Mertens blijft mysterieus over toekomstplannen

door
Mertens blijft mysterieus over toekomstplannen

De voorbije weken gonst het geruchten rond Dries Mertens. De Rode Duivel beschikt bij Napoli over een aflopend contract, en is volgens diverse bronnen op weg richting een nieuw avontuur. Daarnaast wordt ook zijn voetbalpensioen bij de Rode Duivels steeds meer een onderwerp. 


In de persconferentie daags voor de wedstrijd tegen Polen namen Roberto Martinez en Dries Mertens het woord. Aan laatstgenoemde werd uiteraard gevraagd of hij nadenkt over stoppen bij de Rode Duivels. De kwieke aanvaller was alvast bijzonder duidelijk in zijn antwoord. "Zolang men mij oproept, ben ik beschikbaar. De voetbalbond is bijzonder professioneel geworden. Het is altijd een plezier om naar de nationale ploeg te komen. Ik ben er mij natuurlijk wel van bewust dat er een dag zal komen dat ik geen belletje meer zal krijgen", besluit een nuchtere Mertens. 

Over zijn toekomst bij Napoli bleef Mertens opnieuw bijzonder mysterieus. De Rode Duivel haalde aan dat hij nog steeds geen aanbieding heeft gekregen van de Italiaanse topclub, en dat hij die enigszins wel al verwacht had. Verder duidde de 35-jarige aanvaller aan dat hij wellicht tijdens zijn vakantie een definitieve beslissing zal maken over zijn uiteindelijk toekomstplan. Opties uitsluiten deed Mertens uiteindelijk niet. 

Gerecupereerd van blessure

Dries Mertens kwam in de voorbije twee wedstrijden tegen Wales en Polen niet in actie. De Rode Duivel kampte namelijk met een 'pijntje' aan de dij. Dat probleem is inmiddels verholpen, waardoor de aanvaller in Warschau wel eens aan de aftrap zou kunnen komen. Mertens zelf kijkt alvast uit naar de confrontatie in Warschau. "Het stadion zal vol zitten. Ik verwacht uiteraard een mooie wedstrijd in zulke omstandigheden", aldus Mertens. 

LEES OOK: Garcia geeft belangrijke update over Lukaku en De Bruyne

Zal Mertens na het WK nog worden opgeroepen?

Meest recent

Twee topclubs krijgen volle laag: "Te weinig kwaliteit"

De topclubs in de Jupiler Pro League presteren niet goed genoeg dit seizoen. Het niveau van de ...

16
16
Gouden kans voor Anderlecht? Trainer keihard voor Duranville

Bijna drie jaar geleden maakte Julien Duranville de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia ...

89
89
Wils weet niet wat hij ziet: "Hij zal nu wel groen lachen"

Royal Antwerp FC is een bizarre ploeg. Ze presteren al een heel seizoen bijzonder zwak, maar dan ...

67
67
'Hommeles in Breda: Hoefkens moet plots vrezen'

Carl Hoefkens kent zware tijden in Breda. NAC doet het niet goed in de Eredivisie en het is er ...

39
39
'Ajax zet alles op alles voor ex-sterspeler uit JPL'

Bij Ajax wisten ze na een 6 op 6 terug voor wat rust in de tent te zorgen. De Amsterdammers willen ...

13
13
'KRC Genk neemt beslissing over toekomst van Fink'

KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie kansloos met 3-0 van Royal Antwerp FC. Nochtans hadden ...

381
381
Enorme verslagenheid: voetbalwereld reageert op heengaan De Boeck

Bij aanvang van alweer een drukke Europese week, is het Belgische voetbal getroffen door een drama. ...

0
0
Oosting wild van Antwerp-verrassing: "Een openbaring!"

Een tweetal weken geleden was de bodem bereikt bij Antwerp FC, momenteel is de Great Old weer ...

232
232
'Actie bij Anderlecht: twee toptransfers voor titelboost'

RSC Anderlecht heeft zondag gezichtsverlies geleden met een zware 4-0-nederlaag op het veld van KVC ...

336
336
Pijnlijke afgang Real: Spaanse pers pakt Courtois onder de loep

Real Madrid heeft zondag een pijnlijke avond beleefd in La Liga. De Koninklijke verloor, na onder ...

93
93
Belgisch voetbal in diepe rouw: Glen De Boeck plots overleden

Het Belgische voetbal werd maandagochtend opgeschrikt door bijzonder triest nieuws. Voormalig Rode ...

492
492
'IJskoude exit dreigt: Club Brugge laat geen traan om Hayen'

Aan de buitenkant oogt alles nog rustig bij Nicky Hayen. Maar binnen de club groeit het gevoel dat ...

861
861
Union zwaar bevoordeeld? Oud-ref velt keihard verdict

Leider Union SG heeft voor het tweede weekend op rij puntenverlies geleden en beet zaterdag zijn ...

253
253
'Club moddert aan: bestuur grijpt in op transfermarkt'

Wie gehoopt had dat de bekerzege in Leuven de ommekeer zou inleiden bij Club Brugge, kwam zaterdag ...

552
552
"Catastrofe" - analisten vermorzelen 'zwakke schakel' Anderlecht

Wat opnieuw een mooi weekend moest worden, is uitgedraaid op een behoorlijk drama voor RSC ...

291
291
Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

222
222
Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

De zegeloze reeks van Zulte Waregem is zondagavond nog wat langer geworden. De West-Vlamingen konden ...

112
112
Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

87
87
Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

56
56
Harde woorden bij Genk: "Er stond geen ploeg op het veld"

KRC Genk leek in een betere periode te zitten, maar heeft op enkele dagen tijd twee stevige ...

239
239
Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

OH Leuven heeft zondag de kans laten liggen om een uitstekende zaak te doen in het klassement. Het ...

36
36
Stevige waarschuwing Duivels: "Wij gaan voor eerste plaats"

De Rode Duivels ontdekten de voorbije dagen hun parcours op het WK van volgende zomer. In de ...

192
192
Antwerp kan plots dromen: "Dan is er veel mogelijk"

Twee weken geleden leek Antwerp nog dood en begraven, maar sindsdien is de Great Old weer helemaal ...

243
243
Pijnlijke remise: OHL & Essevee blijven in zelfde bedje ziek

OHL en Zulte Waregem blijven opnieuw met een zure nasmaak achter. Beide ploegen snakten naar een ...

49
49
Charai verklaart hoe plan tegen Anderlecht werkte

KVC Westerlo gaf voetballes aan RSC Anderlecht. Het werd een ouderwetse pot voetbal in 't Kuipje, ...

142
142

Meer sportnieuws