Rüdiger doet Madrid dromen met Hazard-uitspraak

320 stemmen
Rüdiger doet Madrid dromen met Hazard-uitspraak

Eden Hazard zit nog lang niet op zijn allerbeste niveau, maar de aanvaller liet afgelopen woensdag tegen Polen wel weer enkele veelbelovende flitsen zien. Dat doet dus het beste vermoeden voor het komende seizoen bij Real Madrid. Zijn nieuwe ploegmaat Antonio Rüdiger heeft alvast vertrouwen in onze landgenoot.


De Duitse verdediger was de voorbije jaren uitgegroeid tot één van de sterkhouders bij Chelsea FC. Maar de Blues slaagden er niet in om zijn aflopende contract te verlengen. En dus zag Real Madrid zijn kans schoon om Rüdiger transfervrij over te nemen. Inmiddels zette hij ook al zijn kribbel onder een meerjarig contract in de Spaanse hoofdstad. Daar wordt hij weer herenigd met Hazard, nadat de twee samen ook al enkele succesvolle jaren bij Chelsea kenden.

In een uitgebreid interview met Marca heeft Rüdiger zich nu uitgelaten over een nieuwe samenwerking met de Rode Duivel. "De dag dat hij bij Chelsea vertrok was ik triest. Maar ik was ook blij voor hem. Hazard had ons namelijk verteld dat het zijn jongensdroom was om voor Real Madrid te kunnen spelen. Hij was ook een grote fan van Zinedine Zidane. Maar dat ik nu opnieuw met Eden kan samenspelen maakt me erg blij."

BIJ BESTE SPELERS TER WERELD
Rüdiger beseft ook dat Hazard nog niet zijn beste niveau haalde bij de Koninklijke. Maar hij weigert hem definitief af te schrijven. "Ik weet dat het moeilijke jaren waren met veel blessures en problemen. Ik hoop echter dat de fans de Hazard te zien krijgen waar ik destijds mee samenspeelde. Toen was hij ongetwijfeld één van de beste spelers ter wereld. Hij moet gewoon fysiek in orde geraken, dat is het belangrijkste voor een atleet. In zijn kwaliteiten heb ik geen enkele twijfel, hij is een topspeler. Ik zal er alles aan doen om hem te helpen."

LEES OOK: 'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Hazard vindt zijn beste vorm nog terug ...

Meest recent

Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

4
4
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

98
98
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

26
26
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

107
107
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

144
144
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

52
52
Vandenbempt ziet één megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

105
105
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

212
212
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

125
125
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

116
116
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

311
311
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

195
195
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

169
169
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

214
214
Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

346
346
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

241
241
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

64
64
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

172
172
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

497
497
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

263
263
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

107
107
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

484
484
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

317
317
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

272
272
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

111
111

Meer sportnieuws