Mertens blijft mysterieus over toekomstplannen

door
Mertens blijft mysterieus over toekomstplannen

De voorbije weken gonst het geruchten rond Dries Mertens. De Rode Duivel beschikt bij Napoli over een aflopend contract, en is volgens diverse bronnen op weg richting een nieuw avontuur. Daarnaast wordt ook zijn voetbalpensioen bij de Rode Duivels steeds meer een onderwerp. 


In de persconferentie daags voor de wedstrijd tegen Polen namen Roberto Martinez en Dries Mertens het woord. Aan laatstgenoemde werd uiteraard gevraagd of hij nadenkt over stoppen bij de Rode Duivels. De kwieke aanvaller was alvast bijzonder duidelijk in zijn antwoord. "Zolang men mij oproept, ben ik beschikbaar. De voetbalbond is bijzonder professioneel geworden. Het is altijd een plezier om naar de nationale ploeg te komen. Ik ben er mij natuurlijk wel van bewust dat er een dag zal komen dat ik geen belletje meer zal krijgen", besluit een nuchtere Mertens. 

Over zijn toekomst bij Napoli bleef Mertens opnieuw bijzonder mysterieus. De Rode Duivel haalde aan dat hij nog steeds geen aanbieding heeft gekregen van de Italiaanse topclub, en dat hij die enigszins wel al verwacht had. Verder duidde de 35-jarige aanvaller aan dat hij wellicht tijdens zijn vakantie een definitieve beslissing zal maken over zijn uiteindelijk toekomstplan. Opties uitsluiten deed Mertens uiteindelijk niet. 

Gerecupereerd van blessure

Dries Mertens kwam in de voorbije twee wedstrijden tegen Wales en Polen niet in actie. De Rode Duivel kampte namelijk met een 'pijntje' aan de dij. Dat probleem is inmiddels verholpen, waardoor de aanvaller in Warschau wel eens aan de aftrap zou kunnen komen. Mertens zelf kijkt alvast uit naar de confrontatie in Warschau. "Het stadion zal vol zitten. Ik verwacht uiteraard een mooie wedstrijd in zulke omstandigheden", aldus Mertens. 

LEES OOK: 'Napoli en AS Roma krijgen ervaren Rode Duivel aangeboden'

Zal Mertens na het WK nog worden opgeroepen?

Meest recent

Charleroi herleeft: Bayat prikt naar De Mil

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend nam AA Gent de zesde ...

14
14
Coosemans hard aangepakt: "Hij moet zich herpakken"

Voorlopig blijft Anderlecht ook in 2026 wisselvallig presteren. Drie dagen nadat het AA Gent nog ...

47
47
Transferblunder bij Genk? "Wil bewijzen dat ze fout waren"

Bij KRC Genk blijft de jeugdopleiding een belangrijk stokpaardje, maar niet elk groot talent weet ...

47
47
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

71
71
'Anderlecht gaat hard: volgende aanwinst is binnen'

Bij Anderlecht lijkt de mercato stilaan helemaal op gang te komen. Na het vertrek van Cedric ...

211
211
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat toe, Lang heeft knaltransfer beet'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

229
229
Vandenbempt maakt Belgische clubs compleet af

Het is enorm spannend in de Jupiler Pro League. De strijd om de top 6 is volledig losgebarsten en de ...

202
202
Snoeiharde Degryse ziet waar het schoentje wringt bij Club

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk onderuit ...

271
271
‘Afrika Cup krijgt ferm staartje: FIFA grijpt stevig in’

De Afrika Cup stond bol van incidenten, maar op het einde trok Senegal aan het langste eind. ...

444
444
SK Beveren maakt vertrek spits wereldkundig

SK Beveren staat riant aan de leiding in de Challenger Pro League. Het lijkt nu al vast te staan dat ...

73
73
Euvrard likt zijn wonden: dit liep er grondig mis bij Standard

Een alweer zwak Standard verloor kansloos met 2-0 van Sporting Charleroi. Vincent Euvrard krijgt de ...

125
125
Vandenbempt ziet énorm groot probleem bij Club Brugge

Het onterechte ontslag van Nicky Hayen bij Club Brugge heeft niet voor beterschap gezorgd. ...

377
377
'Napoli en AS Roma krijgen ervaren Rode Duivel aangeboden'

AS Roma en Napoli zijn twee ploegen die strijden voor de landstitel in de Serie A, waar ...

73
73
Moet FCV Dender bod JPL-topclub(s) vrezen?

FCV Dender is al een tijdje beter bezig. Afgelopen weekend wonnen ze van een ontstellend zwak Royal ...

119
119
'KRC Genk en FC Utrecht openen transfergesprekken'

Bij KRC Genk was het tot dusver geen geslaagd seizoen. Nicky Hayen ziet dat er toch wel hiaten zijn ...

311
311
Verwerpelijke beelden: Marokkaanse ballenjongens over schreef in finale

Senegal heeft zondagavond de Africa Cup gewonnen ten koste van Marokko na een finale die om allerlei ...

305
305
Spanning in Brugge loopt op: bliksemontslag Leko?

In de Champions League neemt Club Brugge het dinsdagnamiddag op tegen Kairat Almaty. Voor de ...

945
945
Grote ambitie bij herboren Gent: "Gaan we voor vechten"

AA Gent heeft zich zondag op gepaste wijze gerevancheerd voor de bekeruitschakeling op RSC ...

134
134
'Overmars krijgt dubbele transferopdracht bij Antwerp'

Antwerp FC is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft van de Jupiler Pro League. De Great Old zag ...

333
333
'Anderlecht maakt uitzondering: miljoenentransfer nabij'

RSC Anderlecht verloor zondagnamiddag met 4-2 op het veld van KAA Gent, daarbij werd andermaal ...

530
530
‘Paniek bij Club Brugge: Verhaeghe duwt Leko in problemen’

Het rommelt bij Club Brugge. Bart Verhaeghe duikt opnieuw op in de kleedkamer, en dat zet Ivan Leko ...

595
595
Penaltywoede bij Anderlecht: oud-ref spreekt duidelijke taal

KAA Gent won zondagmiddag met 4-2 van RSC Anderlecht en nam zo revanche voor de bekeruitschakeling ...

839
839
Waanzin op Africa Cup: nieuwe beelden en pittige details

Het is uiteindelijk Senegal geworden dat zondagavond beslag wist te leggen op de eindzege in de ...

291
291
Malaise bij Club Brugge: grote schuldige aangeduid

Club Brugge is zondag al vertrokken naar Kazachstan, waar dinsdag het Champions League-duel ...

704
704
'Done deal: Anderlecht is overbodige pion kwijt'

Anderlecht liep zondag tegen een serieuze sportieve domper aan door te gaan verliezen op het veld ...

460
460

Meer sportnieuws