'Martinez gooit basisploeg tegen Wales overhoop'

door
'Martinez gooit basisploeg tegen Wales overhoop'

De Rode Duivels reizen vrijdag nog af naar Cardiff. Daar wacht zaterdagavond namelijk hun derde wedstrijd van de Nations League-campagne tegen oude bekende Wales. En de kans is groot dat bondscoach Roberto Martinez dan zal schuiven met zijn pionnen in de basisploeg.


Alvorens de trip naar Groot-Brittanië in te zetten, trainden de Duivels nog een laatste keer op Belgische bodem. De geblesseerde Romelu Lukaku was uiteraard niet van de partij. Daarnaast lieten ook Dries Mertens en Amadou Onana de trainingssessie aan zich voorbij gaan. Het valt voorlopig af te wachten of het genoemde duo tijdig klaar zal geraken voor de partij in Cardiff.

Voorts wordt het uitkijken naar welke elf spelers aan de aftrap zullen verschijnen. Analist Gilles De Bilde, liet bij VTM Nieuws alvast verstaan dat er de nodige wijzigingen verwacht mogen worden. "Dat gaf Martinez ook al aan na de vorige wedstrijd. Niet dat hij gaat wisselen om te wisselen. Eden Hazard zou hij bijvoorbeeld in alle vier de wedstrijden aan het werk zien."

DE BRUYNE
Dat Hazard minuten blijft krijgen is op zich ook logisch. De voorbije maanden speelde hij door omstandigheden amper op clubniveau. Maar dat geldt zeker niet voor alle Duivels. "Wat gaat er bijvoorbeeld met De Bruyne gebeuren? Die heeft al twee wedstrijden gespeeld en heeft een zwaar seizoen achter de rug. Anderen hebben dan weer weinig gespeeld. Dus de keuze is aan Martinez. Wales heeft wel twee keer verloren en heeft dus niets meer om te spelen. Vandaar verwacht ik ook veel wijzigingen bij de Duivels", aldus De Bilde.

LEES OOK: WK-barrages: Italië en Denemarken op koers, Polen ontsnapt

Martinez moet De Bruyne rust gunnen tegen Wales ...

Meest recent

Garcia speelt open kaart over opstelling Rode Duivels

Met een 2-5 zege tegen het gastland begonnen de Rode Duivels op geslaagde wijze aan hun oefenstage ...

75
75
'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku verlaat Napoli'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

88
88
'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

133
133
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

105
105
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

76
76
Kompany in de wolken: enorme boost voor Real-clash

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

43
43
Transfervrij vertrek Hazard? 'Anderlecht onderneemt actie'

RSC Anderlecht is bijna twee maanden na het vertrek van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een ...

222
222
Garcia helemaal overtuigd: Duivel dwingt WK-basisplaats af

De Rode Duivels vertoefden tijdens de huidige interland-break op Amerikaanse bodem voor een stage en ...

341
341
Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

80
80
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

534
534
"Missen als kiespijn" - Tielemans krijgt tik om de oren

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

274
274
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

106
106
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

121
121
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

413
413
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

95
95
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Nathan De Cat vierde zaterdag op amper 17-jarige leeftijd al zijn debuut bij de Rode Duivels. De ...

333
333
KRC Genk betaalt dure flops cash: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

803
803
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

46
46
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

302
302
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

61
61
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

299
299
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

89
89
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

296
296
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

44
44
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

97
97

Meer sportnieuws