'Noa Lang krijgt dramatisch nieuws op transfermarkt'

828 stemmen
'Noa Lang krijgt dramatisch nieuws op transfermarkt'

Club Brugge heeft afgelopen week zijn tweede zomeraanwinst gepresenteerd: de Spaanse aanvaller Ferran Jutgla. In de komende weken worden echter nog meer versterkingen verwacht voor het offensieve compartiment. Zo zal de landskampioen onder meer een vervanger moeten vinden voor Noa Lang.


De Nederlandse smaakmaker liet zelf al meermaals verstaan dat hij de stap naar een topcompetitie wil zetten. En hij kan ook op de nodige interesse rekenen. Vooral AC Milan wordt bestempeld als mogelijke bestemming. Volgens La Gazzetta dello Sport vonden de entourage van Lang en vertegenwoordigers van de Italiaanse kampioen inmiddels zelf een akkoord over een contract van vijf seizoenen en over alle financiële voorwaarden aan spelerszijde.

En Valentijn Driessen, chef voetbal van De Telegraaf, liet bij de talkshow 'Vandaag Inside' liet Driessen verstaan dat Lang's transfer naar Milan zelfs zo goed als rond is. Maar het de nieuwe eigenaars, het Amerikaanse RebBird Capital, zouden het licht nog definitief op groen moeten zetten voor sportieve baas Paolo Maldini. "Op het moment dat die Amerikanen goedkeuring geven, gaat hij naar AC Milan", maakte Driessen zich sterk. Al wordt die informatie nu alweer tegengesproken.

NIET EERSTE KEUZE
Zo stelt SempreMilan dat het veel te voorbarig is om al van een akkoord te spreken. Lang staat weliswaar op de Milanese verlanglijst, maar op clubniveau zouden de onderhandelingen allerminst gevorderd zijn. Voor de sportieve leiding van Milan zou Lang zelfs niet de eerste keuze zijn. Bovendien wil Club op zich wel meewerken aan een transfer, maar zal het zijn sterkhouder niet voor een appel en een ei laten gaan. Het lijkt er dus op dat Lang, die momenteel met de Nederlandse nationale ploeg op pad is, nog een tijdje zal moeten wachten op zijn gewenste transfer.

LEES OOK: 'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Lang zou beter nog een jaartje bij Club blijven ...

Meest recent

'Vandenhaute & Alderweireld willen Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

1
1
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

42
42
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

153
153
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

49
49
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

57
57
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

35
35
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

114
114
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

62
62
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

47
47
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

287
287
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

173
173
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

196
196
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

384
384
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

98
98
Plan van Senegal bloot: gouden raad voor Garcia

Tom Saintfiet heeft heel wat ervaring met het Afrikaanse voetbal. De Belgische coach stond in de ...

229
229
Lukaku maakt korte metten met criticasters op WK

De groepsfase zit erop en de Rode Duivels kregen al heel wat kritiek. Na het gelijkspel tegen Egypte ...

76
76
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

407
407
Sporza-man de grond ingeboord: "Tenenkrullend schouwspel"

Hij moest voor wat luchtigheid zorgen tijdens de lange WK-avonden, maar intussen lijkt hij zelf het ...

191
191
Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

177
177
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

75
75
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

300
300
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

297
297
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

102
102
Nederland in diepe rouw: zondebok keihard neergesabeld

Het wereldkampioenschap is nog maar twee rondes ver, of het toernooi zit er alweer op voor ...

353
353
Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

1090
1090

Meer sportnieuws