Eén buis bij Rode Duivels: "Constant gemekker"

209 stemmen
Eén buis bij Rode Duivels:

Het is de Rode Duivels niet gelukt om de goede lijn van in de wedstrijd tegen Polen door te trekken. Zaterdagavond geraakten ze niet verder dan een 1-1-gelijkspel tegen Wales, waardoor ze in de Nations League achterblijven met 4 op 9. Een aantal spelers was dan ook niet op de afspraak in Cardiff.


De aangepaste defensie maakte dit keer niet zo'n slechte beurt, al was er op uitvoetballend vlak nog veel ruimte voor verbetering. Ook het middenveld speelde een degelijke partij. Maar de aanvalslinie kwam veel te weinig in het stuk voor. Leandro Trossard en Michy Batshuayi waren een pak minder dan tegen Polen, ook Kevin De Bruyne kende al betere wedstrijden. Op de flanken liet Yannick Carrasco het dan weer afweten.

De winger van Atlético Madrid is zelfs de enige Duivel die een buis krijgt (4 op 10) in de beoordelingen van La Dernière Heure. "Een doelpoging zonder overtuiging, een compleet gemiste voorzet, een aarzeling op een gevaarlijke counter: dit was allerminst zijn beste wedstrijd", schrijft de Waalse krant. "Mekkerde meer dan eens, pakte geel en speelde het niet altijd even goed uit op de tegenaanval. Moeizame avond in Cardiff", voegt Het Laatste Nieuws daar aan toe.

LASTIGE WEDSTRIJD
Ook bij SudPresse kreeg Carrasco slechts een 4 op 10. "Hij werd verdrongen door zijn rechtstreekse tegenstanders en miste een mooie kans op voorzet van De Bruyne. Op het uur werd hij vervangen na een voor hem lastige wedstrijd." En ook Het Nieuwsblad gaat akkoord met deze analyse. "Kreeg in de eerste helft de grootste Belgische kans maar werkte zwak af. Hij kan beter want te weinig dribbels lukten en hij pakte onnodig geel."

LEES OOK: Rudi Garcia op weg naar ondergang? "Ik vrees ervoor ..."

Indien iedereen topfit, staat Carrasco dan in de basis in uw ideale Duivels-elftal?

Meest recent

Rudi Garcia op weg naar ondergang? "Ik vrees ervoor ..."

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

25
25
'Garcia grijpt drastisch in: totale WK-wending Vanaken'

De Rode Duivels staan zaterdagochtend onder aanzienlijke druk voor hun laatste WK-groepsmatch tegen ...

227
227
WK-bom ontploft al voor slotmatch: zware gevolgen Garcia

Het WK is nog maar net bezig, maar Rudi Garcia zit al volop in een storm. De rust rond de Rode ...

250
250
Jordanië in rouw: comeback Algerije verbrodt grote WK-stunt

Jordanië is er dinsdagochtend niet in geslaagd zijn eerste punten ooit op het WK te pakken. ...

21
21
'Kompany in zijn nopjes: Bayern legt monstercontract klaar'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

194
194
'Anderlecht op zucht van trainer: onverwachte naam op komst'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

545
545
Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Groep I van het wereldkampioenschap wordt momenteel gedomineerd door twee absolute topspitsen. Zowel ...

50
50
Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

224
224
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

289
289
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

188
188
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

189
189
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

206
206
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

588
588
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

117
117
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

272
272
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

336
336
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

348
348
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

598
598
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

417
417
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

158
158
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

202
202
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

448
448
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

580
580
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

394
394
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

195
195

Meer sportnieuws