'Club Brugge zet Kouamé op verlanglijst'

door
'Club Brugge zet Kouamé op verlanglijst'

RSC Anderlecht heeft met Felice Mazzu een nieuwe trainer voorgesteld. En nu zijn komst volledig afgerond is, kan het bestuur zich weer volledig op de transfermarkt gaan toeleggen. Zo moet men een selectie zien samen te stellen die voldoende sterk is om ook de groepsfase van de Conference League te halen.


En daarvoor zal de recordkampioen onder meer zijn aanvalslinie moeten herschikken. Een vaste spits van de voorbije maanden zal immers niet te houden zijn. Christian Kouamé liet eerst nog uitschijnen dat hij graag zou blijven, maar zijn moederclub Fiorentina lijkt daar anders over te denken. De Italianen willen zijn goede seizoen verzilveren op de transfermarkt en Paars-Wit is financieel niet in staat om aan de voorwaarden te voldoen.

Kouamé nam via zijn sociale media-kanalen ook al uitgebreid afscheid van Paars-Wit en dus is het uitkijken waar zijn toekomst nu zal liggen. Door zijn degelijke prestaties bij Anderlecht, 13 goals en 10 assists in 36 duels, heerst alvast de nodige interesse. Bologna werd even genoemd, maar volgens Corrierre dello Sport zijn er drie ploegen die momenteel over betere papieren beschikken: West Ham United, Atalanta en ... Club Brugge.

NIET CONCREET
De vermeende interesse van de landskampioen is verrassend en werd vooralsnog niet bevestigd door andere bronnen. Al kan Blauw-Zwart door het verwachte vertrek van Bas Dost, Sargis Adamyan en mogelijk ook Loïs Openda en Charles De Ketelaere, nog wel een extra spits gebruiken. Hoe concreet de Brugse belangstelling is wordt bij de Italiaanse sportkrant niet vermeld. De exacte vereisten van Fiorentina zijn evenmin bekend. Voorlopig lijkt Kouamé dus slechts één van de vele namen op de Brugse lijst en speelt er weinig concreets.

POLL: Zou Kouamé een basisspeler zijn bij het huidige Club Brugge?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Transferdomper Anderlecht, Karetsas beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

31
31
”Snap nog altijd niet waarom” - Odoi’s dieptepunt tegen Anderlecht

Denis Odoi is inmiddels al 37 jaar, maar de polyvalente middenvelder blijft gaan. Bij Royal Antwerp ...

44
44
Milicevic vuurt stevige waarschuwing af aan Club Brugge

KAA Gent neemt het donderdag op tegen Club Brugge. De Buffalo’s zitten momenteel in de hoek ...

116
116
OH Leuven moet vertrek van belangrijke pion vrezen

OH Leuven beleefde opnieuw een vrij grijs seizoen, waarin het nooit uit de buik van het klassement ...

24
24
'Ramazani ziet Premier League-droom uiteenspatten'

Wout Faes degradeert met Leicester City opnieuw uit de Premier League, maar dat betekent niet ...

41
41
Winteraanwinst Anderlecht zoekt zijn weg in RSCA 2.0

Besnik Hasi verloor veel tijd door de eerste drie matchen van de Play-Offs met een 3-5-2 of 3-4-2 ...

181
181
Zulte Waregem onthult transferplannen voor terugkeer in 1A

Na twee seizoenen afwezigheid keert Zulte Waregem straks terug op het hoogste niveau. De ...

231
231
'Anderlecht hakt knoop over Vertonghen definitief door'

Voor Anderlecht breekt een zeer belangrijke vierdaagse aan. Daarbij is het vizier vooral gericht op ...

150
150
'Antwerp krijgt geweldig nieuws over tribune 2 Bosuil'

Antwerp zette de voorbije jaren grote stappen in haar ontwikkeling als club. Daar hoorde ook een ...

286
286
'AA Gent troeft Anderlecht en Ajax af voor transfer'

AA Gent beleeft ontgoochelende play-offs met slechts een drie op achttien, waarbij het onlangs twee ...

147
147
AA Gent zwaar verzwakt naar Club: Milicevic moet puzzelen

In de immer beladen Slag om Vlaanderen moet AA Gent opstaan na een reeks nederlagen. Gemakkelijker ...

148
148
'Anderlecht in shock: pittig prijskaartje toptarget bekend'

RSC Anderlecht kan zich in de komende dagen verzekeren van een Europees ticket. Ook op financieel ...

179
179
'Mignolet versus Jackers: Hayen hakt knoop nu al door'

Mits een zege in eigen huis tegen AA Gent kan Club Brugge straks opnieuw haasje-over doen met Union. ...

324
324
'Antwerp all-in: Ulderink neemt risico tegen Anderlecht'

Na de fraaie vier op zes tegen KRC Genk barst Antwerp plots weer van het vertrouwen. Een lijn die ...

187
187
Club Brugge betaalt nu de prijs voor één grote fout

Club Brugge kampt met een ernstig spitsenprobleem. In de cruciale wedstrijden tegen Union SG werd ...

301
301
'Woekerwinst voor AA Gent: steunpilaar richting exit'

AA Gent sleept zich naar het einde van het seizoen, al hopen Danijel Milicevic zijn troepen op het ...

135
135
'Kassa kassa in Genk: toptransfer in stroomversnelling'

Na nagenoeg een heel seizoen op kop te hebben gestaan is KRC Genk plots op achtervolgen aangewezen ...

492
492
'Hasi experimenteert: verrassende vervanger Simic bekend'

Als generale repetitie voor de cruciale bekerfinale tegen Club Brugge hoopt RSC Anderlecht eerst nog ...

261
261
'Hayen verbaast vriend en vijand met opstelling Club Brugge'

Club Brugge hoopt de een op zes tegen Union straks door te spoelen met een klinkende zege in eigen ...

831
831
Genk rekent op één man: "Hij blijft voor 200% zeker"

KRC Genk heeft een tegenvallende periode achter de rug en gooide de landstitel te grabbel na een ...

264
264

Meer sportnieuws