'Noa Lang krijgt dramatisch nieuws op transfermarkt'

door
'Noa Lang krijgt dramatisch nieuws op transfermarkt'

Club Brugge heeft afgelopen week zijn tweede zomeraanwinst gepresenteerd: de Spaanse aanvaller Ferran Jutgla. In de komende weken worden echter nog meer versterkingen verwacht voor het offensieve compartiment. Zo zal de landskampioen onder meer een vervanger moeten vinden voor Noa Lang.


De Nederlandse smaakmaker liet zelf al meermaals verstaan dat hij de stap naar een topcompetitie wil zetten. En hij kan ook op de nodige interesse rekenen. Vooral AC Milan wordt bestempeld als mogelijke bestemming. Volgens La Gazzetta dello Sport vonden de entourage van Lang en vertegenwoordigers van de Italiaanse kampioen inmiddels zelf een akkoord over een contract van vijf seizoenen en over alle financiële voorwaarden aan spelerszijde.

En Valentijn Driessen, chef voetbal van De Telegraaf, liet bij de talkshow 'Vandaag Inside' liet Driessen verstaan dat Lang's transfer naar Milan zelfs zo goed als rond is. Maar het de nieuwe eigenaars, het Amerikaanse RebBird Capital, zouden het licht nog definitief op groen moeten zetten voor sportieve baas Paolo Maldini. "Op het moment dat die Amerikanen goedkeuring geven, gaat hij naar AC Milan", maakte Driessen zich sterk. Al wordt die informatie nu alweer tegengesproken.

NIET EERSTE KEUZE
Zo stelt SempreMilan dat het veel te voorbarig is om al van een akkoord te spreken. Lang staat weliswaar op de Milanese verlanglijst, maar op clubniveau zouden de onderhandelingen allerminst gevorderd zijn. Voor de sportieve leiding van Milan zou Lang zelfs niet de eerste keuze zijn. Bovendien wil Club op zich wel meewerken aan een transfer, maar zal het zijn sterkhouder niet voor een appel en een ei laten gaan. Het lijkt er dus op dat Lang, die momenteel met de Nederlandse nationale ploeg op pad is, nog een tijdje zal moeten wachten op zijn gewenste transfer.

LEES OOK: Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Lang zou beter nog een jaartje bij Club blijven ...

Meest recent

"Niet meer terug naar RSCA" - Goto reageert na heftige opstoot

Hij heeft lange tijd droog gestaan, maar donderdagavond kon Keisuke Goto eindelijk nog eens een ...

187
187
Kompany kent tegenstander bekerfinale, doelpuntenkermis PSV

Vincent Kompany weet welke ploeg hij met Bayern München zal treffen in de finale van de Duitse ...

14
14
Potjes koken over: Anderlecht-spelers pakken Goto hard aan

RSC Anderlecht heeft donderdagavond een erg dure nederlaag geslikt en verloor met 2-0 van directe ...

433
433
'PSG blijft gaan: versterking voor monsterlijk middenveld'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

38
38
Late klap voor Anderlecht: Goto beslist duel op Stayen

Is de derde plaats nu echt weg voor Anderlecht? Op Stayen deed de recordkampioen alvast een heel ...

110
110
PO's CPL: Patro incasseert late tik, Lommel droomt van JPL

Lange tijd leek het Limburg boven vanavond in de Play-Offs van de Challenger Pro League. Lommel nam ...

56
56
Bekerfinale tóch op TV? Zenders verenigen zich tegen DAZN

Op 14 mei werken RSC Anderlecht en Union SG de finale van de Croky Cup af. Maar in tegenstelling tot ...

145
145
Overzicht Europa: Engelse thriller, beslissing in Clasico?

Het Bayern München van Vincent Kompany is sind afgelopen weekend zeker van de Duitse ...

53
53
"Partijdigheid" - Anderlecht-fans viseren arbitrage op STVV

Donderdagavond werd de midweekspeeldag in de Champions' Play-Offs afgerond met een interessant duel. ...

184
184
'Gevolgen na Youth League: Club-goudhaantje grof wild'

In de finale toonde Real Madrid zich uiteindelijk te sterk na strafschoppen, maar de U19 van Club ...

241
241
'Anderlecht gaat voor transferstunt met terugkeer chouchou'

In afwachten van de officiële bevestiging van Antoine Sibierski, moet RSC Anderlecht het nog ...

281
281
Napoli-conflict: clubboegbeeld benoemt 'enige fout' Lukaku

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

130
130
Standard haalt belangrijke slag thuis: contract tot 2029

Standard staat komend weekend voor een belangrijke wedstrijd in de Europe Play-Offs en gaat op ...

51
51
‘Mega ingreep Anderlecht: oude bekende nieuwe hoofdcoach?’

Anderlecht twijfelt over de toekomst van Jérémy Taravel en kijkt tegelijk richting een ...

489
489
Aftrap STVV-Anderlecht uitgesteld, Taravel dumpt drietal

Donderdagavond wordt de vierde speeldag van de Champions' Play-Offs afgesloten met een interessant ...

194
194
KRC Genk ruikt de jackpot: transferknaller via WK?

KRC Genk kan de laatste weken rekenen op een Zakaria El Ouahdi in bloedvorm. De Limburgers kunnen ...

544
544
Nieuwe details DAZN-twist: VRT overweegt drastische actie

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal is een nieuw hoofdstuk rijker. Donderdag ...

306
306
'Kompany geeft persoonlijke zegen: monstertransfer Bayern'

Bayern München heeft een droomweek achter de rug. Afgelopen zondag werd de Duitse titel binnen ...

297
297
Union slikt optater in titelstrijd: sterkhouder geviseerd

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

159
159
'Engelse grootmachten kloppen aan bij Club Brugge'

Dankzij de ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen, en het puntenverlies van Union, blijft Club Brugge in ...

270
270
AA Gent slijpt messen voor pittig weerzien met Leko

AA Gent ontpopt zich stilaan tot luis in de pels van Union, want net als in de reguliere competitie ...

262
262
Julie Vanloo zet voetbalfans op scherp: "Ik gok dat..."

Julie Vanloo, al jarenlang een vaste waarde bij de Belgian Cats, blijft ook naast het veld in de ...

134
134
'Goto pakt koffers en neemt afscheid van Anderlecht'

Op papier lopen er genoeg aanvallers rond bij RSC Anderlecht, maar diep in de punt opteert ...

443
443
Leko keert kar: opvallende wissel bij Club Brugge

Club Brugge boekte woensdag een ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

422
422
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

239
239

Meer sportnieuws