'Club Brugge laat middenvelder uit handen roven'

door
'Club Brugge laat middenvelder uit handen roven'

Club Brugge toonde zich al behoorlijk actief op de zomerse transfermarkt. In navolging van linksback Bjorn Meijer, rondde de landskampioen afgelopen week ook de komst van aanvaller Ferran Jutgla af. Maar in een ander transferdossier lijkt Blauw-Zwart nu met lege handen achter te blijven.


De Bruggelingen speuren momenteel naar gerichte versterkingen om komend seizoen op meerdere fronten te kunnen gaan strijden. Maar men zoekt daarnaast ook naar jongere talenten die op termijn kunnen uitgroeien tot een dragende kracht bij Blauw-Zwart. Williot Swedberg is daar één van. De 18-jarige middenvelder komt momenteel uit voor Hammarby IF en geldt als één van de grootste talenten in Zweden.

Club bleek behoorlijk concreet voor zijn komst. Volgens de laatste berichten kreeg Swedberg zelfs al een rondleiding in het Belfius Basecamp en werd zijn sportieve toekomst er uitgebreid besproken. Zweedse bronnen beweerden ook dat de Belgische kampioen over de beste papieren beschikte in het dossier. Maar nu zou het alsnog Celta de Vigo zijn dat met de handtekening van Swedberg aan de haal gaat.

NOG GEEN AKKOORD OP CLUBNIVEAU
De Spanjaarden zouden weliswaar iets minder geboden hebben, maar de middenvelder droomt er zelf van om in La Liga aan de slag te gaan. En volgens Faro de Vigo is zijn keuze nu ook gevallen op de Spaanse middenmoter. Swedberg zou een langdurig contract voorgeschoteld krijgen, al is niet uitgesloten dat hij eerst nog een jaartje verhuurd wordt aan een kleinere club. Celta de Vigo moet nu wel nog een akkoord met Hammarby sluiten. Zo lang die deal nog niet volledig rond is blijft er een waterkansje voor Club, maar dat lijkt slechts ijdele hoop.

LEES OOK: Strijdbijl begraven? Opvallend onderonsje na Club-Gent

Club moet deze zomer sowieso zijn middenveld versterken ...

Meest recent

Africa Cup: Broos wint meteen, viering Zambia gaat viraal

In Marokko wordt momenteel de Africa Cup of Nations afgewerkt. Maandag kwamen alvast twee Belgische ...

55
55
Overmars bezorgt Antwerp nieuwe toptransfer: "Heer en meester"

Een overwinning behalen tegen RSC Anderlecht zat er zondagavond net niet in, maar dat neemt geen ...

136
136
Strijdbijl begraven? Opvallend onderonsje na Club-Gent

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van KAA Gent. Rond die wedstrijd hing dit keer wel een ...

200
200
Italië davert: pakt De Ketelaere snel zijn koffers?

In Italië zijn ze niet bang dat Charles De Ketelaere faalt—ze zijn bang dat ze hem ...

162
162
'Renard keert kar: toptarget Anderlecht lekt uit'

Ondanks de kritiek aan Olivier Renard zijn adres hadden heel wat zomeraanwinsten een flink aandeel ...

314
314
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

661
661
Done deal: KRC Genk stelt Hayen voor als hoofdcoach

De kogel is door de kerk: Nicky Hayen is de nieuwe hoofdcoach van KRC Genk. Dat maakten de ...

326
326
'Winteroffensief in Brugge: exacte plannen Club onthuld'

Na het ontslag van Nicky Hayen wonden Bart Verhaeghe en Dévy Rigaux er geen doekjes om dat ...

415
415
Penaltyklucht in Antwerp-Anderlecht: Lardot velt verdict

Met een 2-2 gelijkspel hielden Antwerp en RSC Anderlecht mekaar zondag in evenwicht. Met dank aan ...

341
341
'Witte rook in Genk: De Condé hakt trainersknoop door'

Het ontslag van Thorsten Fink bracht voorlopig nog geen soelaas bij KRC Genk, dat ook in Charleroi ...

877
877
Club Brugge-bestuur kampt met grote vraagtekens na KAA Gent

Club Brugge won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch zijn er nog heel wat twijfels bij ...

378
378
Anderlecht in vieze papieren: “Kunnen ze het vergeten”

RSC Anderlecht staat op een vierde plek in het klassement en moet STVV, Club Brugge en Union SG voor ...

369
369
Vanhaezebrouck verbaast: "Doodgeërgerd aan Vanaken"

Club Brugge won afgelopen speeldag de beladen Slag om Vlaanderen tegen KAA Gent. Door de overstap ...

406
406
'Belgische clubs komen met masterplan tégen DAZN'

De situatie met DAZN en de Pro League heeft gigantische gevolgen voor de Belgische clubs. Financieel ...

1011
1011
Viktor Verhulst onthult 'bizarre connectie' met Ronaldo

Viktor Verhulst en Cristiano Ronaldo in één zin, wie had dat ooit gedacht? De zoon van ...

29
29
Boeckx vloekt op struikelblok Andelecht: “Onverklaarbaar”

RSC Anderlecht hoopt dit seizoen weer mee voor de prijzen te spelen, maar de resultaten zijn nog te ...

238
238
Expert voorspelt ware nachtmerrie door DAZN-debacle

Het DAZN-debacle met de Pro League en de grote telecombedrijven blijft de gemoederen bezighouden. ...

401
401
Antwerp én Anderlecht bestolen? “Snap er niets van”

Het 2-2 gelijkspel tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht wordt daags na de topper nog fel ...

220
220
Doku onder hoogspanning: Guardiola grijpt hard in

De feestdagen staan voor de deur en dan is het voor de profs soms tijd om de riem even los te laten. ...

80
80
Hasi in de problemen bij Anderlecht: “Hij weet het niet”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk in de Jupiler Pro League. Paars-Wit heeft grote ...

350
350
'Mika Godts staat plots voor absolute toptransfer'

Ajax beleeft tot dusver een moeilijk seizoen, maar Mika Godts is daarin wel een schaars lichtpuntje. ...

120
120
'Gouden kans: jeugdinternational gratis naar JPL'

De wintermercato opent zeer weldra zijn deuren en heel wat Belgische clubs kunnen versterking ...

110
110
"Hopelijk nooit in de JPL" - Stijnen helemaal afgemaakt

Stijn Stijnen en Patro Eisden stonden de voorbije dagen alweer volop in de spotlights, zij het ...

285
285
'Rampscenario in de maak voor Belgische profclubs'

Het blijft angstvallig afwachten welke afloop de vete tussen DAZN en de Pro League zal kennen. De ...

408
408
Theate sneert weer naar pers over Rode Duivels

Voor de Rode Duivels is 2025 een jaar met pieken en dalen geweest. Ze wisten wel hun ticket voor het ...

151
151

Meer sportnieuws