'PSG met handen in het haar na antwoord Zidane'

236 stemmen
'PSG met handen in het haar na antwoord Zidane'

Er beweegt momenteel heel wat bij Paris Saint-Germain. Na de verrassende contractverlenging van Kylian Mbappé werd technisch directeur Leonardo op straat gezet en vervangen door de Portugees Luis Campos, die als sportief adviseur aangesteld werd. Nu komt daar ook nog eens een trainerswissel bij, want het vertrek van Mauricio Pochettino zou nu ook echt een feit zijn.


Daardoor lijkt de weg helemaal open voor Zinedine Zidane om zijn blijde intrede in het Parc des Princes te maken, nadat verschillende Franse media de voorbije dagen berichtten over een naderend of zelfs al bereikt akkoord met de gewezen succestrainer van Real Madrid. Maar volgens journalist Romain Molina is er van een akkoord helemaal geen sprake en heeft Zidane de avances uit Parijs zelfs afgewezen.

PSG zou de strijd echter nog niet opgegeven hebben, want Zizou blijft de natte droom van de Qatarese eigenaars en andere droomtargets als Xavi en Pep Guardiola zijn niet vrij. Ze hopen Zidane deze week alsnog te kunnen overtuigen, want de tijd dringt om een nieuwe coach aan te stellen. Nieuwe sportieve baas Campos zou nog steeds pushen voor Christophe Galtier (Nice), maar niet iedereen in het bestuur lijkt daarvan overtuigd te zijn.

BIJ GEBREK AAN BETER
De kans lijkt desondanks toch reëel dat Galtier straks bij de Franse kampioen neerstrijkt. Als PSG straks een definitief njet zou krijgen van Zidane, dan lijkt het toch Galtier te gaan worden, zij het vooral bij gebrek aan betere opties. De hamvraag lijkt dus te worden of de Qatarezen Zidane ervan kunnen overtuigen om zijn droom om na het WK Frans bondscoach te worden op te geven.


LEES OOK: 'Perez laat transferbom ontploffen: bod van 150 miljoen'

Zal PSG Zidane nog overtuigen?

Meest recent

Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

0
0
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

28
28
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

29
29
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

10
10
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

99
99
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

194
194
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

138
138
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

39
39
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

506
506
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

379
379
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

373
373
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

297
297
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

544
544
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

300
300
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

433
433
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

122
122
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

1910
1910
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

168
168
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

252
252
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

226
226
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

75
75
Coucke-protest escaleert: fans dreigen met boycot

Bij Anderlecht is het deze zomer nog maar eens herbeginnen. In vergelijking met een jaar geleden ...

340
340
Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Er zullen deze zomer wellicht de nodige smaakmakers vertrekken bij Club Brugge na een sterk seizoen. ...

322
322
'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Na zijn ontslag bij Fenerbahçe heeft Domenico Tedesco niet lang moeten wachten op een nieuwe ...

166
166
Garcia gooit tactisch plannetje al op tafel: met vier achterin

De Rode Duivels werken zaterdag hun generale repetitie voor het WK af. Om 15u nemen ze het in het ...

159
159

Meer sportnieuws