Mertens blijft mysterieus over toekomstplannen

32 stemmen
Mertens blijft mysterieus over toekomstplannen

De voorbije weken gonst het geruchten rond Dries Mertens. De Rode Duivel beschikt bij Napoli over een aflopend contract, en is volgens diverse bronnen op weg richting een nieuw avontuur. Daarnaast wordt ook zijn voetbalpensioen bij de Rode Duivels steeds meer een onderwerp. 


In de persconferentie daags voor de wedstrijd tegen Polen namen Roberto Martinez en Dries Mertens het woord. Aan laatstgenoemde werd uiteraard gevraagd of hij nadenkt over stoppen bij de Rode Duivels. De kwieke aanvaller was alvast bijzonder duidelijk in zijn antwoord. "Zolang men mij oproept, ben ik beschikbaar. De voetbalbond is bijzonder professioneel geworden. Het is altijd een plezier om naar de nationale ploeg te komen. Ik ben er mij natuurlijk wel van bewust dat er een dag zal komen dat ik geen belletje meer zal krijgen", besluit een nuchtere Mertens. 

Over zijn toekomst bij Napoli bleef Mertens opnieuw bijzonder mysterieus. De Rode Duivel haalde aan dat hij nog steeds geen aanbieding heeft gekregen van de Italiaanse topclub, en dat hij die enigszins wel al verwacht had. Verder duidde de 35-jarige aanvaller aan dat hij wellicht tijdens zijn vakantie een definitieve beslissing zal maken over zijn uiteindelijk toekomstplan. Opties uitsluiten deed Mertens uiteindelijk niet. 

Gerecupereerd van blessure

Dries Mertens kwam in de voorbije twee wedstrijden tegen Wales en Polen niet in actie. De Rode Duivel kampte namelijk met een 'pijntje' aan de dij. Dat probleem is inmiddels verholpen, waardoor de aanvaller in Warschau wel eens aan de aftrap zou kunnen komen. Mertens zelf kijkt alvast uit naar de confrontatie in Warschau. "Het stadion zal vol zitten. Ik verwacht uiteraard een mooie wedstrijd in zulke omstandigheden", aldus Mertens. 

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

Zal Mertens na het WK nog worden opgeroepen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

112
112
Antwerp komt met bijzonder goed nieuws

Bij Royal Antwerp FC hopen ze nog altijd nieuwe investeerders te vinden om zo in de zomer toch meer ...

0
0
'Matthäus verklapt wie Kompany écht wil halen'

Vincent Kompany kan mits een zege in de bekerfinale de Duitse treble winnen. Voeg daarbij de halve ...

24
24
Joos schrikt van Club Brugge: “Ook tegen Union verrassing?"

Club Brugge won afgelopen speeldag overtuigend van Sint-Truiden VV, maar Filip Joos vond de tactiek ...

68
68
KAA Gent komt met verschroeiend statement na Anderlecht

De clash tussen KAA Gent en RSC Anderlecht blijft nog nazinderen. Er waren heel wat opstootjes, een ...

88
88
‘Amuzu incasseert mokerslag: WK-drama door Gremio’

Francis Amuzu speelde in het verleden bij RSC Anderlecht, maar hij maakt nu het mooie weer bij het ...

42
42
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

82
82
Plottwist bij Club Brugge: flop duikt op bij WK-favoriet

De voorbije mercato's waren overwegend een succes bij Club Brugge, maar af en toe slaat men ook in ...

157
157
Taravel keert kar: sterkhouder Anderlecht buitenspel

Op de manier waarop valt wel het een en ander aan te merken, maar RSC Anderlecht trok tegen AA Gent ...

194
194
TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

374
374
'AA Gent ziet droomtransfer definitief ontploffen'

Voor het tweede jaar op rij vertolkt AA Gent een bijrol in de play-offs. Komende zomer is er dan ook ...

205
205
'Antwerp dumpt meubelstuk en shopt bij concurrent'

Na de recente nul op zes mag Antwerp allicht opnieuw fluiten naar een Europees ticket. Sinds de ...

385
385
Garcia krijgt sollicitatie: "Mee naar het WK? Fantastisch!"

Rudi Garcia maakt vrijdag zijn WK-selectie bekend. Bij de Rode Duivels zijn er een aantal ...

132
132
'Buffel op zucht van geweldige nieuwe uitdaging'

Het is al een tijdje stil rondom Thomas Buffel. De voormalige Rode Duivel werkt aan zijn ...

47
47
Joos dropt gigantisch transferbedrag voor Genk

Konstantinos Karetsas gaat KRC Genk komende zomer verlaten. De Griekse aanvallende middenvelder ...

213
213
Coosemans hard aangepakt: "Supporters pikken dit ook niet"

Colin Coosemans heeft de gemoederen in de voorbije dagen doen oplaaien. Zo kreeg de aanvoerder van ...

247
247
'De Ketelaere naar Bayern: cruciale voorwaarde gelekt'

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op en dus gaat de transferperiode weldra weer van start. ...

518
518
Metamorfose Genk: eerste basiskracht volgend seizoen aangeduid

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

285
285
"100% basisspeler op WK" - Radja breekt lans voor onverwachte Duivel

Op maandag 15 juni trappen de Rode Duivels hun WK-eindronde op gang met een groepsmatch tegen ...

445
445
De Bruyne serieus toegetakeld: Conte geeft reactie

SSC Napoli liep maandagavond averij op in de strijd om de tweede plaats in de Serie A en verloor op ...

126
126
Deschacht tipt Anderlecht: ideale basiself voor bekerfinale

Aanstaande donderdag is het zover, dan wordt de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht ...

310
310
'Vlaanderen schrikt van inkomen Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht is al lang niet meer alleen de man van de koers en de sportverslaggeving. De ...

303
303
Meteen na ontslag: 'Geraerts in running voor JPL-retour'

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal staat voor de deur. En dus begint de trainerscarrousel ...

273
273
'Mercato Club barst al los: nationale recordtransfer'

Terwijl coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de titelclash tegen Union SG, beweegt er ook ...

357
357
'Sibierski heeft nieuwe topcoach Anderlecht al in vizier'

Antoine Sibierski houdt zich voorlopig op de vlakte over de trainer van Anderlecht. Maar wie naar ...

1363
1363
Voetbalbond zet alles op alles: giga-surprise in WK-selectie

Aanstaande vrijdag zijn de ogen van voetbalminnend België gericht op Rudi Garcia. De bondscoach ...

308
308

Meer sportnieuws