Eén buis bij Rode Duivels: "Constant gemekker"

door
Eén buis bij Rode Duivels:

Het is de Rode Duivels niet gelukt om de goede lijn van in de wedstrijd tegen Polen door te trekken. Zaterdagavond geraakten ze niet verder dan een 1-1-gelijkspel tegen Wales, waardoor ze in de Nations League achterblijven met 4 op 9. Een aantal spelers was dan ook niet op de afspraak in Cardiff.


De aangepaste defensie maakte dit keer niet zo'n slechte beurt, al was er op uitvoetballend vlak nog veel ruimte voor verbetering. Ook het middenveld speelde een degelijke partij. Maar de aanvalslinie kwam veel te weinig in het stuk voor. Leandro Trossard en Michy Batshuayi waren een pak minder dan tegen Polen, ook Kevin De Bruyne kende al betere wedstrijden. Op de flanken liet Yannick Carrasco het dan weer afweten.

De winger van Atlético Madrid is zelfs de enige Duivel die een buis krijgt (4 op 10) in de beoordelingen van La Dernière Heure. "Een doelpoging zonder overtuiging, een compleet gemiste voorzet, een aarzeling op een gevaarlijke counter: dit was allerminst zijn beste wedstrijd", schrijft de Waalse krant. "Mekkerde meer dan eens, pakte geel en speelde het niet altijd even goed uit op de tegenaanval. Moeizame avond in Cardiff", voegt Het Laatste Nieuws daar aan toe.

LASTIGE WEDSTRIJD
Ook bij SudPresse kreeg Carrasco slechts een 4 op 10. "Hij werd verdrongen door zijn rechtstreekse tegenstanders en miste een mooie kans op voorzet van De Bruyne. Op het uur werd hij vervangen na een voor hem lastige wedstrijd." En ook Het Nieuwsblad gaat akkoord met deze analyse. "Kreeg in de eerste helft de grootste Belgische kans maar werkte zwak af. Hij kan beter want te weinig dribbels lukten en hij pakte onnodig geel."

LEES OOK: Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Indien iedereen topfit, staat Carrasco dan in de basis in uw ideale Duivels-elftal?

Meest recent

Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

2
2
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

5
5
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

73
73
Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

76
76
'Transferoorlog los: Club vs Anderlecht om 1 man'

RSC Anderlecht en Club Brugge hebben in januari nood aan versterking. Beide ploegen kunnen op ...

120
120
Overmars voelt hitte: Antwerp eist topbeslissing

Marc Overmars kreeg al veel lof in België, maar de Nederlandse sportief directeur moet aan de ...

115
115
Genk blaast iedereen weg: droom leeft weer op

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel. De Limburgers doen het uitstekend in Europa, wat het grijze ...

74
74
'Anderlecht negeert Mourinho: opvallend signaal'

Bij RSC Anderlecht begint de interesse in een aantal spelers serieus toe te nemen. De Brusselaars ...

145
145
Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

586
586
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

77
77
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

43
43
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

112
112
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

491
491
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

216
216
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

547
547
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

175
175
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

229
229
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

40
40
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

52
52
'Aaanwinst schopt stennis: vroegtijdige Anderlecht-exit nabij'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

671
671
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

823
823
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

149
149
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

314
314
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

403
403
Club-smaakmaker krijgt volle laag: "Geen dribbel lukte"

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

468
468

Meer sportnieuws