'PSG met handen in het haar na antwoord Zidane'

door
'PSG met handen in het haar na antwoord Zidane'

Er beweegt momenteel heel wat bij Paris Saint-Germain. Na de verrassende contractverlenging van Kylian Mbappé werd technisch directeur Leonardo op straat gezet en vervangen door de Portugees Luis Campos, die als sportief adviseur aangesteld werd. Nu komt daar ook nog eens een trainerswissel bij, want het vertrek van Mauricio Pochettino zou nu ook echt een feit zijn.


Daardoor lijkt de weg helemaal open voor Zinedine Zidane om zijn blijde intrede in het Parc des Princes te maken, nadat verschillende Franse media de voorbije dagen berichtten over een naderend of zelfs al bereikt akkoord met de gewezen succestrainer van Real Madrid. Maar volgens journalist Romain Molina is er van een akkoord helemaal geen sprake en heeft Zidane de avances uit Parijs zelfs afgewezen.

PSG zou de strijd echter nog niet opgegeven hebben, want Zizou blijft de natte droom van de Qatarese eigenaars en andere droomtargets als Xavi en Pep Guardiola zijn niet vrij. Ze hopen Zidane deze week alsnog te kunnen overtuigen, want de tijd dringt om een nieuwe coach aan te stellen. Nieuwe sportieve baas Campos zou nog steeds pushen voor Christophe Galtier (Nice), maar niet iedereen in het bestuur lijkt daarvan overtuigd te zijn.

BIJ GEBREK AAN BETER
De kans lijkt desondanks toch reëel dat Galtier straks bij de Franse kampioen neerstrijkt. Als PSG straks een definitief njet zou krijgen van Zidane, dan lijkt het toch Galtier te gaan worden, zij het vooral bij gebrek aan betere opties. De hamvraag lijkt dus te worden of de Qatarezen Zidane ervan kunnen overtuigen om zijn droom om na het WK Frans bondscoach te worden op te geven.


LEES OOK: ‘Barça stapt naar UEFA: Spaanse rel escaleert’

Zal PSG Zidane nog overtuigen?

Meest recent

'Club Brugge krijgt héél zware concurrentie voor transfer'

Onze redactie bracht jullie in het weekend het exclusieve nieuws dat Club Brugge de prestaties van ...

15
15
'RB Leipzig ziet héél interessante piste bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat in de zomer wellicht heel wat spelers van de hand doen. Paars-Wit zal ook ...

55
55
'Kompany gecharmeerd en klopt weldra aan bij KRC Genk'

KRC Genk gaat in de zomer Konstantinos Karetsas verkopen. De jonge Griek is simpelweg onhoudbaar. ...

48
48
Maat is vol bij Club: sterkhouder pikt vernedering niet meer

Bij Club Brugge is een grens bereikt. Een sterkhouder die op Stayen opnieuw mee de match deed ...

289
289
Maesschalck komt met cruciale update omtrent Lukaku

Romelu Lukaku kent een echt horrorseizoen. In de voorbereiding liep hij een zeer zware spierblessure ...

56
56
Club Brugge haalt slag thuis met nieuw contract

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren talenten van eigen bodem te laten doorstromen. Na het ...

120
120
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht én treurt

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

67
67
Straffe voorspelling: Gouden Schoen 2026 al bekend?

De play-offs zijn nog maar net begonnen, maar hier en daar wordt er nu al een pak verder ...

138
138
'Plottwist bij Anderlecht: unieke kans Verschaeren'

De hoop op de bekerfinale is nog niet opgeborgen, maar de komende weken moet RSC Anderlecht het ...

156
156
KRC Genk waagt gokje: Hayen vist 'dure miscast' op

KRC Genk kreeg de nul niet van het bord geveegd tegen OH Leuven en is daardoor leider af in de ...

132
132
Leko likt wonden: Club Brugge vreest rampscenario

Na twee speeldagen in de Champions' Play-Offs pronken Club Brugge en Union nog met een perfect ...

327
327
Anderlecht wijzigt koers: Sibierski in, Taravel out?

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen AA Gent. Een opluchting ook voor ...

346
346
'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

Daan Heymans heeft zich dit seizoen helemaal in de Genkse harten gewerkt. De middenvelder kwam over ...

94
94
'Exit Tresoldi: Club Brugge richt pijlen op spits'

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat op het veld van Union een grote stap kan zetten richting ...

284
284
'Taravel grijpt in: Coosemans out bij Anderlecht?'

Een op z'n zachtst gezegd matig RSC Anderlecht sleepte zondag een 3-1 zege tegen AA Gent uit de ...

295
295
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

72
72
UEFA zet woedend Barça op hun plek: Atlético juicht

FC Barcelona zal een ferme remontada uit de mouw moeten schudden om alsnog voorbij Atlético ...

233
233
‘Strijd om Mirisola barst los: KRC Genk verlangt jackpot'

KRC Genk dreigt komende zomer enkele smaakmakers te verliezen. Naast Konstantinos Karetsas is er ook ...

281
281
Nieuwe revelatie in Jupiler Pro League: “Straffe statistiek”

De Europe Play-Offs kenden afgelopen speeldag een grote verrassing. Westerlo won op het veld van ...

78
78
Vanderbiest verbaast KV Mechelen met toekomstwens

KV Mechelen is dit seizoen één van de grote revelaties van de Jupiler Pro League. Fred ...

235
235
Alarmbellen bij Standard na zeperd: “Dat is onmogelijk”

Standard Luik hoopt snel weer de aansluiting te vinden bij de top van het Belgische voetbal, maar ...

129
129
‘Chelsea maakt opvallend transferplan Penders bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend te noemen. De doelman maakte op jonge leeftijd al de ...

121
121
‘Prijskaartje Godts: waanzinnige recordsom genoemd'

Mika Godts zit dit seizoen in bloedvorm bij Ajax. De kersverse Rode Duivel was ook afgelopen ...

97
97
Vanderbiest draait kar: T1 in vizier voor Anderlecht?

Fred Vanderbiest kent een geweldig seizoen met KV Mechelen. Malinwa plaatste zich onverhoopt voor de ...

636
636
‘Catastrofe voor WK: Napoli straft Lukaku ongezien hard'

Het gaat van kwaad naar erger voor Romelu Lukaku bij Napoli. De Rode Duivel heeft het volledig ...

522
522

Meer sportnieuws