'Club Brugge laat middenvelder uit handen roven'

386 stemmen
'Club Brugge laat middenvelder uit handen roven'

Club Brugge toonde zich al behoorlijk actief op de zomerse transfermarkt. In navolging van linksback Bjorn Meijer, rondde de landskampioen afgelopen week ook de komst van aanvaller Ferran Jutgla af. Maar in een ander transferdossier lijkt Blauw-Zwart nu met lege handen achter te blijven.


De Bruggelingen speuren momenteel naar gerichte versterkingen om komend seizoen op meerdere fronten te kunnen gaan strijden. Maar men zoekt daarnaast ook naar jongere talenten die op termijn kunnen uitgroeien tot een dragende kracht bij Blauw-Zwart. Williot Swedberg is daar één van. De 18-jarige middenvelder komt momenteel uit voor Hammarby IF en geldt als één van de grootste talenten in Zweden.

Club bleek behoorlijk concreet voor zijn komst. Volgens de laatste berichten kreeg Swedberg zelfs al een rondleiding in het Belfius Basecamp en werd zijn sportieve toekomst er uitgebreid besproken. Zweedse bronnen beweerden ook dat de Belgische kampioen over de beste papieren beschikte in het dossier. Maar nu zou het alsnog Celta de Vigo zijn dat met de handtekening van Swedberg aan de haal gaat.

NOG GEEN AKKOORD OP CLUBNIVEAU
De Spanjaarden zouden weliswaar iets minder geboden hebben, maar de middenvelder droomt er zelf van om in La Liga aan de slag te gaan. En volgens Faro de Vigo is zijn keuze nu ook gevallen op de Spaanse middenmoter. Swedberg zou een langdurig contract voorgeschoteld krijgen, al is niet uitgesloten dat hij eerst nog een jaartje verhuurd wordt aan een kleinere club. Celta de Vigo moet nu wel nog een akkoord met Hammarby sluiten. Zo lang die deal nog niet volledig rond is blijft er een waterkansje voor Club, maar dat lijkt slechts ijdele hoop.

LEES OOK: Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club moet deze zomer sowieso zijn middenveld versterken ...

Meest recent

'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

0
0
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

41
41
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

216
216
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

41
41
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

188
188
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

297
297
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

283
283
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

322
322
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

219
219
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

189
189
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

394
394
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

277
277
Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

RSC Anderlecht hoopt volgend seizoen weer mee te doen voor de titel, maar dan zal er dus versterking ...

261
261
Crisis RSCA: Taravel heeft niet mis te verstane boodschap

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats in extremis kunnen verdedigen, maar kwam tegen KV Mechelen ...

282
282
Kompany zorgt voor dol moment op titelfeest: Carla brengt redding

Bayern München werd zondag nog eens in de bloemetjes gezet als Duits landskampioen. Daarbij ...

62
62
Anderlecht zakt door het ijs: zondebok krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

186
186
Laat delirium in Lommel: 37-jarige doet Dender das om

Lommel SK heeft een stevige optie op promotie genomen. De Limburgers wonnen hun heenmatch van de ...

194
194
Leko hakt keepersknoop door, twee wissels bij Union

Zondagavond staat een cruciaal duel op het programma in de strijd om het kampioenschap. ...

96
96
Anderlecht-fans spotten met tifo-blunder: sneer aan spelers

Het zijn op sportief vlak lastige dagen voor de supporters van RSC Anderlecht. Daar kwam donderdag ...

170
170
Lammens klopt Sels voor plek drie, deceptie Ajax op slotspeeldag

Manchester United heeft beslag gelegd op derde plaats in de Premier League. Na de 3-2-zege tegen ...

56
56
"Per direct buiten" - Taravel met grond gelijk gemaakt

Met nog twee speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs heeft RSC Anderlecht de vierde plaats in ...

312
312
Malaise Anderlecht: triest beeld illustreert diepe crisis

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats met heel wat meeval kunnen verdedigen. Daarmee is echter ook ...

484
484
Anderlecht strafschop ontnomen? De Bilde velt verdict

Nu het naast bekerwinst heeft gegrepen, moet RSC Anderlecht alles zetten op het behalen van een ...

400
400
Anderlecht ontsnapt aan drama: keepersblunder kost KVM stunt

RSC Anderlecht heeft zondag een nieuw drama nipt kunnen voorkomen. Paars-Wit leek op weg naar een ...

384
384
De Bruyne helpt Napoli naar UCL, Juve in grote problemen

In de Italiaanse Serie A lijkt SSC Napoli quasi zeker van de tweede plaats. Zondagmiddag werd een ...

59
59

Meer sportnieuws