'Club Brugge zet Kouamé op verlanglijst'

door
'Club Brugge zet Kouamé op verlanglijst'

RSC Anderlecht heeft met Felice Mazzu een nieuwe trainer voorgesteld. En nu zijn komst volledig afgerond is, kan het bestuur zich weer volledig op de transfermarkt gaan toeleggen. Zo moet men een selectie zien samen te stellen die voldoende sterk is om ook de groepsfase van de Conference League te halen.


En daarvoor zal de recordkampioen onder meer zijn aanvalslinie moeten herschikken. Een vaste spits van de voorbije maanden zal immers niet te houden zijn. Christian Kouamé liet eerst nog uitschijnen dat hij graag zou blijven, maar zijn moederclub Fiorentina lijkt daar anders over te denken. De Italianen willen zijn goede seizoen verzilveren op de transfermarkt en Paars-Wit is financieel niet in staat om aan de voorwaarden te voldoen.

Kouamé nam via zijn sociale media-kanalen ook al uitgebreid afscheid van Paars-Wit en dus is het uitkijken waar zijn toekomst nu zal liggen. Door zijn degelijke prestaties bij Anderlecht, 13 goals en 10 assists in 36 duels, heerst alvast de nodige interesse. Bologna werd even genoemd, maar volgens Corrierre dello Sport zijn er drie ploegen die momenteel over betere papieren beschikken: West Ham United, Atalanta en ... Club Brugge.

NIET CONCREET
De vermeende interesse van de landskampioen is verrassend en werd vooralsnog niet bevestigd door andere bronnen. Al kan Blauw-Zwart door het verwachte vertrek van Bas Dost, Sargis Adamyan en mogelijk ook Loïs Openda en Charles De Ketelaere, nog wel een extra spits gebruiken. Hoe concreet de Brugse belangstelling is wordt bij de Italiaanse sportkrant niet vermeld. De exacte vereisten van Fiorentina zijn evenmin bekend. Voorlopig lijkt Kouamé dus slechts één van de vele namen op de Brugse lijst en speelt er weinig concreets.

LEES OOK: 'Schok bij Club Brugge: complete U-bocht op transfermarkt'

Zou Kouamé een basisspeler zijn bij het huidige Club Brugge?

Meest recent

2 op 10 - Kranten maken brandhout van Anderlecht-schlemiel

De 2-0-nederlaag op het veld van Standard heeft Besnik Hasi uiteindelijk de kop gekost als trainer ...

1
1
‘Anderlecht ruikt coachwissel: topkandidaat ligt open’

Het is weer crisis in Anderlecht. De positie van Besnik Hasi wankelt, want paars-wit ruikt een ...

119
119
Bom ontploft bij L'OM: Vermeeren betrokken in heftig incident

Olympique Marseille heeft een absolute rotweek achter de rug. De tegenvallende prestaties leidden ...

67
67
'Schok bij Club Brugge: complete U-bocht op transfermarkt'

Dinsdagavond is het zover, dan sluit de transfermakt opnieuw onverbibbelijk zijn deuren. Bij een ...

169
169
Doek valt over Hasi: opzienbarende opvolger al genoemd

Het doek is gevallen over Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht. De nederlaag van ...

291
291
'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

85
85
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

322
322
'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

31
31
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

146
146
'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato geweest, maar maandag lijkt er op de ...

152
152
'Club hakt transferknopen door: 100 miljoen geweigerd'

De voorbije dagen draaide de geruchtenmolen bij Club Brugge op volle toeren. Zowel aan inkomende als ...

390
390
'Vermeeren slachtoffer van knaltransfer Essevee'

Arthur Vermeeren mocht zaterdag nog eens tien minuten meedoen bij Olympique Marseille. Onze ...

102
102
'Anderlecht verrast: toch nog aanwinst op komst'

Besnik Hasi verwachtte ingaand geen nieuws meer bij RSC Anderlecht. Al haalde onze redactie aan dat ...

251
251
Anderlecht-fans reageren unaniem na ontslag Hasi

Anderlecht ging zondag opnieuw onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. Dat ...

268
268
KV Mechelen valt ondanks knappe comeback uit top zes

KV Mechelen is zijn plaats in de top zes kwijt. Op het veld van OH Leuven redden ze dankzij een ...

90
90
Anderlecht zoekt coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Besnik Hasi is ontslagen als trainer van RSC Anderlecht. Een logische beslissing na 18 zeges in 43 ...

1921
1921
Kogel is door de kerk: Anderlecht ontslaat Hasi

RSC Anderlecht heeft zopas Besnik Hasi ontslagen. Dat heeft de club meegedeeld via de officiële ...

479
479
Union SG haalt zwak Club Brugge meteen van zijn wolk

De beste Belgische ploegen van de afgelopen jaren stonden vanavond in het Dudenpark tegenover ...

215
215
‘Antwerp snel verlost van floptransfer’

De zomermercato van Royal Antwerp FC was zeker geen groot succes. De Great Old gaat mogelijk een van ...

163
163
‘Race tegen de klok: Club Brugge wil €7,5M-powerhouse’

Club Brugge heeft een transfertarget op de radar die deze winter plots overal opduikt. Zijn dossier ...

683
683
Ajax flikt het en heeft zeer grote transfer beet

Ajax verloor vandaag weer punten en telt achttien puntern minder dan PSV. Zo gaan voor het vierde ...

71
71
Man City loopt alweer kater op tegen Tottenham

In de Premier League moest Manchester City op bezoek gaan bij het povere Tottenham. De troepen van ...

31
31
PSV pakt na demonstratie uit met geweldig nieuws

Het moet bijzonder plezant zijn om vandaag fan te zijn van PSV. Ze domineren de Nederlandse ...

48
48
Club Brugge én Cercle Brugge kondigen transfers aan

De wintermercato loopt op zijn laatste benen. Er mogen nog de nodige transfers worden verwacht. Zo ...

125
125
Hasi op straat? Kleedkamer spreekt duidelijke taal

Het beloven spannende dagen te worden op Neerpede. Na de nederlaag op het veld van Standard, lijken ...

403
403

Meer sportnieuws