'Union richt vizier op oud-smaakmaker Anderlecht'

205 stemmen
'Union richt vizier op oud-smaakmaker Anderlecht'

Union SG greep uiteindelijk nipt naast de landstitel, maar legde wel beslag op een bijzonder fraai tweede plaats. Hierdoor pakten de Brusselaars een ticket voor de voorronde van de Champions League en zijn ze sowieso verzekerd van Europees voetbal tot aan de WK-stop. De club maakt dan ook al werk van versterking in de breedte.


De Unionisten ontdekten vorige maand de keerzijde van hun succes. Zo moest afscheid genomen worden van coach Felice Mazzu, die met een aantal van zijn stafleden de overstap maakte naar RSC Anderlecht. Ondertussen werd met Karel Geraerts wel al een opvolger aangesteld. Maar naast de trainer dreigen ook verschillende spelers voor een vertrek te kiezen. Deniz Undav werd bijvoorbeeld al aan Brighton verkocht, terwijl Casper Nielsen zich eveneens opmaakt voor een nieuwe stap.

Om komend seizoen toch te kunnen meerstrijden in Europa en in eigen land, is er dus versterking nodig. Zeker in het aanvallende compartiment is extra mankracht welgekomen. En daarvoor zou Union aan een bekende naam denken. Volgens MSV Foot, weliswaar niet de meest hoog aangeschreven bron, staat Sofiane Hanni op het verlanglijstje van de Unionisten.

NIET CONCREET
De 31-jarige Algerijn maakte in ons land al het mooie weer bij KV Mechelen en RSC Anderlecht, tot hij in 2019 naar Spartak Moskou verkaste. Momenteel verdedigt Hanni de kleuren van het Qatarese Al-Gharafa SC. Vooralsnog zou de aanvaller/middenvelder wel niet meer dan een denkpiste zijn in het Dudenpark, van een concrete aanbieding is vooralsnog geen sprake.

LEES OOK: 'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Denkt u dat Union volgend seizoen opnieuw meedoet voor de titel?

Meest recent

'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

0
0
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

5
5
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

57
57
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

338
338
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

563
563
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

232
232
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

161
161
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

233
233
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

172
172
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

46
46
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

136
136
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

72
72
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

154
154
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

94
94
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

38
38
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

65
65
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

104
104
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

77
77
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

163
163
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

323
323
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

1064
1064
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

234
234
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

122
122
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

255
255
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

123
123

Meer sportnieuws