'Liverpool rondt recordtransfer af: 80 + 20 miljoen'

door
'Liverpool rondt recordtransfer af: 80 + 20 miljoen'

Engels kampioen Manchester City pakte onlangs uit met de komst van Erling Haaland, die het nieuwste kroonjuweel in het superteam van Pep Guardiola moet worden. Maar concurrent Liverpool FC blijft niet bij de pakken zitten. Zo zou de vice-kampioen steeds dichter bij de komst van Darwin Nuñez staan.


De Uruguayaanse international van 22 maakte afgelopen seizoen serieus indruk bij SL Benfica. In 41 duels voor zijn Portugese werkgever scoorde hij 34 keer en gaf hij 4 assists. Ook in de Champions League liet Nuñez mooie dingen zien. Samen met Haaland en Dusan Vlahovic (Juventus) wordt hij gerekend tot de diepe spitsen die in het komende decennia de wet zullen dicteren aan de absolute Europese top. En dat lijkt Nuñez te gaan doen in loondienst van Liverpool.

The Athletic meldde vorige week al dat speler en club inmiddels een totaalakkoord over zijn persoonlijke voorwaarden. Het zou gaan om een contract van 6 jaar. En nu lijken Liverpool en Benfica ook tot een overeenkomst te zijn gekomen. Volgens transferwatcher Fabrizio Romano bereikten de twee ploegen zaterdag een mondeling akkoord. Het zou gaan om een transfersom van 80 miljoen euro, aangevuld met nog eens 20 miljoen euro aan variabelen.

NIET IN SELECTIE
Om geen risico's te nemen met oog op zijn transfer werd Nuñez alvast uit de Uruguayaanse selectie gelaten voor de partij tegen Panama (5-0-zege). De aanvaller zou inmiddels zijn doorgereisd naar Spanje. Daar wacht hij samen met zijn zaakwaarnemers totdat de documenten op clubniveau zijn getekend. Zodra dat het geval is, zakken de spits en zijn gezelschap af naar Engeland om de transfer te volledig af te ronden.

LEES OOK: 'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

Welke club heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

5
5
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

25
25
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

7
7
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

98
98
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

10
10
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

50
50
Franky Van der Elst compleet verrast: woorden raken diep

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

61
61
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

115
115
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

132
132
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

110
110
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

68
68
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

55
55
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

106
106
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

76
76
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

330
330
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

350
350
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

317
317
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand met één video

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

23
23
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

107
107
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

233
233
STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

109
109
Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Wesley Sonck heeft in zijn voetbalcarrière al heel wat meegemaakt. De ex-spits kreeg ...

76
76
Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

RSC Anderlecht gaat nog zware weken tegemoet. De Brusselaars moeten alles op alles zetten voor een ...

259
259
'Ajax-nachtmerrie: Club Brugge-deal hakt er zwaar in'

Ajax zit met een probleem, want Club Brugge duwt stevig door voor een van de revelaties van de ...

379
379
'Alvarez verlaat Atlético: drie clubs en enorme monstersom'

Bij Atlético Madrid hebben ze met Julian Alvarez een topspits in de rangen. De kans is echter ...

93
93

Meer sportnieuws