'Martinez gooit basisploeg tegen Wales overhoop'

245
'Martinez gooit basisploeg tegen Wales overhoop'

De Rode Duivels reizen vrijdag nog af naar Cardiff. Daar wacht zaterdagavond namelijk hun derde wedstrijd van de Nations League-campagne tegen oude bekende Wales. En de kans is groot dat bondscoach Roberto Martinez dan zal schuiven met zijn pionnen in de basisploeg.


Alvorens de trip naar Groot-Brittanië in te zetten, trainden de Duivels nog een laatste keer op Belgische bodem. De geblesseerde Romelu Lukaku was uiteraard niet van de partij. Daarnaast lieten ook Dries Mertens en Amadou Onana de trainingssessie aan zich voorbij gaan. Het valt voorlopig af te wachten of het genoemde duo tijdig klaar zal geraken voor de partij in Cardiff.

Voorts wordt het uitkijken naar welke elf spelers aan de aftrap zullen verschijnen. Analist Gilles De Bilde, liet bij VTM Nieuws alvast verstaan dat er de nodige wijzigingen verwacht mogen worden. "Dat gaf Martinez ook al aan na de vorige wedstrijd. Niet dat hij gaat wisselen om te wisselen. Eden Hazard zou hij bijvoorbeeld in alle vier de wedstrijden aan het werk zien."

DE BRUYNE
Dat Hazard minuten blijft krijgen is op zich ook logisch. De voorbije maanden speelde hij door omstandigheden amper op clubniveau. Maar dat geldt zeker niet voor alle Duivels. "Wat gaat er bijvoorbeeld met De Bruyne gebeuren? Die heeft al twee wedstrijden gespeeld en heeft een zwaar seizoen achter de rug. Anderen hebben dan weer weinig gespeeld. Dus de keuze is aan Martinez. Wales heeft wel twee keer verloren en heeft dus niets meer om te spelen. Vandaar verwacht ik ook veel wijzigingen bij de Duivels", aldus De Bilde.

LEES OOK: Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Martinez moet De Bruyne rust gunnen tegen Wales ...

Meest recent

Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

7
7
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

10
10
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

60
60
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

106
106
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

61
61
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

549
549
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

197
197
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

69
69
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

160
160
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

64
64
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

185
185
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

241
241
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

456
456
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

246
246
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

250
250
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

68
68
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

322
322
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

171
171
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

48
48
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

32
32
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

51
51
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

41
41
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

126
126
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

118
118

Meer sportnieuws