'PSG met handen in het haar na antwoord Zidane'

door
'PSG met handen in het haar na antwoord Zidane'

Er beweegt momenteel heel wat bij Paris Saint-Germain. Na de verrassende contractverlenging van Kylian Mbappé werd technisch directeur Leonardo op straat gezet en vervangen door de Portugees Luis Campos, die als sportief adviseur aangesteld werd. Nu komt daar ook nog eens een trainerswissel bij, want het vertrek van Mauricio Pochettino zou nu ook echt een feit zijn.


Daardoor lijkt de weg helemaal open voor Zinedine Zidane om zijn blijde intrede in het Parc des Princes te maken, nadat verschillende Franse media de voorbije dagen berichtten over een naderend of zelfs al bereikt akkoord met de gewezen succestrainer van Real Madrid. Maar volgens journalist Romain Molina is er van een akkoord helemaal geen sprake en heeft Zidane de avances uit Parijs zelfs afgewezen.

PSG zou de strijd echter nog niet opgegeven hebben, want Zizou blijft de natte droom van de Qatarese eigenaars en andere droomtargets als Xavi en Pep Guardiola zijn niet vrij. Ze hopen Zidane deze week alsnog te kunnen overtuigen, want de tijd dringt om een nieuwe coach aan te stellen. Nieuwe sportieve baas Campos zou nog steeds pushen voor Christophe Galtier (Nice), maar niet iedereen in het bestuur lijkt daarvan overtuigd te zijn.

BIJ GEBREK AAN BETER
De kans lijkt desondanks toch reëel dat Galtier straks bij de Franse kampioen neerstrijkt. Als PSG straks een definitief njet zou krijgen van Zidane, dan lijkt het toch Galtier te gaan worden, zij het vooral bij gebrek aan betere opties. De hamvraag lijkt dus te worden of de Qatarezen Zidane ervan kunnen overtuigen om zijn droom om na het WK Frans bondscoach te worden op te geven.


LEES OOK: ‘Van der Brempt staat plots voor winterse knaltransfer’

Zal PSG Zidane nog overtuigen?

Meest recent

Westerlo haalt vervanger Yow nu al binnen

Bij Westerlo belooft het alweer een drukke mercato te worden. De Kemphanen zien deze maand wellicht ...

0
0
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest Angulo, STVV sluit dubbele deal'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

78
78
Van den Brom zorgt voor ophef: “Stelletje slappe lullen!”

John van den Brom heeft een verleden op de Belgische velden als coach van RSC Anderlecht en KRC ...

35
35
Niet enkel in België: Guardiola verwoest arbitrage én VAR

Manchester City nam het in de heenwedstrijd van de halve finale van de FA Cup op in en tegen ...

30
30
Het beeld van de Croky Cup: Bayat explodeert door VAR

Club Brugge kreeg in de Croky Cup een mokerslag van jewelste. Sporting Charleroi zette de winnaar ...

65
65
Oosting duwt door: twee spelers mogen niet weg

Bij Royal Antwerp FC zijn het naast het veld zware tijden. Zeno Van den Bosch trekt na het seizoen ...

180
180
Burgess deelt flinke waarschuwing uit aan Club Brugge & co

Union SG speelde zijn beste matchen in de Champions League, waar ze het spel niet moeten maken. In ...

132
132
RAFC-fan Tom Waes laat masker vallen: schaamte, pijn en twijfel

Tom Waes schittert weer op het grote scherm. De Antwerp-fan was deze week nog te zien in het ...

56
56
Kerk verklaart bloedvorm én nieuwe wind bij Antwerp

Het was zwoegen en zweten, maar Royal Antwerp FC plaatste zich ten koste van La Louvière voor ...

114
114
Zomeraanwinst weg bij KV Mechelen, Boufal vindt nieuwe club

De transfermarkt draait op volle toeren. Er worden veel transfers afgerond. Met daarbij KV Mechelen ...

100
100
Ajax slaat toe en heeft 'iconische' transfer helemaal beet

Ajax is een ploeg die al een aantal jaren op de dool is. Ook dit seizoen zullen ze geen kampioen ...

49
49
Belabberde prestatie Club Brugge: Leko onthult dé reden

Club Brugge blijft bijzonder wisselvallig voor de dag komen dit seizoen. Ze verloren kansloos met ...

562
562
Verrassing bij Anderlecht: "Hij wordt vaste basisspeler"

RSC Anderlecht heeft de voorbije jaren erg moeilijke periodes gehad, zowel op sportief als ...

686
686
"Hij was onzichtbaar" - drie buizen na bekerfiasco Club

Voor Club Brugge is de tweede helft van het seizoen van start gegaan met een fiasco. De ...

390
390
Bayat zorgt voor nieuwe stunt vlak na beker-exploot Charleroi

Sporting Charleroi is met een grote stunt aan de tweede seizoenshelft begonnen. De Carolo's ...

125
125
Horror bij de Beckham's: vuile ruzie met grote verdwijntruc

Wat zich afspeelt achter de glamour van de Beckham dynastie begint steeds meer op een open wond te ...

38
38
‘Club Brugge winterbom: Bailey als stunttransfer?’

Club Brugge zoekt deze winter een aanvallende injectie, maar niet zonder twijfel. De naam Bailey ...

651
651
Club Brugge kookt over: Tzolis ontsnapt na bizarre actie

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond op pijnlijke wijze uit de Croky Cup. In de slotfase liepen de ...

556
556
City op finalekoers: Engelse pers ontploft over Doku

Manchester City staat met anderhalf been in de finale van de Engelse League Cup. De Citizens wonnen ...

225
225
'Antwerp bibbert en beeft: bekerheld richting uitgang'

Antwerp FC staat wederom in de halve finales van de Croky Cup. De Great Old kwalificeerde zich ...

256
256
Gezichtsverlies Club Brugge: Verhaeghe stormt vroegtijdig weg

Club Brugge is met een enorme tegenvaller aan de tweede seizoenshelft begonnen. De regerende ...

671
671
'Anderlecht bibbert: Spaanse clubs springen op Angulo'

Anderlecht hoopt zich tijdens deze wintermercato nog stevig te kunnen versterken. Daarvoor wil het ...

362
362
Frustratie na uitschakeling Club: "Het is een schande"

Club Brugge zal zichzelf niet opvolgen als bekerwinnaar. Blauw-Zwart beleefde dinsdag immers een ...

569
569
Antwerp zwoegt zich in slot verlengingen naar halve finale

Antwerp heeft zich niet laten verrassen in de Croky Cup. De Great Old moest wel zwoegen om de halve ...

154
154
Doku en aanwinst zetten City met anderhalf been op Wembley

Manchester City is nog altijd in de running voor zijn eerste prijs van het seizoen. Het zette ...

44
44

Meer sportnieuws