een selectie zien samen te stellen die voldoende sterk is om ook de groepsfase van de Conference League te halen.


En daarvoor zal de recordkampioen onder meer zijn aanvalslinie moeten herschikken. Een vaste spits van de voorbije maanden zal immers niet te houden zijn. Christian Kouamé liet eerst nog uitschijnen dat hij graag zou blijven, maar zijn moederclub Fiorentina lijkt daar anders over te denken. De Italianen willen zijn goede seizoen verzilveren op de transfermarkt en Paars-Wit is financieel niet in staat om aan de voorwaarden te voldoen.

Kouamé nam via zijn sociale media-kanalen ook al uitgebreid afscheid van Paars-Wit en dus is het uitkijken waar zijn toekomst nu zal liggen. Door zijn degelijke prestaties bij Anderlecht, 13 goals en 10 assists in 36 duels, heerst alvast de nodige interesse. Bologna werd even genoemd, maar volgens Corrierre dello Sport zijn er drie ploegen die momenteel over betere papieren beschikken: West Ham United, Atalanta en ... Club Brugge.

NIET CONCREET
De vermeende interesse van de landskampioen is verrassend en werd vooralsnog niet bevestigd door andere bronnen. Al kan Blauw-Zwart door het verwachte vertrek van Bas Dost, Sargis Adamyan en mogelijk ook Loïs Openda en Charles De Ketelaere, nog wel een extra spits gebruiken. Hoe concreet de Brugse belangstelling is wordt bij de Italiaanse sportkrant niet vermeld. De exacte vereisten van Fiorentina zijn evenmin bekend. Voorlopig lijkt Kouamé dus slechts één van de vele namen op de Brugse lijst en speelt er weinig concreets.

LEES OOK: 'Transferbom bij Club: Inter stelt opzienbarende ruildeal voor'

Zou Kouamé een basisspeler zijn bij het huidige Club Brugge?

Meest recent

'AA Gent vindt akkoord: transfersom van 8 à 9 miljoen'

Terwijl coach Ivan Leko zijn spelers klaarstoomt voor de start van het seizoen, blijft AA Gent ook ...

139
139
Anderlecht-fans woest: oorzaak gekend voor Union-deal

Behoudens een negatief advies van de ordediensten, speelt Union SG ook volgend seizoen zijn Europese ...

411
411
'Kompany krijgt topaanwinst: Bayern biedt 52 miljoen'

Na de uitschakeling op het WK voor Clubs, genieten de spelers van Bayern München momenteel van ...

78
78
Europa League: Anderlecht kan tegenstander ruiken na heenmatch

Binnen een tweetal weken gaat het nieuwe seizoen van RSC Anderlecht officieel van start. De ...

253
253
L'Equipe onthult: 'Penders op zucht van nieuwe club'

Aanstaande zondag speelt Chelsea FC de finale van het WK voor clubs tegen Paris Saint-Germain. Mike ...

180
180
'Transferbom bij Club: Inter stelt opzienbarende ruildeal voor'

De top van Club Brugge dook donderdag plots op in Milaan. Daar stond een afspraak met ...

1399
1399
Beerschot haalt versterking in JPL, volgende vertrekker KVK

Binnen een maandje gaat het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League weer van start. Beerschot VA ...

152
152
'Monstertransfer op komst: Real vraagt 100 miljoen'

Real Madrid CF sneuvelde woensdag op pijnlijke wijze op het WK voor clubteams. De spelers van de ...

192
192
Drastische wijziging bij Antwerp? Wils komt met reactie

Royal Antwerp FC is nog lang niet klaar met zijn plannen op de transfermarkt, maar haalde inmiddels ...

289
289
Promotie bij Genk: nieuwe rol voor Matte Smets

Om het seizoen zo goed mogelijk voor te bereiden, trok KRC Genk naar Duitsland voor een oefenkamp. ...

319
319
‘“Gekke rotzak” op radar van hongerig Anderlecht’

Een ruwe diamant met een hoek af – dat is het type speler waar Anderlecht momenteel op mikt. ...

447
447
'Toptransfer Tolu: grootmacht meldt zich in Genk'

KRC Genk rondde deze week de miljoenentransfer van Christopher Bonsu Baah naar Saudi-Arabië af. ...

588
588
'Strijd om Rode Duivel barst los: Club Brugge gaat all-in'

Club Brugge wist de voorbije dagen enkele grote uitgaande deals te beklinken en er staan nog ...

1055
1055
'Tottenham gaat volledig los: 134 miljoen op 24 uur tijd'

Ondanks een behoorlijk dramatisch seizoen in eigen land, mag Tottenham Hotspur in de komende ...

150
150
'Bliksemvertrek Simic krijgt vorm: eerste contacten gelegd'

RSC Anderlecht haalde al een zestal aanwinsten voor komend seizoen in huis en speurt naar nog meer ...

605
605
Transfergeweld CPL: deals bij Beerschot, Lommel, KVK én RWDM

Binnen een tweetal maken trekt de Jupiler Pro League zich weer op gang. De ploegen uit de Challenger ...

123
123
'Alonso eist transferbom bij Real na gigantisch PSG-fiasco'

Het wereldkampioenschap voor clubs is uitgedraaid op een sisser voor Real Madrid. De Koninklijke ...

309
309
Transfergekte bij Club Brugge: paparazzi achtervolgt Madou

Ardon Jashari mag zijn droomtransfer naar AC Milan voorlopig op zijn buik schrijven. Toch werd het ...

734
734
'Overmars slaat toe: toptarget geeft jawoord aan Antwerp'

Na een lange adempauze schakelt Antwerp stilaan opnieuw een versnelling hoger op de transfermarkt, ...

583
583
'Grote schoonmaak in Anderlecht: Renard likt wonden'

Hoewel de kassa tot dusver nog niet rinkelde bij RSC Anderlecht bleef Olivier Renard niet bij de ...

769
769
'Doorbraak op til: bestuur Club Brugge gespot in Milaan'

Behoudens een astronomische som blijkt Club Brugge voorlopig niet bereid om Ardon Jashari naar AC ...

675
675
'Overmars draait overuren: verlanglijstje Antwerp bekend'

Naar jaarlijkse traditie belooft de Bosuil ook deze zomer weer een duiventil te worden. Tot dusver ...

373
373
Witte rook: Anderlecht en Union bereiken opvallend akkoord

Union wist zich afgelopen seizoen eindelijk tot landskampioen te kronen. Op die manier zuigen de ...

811
811
‘Jashari-deal ontploft: Club Brugge vraagt absurd bedrag’

De afgelopen weken wemelden het van de geruchten omtrent Ardon Jashari zijn potentiële overstap ...

2852
2852
Onana en Doku gaan viraal met groot nieuws

Voetballers zijn anno 2025 ook commerciële merken. Via allerhande deals komt er ook nog geld in ...

57
57

Meer sportnieuws