'Mertens krijgt slecht nieuws bij Napoli'

96
'Mertens krijgt slecht nieuws bij Napoli'

Ondanks de wederzijdse liefde tussen Dries Mertens en Napoli, laat Aurelio De Laurentiis zich niet leiden door emotie. De voorzitter van de Napolitanen wil graag een vervolg breien aan de aflopende samenwerking met de Rode Duivel, maar dat zal enkel volgens zijn voorwaarden gebeuren. En dat betekent dat Mertens nog eventjes zal moeten wachten op het antwoord van Napoli.


Aurelio De Laurentiis wil namelijk de loonkosten bij Napoli terugdrukken met 30%. Aanvoerder Lorenzo Insigne (30) trekt daarom naar Toronto FC, terwijl Kévin Malcuit (30) en Faouzi Ghoulam (31) ook niet meer hoeven te rekenen op een contractverlenging. De toekomst van Dries Mertens is nog onzeker. Het is nog maar de vraag wanneer de Rode Duivel daar wel duidelijkheid zal over krijgen.

Aurelio De Laurentiis heeft de gewoonte om contractbesprekingen erg lang te laten aanslepen. De flamboyante zakenman wil op die manier het onderste uit de kan halen bij de gesprekken. De Laurentiis beslist doorgaans in juni over dergelijke zaken, maar de voorzitter loopt daarbij ook het risico om Mertens te verliezen aan een andere club. Op 30 juni loopt het contract van Ciro bij Napoli namelijk af.

GEEN DOORBRAAK

Ook Het Laatste Nieuws bericht dat er alvast geen snelle doorbraak verwacht moet worden omtrent Dries Mertens en Napoli. De Italianen beschikken trouwens nog over een eenzijdige optie tot 30 juni om het bestaande contract te vernieuwen, iets wat gezien de grote loonkosten nooit zal gebeuren, en volgens de krant zal het zeker tot dan windstil blijven rond de toekomst van Mertens. Op die manier bestaat de kans dat hij op 30 juni een einde contractspeler is.

LEES OOK: Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Moet Mertens bij Napoli blijven?

Meest recent

Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

0
0
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

9
9
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

13
13
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

31
31
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

63
63
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

69
69
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

41
41
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

44
44
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

209
209
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

401
401
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

54
54
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

21
21
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

110
110
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

71
71
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

133
133
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

161
161
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

296
296
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

554
554
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

227
227
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

186
186
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

532
532
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

93
93
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

462
462
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

54
54
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

74
74

Meer sportnieuws