'Liverpool rondt recordtransfer af: 80 + 20 miljoen'

door
'Liverpool rondt recordtransfer af: 80 + 20 miljoen'

Engels kampioen Manchester City pakte onlangs uit met de komst van Erling Haaland, die het nieuwste kroonjuweel in het superteam van Pep Guardiola moet worden. Maar concurrent Liverpool FC blijft niet bij de pakken zitten. Zo zou de vice-kampioen steeds dichter bij de komst van Darwin Nuñez staan.


De Uruguayaanse international van 22 maakte afgelopen seizoen serieus indruk bij SL Benfica. In 41 duels voor zijn Portugese werkgever scoorde hij 34 keer en gaf hij 4 assists. Ook in de Champions League liet Nuñez mooie dingen zien. Samen met Haaland en Dusan Vlahovic (Juventus) wordt hij gerekend tot de diepe spitsen die in het komende decennia de wet zullen dicteren aan de absolute Europese top. En dat lijkt Nuñez te gaan doen in loondienst van Liverpool.

The Athletic meldde vorige week al dat speler en club inmiddels een totaalakkoord over zijn persoonlijke voorwaarden. Het zou gaan om een contract van 6 jaar. En nu lijken Liverpool en Benfica ook tot een overeenkomst te zijn gekomen. Volgens transferwatcher Fabrizio Romano bereikten de twee ploegen zaterdag een mondeling akkoord. Het zou gaan om een transfersom van 80 miljoen euro, aangevuld met nog eens 20 miljoen euro aan variabelen.

NIET IN SELECTIE
Om geen risico's te nemen met oog op zijn transfer werd Nuñez alvast uit de Uruguayaanse selectie gelaten voor de partij tegen Panama (5-0-zege). De aanvaller zou inmiddels zijn doorgereisd naar Spanje. Daar wacht hij samen met zijn zaakwaarnemers totdat de documenten op clubniveau zijn getekend. Zodra dat het geval is, zakken de spits en zijn gezelschap af naar Engeland om de transfer te volledig af te ronden.

LEES OOK: 'Liverpool pakt uit: transferbom na zware blessure Isak'

Welke club heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

Lierse SK haalt slag thuis en is andere clubs te snel af

Lierse SK heeft een goede slag weten te slaan. De club uit de Challenger Pro League heeft een van ...

2
2
De Mil spreekt zich uit over versterking bij AA Gent

Dit AA Gent heeft géén betere ploeg dan vorig jaar, toen Arnar Vidarsson wel het gelag ...

20
20
'Club Brugge doet wintermercato daveren met 10M-toptransfer'

Dit wordt geen doorsnee wintermercato voor Club Brugge. Blauw-Zwart twijfelt en is zenuwachtig: 10 ...

352
352
'Beerschot doet bod op parel: gesprekken gaande'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

25
25
'Westerlo droomt van knaltransfer: Rangers lonkt'

Bij KVC Westerlo moet er in 2026 weer flink verkocht worden om de rekeningen te laten kloppen. De ...

32
32
'Union SG grijpt mis én doet miljoenenbod'

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

52
52
DAZN versus Pro League: nieuw dieptepunt in koude oorlog

Vertegenwoordigers van DAZN en de Pro League stonden maandag tegenover elkaar in de rechtbank, die ...

202
202
Hayen & De Condé onthullen winterplannen KRC Genk

De nationale media blies dinsdag verzamelen in Genk, waar de presentatie van Nicky Hayen op het ...

203
203
Julie Vanloo breekt plots : Club-fans huilen bittere tranen

Het afgelopen jaar was voor Julie Vanloo een ware emotionele rollercoaster. De fan van Club Brugge ...

340
340
'Club Brugge tast in de buidel: topaanwinst in aantocht'

Met een zes op zes heeft Ivan Leko zijn start niet gemist bij Club Brugge, dat vrijdag in Genk het ...

404
404
De Condé verklaart komst Hayen: "Dat is erg zeldzaam"

Nicky Hayen stond zopas voor het eerst de verzamelde pers te woord als trainer van KRC Genk. De ...

177
177
Ruben Van Gucht verklaart zijn grote liefde na woelige weken

Ruben Van Gucht stond de voorbije weken niet om sportieve redenen in de schijnwerpers. De ...

236
236
'Over & out: Hasi en Renard dumpen miscasts Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke winter tegemoet. Op inkomend gebied lijkt defensieve versterking ...

402
402
Hayen voorgesteld in Genk: "Revanche op Club Brugge?"

Maandag maakte KRC Genk bekend dat Nicky Hayen de opvolger wordt van Thorsten Fink. Daags nadien ...

346
346
Eddy Snelders opnieuw zwaar aangepakt: slachtoffer spreekt

Voormalig analist Eddy Snelders verdween goed twee jaar geleden definitief van het scherm. De ...

258
258
'KAA Gent gedoemd: grote struikelblokken De Mil bloot'

Rik De Mil moet KAA Gent weer op de rails zien te krijgen na het pijnlijke vertrek van coach Ivan ...

214
214
'Nieuwe bondscoach' Kameroen maakt Brys compleet af

De situatie van Marc Brys bij Kameroen blijft escaleren. Samuel Eto’o stelde met David Pagou ...

239
239
Arthur Theate roept ferme taal richting Rudi Garcia

Arthur Theate is een vaste waarde bij Eintracht Frankfurt en onder bondscoach Rudi Garcia heeft de ...

115
115
Hasi krijgt volle laag: “Zinkend schip van Anderlecht”

RSC Anderlecht verzoop volledig in de eerste helft tegen Royal Antwerp FC. Paars-Wit keek dan ook ...

384
384
Leko vol aan de bak: “Club Brugge nog meer onthoofd”

Ivan Leko moet Nicky Hayen doen vergeten bij Club Brugge. De Kroatische oefenmeester liet KAA Gent ...

490
490
Antwerp ruikt jackpot met goudhaantje: “Speelt écht goed”

Royal Antwerp FC heeft zich de afgelopen jaren volledig gefocust op de jeugdopleiding en dat begint ...

354
354
Vanhaezebrouck snoeihard na KAA Gent-Club: “Bedroevend”

De topper tussen KAA Gent en Club Brugge wordt nog fel besproken. Blauw-Zwart trok aan het langste ...

118
118
Anderlecht of de VS? Vincent Janssen dropt grote hint

Vincent Janssen werd de afgelopen dagen genoemd bij als een optie bij RSC Anderlecht, maar mogelijk ...

645
645
Lukaku komt met emotioneel eerbetoon voor papa Roger

Romelu Lukaku kwam in de Supercoppa niet in actie bij Napoli, maar toch was de Rode Duivel uitbundig ...

32
32
Degryse vreest voor De Mil: “Dan is het kruis erover”

KAA Gent krijgt stevige klappen. Coach Ivan Leko vertrok naar Club Brugge en de Buffalo’s ...

641
641

Meer sportnieuws