Rüdiger doet Madrid dromen met Hazard-uitspraak

door
Rüdiger doet Madrid dromen met Hazard-uitspraak

Eden Hazard zit nog lang niet op zijn allerbeste niveau, maar de aanvaller liet afgelopen woensdag tegen Polen wel weer enkele veelbelovende flitsen zien. Dat doet dus het beste vermoeden voor het komende seizoen bij Real Madrid. Zijn nieuwe ploegmaat Antonio Rüdiger heeft alvast vertrouwen in onze landgenoot.


De Duitse verdediger was de voorbije jaren uitgegroeid tot één van de sterkhouders bij Chelsea FC. Maar de Blues slaagden er niet in om zijn aflopende contract te verlengen. En dus zag Real Madrid zijn kans schoon om Rüdiger transfervrij over te nemen. Inmiddels zette hij ook al zijn kribbel onder een meerjarig contract in de Spaanse hoofdstad. Daar wordt hij weer herenigd met Hazard, nadat de twee samen ook al enkele succesvolle jaren bij Chelsea kenden.

In een uitgebreid interview met Marca heeft Rüdiger zich nu uitgelaten over een nieuwe samenwerking met de Rode Duivel. "De dag dat hij bij Chelsea vertrok was ik triest. Maar ik was ook blij voor hem. Hazard had ons namelijk verteld dat het zijn jongensdroom was om voor Real Madrid te kunnen spelen. Hij was ook een grote fan van Zinedine Zidane. Maar dat ik nu opnieuw met Eden kan samenspelen maakt me erg blij."

BIJ BESTE SPELERS TER WERELD
Rüdiger beseft ook dat Hazard nog niet zijn beste niveau haalde bij de Koninklijke. Maar hij weigert hem definitief af te schrijven. "Ik weet dat het moeilijke jaren waren met veel blessures en problemen. Ik hoop echter dat de fans de Hazard te zien krijgen waar ik destijds mee samenspeelde. Toen was hij ongetwijfeld één van de beste spelers ter wereld. Hij moet gewoon fysiek in orde geraken, dat is het belangrijkste voor een atleet. In zijn kwaliteiten heb ik geen enkele twijfel, hij is een topspeler. Ik zal er alles aan doen om hem te helpen."

LEES OOK: Eden Hazard heeft één enorme spijt in carrière

Hazard vindt zijn beste vorm nog terug ...

Meest recent

'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

31
31
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

73
73
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

40
40
Pech voor Anderlecht: nieuwkomer al in de lappenmand

RSC Anderlecht maakte vrijdag officieel bekend dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

110
110
Ruben Van Gucht neemt héél grote beslissing in Rome

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

14
14
Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Antwerp krijgt zondag Standard over de vloer. Veel staat er op het eerste gezicht niet op het spel, ...

48
48
'Jackpot voor Club Brugge: record Jashari aan diggelen'

In de nieuwste update van het toonaangevende Transfermarkt vestigt Club Brugge een nieuw record, ...

278
278
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

113
113
'Genk all-in: krankzinnig prijskaartje Karetsas lekt uit'

De zenuwen staan strakgespannen in Genk, dat zondag uitgerekend in de derby tegen STVV zijn kansen ...

162
162
Update marktwaarden JPL: alle winnaars & verliezers

Het toonaangevende Transfermarkt kwam vrijdag met een update van de verschillende marktwaarden in de ...

87
87
Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Wat ooit een praktische oplossing was voor Europese topavonden in Brugge, dreigt binnenkort volledig ...

306
306
Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Jeremy Taravel blijft al zeker tot het einde van het seizoen hoofdtrainer van RSC Anderlecht, dat ...

177
177
Limburgse derby op scherp: Hayen gooit olie op het vuur

Komende speeldag staat de Limburgse derby tussen KRC Genk en Sint-Truiden VV op het programma. Nicky ...

151
151
Eric Gerets verrast iedereen: “Zij stelen Play-Off 1”

Eric Gerets is een clubicoon van Standard Luik en La Dernière Heure sprak met de voormalige ...

436
436
Steven Defour snel terug als hoofdtrainer in België?

Steven Defour was in het verleden hoofdtrainer van KV Mechelen, maar sinds zijn ontslag bij Malinwa ...

151
151
Taravel reageert na vertrouwen: ambities Anderlecht bekend

RSC Anderlecht heeft ervoor gekozen om officieel door te gaan met Jeremy Taravel als hoofdtrainer. ...

160
160
Mazzu kan zijn oude liefde nieuwe hak zetten

Komend weekend zitten we al aan de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler ...

31
31
Witte rook: Anderlecht hakt trainersknoop definitief door

Anderlecht zat de voorbije anderhalve maand met een stevig trainersdilemma. Na het ontslag van ...

262
262
Camara geeft dé oorzaak voor vele blessures bij Anderlecht

Anderlecht kent de laatste weken een opleving, maar beleeft globaal gezien nog altijd een ...

268
268
Verbauwhede heeft slecht nieuws voor Kortrijk bij promotie

SK Beveren veroverde deze week al de titel in de Challenger Pro League en is daarmee ook al zeker ...

373
373
Courtois verbaast zelfs Arbeloa: "Nog nooit gezien"

Real Madrid zette deze week een reuzenstap richting de kwartfinale van de Champions League. De ...

137
137
Karetsas en Club Brugge zetten nieuwe transferrecords

Het lijkt erop dat we in de zomer weer het nodige transfervuurwerk gaan krijgen in de Jupiler Pro ...

298
298
TRANSFERUURTJE: 'Topclubs lonken naar Beveren, Hazard praat met JPL-club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

186
186
Colpaert spreekt duidelijke taal over toekomst Zulte

Het rommelt ferm bij Zulte Waregem. Sven Vandenbroeck werd ontslagen en assistent Steve Colpaert ...

124
124
Comeback onder Taravel? Flips met statement naar Anderlecht

Alexis Flips staat nog tot 2028 onder contract bij RSC Anderlecht. De Franse middenvelder werd twee ...

282
282

Meer sportnieuws