'Martinez gooit basisploeg tegen Wales overhoop'

door
'Martinez gooit basisploeg tegen Wales overhoop'

De Rode Duivels reizen vrijdag nog af naar Cardiff. Daar wacht zaterdagavond namelijk hun derde wedstrijd van de Nations League-campagne tegen oude bekende Wales. En de kans is groot dat bondscoach Roberto Martinez dan zal schuiven met zijn pionnen in de basisploeg.


Alvorens de trip naar Groot-Brittanië in te zetten, trainden de Duivels nog een laatste keer op Belgische bodem. De geblesseerde Romelu Lukaku was uiteraard niet van de partij. Daarnaast lieten ook Dries Mertens en Amadou Onana de trainingssessie aan zich voorbij gaan. Het valt voorlopig af te wachten of het genoemde duo tijdig klaar zal geraken voor de partij in Cardiff.

Voorts wordt het uitkijken naar welke elf spelers aan de aftrap zullen verschijnen. Analist Gilles De Bilde, liet bij VTM Nieuws alvast verstaan dat er de nodige wijzigingen verwacht mogen worden. "Dat gaf Martinez ook al aan na de vorige wedstrijd. Niet dat hij gaat wisselen om te wisselen. Eden Hazard zou hij bijvoorbeeld in alle vier de wedstrijden aan het werk zien."

DE BRUYNE
Dat Hazard minuten blijft krijgen is op zich ook logisch. De voorbije maanden speelde hij door omstandigheden amper op clubniveau. Maar dat geldt zeker niet voor alle Duivels. "Wat gaat er bijvoorbeeld met De Bruyne gebeuren? Die heeft al twee wedstrijden gespeeld en heeft een zwaar seizoen achter de rug. Anderen hebben dan weer weinig gespeeld. Dus de keuze is aan Martinez. Wales heeft wel twee keer verloren en heeft dus niets meer om te spelen. Vandaar verwacht ik ook veel wijzigingen bij de Duivels", aldus De Bilde.

LEES OOK: WK-barrages: Italië en Denemarken op koers, Polen ontsnapt

Martinez moet De Bruyne rust gunnen tegen Wales ...

Meest recent

Pro League spreekt klare taal over competitieformat

De kogel is (voorlopig) door de kerk: vanaf volgend jaar kunnen U23-teams weer 'gewoon' degraderen ...

60
60
Club Brugge pakt uit: Verhaeghe drukt stempel in Europa

Vorig seizoen moest het zijn meerdere erkennen in Union, dat weer nu in polepositie aan de play-offs ...

100
100
'Anderlecht houdt been stijf: Hazard richting exit'

Ook tijdens de interlandbreak wordt er niet op de lauweren gerust bij RSC Anderlecht. Terwijl coach ...

243
243
Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

Ruben Van Gucht heeft opnieuw een inkijk gegeven in zijn leven, dit keer niet op televisie maar ...

32
32
AA Gent krijgt gezelschap in strijd tegen Pro League

Tenzij de amateurvleugels nog roet in het eten gooien, vond de Pro League dinsdag een oplossing voor ...

110
110
Hervorming in 1B: plots vijf voor 12 bij Club NXT?

De veelbesproken quota voor U23-ploegen in de tweede afdeling gaan op de schop, zo werd dinsdag op ...

417
417
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

169
169
Einde verhaal Lukaku? “Beter om uit elkaar te gaan”

De situatie van Romelu Lukaku in Napels begint wel erg penibel te worden. De Rode Duivel stuurde nog ...

342
342
KAA Gent reageert op formatperikelen: “Iedereen ontevreden”

Het nieuwe competitieformat van volgend seizoen ligt zwaar onder vuur. Vandaag werd een nieuwe regel ...

107
107
Gattuso en Dzeko gooien olie op het vuur voor beladen clash

Italië en Bosnië en Herzegovina staan lijnrecht tegenover elkaar voor een ticket voor het ...

37
37
Garcia mengt zich in Lukaku-rel: opvallende mening

Romelu Lukaku blijft de gemoederen bezighouden in Italië. De aanvaller werd door bondscoach ...

114
114
‘Rode Duivel verrast met transferwending: 58 miljoen euro’

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op de oefenpot tegen Mexico gonst het van de ...

206
206
Bizarre kronkel na nieuw format: amateurvoetbal op stelten

Er werd vandaag gestemd over de verankering van de U23-clubs in de Challenger Pro League nadat die ...

155
155
Lukaku stuurt zijn kat: verwoestend statement Napoli

De rel tussen Romelu Lukaku en Napoli is volledig ontploft. De Rode Duivel kwam nog met een ...

499
499
KAA Gent trekt ten oorlog: competitiehervorming weg?

De competitiehervorming blijft aanslepen. Vandaag werd er gestemd over een oplossing voor de ...

173
173
'Vier Duivels onder druk: laatste kans lonkt'

De Rode Duivels nemen het op tegen Mexico in een oefenwedstrijd in Chicago. De eerste test tegen de ...

132
132
Stemming afgelopen: drastische ingreep competitieformat

De stemming door het U23-quotom is afgelopen. De verankering van de beloftenclubs in de Challenger ...

307
307
Code rood FIFA: rampscenario in WK-groep Rode Duivels

Het WK 2026 is nog niet begonnen, maar er zijn al heel wat perikelen die de media bezighouden. Zo is ...

319
319
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht wil stunten, Club zoekt in JPL’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

458
458
Garcia met handen in het haar: “Dat is er niet meer”

De Belgische nationale ploeg neemt het woensdagnacht op tegen Mexico in Chicago. Tegen de Verenigde ...

70
70
Wéér competitiehervorming? Bouchez slaat terug op Pro League

De Pro League zit vandaag samen om de U23-regels te bespreken nadat die illegaal werden verklaard. ...

267
267
Garcia krijgt ferme waarschuwing: “Dat is pure zelfmoord”

De Rode Duivels nemen het woensdagnacht op tegen Mexico in een oefeninterland ter voorbereiding op ...

87
87
WK-spanning loopt op: groot schandaal voor Bosnië-Italië

Bosnië en Italië strijden integraal om een ticket voor het WK in de Verenigde Staten, ...

122
122
‘Belgische clubs strijden om international’

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop en de Play-Offs staan voor de deur. De ...

139
139
Raskin maakt Tedesco volledig met de grond gelijk

Nicolas Raskin maakte een straffe opmars mee. Van Standard naar Rangers en een basisplaats bij de ...

140
140

Meer sportnieuws