'Liverpool rondt recordtransfer af: 80 + 20 miljoen'

95
'Liverpool rondt recordtransfer af: 80 + 20 miljoen'

Engels kampioen Manchester City pakte onlangs uit met de komst van Erling Haaland, die het nieuwste kroonjuweel in het superteam van Pep Guardiola moet worden. Maar concurrent Liverpool FC blijft niet bij de pakken zitten. Zo zou de vice-kampioen steeds dichter bij de komst van Darwin Nuñez staan.


De Uruguayaanse international van 22 maakte afgelopen seizoen serieus indruk bij SL Benfica. In 41 duels voor zijn Portugese werkgever scoorde hij 34 keer en gaf hij 4 assists. Ook in de Champions League liet Nuñez mooie dingen zien. Samen met Haaland en Dusan Vlahovic (Juventus) wordt hij gerekend tot de diepe spitsen die in het komende decennia de wet zullen dicteren aan de absolute Europese top. En dat lijkt Nuñez te gaan doen in loondienst van Liverpool.

The Athletic meldde vorige week al dat speler en club inmiddels een totaalakkoord over zijn persoonlijke voorwaarden. Het zou gaan om een contract van 6 jaar. En nu lijken Liverpool en Benfica ook tot een overeenkomst te zijn gekomen. Volgens transferwatcher Fabrizio Romano bereikten de twee ploegen zaterdag een mondeling akkoord. Het zou gaan om een transfersom van 80 miljoen euro, aangevuld met nog eens 20 miljoen euro aan variabelen.

NIET IN SELECTIE
Om geen risico's te nemen met oog op zijn transfer werd Nuñez alvast uit de Uruguayaanse selectie gelaten voor de partij tegen Panama (5-0-zege). De aanvaller zou inmiddels zijn doorgereisd naar Spanje. Daar wacht hij samen met zijn zaakwaarnemers totdat de documenten op clubniveau zijn getekend. Zodra dat het geval is, zakken de spits en zijn gezelschap af naar Engeland om de transfer te volledig af te ronden.

LEES OOK: Lukebakio verbaast Portugal met geweldige omhaal

Welke club heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

4
4
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

23
23
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

51
51
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

48
48
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

110
110
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

162
162
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

60
60
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

83
83
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

60
60
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

109
109
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

14
14
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

16
16
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

73
73
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

196
196
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

112
112
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

95
95
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

874
874
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

72
72
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

150
150
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

100
100
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

39
39
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

386
386
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

424
424
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-1 zege tegen ...

205
205
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

404
404

Meer sportnieuws