Mertens blijft mysterieus over toekomstplannen

door
Mertens blijft mysterieus over toekomstplannen

De voorbije weken gonst het geruchten rond Dries Mertens. De Rode Duivel beschikt bij Napoli over een aflopend contract, en is volgens diverse bronnen op weg richting een nieuw avontuur. Daarnaast wordt ook zijn voetbalpensioen bij de Rode Duivels steeds meer een onderwerp. 


In de persconferentie daags voor de wedstrijd tegen Polen namen Roberto Martinez en Dries Mertens het woord. Aan laatstgenoemde werd uiteraard gevraagd of hij nadenkt over stoppen bij de Rode Duivels. De kwieke aanvaller was alvast bijzonder duidelijk in zijn antwoord. "Zolang men mij oproept, ben ik beschikbaar. De voetbalbond is bijzonder professioneel geworden. Het is altijd een plezier om naar de nationale ploeg te komen. Ik ben er mij natuurlijk wel van bewust dat er een dag zal komen dat ik geen belletje meer zal krijgen", besluit een nuchtere Mertens. 

Over zijn toekomst bij Napoli bleef Mertens opnieuw bijzonder mysterieus. De Rode Duivel haalde aan dat hij nog steeds geen aanbieding heeft gekregen van de Italiaanse topclub, en dat hij die enigszins wel al verwacht had. Verder duidde de 35-jarige aanvaller aan dat hij wellicht tijdens zijn vakantie een definitieve beslissing zal maken over zijn uiteindelijk toekomstplan. Opties uitsluiten deed Mertens uiteindelijk niet. 

Gerecupereerd van blessure

Dries Mertens kwam in de voorbije twee wedstrijden tegen Wales en Polen niet in actie. De Rode Duivel kampte namelijk met een 'pijntje' aan de dij. Dat probleem is inmiddels verholpen, waardoor de aanvaller in Warschau wel eens aan de aftrap zou kunnen komen. Mertens zelf kijkt alvast uit naar de confrontatie in Warschau. "Het stadion zal vol zitten. Ik verwacht uiteraard een mooie wedstrijd in zulke omstandigheden", aldus Mertens. 

LEES OOK: ‘Napoli shockeert: bizarre shortlist voor De Bruyne’

Zal Mertens na het WK nog worden opgeroepen?

Meest recent

Vandenbempt ziet kernprobleem format: “Ronduit kwalijk”

De competitiehervorming is een gespreksonderwerp dat nog even de voorpagina’s zal halen. De ...

15
15
Rode Duivel afgemaakt: ‘Genadeloos vertrek dreigt'

Koni De Winter werd de afgelopen interlandperiodes telkens geselecteerd door bondscoach Rudi Garcia ...

33
33
Ronald Koeman deelt nieuws dat door merg en been gaat

Ronald Koeman heeft donderdagavond in het televisieprogramma Eva openhartig verteld over een ...

45
45
Breekt voormalige 'Kompany-revelatie' eindelijk door in JPL?

Vanavond nemen Sporting Charleroi en KRC Genk het tegen elkaar op. De kans is bestaande dat de ...

29
29
AA Gent verrast met terugkeer van oude bekende

AA Gent stelde Rik De Mil aan als nieuwe trainer. De Buffalo's hebben vandaag nog meer nieuws ...

89
89
Garcia ziet één 'voordeel' aan blessures Lukaku en De Bruyne

België maakt zich stilaan al klaar voor het WK van komende zomer. Met Egypte, Iran en ...

25
25
Vanderhaeghe verrast bij comeback: 'Club of Anderlecht?'

Veel langer dan hem lief is, zat Yves Vanderhaeghe de laatste maanden aan de bank gekluisterd. De ...

258
258
Van Dijk onthult hoe hij echt over Salah denkt

Heeft Mohammed Salah zijn laatste match gespeeld voor Liverpool? De kans is zeker bestaande, want de ...

32
32
Heymans baalt, maar ziet ook nieuwe kans na vertrek Fink

Bij KRC Genk nemen ze het vanavond op tegen Sporting Charleroi. Het is de eerste match na het ...

111
111
'Dé aankoop van 100 miljoen die Real Madrid nodig heeft'

Real Madrid is nu al uiteraard bezig met transfers voor komende zomer. De Koninklijke zou volgens ...

47
47
Kindermans 'helpt' Anderlecht handje in transferdossier

Bij RSC Anderlecht gaan ze in 2026 voor een aantal spelers zeer grof geld kunnen verdienen. Twee ...

274
274
‘KRC Genk beeft: deal met Simons staat op ontploffen’

In Genk hangt er weer spanning in de lucht: iedereen wil vooruit, maar het bestuur wil zich niet ...

533
533
Garcia looft twee bekritiseerde Duivels: WK lijkt zekerheid

Bij de Rode Duivels blijven de fans een beetje op hun honger zitten over twee spelers. Onder meer ...

105
105
Kindermans speelt open kaart over terugkeer naar Anderlecht

RSC Anderlecht lijkt alles weer stilaan in orde te hebben. Er is rust in de club, de juiste mensen ...

581
581
Garcia zaait twijfel rond WK-toekomst Witsel

Bij de Rode Duivels gaat Rudi Garcia de komende maanden knopen moeten doorhakken. Hij kan wellicht ...

37
37
Losada heeft na lang zoeken eindelijk club beet

Iets meer dan een jaar geleden speelde zich in Deinze een tragedie af. De tweedeklasser ging ...

20
20
KRC Genk speurt rond: De Condé zoekt witte merel

KRC Genk heeft middelen, maar het kan zeker geen gekke dingen doen in januari. De Limburgers zullen ...

184
184
'Liverpool pakt malaise aan: transferdeal met Club Brugge'

Club Brugge heeft de intentie om zijn sterkhouders tijdens de komende wintermercato aan boord te ...

328
328
'Transferfiasco Anderlecht, januari-exit in de maak'

RSC Anderlecht is van plan om zich tijdens de zomermercato te versterken met enkele gerichte ...

222
222
'Genk hakt knoop door: nieuwe hoofdcoach in aantocht'

De zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink nadert zijn ontknoping bij KRC Genk. Zo zou Racing ...

882
882
UECL: Verrassingen op slotspeeldag, ontdek eindstand League Phase

Donderdagavond werd de laatste speeldag van de League Phase in de Conference League afgewerkt. Die ...

143
143
Oosting drukt stempel bij Antwerp: Kerk doet boekje open

Enkele weken geleden leek Antwerp FC nog op sterven na dood, maar momenteel is de Great Old weer ...

218
218
Heftige beelden in CPL: Patro-Eupen mondt uit in knokpartij

Donderdag stonden de twee laatste duels van de 18de speeldag in de Challenger Pro League op het ...

511
511
Napoli wipt Milan, uitblinkers met klasse-gebaar bij Lukaku

SSC Napoli heeft zich donderdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van de Italiaanse ...

83
83
"Het is gewoon té veel" - clubleiding Genk op plaats gezet

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

601
601

Meer sportnieuws