Mertens blijft mysterieus over toekomstplannen

door
Mertens blijft mysterieus over toekomstplannen

De voorbije weken gonst het geruchten rond Dries Mertens. De Rode Duivel beschikt bij Napoli over een aflopend contract, en is volgens diverse bronnen op weg richting een nieuw avontuur. Daarnaast wordt ook zijn voetbalpensioen bij de Rode Duivels steeds meer een onderwerp. 


In de persconferentie daags voor de wedstrijd tegen Polen namen Roberto Martinez en Dries Mertens het woord. Aan laatstgenoemde werd uiteraard gevraagd of hij nadenkt over stoppen bij de Rode Duivels. De kwieke aanvaller was alvast bijzonder duidelijk in zijn antwoord. "Zolang men mij oproept, ben ik beschikbaar. De voetbalbond is bijzonder professioneel geworden. Het is altijd een plezier om naar de nationale ploeg te komen. Ik ben er mij natuurlijk wel van bewust dat er een dag zal komen dat ik geen belletje meer zal krijgen", besluit een nuchtere Mertens. 

Over zijn toekomst bij Napoli bleef Mertens opnieuw bijzonder mysterieus. De Rode Duivel haalde aan dat hij nog steeds geen aanbieding heeft gekregen van de Italiaanse topclub, en dat hij die enigszins wel al verwacht had. Verder duidde de 35-jarige aanvaller aan dat hij wellicht tijdens zijn vakantie een definitieve beslissing zal maken over zijn uiteindelijk toekomstplan. Opties uitsluiten deed Mertens uiteindelijk niet. 

Gerecupereerd van blessure

Dries Mertens kwam in de voorbije twee wedstrijden tegen Wales en Polen niet in actie. De Rode Duivel kampte namelijk met een 'pijntje' aan de dij. Dat probleem is inmiddels verholpen, waardoor de aanvaller in Warschau wel eens aan de aftrap zou kunnen komen. Mertens zelf kijkt alvast uit naar de confrontatie in Warschau. "Het stadion zal vol zitten. Ik verwacht uiteraard een mooie wedstrijd in zulke omstandigheden", aldus Mertens. 

LEES OOK: 'Club Brugge krijgt gouden kans op transfer Rode Duivel'

Zal Mertens na het WK nog worden opgeroepen?

Meest recent

Om deze reden liet Stijnen plots zijn assistent invallen

Patro Eisden sneuvelde maandagavond in de halve finale van de play-offs in de Challenger Pro League ...

4
4
'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

42
42
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

46
46
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

77
77
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

157
157
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

178
178
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

101
101
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

34
34
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

185
185
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

319
319
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

103
103
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

541
541
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

269
269
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

453
453
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

381
381
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

397
397
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

74
74
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

65
65
'Mourinho naar Real Madrid? Sensationele comeback lonkt'

Het seizoen loopt in de grote competities ten einde en de spanning begint te stijgen. Verschillende ...

98
98
Pfaff snapt niets van Anderlecht: “Zal ik nooit begrijpen”

RSC Anderlecht zoekt al acht jaar naar een prijs. Paars-Wit leek met Vincent Kompany de ambitieuze ...

236
236
Brazilië incasseert mokerslag: definitief géén WK voor ster

De Braziliaanse nationale ploeg behoort altijd tot de topfavorieten op het WK. Dat zal ook het geval ...

87
87
‘Janssen hakt knoop door over Antwerp-toekomst’

Waar ligt de toekomst van Vincent Janssen? Het contract van de Nederlandse aanvaller loopt aan het ...

353
353
Standard troeft KAA Gent én buitenland af: straffe ambities

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is uiteraard ...

220
220
Van Gucht onder vuur: DJ-avontuur zorgt voor ophef

Ruben Van Gucht moest de laatste jaren al behoorlijk wat kritiek slikken. Eén van de absolute ...

100
100
Nainggolan krijgt steun uit onverwachte hoek: fans afgemaakt

De perikelen rond Radja Nainggolan en Beerschot blijven op sociale media ‘hot’. De ...

179
179

Meer sportnieuws