'Liverpool rondt recordtransfer af: 80 + 20 miljoen'

door
'Liverpool rondt recordtransfer af: 80 + 20 miljoen'

Engels kampioen Manchester City pakte onlangs uit met de komst van Erling Haaland, die het nieuwste kroonjuweel in het superteam van Pep Guardiola moet worden. Maar concurrent Liverpool FC blijft niet bij de pakken zitten. Zo zou de vice-kampioen steeds dichter bij de komst van Darwin Nuñez staan.


De Uruguayaanse international van 22 maakte afgelopen seizoen serieus indruk bij SL Benfica. In 41 duels voor zijn Portugese werkgever scoorde hij 34 keer en gaf hij 4 assists. Ook in de Champions League liet Nuñez mooie dingen zien. Samen met Haaland en Dusan Vlahovic (Juventus) wordt hij gerekend tot de diepe spitsen die in het komende decennia de wet zullen dicteren aan de absolute Europese top. En dat lijkt Nuñez te gaan doen in loondienst van Liverpool.

The Athletic meldde vorige week al dat speler en club inmiddels een totaalakkoord over zijn persoonlijke voorwaarden. Het zou gaan om een contract van 6 jaar. En nu lijken Liverpool en Benfica ook tot een overeenkomst te zijn gekomen. Volgens transferwatcher Fabrizio Romano bereikten de twee ploegen zaterdag een mondeling akkoord. Het zou gaan om een transfersom van 80 miljoen euro, aangevuld met nog eens 20 miljoen euro aan variabelen.

NIET IN SELECTIE
Om geen risico's te nemen met oog op zijn transfer werd Nuñez alvast uit de Uruguayaanse selectie gelaten voor de partij tegen Panama (5-0-zege). De aanvaller zou inmiddels zijn doorgereisd naar Spanje. Daar wacht hij samen met zijn zaakwaarnemers totdat de documenten op clubniveau zijn getekend. Zodra dat het geval is, zakken de spits en zijn gezelschap af naar Engeland om de transfer te volledig af te ronden.

LEES OOK: Club NXT kent eerste tegenstander in Final Four Youth League

Welke club heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

De Bruyne maakt 90 minuten vol: Conte geeft mooi compliment

Kevin De Bruyne heeft voor het eerst sinds zijn zware blessure opnieuw een volledige wedstrijd ...

29
29
Drie debutanten bij Duivels: "Hij is de meest verrassende"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

27
27
Maguire anti-held United, Leipzig en Lens halen stevig uit

Geen vrijdagavond voetbal in de Jupiler Pro League, maar elders in Europa ging de bal wel aan het ...

14
14
'Made in Neerpede' : Anderlecht eist selectie Duivels op

Bij RSC Anderlecht zal ongetwijfeld tevreden zijn geweest met de selectie van de Rode Duivels. Met ...

96
96
'Monstertransfer Kompany: titanengevecht met City en United'

Bayern München is onder leiding van Vincent Kompany bezig aan een fenomenaal seizoen. Maar ook ...

64
64
Beerschot haalt Patro door gehaktmolen, Eupen mist kansen

In de Challenger Pro League heeft een efficiënt Beerschot vanavond Patro door de gehaktmolen ...

89
89
Publieke opinie tegen Garcia: één naam zorgt voor storm

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

87
87
Lammens of Sels? 'Doublure voor Courtois staat al vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

114
114
'Zure deal voor Club: ruim 20 miljoen door neus geboord'

Club Brugge lijkt na amper één seizoen al afscheid te moeten nemen van Aleksandar ...

194
194
Klaar voor Duivels! De Bruyne speelt volle match in zege Napoli

Kevin De Bruyne lijkt volledig hersteld van de blessure die hem maandenlang aan de kant hield. ...

46
46
Genk likt zijn wonden: "Iedereen had hiervoor getekend"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

224
224
Club Brugge houdt de adem in: Leko werkt aan ‘comebackbom’

Ivan Leko lijkt bij Club Brugge aan een opvallende comeback te werken. De trainer wil een ...

489
489
Garcia negeert JPL-smaakmaker: "Als je mijn mening vraagt ..."

Bondscoach Rudi Garcia maakte vrijdagmiddag zijn selectie bekend voor het komende oefenkamp van de ...

172
172
Gevecht om Play-Off I: doemscenario voor één kandidaat?

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

377
377
Taravel reageert op selectie Rode Duivels: "Hazard?"

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat eindelijk weer een Rode Duivel in de rangen. Al hadden dat er ...

86
86
Geel gevaar in JPL: wie riskeert een schorsing in PO's?

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Nadien gaat het pas ...

129
129
'Anderlecht bindt transferstrijd aan met Atlético'

RSC Anderlecht heeft voorlopig nog altijd geen technisch directeur aangeworven, maar dat belet de ...

128
128
Alarm bij AA Gent: bemoedigend signaal voor KRC Genk

Mathematisch kan het nog. De vier woorden die de Rode Duivels jarenlang moed inpeperden, vaak ...

337
337
Donkere wolken pakken zich samen boven Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht kende een jaar met hoge pieken en stevige dalen. De VRT-man dook recent op in tal ...

62
62
Taravel wanhoop nabij: Anderlecht slikt bittere pil

Om nog naast de top zes te vallen moet het zondag al serieus mislopen voor RSC Anderlecht, dat op de ...

243
243
Garcia houdt adem in: Leko geeft update over Vanaken

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie hoopt Club Brugge nog over Union naar de koppositie ...

184
184
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

373
373
Garcia legt keuze Godts uit: ingewikkelde relatie KBVB

Mika Godts kent dit seizoen een schitterend seizoen bij Ajax. Op clubniveau vallen de resultaten ...

78
78
Must see: reactie De Cat én Anderlecht na selectie

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd geselecteerd voor de Rode Duivels. Bondscoach Rudi Garcia nam ...

204
204
Garcia speelt open kaart over Vermant, Hazard en Lavia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor de Rode Duivels bekendgemaakt. De Belgische nationale ...

203
203

Meer sportnieuws