'Mertens krijgt slecht nieuws bij Napoli'

door
'Mertens krijgt slecht nieuws bij Napoli'

Ondanks de wederzijdse liefde tussen Dries Mertens en Napoli, laat Aurelio De Laurentiis zich niet leiden door emotie. De voorzitter van de Napolitanen wil graag een vervolg breien aan de aflopende samenwerking met de Rode Duivel, maar dat zal enkel volgens zijn voorwaarden gebeuren. En dat betekent dat Mertens nog eventjes zal moeten wachten op het antwoord van Napoli.


Aurelio De Laurentiis wil namelijk de loonkosten bij Napoli terugdrukken met 30%. Aanvoerder Lorenzo Insigne (30) trekt daarom naar Toronto FC, terwijl Kévin Malcuit (30) en Faouzi Ghoulam (31) ook niet meer hoeven te rekenen op een contractverlenging. De toekomst van Dries Mertens is nog onzeker. Het is nog maar de vraag wanneer de Rode Duivel daar wel duidelijkheid zal over krijgen.

Aurelio De Laurentiis heeft de gewoonte om contractbesprekingen erg lang te laten aanslepen. De flamboyante zakenman wil op die manier het onderste uit de kan halen bij de gesprekken. De Laurentiis beslist doorgaans in juni over dergelijke zaken, maar de voorzitter loopt daarbij ook het risico om Mertens te verliezen aan een andere club. Op 30 juni loopt het contract van Ciro bij Napoli namelijk af.

GEEN DOORBRAAK

Ook Het Laatste Nieuws bericht dat er alvast geen snelle doorbraak verwacht moet worden omtrent Dries Mertens en Napoli. De Italianen beschikken trouwens nog over een eenzijdige optie tot 30 juni om het bestaande contract te vernieuwen, iets wat gezien de grote loonkosten nooit zal gebeuren, en volgens de krant zal het zeker tot dan windstil blijven rond de toekomst van Mertens. Op die manier bestaat de kans dat hij op 30 juni een einde contractspeler is.

LEES OOK: 'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Moet Mertens bij Napoli blijven?

Meest recent

Vandenbempt verrast met uitspraken over Anderlecht

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit ontsloeg coach Besnik Hasi en onder ...

35
35
Eden Hazard doet opvallende onthulling over carrière

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische voetballers aller tijden. Toch ...

27
27
Hayen vist flop weer op: dubbele opsteker voor Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht in een belangrijke wedstrijd voor de top ...

76
76
Ferme titelknauw STVV: “Dat mis ik toch bij Vrancken”

Sint-Truiden VV verbaast dit seizoen vriend en vijand in de Jupiler Pro League. De Kanaries staan op ...

53
53
Anderlecht plukt piepjong toptalent weg in JPL

RSC Anderlecht heeft op de officiële kanalen een nieuwe parel voor de toekomst voorgesteld. ...

113
113
‘Bom bij Marokko: bondscoach Regragui stapt plots op’

Walid Regragui wordt in Marokko gezien als een held. De bondscoach loodste de nationale ploeg van ...

59
59
Zo reageerde Anderlecht-aanwinst na rampzalig debuut

Anderlecht blijft op de sukkel, want het ging donderdag nog maar eens onderuit. Deze keer moest het ...

160
160
Anthony Limbombe vindt zeer opmerkelijke nieuwe club

In 2018 was Anthony Limbombe nog even Rode Duivel, maar daarna heeft de flankspeler nooit meer de ...

42
42
Club NXT kent zijn verdere parcours in Youth League

Club Brugge heeft de voorbije maanden een zeer knap parcours afgelegd in de Champions League. Ook ...

178
178
'Anderlecht zkt trainer: ook Neerpede-icoon in beeld'

Anderlecht zette eerder deze week Besnik Hasi op straat omwille van de tegenvallende resultaten in ...

244
244
Hubert geeft verklaring voor zeer verrassende wijziging

Voor Union is het een bewogen week geweest. Het sloot zijn campagne in de Champions League af met ...

29
29
Anderlecht in terugmatch op Antwerp toch met rode Diarra?

Anderlecht heeft donderdagavond alweer averij opgelopen. Het ging in eigen stadion met 0-1 onderuit ...

374
374
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing bij Anderlecht, nog transfer Dimata'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

255
255
Sunderland stelt Angulo voor: meteen veel druk

De transfer was al een tijdje geleden aangekondigd, maar nu heeft Sunderland Nilson Angulo ook ...

97
97
Janssen steekt Antwerp-ploegmakker hart onder de riem

Royal Antwerp FC won met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht in de heenwedstrijd van de halve finale ...

127
127
Renard op weg naar exit? “Situatie is onhoudbaar”

Het is storm bij RSC Anderlecht. Paars-Wit zoekt naar een nieuwe coach na het ontslag van Besnik ...

379
379
Andy Peelman haalt vlammend uit richting Anderlecht

Andy Peelman, kennen we vooral als acteur, presentator en voormalig politieagent. De man werd de ...

369
369
Vanzeir doet boekje open over reserverol bij Cercle

Dante Vanzeir maakte in het verleden het mooie weer bij Union SG en in de MLS, maar zijn avontuur ...

409
409
Anderlecht krijgt klappen: ‘Twee coaches weigeren resoluut’

RSC Anderlecht zit in de hoek waar de klappen vallen. Paars-Wit koos ervoor om Besnik Hasi te ...

633
633
Oosting verrast met lof voor opvallende Antwerp-uitblinker

Royal Antwerp FC won met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht. The Great Old heeft zo een goede ...

200
200
'Beerschot slaat alsnog toe en haalt derde Japanner'

Beerschot is sinds enkele maanden in Japanse handen en dat laat zich ook merken op het vlak van ...

132
132
'Besiktas strikt na Oh ook oude Anderlecht-bekende'

In een handvol landen is de transfermarkt nog steeds open, waaronder ook in Turkije. Daar is onder ...

51
51
TD Westerlo onthult: "Club of Anderlecht? Niet gezien"

Westerlo beleefde een zeer drukke wintermercato. Daarin moest het ook weer een aantal smaakmakers ...

91
91
Renard onder vuur: Vandenbempt haalt criticasters neer

De voorbije weken is Anderlecht nog maar eens in een diepe crisis beland. Trainer Besnik Hasi werd ...

348
348
Kiki Vanrafelghem schiet dubbel raak: supporters smullen

Goed een jaar geleden maakte Keano 'Kiki' Vanrafelghem de overstap vanuit Patro naar KV Mechelen. ...

128
128

Meer sportnieuws