Eén buis bij Rode Duivels: "Constant gemekker"

209 stemmen
Eén buis bij Rode Duivels:

Het is de Rode Duivels niet gelukt om de goede lijn van in de wedstrijd tegen Polen door te trekken. Zaterdagavond geraakten ze niet verder dan een 1-1-gelijkspel tegen Wales, waardoor ze in de Nations League achterblijven met 4 op 9. Een aantal spelers was dan ook niet op de afspraak in Cardiff.


De aangepaste defensie maakte dit keer niet zo'n slechte beurt, al was er op uitvoetballend vlak nog veel ruimte voor verbetering. Ook het middenveld speelde een degelijke partij. Maar de aanvalslinie kwam veel te weinig in het stuk voor. Leandro Trossard en Michy Batshuayi waren een pak minder dan tegen Polen, ook Kevin De Bruyne kende al betere wedstrijden. Op de flanken liet Yannick Carrasco het dan weer afweten.

De winger van Atlético Madrid is zelfs de enige Duivel die een buis krijgt (4 op 10) in de beoordelingen van La Dernière Heure. "Een doelpoging zonder overtuiging, een compleet gemiste voorzet, een aarzeling op een gevaarlijke counter: dit was allerminst zijn beste wedstrijd", schrijft de Waalse krant. "Mekkerde meer dan eens, pakte geel en speelde het niet altijd even goed uit op de tegenaanval. Moeizame avond in Cardiff", voegt Het Laatste Nieuws daar aan toe.

LASTIGE WEDSTRIJD
Ook bij SudPresse kreeg Carrasco slechts een 4 op 10. "Hij werd verdrongen door zijn rechtstreekse tegenstanders en miste een mooie kans op voorzet van De Bruyne. Op het uur werd hij vervangen na een voor hem lastige wedstrijd." En ook Het Nieuwsblad gaat akkoord met deze analyse. "Kreeg in de eerste helft de grootste Belgische kans maar werkte zwak af. Hij kan beter want te weinig dribbels lukten en hij pakte onnodig geel."

LEES OOK: Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Indien iedereen topfit, staat Carrasco dan in de basis in uw ideale Duivels-elftal?

Meest recent

'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

112
112
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

26
26
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

66
66
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

135
135
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

22
22
‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

386
386
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

132
132
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

123
123
BV-koppel Breckx-Vandenberghe legt VTM-kijker het zwijgen op

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

44
44
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

80
80
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

61
61
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

389
389
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

233
233
TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

524
524
‘Deze verrassende doelman vervangt Vandevoordt op WK’

Toen bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekendmaakte voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

168
168
Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Divock Origi kende een knappe carrière met vooral enkele straffe momenten bij Liverpool, maar ...

110
110
SK Beveren neemt definitief afscheid van succescoach Reedijk

SK Beveren werd ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend seizoen in de Jupiler ...

134
134
‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Napels, maar ...

156
156
Club Brugge zet verder in op jeugd en legt groot talent vast

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdwerking. Club NXT haalde vorig seizoen de ...

199
199
‘Lucas Stassin spoelt WK-deceptie weg met knaltransfer’

Lucas Stassin maakte lange tijd kans op een plekje in de WK-selectie van bondscoach Rudi Garcia, ...

171
171
Olise steelt Franse show, Spanje helemaal klaar voor WK

Momenteel worden de laatste oefenwedstrijden in aanloop naar het WK afgewerkt. Superfavorieten ...

146
146
Alderweireld haalt Duivel van zijn wolk: "Doe vooral normaal"

Na een geslaagde voorbereiding zijn de Rode Duivels met het nodige vertrouwen afgereisd naar de VS ...

524
524
'Genk onder stoom: tweede zomeraanwinst al bepaald'

KRC Genk staat op punt om Jeppe Erenbjerg over te nemen van Zulte Waregem. De Deense spelmaker wordt ...

625
625
Hans Vanaken bloost: Garcia dropt erg straffe uitspraak

Eén van de meest besproken Rode Duivels in aanloop naar het WK, is toch wel Hans Vanaken. De ...

994
994
'Trossard gelinkt aan transfer die niemand zag aankomen'

Leandro Trossard wil in de komende weken een goed WK spelen bij de Rode Duivels. Maar ook het ...

282
282

Meer sportnieuws