'Noa Lang krijgt dramatisch nieuws op transfermarkt'

door
'Noa Lang krijgt dramatisch nieuws op transfermarkt'

Club Brugge heeft afgelopen week zijn tweede zomeraanwinst gepresenteerd: de Spaanse aanvaller Ferran Jutgla. In de komende weken worden echter nog meer versterkingen verwacht voor het offensieve compartiment. Zo zal de landskampioen onder meer een vervanger moeten vinden voor Noa Lang.


De Nederlandse smaakmaker liet zelf al meermaals verstaan dat hij de stap naar een topcompetitie wil zetten. En hij kan ook op de nodige interesse rekenen. Vooral AC Milan wordt bestempeld als mogelijke bestemming. Volgens La Gazzetta dello Sport vonden de entourage van Lang en vertegenwoordigers van de Italiaanse kampioen inmiddels zelf een akkoord over een contract van vijf seizoenen en over alle financiële voorwaarden aan spelerszijde.

En Valentijn Driessen, chef voetbal van De Telegraaf, liet bij de talkshow 'Vandaag Inside' liet Driessen verstaan dat Lang's transfer naar Milan zelfs zo goed als rond is. Maar het de nieuwe eigenaars, het Amerikaanse RebBird Capital, zouden het licht nog definitief op groen moeten zetten voor sportieve baas Paolo Maldini. "Op het moment dat die Amerikanen goedkeuring geven, gaat hij naar AC Milan", maakte Driessen zich sterk. Al wordt die informatie nu alweer tegengesproken.

NIET EERSTE KEUZE
Zo stelt SempreMilan dat het veel te voorbarig is om al van een akkoord te spreken. Lang staat weliswaar op de Milanese verlanglijst, maar op clubniveau zouden de onderhandelingen allerminst gevorderd zijn. Voor de sportieve leiding van Milan zou Lang zelfs niet de eerste keuze zijn. Bovendien wil Club op zich wel meewerken aan een transfer, maar zal het zijn sterkhouder niet voor een appel en een ei laten gaan. Het lijkt er dus op dat Lang, die momenteel met de Nederlandse nationale ploeg op pad is, nog een tijdje zal moeten wachten op zijn gewenste transfer.

LEES OOK: Saelemaekers belangrijk in straffe comeback, Lammens juicht

Lang zou beter nog een jaartje bij Club blijven ...

Meest recent

Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

26
26
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

68
68
'Belgische clubs willen slag slaan bij Red Bull Salzburg'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en de meeste Belgische clubs zullen hun shoppinglijstje ...

36
36
OHL stuit de opmars van Standard en doet goede zaak

Standard dook vorig weekend verrassend op in de top zes, maar dreigt het straks alweer uit te gaan ...

48
48
Nieuwe coach stuurt Charleroi meteen duidelijke boodschap

Bij Charleroi moesten ze de voorbije dagen met lede ogen de afwikkeling van de trainerssoap tussen ...

55
55
Heynen velt duidelijk oordeel over mogelijk ontslag Fink

De spanning was al te snijden bij KRC Genk voor de afreis naar Denemarken, maar daar liep het ...

126
126
Beveren in slotseconden langs Futures, Lommel wint vlotjes

In de Challenger Pro League is leider SK Beveren vrijdagavond maar net aan verrassend puntenverlies ...

85
85
'Einde van de soap? Liverpool neemt beslissing over Salah'

Het heeft de laatste dagen weer serieus gestormd bij Liverpool. Vorig weekend liet de Engelse ...

77
77
Brokken gelijmd bij Essevee: "We staan of vallen met hem"

Bij Zulte Waregem hinken ze momenteel wat op twee gedachten. De promovendus heeft nog altijd de top ...

97
97
Charleroi mag terugkeer bekende naam alvast schrappen

De trainerscarousel draaide dit seizoen al op volle toeren in de Jupiler Pro League en deze week was ...

49
49
'Club baalt: grootmacht schiet in actie voor smaakmaker'

Bij Club Brugge hebben ze een woelige week achter de rug met een trainerswissel en een zware ...

250
250
'Straffe transferwending rond 2 sterkhouders Antwerp'

Enkele weken geleden leek Antwerp nog een dode mus, maar de Great Old is sindsdien plots weer ...

288
288
‘Doku verbaast Guardiola: spectaculaire exit dreigt’

Jérémy Doku zal zelf wel eens met de ogen knipperen. Een jaar geleden vroegen we ons ...

138
138
Dolberg krijgt lof van icoon: "Zie je meteen"

Besnik Hasi laat zijn naam regelmatig vallen. Dat is geen toeval, want met Kasper Dolberg zag hij de ...

82
82
Straf gerucht Baouf meteen ontkracht: "Fake news"

Bij RSC Anderlecht zullen Olivier Renard en Tim Borguet van Kenneth Bornauw misschien toch eens de ...

48
48
Makelaar Benteke reageert op geruchten RSCA en Club Brugge

Christian Benteke is vanaf 1 januari 2026 een vrije speler. De 35-jarige Belgische aanvaller verlaat ...

310
310
'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Noah Sadiki maakte afgelopen zomer de overstap van Union SG naar Sunderland. De defensieve ...

95
95
Hasi zet speler op scherp: "Hij moet zich herpakken"

Bij RSC Anderlecht stond de defensie de afgelopen maanden pal. Dat kwam onder meer dankzij de ...

126
126
Vrancken misnoegd over actie RSCA: "Dat weten ze nochtans"

Zaterdavond staat de topper tussen RSC Anderlecht en STVV op het programma. De Truienaars gaan ...

355
355
De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Rik De Mil werd al in verband gebracht met Royal Antwerp FC én Union SG. Telkens wilde ...

191
191
Hasi vol lof: "Een van de slimste spelers in de JPL"

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag zwaar onderuit tegen Westerlo. Besnik Hasi en consorten zaten ...

212
212
Hubert over trainerscarrousel: “Je bent met mensen bezig…”

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge liet ...

63
63
Hartverscheurend verhaal De Laet beroert fans héél diep

Ritchie De Laet blijft voor Antwerp-supporters een absolute cultheld. De voormalige rechtsachter ...

118
118
Verhaeghe doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge verraste maandag vriend en vijand door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko als ...

451
451
Genk slikt bittere pil: wangedrag fans breekt zuur op

KRC Genk zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen. Na de bekeruitschakeling en zware ...

193
193

Meer sportnieuws