'Genk en Club willen uitpakken met sterkhouder Standard'

door
'Genk en Club willen uitpakken met sterkhouder Standard'

Het vernieuwde Standard begint meer en meer vorm te krijgen. In navolging van een nieuwe CEO en een nieuwe sportief directeur, werd maandag ook een nieuwe hoofdtrainer aangesteld in de vorm van de Noor Ronny Deila. En dus kan de clubleiding zich nu volledig gaan toeleggen op het vormen van de spelersselectie.


Want wat dat betreft ligt er nog een pak werk op de plank. Na de dramatische prestaties van vorig seizoen is er sowieso versterking nodig om in de komende jaargang weer betere resultaten te kunnen behalen. Al zou het transferbudget ondanks de overname relatief beperkt zijn. Om extra middelen te vergaren is de kans dan ook groot dat er bepaalde spelers verkocht zullen worden. Degene die veruit het meest zou kunnen opbrengen, is Nicolas Raskin.

De middenvelder was vorig seizoen namelijk één van de weinige lichtpunten. Bovendien heeft hij op zijn 21ste nog heel wat doorgroeimogelijkheden. Aan interesse dan ook geen gebrek. Zelfs niet vanuit eigen land. Zo meldt La Dernière Heure dat zowel Club Brugge als KRC Genk hun zinnen hebben gezet op Raskin. Beide ploegen zouden meer dan behoorlijk gecharmeerd zijn door de middenvelder, toch acht de Waalse krant de kans klein dat hij uiteindelijk naar een andere Belgische ploeg zal trekken.

FRANKRIJK EN ENGELAND
In ieder geval zouden de Rouches nog geen concreet bod hebben ontvangen op hun speler, die meer dan 5 miljoen euro moet opbrengen. Al kan daar snel verandering in komen. Zo heerst er ook vanuit het buitenland belangstelling. Meer bepaald van het Engelse Leeds United en het Franse Lille OSC, twee clubs die hem al een tijdje volgen. Het beloven dus nog interessante weken te worden voor Raskin, die pas terug is na blesssureleed.

LEES OOK: El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Welke club heeft momenteel het sterkste middenveld?

Meest recent

‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

3
3
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

62
62
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

29
29
Play-Off I nog niet binnen: Gent beducht voor nieuw trauma

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

68
68
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

461
461
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

296
296
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

274
274
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

261
261
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

117
117
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

496
496
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

417
417
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

266
266
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

159
159
Werk bij Beveren: Peeters geeft transferplannen vrij

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

404
404
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

213
213
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

289
289
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

81
81
'Afgang met gevolgen: City dropt dubbele transferbom'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

192
192
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

441
441
Alarm bij Garcia: grote zorgen rond sterkhouder Duivels

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

129
129
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

42
42
El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

129
129
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

450
450
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

362
362
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

138
138

Meer sportnieuws