'Standard onderhandelt met topclub over Muleka'

143 stemmen
'Standard onderhandelt met topclub over Muleka'

Standard wil het afgelopen seizoen zo snel mogelijk vergeten. De Rouches bengelden de hele tijd onderin de middenmoot. Op een bepaald moment kampten ze op Sclessin zelfs met degradatiezorgen. De selectie lijkt duidelijk aan versterking toe voor volgend seizoen.


Voorlopig blijft het echter nog heel stil bij de Luikenaars. 777 Partners, de nieuwe eigenaars van de club, lijken eerst werk te willen maken van de omkadering. Zo werden met Pierre Locht en Fergal Harkin al een nieuwe CEO en sportief directeur voorgesteld. Ondertussen blijft Standard ook zoeken naar een nieuwe coach. De Noor Ronny Deila zou naar verluidt in polepositie liggen om de nieuwe T1 te worden.

Op nieuwkomers in de spelersgroep is het voorlopig nog wachten. Enkele pionnen zwaaiden wel al af. Standard nam deze week afscheid van Olivier Dumont en Eddy Sylvestre. Zij trokken naar respectievelijk STVV en Pau FC. Ook Jackson Muleka (22) lijkt op vertrekken te staan. De Congolese spits zou volgens NTV Sport aan het onderhandelen zijn met Besiktas. Standard zou 3,5 miljoen euro willen vangen voor de spits.

KASIMPASA

Standard stalde Muleka het voorbije half jaar bij het Turkse Kasimpasa. Daar maakte hij indruk. Hij scoorde er twaalf goals in veertien wedstrijden. Daarnaast gaf hij ook nog eens vijf assists. Fraaie cijfers die hem nu mogelijk een toptransfer opleveren naar Besiktas. Muleka heeft bij Standard nog een contract tot midden 2024. Hij kwam in september 2020 over van TP Mazembe, maar groeide in de Vurige Stede nooit uit tot een onbetwiste titularis.

LEES OOK: 'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

Moet Standard Muleka toch houden?

Meest recent

KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

15
15
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

142
142
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

234
234
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

52
52
De Ketelaere moet vrezen na opvallende zet van Garcia

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

76
76
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

541
541
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

68
68
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

62
62
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

53
53
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

40
40
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

123
123
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

110
110
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

103
103
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

91
91
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

129
129
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

43
43
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

107
107
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

207
207
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

261
261
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

615
615
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

73
73
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

193
193
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

570
570
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

927
927
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

133
133

Meer sportnieuws