'Club Brugge laat middenvelder uit handen roven'

386 stemmen
'Club Brugge laat middenvelder uit handen roven'

Club Brugge toonde zich al behoorlijk actief op de zomerse transfermarkt. In navolging van linksback Bjorn Meijer, rondde de landskampioen afgelopen week ook de komst van aanvaller Ferran Jutgla af. Maar in een ander transferdossier lijkt Blauw-Zwart nu met lege handen achter te blijven.


De Bruggelingen speuren momenteel naar gerichte versterkingen om komend seizoen op meerdere fronten te kunnen gaan strijden. Maar men zoekt daarnaast ook naar jongere talenten die op termijn kunnen uitgroeien tot een dragende kracht bij Blauw-Zwart. Williot Swedberg is daar één van. De 18-jarige middenvelder komt momenteel uit voor Hammarby IF en geldt als één van de grootste talenten in Zweden.

Club bleek behoorlijk concreet voor zijn komst. Volgens de laatste berichten kreeg Swedberg zelfs al een rondleiding in het Belfius Basecamp en werd zijn sportieve toekomst er uitgebreid besproken. Zweedse bronnen beweerden ook dat de Belgische kampioen over de beste papieren beschikte in het dossier. Maar nu zou het alsnog Celta de Vigo zijn dat met de handtekening van Swedberg aan de haal gaat.

NOG GEEN AKKOORD OP CLUBNIVEAU
De Spanjaarden zouden weliswaar iets minder geboden hebben, maar de middenvelder droomt er zelf van om in La Liga aan de slag te gaan. En volgens Faro de Vigo is zijn keuze nu ook gevallen op de Spaanse middenmoter. Swedberg zou een langdurig contract voorgeschoteld krijgen, al is niet uitgesloten dat hij eerst nog een jaartje verhuurd wordt aan een kleinere club. Celta de Vigo moet nu wel nog een akkoord met Hammarby sluiten. Zo lang die deal nog niet volledig rond is blijft er een waterkansje voor Club, maar dat lijkt slechts ijdele hoop.

LEES OOK: 'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club moet deze zomer sowieso zijn middenveld versterken ...

Meest recent

Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

25
25
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

165
165
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

104
104
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

91
91
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

298
298
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

169
169
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

175
175
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

356
356
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

629
629
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

309
309
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

3460
3460
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

64
64
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

79
79
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

148
148
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

59
59
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

209
209
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

70
70
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

26
26
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

229
229
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

203
203
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

178
178
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

108
108
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

39
39
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

124
124
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

130
130

Meer sportnieuws