'PSG met handen in het haar na antwoord Zidane'

236
'PSG met handen in het haar na antwoord Zidane'

Er beweegt momenteel heel wat bij Paris Saint-Germain. Na de verrassende contractverlenging van Kylian Mbappé werd technisch directeur Leonardo op straat gezet en vervangen door de Portugees Luis Campos, die als sportief adviseur aangesteld werd. Nu komt daar ook nog eens een trainerswissel bij, want het vertrek van Mauricio Pochettino zou nu ook echt een feit zijn.


Daardoor lijkt de weg helemaal open voor Zinedine Zidane om zijn blijde intrede in het Parc des Princes te maken, nadat verschillende Franse media de voorbije dagen berichtten over een naderend of zelfs al bereikt akkoord met de gewezen succestrainer van Real Madrid. Maar volgens journalist Romain Molina is er van een akkoord helemaal geen sprake en heeft Zidane de avances uit Parijs zelfs afgewezen.

PSG zou de strijd echter nog niet opgegeven hebben, want Zizou blijft de natte droom van de Qatarese eigenaars en andere droomtargets als Xavi en Pep Guardiola zijn niet vrij. Ze hopen Zidane deze week alsnog te kunnen overtuigen, want de tijd dringt om een nieuwe coach aan te stellen. Nieuwe sportieve baas Campos zou nog steeds pushen voor Christophe Galtier (Nice), maar niet iedereen in het bestuur lijkt daarvan overtuigd te zijn.

BIJ GEBREK AAN BETER
De kans lijkt desondanks toch reëel dat Galtier straks bij de Franse kampioen neerstrijkt. Als PSG straks een definitief njet zou krijgen van Zidane, dan lijkt het toch Galtier te gaan worden, zij het vooral bij gebrek aan betere opties. De hamvraag lijkt dus te worden of de Qatarezen Zidane ervan kunnen overtuigen om zijn droom om na het WK Frans bondscoach te worden op te geven.


LEES OOK: Godts in zevende hemel: Luis Enrique onthult primeur

Zal PSG Zidane nog overtuigen?

Meest recent

Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

2
2
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

32
32
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

156
156
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

19
19
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

232
232
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

97
97
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

146
146
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

347
347
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

132
132
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

124
124
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

577
577
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

153
153
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

103
103
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

128
128
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

35
35
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

84
84
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

330
330
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

44
44
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

59
59
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

24
24
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

130
130
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

60
60
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

235
235
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

79
79
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

240
240

Meer sportnieuws