'Genk en Club willen uitpakken met sterkhouder Standard'

465 stemmen
'Genk en Club willen uitpakken met sterkhouder Standard'

Het vernieuwde Standard begint meer en meer vorm te krijgen. In navolging van een nieuwe CEO en een nieuwe sportief directeur, werd maandag ook een nieuwe hoofdtrainer aangesteld in de vorm van de Noor Ronny Deila. En dus kan de clubleiding zich nu volledig gaan toeleggen op het vormen van de spelersselectie.


Want wat dat betreft ligt er nog een pak werk op de plank. Na de dramatische prestaties van vorig seizoen is er sowieso versterking nodig om in de komende jaargang weer betere resultaten te kunnen behalen. Al zou het transferbudget ondanks de overname relatief beperkt zijn. Om extra middelen te vergaren is de kans dan ook groot dat er bepaalde spelers verkocht zullen worden. Degene die veruit het meest zou kunnen opbrengen, is Nicolas Raskin.

De middenvelder was vorig seizoen namelijk één van de weinige lichtpunten. Bovendien heeft hij op zijn 21ste nog heel wat doorgroeimogelijkheden. Aan interesse dan ook geen gebrek. Zelfs niet vanuit eigen land. Zo meldt La Dernière Heure dat zowel Club Brugge als KRC Genk hun zinnen hebben gezet op Raskin. Beide ploegen zouden meer dan behoorlijk gecharmeerd zijn door de middenvelder, toch acht de Waalse krant de kans klein dat hij uiteindelijk naar een andere Belgische ploeg zal trekken.

FRANKRIJK EN ENGELAND
In ieder geval zouden de Rouches nog geen concreet bod hebben ontvangen op hun speler, die meer dan 5 miljoen euro moet opbrengen. Al kan daar snel verandering in komen. Zo heerst er ook vanuit het buitenland belangstelling. Meer bepaald van het Engelse Leeds United en het Franse Lille OSC, twee clubs die hem al een tijdje volgen. Het beloven dus nog interessante weken te worden voor Raskin, die pas terug is na blesssureleed.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Sensationele transfers van 3 Rode Duivels'

Welke club heeft momenteel het sterkste middenveld?

Meest recent

Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

10
10
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

76
76
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

67
67
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

142
142
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

147
147
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

312
312
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

307
307
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

231
231
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

65
65
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

94
94
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

171
171
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

49
49
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

58
58
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

494
494
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

122
122
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

173
173
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

182
182
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

906
906
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

97
97
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

246
246
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

120
120
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

80
80
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

35
35
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

372
372
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

99
99

Meer sportnieuws