Eén buis bij Rode Duivels: "Constant gemekker"

209
Eén buis bij Rode Duivels:

Het is de Rode Duivels niet gelukt om de goede lijn van in de wedstrijd tegen Polen door te trekken. Zaterdagavond geraakten ze niet verder dan een 1-1-gelijkspel tegen Wales, waardoor ze in de Nations League achterblijven met 4 op 9. Een aantal spelers was dan ook niet op de afspraak in Cardiff.


De aangepaste defensie maakte dit keer niet zo'n slechte beurt, al was er op uitvoetballend vlak nog veel ruimte voor verbetering. Ook het middenveld speelde een degelijke partij. Maar de aanvalslinie kwam veel te weinig in het stuk voor. Leandro Trossard en Michy Batshuayi waren een pak minder dan tegen Polen, ook Kevin De Bruyne kende al betere wedstrijden. Op de flanken liet Yannick Carrasco het dan weer afweten.

De winger van Atlético Madrid is zelfs de enige Duivel die een buis krijgt (4 op 10) in de beoordelingen van La Dernière Heure. "Een doelpoging zonder overtuiging, een compleet gemiste voorzet, een aarzeling op een gevaarlijke counter: dit was allerminst zijn beste wedstrijd", schrijft de Waalse krant. "Mekkerde meer dan eens, pakte geel en speelde het niet altijd even goed uit op de tegenaanval. Moeizame avond in Cardiff", voegt Het Laatste Nieuws daar aan toe.

LASTIGE WEDSTRIJD
Ook bij SudPresse kreeg Carrasco slechts een 4 op 10. "Hij werd verdrongen door zijn rechtstreekse tegenstanders en miste een mooie kans op voorzet van De Bruyne. Op het uur werd hij vervangen na een voor hem lastige wedstrijd." En ook Het Nieuwsblad gaat akkoord met deze analyse. "Kreeg in de eerste helft de grootste Belgische kans maar werkte zwak af. Hij kan beter want te weinig dribbels lukten en hij pakte onnodig geel."

LEES OOK: Carrasco doet monden openvallen: hattrick in topper

Indien iedereen topfit, staat Carrasco dan in de basis in uw ideale Duivels-elftal?

Meest recent

Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

50
50
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

69
69
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

65
65
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

34
34
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

131
131
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

107
107
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

147
147
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

79
79
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

88
88
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

187
187
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

118
118
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

225
225
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

286
286
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

89
89
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

443
443
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

544
544
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

208
208
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

135
135
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

141
141
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

211
211
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

203
203
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1790
1790

Meer sportnieuws