'Liverpool rondt recordtransfer af: 80 + 20 miljoen'

95
'Liverpool rondt recordtransfer af: 80 + 20 miljoen'

Engels kampioen Manchester City pakte onlangs uit met de komst van Erling Haaland, die het nieuwste kroonjuweel in het superteam van Pep Guardiola moet worden. Maar concurrent Liverpool FC blijft niet bij de pakken zitten. Zo zou de vice-kampioen steeds dichter bij de komst van Darwin Nuñez staan.


De Uruguayaanse international van 22 maakte afgelopen seizoen serieus indruk bij SL Benfica. In 41 duels voor zijn Portugese werkgever scoorde hij 34 keer en gaf hij 4 assists. Ook in de Champions League liet Nuñez mooie dingen zien. Samen met Haaland en Dusan Vlahovic (Juventus) wordt hij gerekend tot de diepe spitsen die in het komende decennia de wet zullen dicteren aan de absolute Europese top. En dat lijkt Nuñez te gaan doen in loondienst van Liverpool.

The Athletic meldde vorige week al dat speler en club inmiddels een totaalakkoord over zijn persoonlijke voorwaarden. Het zou gaan om een contract van 6 jaar. En nu lijken Liverpool en Benfica ook tot een overeenkomst te zijn gekomen. Volgens transferwatcher Fabrizio Romano bereikten de twee ploegen zaterdag een mondeling akkoord. Het zou gaan om een transfersom van 80 miljoen euro, aangevuld met nog eens 20 miljoen euro aan variabelen.

NIET IN SELECTIE
Om geen risico's te nemen met oog op zijn transfer werd Nuñez alvast uit de Uruguayaanse selectie gelaten voor de partij tegen Panama (5-0-zege). De aanvaller zou inmiddels zijn doorgereisd naar Spanje. Daar wacht hij samen met zijn zaakwaarnemers totdat de documenten op clubniveau zijn getekend. Zodra dat het geval is, zakken de spits en zijn gezelschap af naar Engeland om de transfer te volledig af te ronden.

LEES OOK: Lukebakio verbaast Portugal met geweldige omhaal

Welke club heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

Degryse helpt Bruno: deze elf moeten spelen

RSC Anderlecht speelt vanavond tegen KVC Westerlo. Er is veel kritiek op Vitor Bruno. Voormalig ...

15
15
KV Mechelen won op de transfermarkt: "Duitsland was optie"

Mike Eerdhuijzen maakte afgelopen zomer de overstap van FC Utrecht naar KV Mechelen. Hoewel de ...

18
18
KRC Genk pakt uit met nieuwe blinkvanger

KRC Genk blijft aandachtig voor vernieuwing. De Limburgers openen later deze maand hun oefencomplex, ...

25
25
Club Brugge zei 'neen': "Ze probeerden Vanaken te halen"

Hans Vanaken is een clubicoon van Club Brugge. Eén van de allerbeste middenvelders die de ...

193
193
Verkocht Anderlecht afgelopen zomer dé missing link?

RSC Anderlecht staat onder hoogspanning. Het is tijd dat bepaalde spelers gaan opstaan, vooral in ...

101
101
KRC Genk wacht op doorbraak: tijd voor goals én assists

Bij KRC Genk lopen zeer veel talentvolle spelers rond. De Limburgers hopen dat een aantal van die ...

52
52
"Ik moet niet zwijgen"-Vannieuwkerke in shock na kustoorlog

De soap bij KV Diksmuide Oostende blijft maar nieuwe hoofdstukken krijgen. Nadat Claude Vindevogel ...

20
20
Union SG geeft statement: sterkhouder verlengt contract

Union SG heeft zijn fans bijzonder goed nieuws meegedeeld. De Belgische bekerwinnaar heeft een van ...

30
30
Westerlo flikt het weer: vierde keer op rij de jackpot

KVC Westerlo heeft een specialiteit gevonden. De Kemphanen weten als geen ander spitsen aan te ...

52
52
Hoe Coucke en Bornauw RSCA zélf onder hoogspanning zetten

RSC Anderlecht staat onder hoogspanning. De Brusselaars moeten winnen. CEO Kenneth Bornauw en ...

55
55
TRANSFERUURTJE: 'Real praat met Liverpool, Brys niet naar JPL'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

44
44
Bom in Engeland: Aston Villa sleept Carragher voor rechter

Een bom is ontploft in Engeland. Terwijl het rommelt bij Manchester United schoof analist Jamie ...

62
62
Godts in zevende hemel: Luis Enrique onthult primeur

Mika Godts begint volledig boven water te komen bij PSG. Na een aarzelende start wist hij te scoren ...

62
62
Carrasco doet monden openvallen: hattrick in topper

Yannick Carrasco speelt al een tijdje op de achtergrond in Saudi-Arabië, maar daar laat de ...

104
104
Tresoldi wijst naar Leko: Club-wisselwerking valt op

Club Brugge zette Zulte Waregem met 2-4 opzij op speeldag 10 van de Jupiler Pro League. Vooral de ...

322
322
Boskamp verwoest RSCA: “Ik zie maar één huilend kind en dat is…”

RSC Anderlecht staat zwaar onder druk. Vooral coach Vitor Bruno voelt de grond wegzakken onder zijn ...

356
356
Compper hakt bikkelharde knopen door bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag met 3-0 van Sporting Charleroi en The Great Old wil die vorm ...

124
124
Mechele ziet één minpunt bij vlotte zege Club Brugge

AA Gent en Union SG maken Club Brugge voorlopig nog het leven zuur, maar Blauw-Zwart raast doorheen ...

126
126
Zulte Waregem onder druk: "Dat is teleurstellend"

Zulte Waregem heeft een nul op vijftien geboekt. Club Brugge was veel te sterk aan de Gaverbeek. Het ...

80
80
Degryse: "Bruno en Sibiersi in 2028 niét meer bij RSCA"

CEO Kenneth Bornauw en eigenaar Marc Coucke hebben de club RSC Anderlecht niet bepaald geholpen met ...

426
426
Leko baalt: "Zullen hem missen tegen Anderlecht"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 2-4 op het veld van Zulte Waregem. Blauw-Zwart moest nog ...

177
177
Vitor Bruno ziet een énorm manco bij Anderlecht

RSC Anderlecht had volgens de data al zes keer meer moeten scoren dit seizoen. Aanvallend is er een ...

175
175
‘Yamal krijgt mes in de rug: einde Barça nu al in zicht’

Lamine Yamal hoort bij Barcelona, zo klinkt het al jaren. Maar Hansi Flick heeft nu een beslissing ...

200
200
De Meyer voert de druk op: "Er zijn geen excuses"

STVV staat voor een belangrijke novembermaand. De Kanaries krijgen de komende weken drie kansen om ...

30
30
Thorup hint op opvallende zet bij KRC Genk: "Het werkte"

KRC Genk-coach Jess Thorup houdt de kaarten nog even tegen de borst, maar liet vrijdag wel verstaan ...

66
66

Meer sportnieuws