Standard en STVV ronden onderlinge transfer af

door
Standard en STVV ronden onderlinge transfer af

Standard is na een dramatisch seizoen begonnen aan een nieuw hoofdstuk onder het bewind van de nieuwe eigenaars '777 partners'. Die nieuwe eigenaars kenden tot dusver een moeizame start, maar lijkt nu toch schot in de zaak te komen. Vrijdag werd alvast een transferdeal met STVV afgerond.


De '777 Partners' willen de club weer doen aanknopen met de successen van weleer. Daarom werd de 45-jarige Ier Fergal Harkin werd aangesteld als de nieuwe sportieve baas aangesteld. Hij zal echter pas vanaf 1 augustus in dienst treden. Daarnaast maakten de Rouches donderdag bekend dat Pierre Locht de nieuwe CEO wordt. En ook het trainersdossier lijkt eindelijk in een stroomversnelling te geraken, zo zou dan toch een akkoord in de maak zijn met topkandidaat Ronny Deila.

En dat is geen moment te vroeg. De voorbereiding op het komende seizoen gaat immers weldra van start. Bovendien moet er nog flink aan de selectie gesleuteld worden. Al wisten de Luikenaars vrijdag wel al een uitgaande transfer te beklinken. Zoals verwacht trekt Olivier Dumont de poort van Sclessin definitief achter zich dicht. Hij gaat op permanente basis aan de slag bij reeksgenoot STVV.

NIEUWE UITDAGING
De 20-jarige middenveld is een jeugdproduct van Standard en mocht begin vorig seizoen zelfs twee keer invallen bij de eerste ploeg. Maar die invalbeurten kregen geen vervolg en ook in de plannen voor volgend seizoen speelde hij geen hoofdrol. Daarom kiest Dumont dus voor een nieuwe uitdaging bij STVV. Over de precieze details van de transfer en zijn nieuwe contract, werd door beide clubs niet gecommuniceerd.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

Welke club verwacht u dat komend seizoen het hoogste eindigt?

Meest recent

'Geflopt bij AA Gent: nu transfer van 15 miljoen euro'

Bij AA Gent flopten de afgelopen jaren heel wat spelers. Maar sommigen van hen maken nu elders het ...

0
0
'KRC Genk slaat gigantische slag: 70 miljoen euro op komst'

KRC Genk is inzake transferbeleid een voorbeeldclub in België. Geen Belgische club doet inzake ...

7
7
"De Redder" - Courtois laat Spanjaarden uit hun dak gaan

Real Madrid treedt binnen een tweetal weken aan in de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

76
76
UCL: Verleningen fnuiken Juve-sprookje, Real dankt sterke Courtois

Woensdag zijn de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Champions League uitgedeeld. Real ...

55
55
'Lammens verstomt: bizarre keeperswending United'

Senne Lammens werd de voorbije dagen opnieuw bewierrookt bij Manchester United na zijn sterke ...

180
180
'Anderlecht lonkt plots naar Ajax voor nieuwe TD'

Nu de kans steeds groter wordt dat Jérémy Taravel het seizoen zal uitdoen als ...

168
168
Overmars aan zet: zaakwaarnemer geeft grote transferhint

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

261
261
Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Voor het tweede jaar op rij de 1/8ste finales halen zat er uiteindelijk niet in, maar Club Brugge ...

376
376
Groot feest bij Beveren: "Of ik dít ook in de JPL zal doen?"

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

133
133
Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

92
92
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

535
535
Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

295
295
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

285
285
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

176
176
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

285
285
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

424
424
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

73
73
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

138
138
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

66
66
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

261
261
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

219
219
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

72
72
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

73
73
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

99
99
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

199
199

Meer sportnieuws