'Transferbom: Lukaku onderdeel van 'atomische drietand''

311
'Transferbom: Lukaku onderdeel van 'atomische drietand''

De kans dat Romelu Lukaku in de twee resterende Nations League-duels nog in actie komt, is bijzonder klein. Toch gaat de spits enkele bijzonder drukke weken tegemoet. Zo heeft Lukaku zijn zinnen gezet op een terugkeer naar Internazionale en de Italiaanse topclub zou zijn voormalige kampioenenmaker met open armen willen verwelkomen.


De Rode Duivel speelt sinds vorige zomer weer bij Chelsea, dat meer dan 110 miljoen euro betaalde voor zijn terugkeer. Lukaku kon de hoge verwachtingen op Stamford Bridge echter niet inlossen. Bovendien lag hij allerminst in de bovenste schuif bij coach Thomas Tuchel. En dus wil Lukaku alweer vertrekken uit Londen. Verschillende bronnen bevestigen dat hij zijn zinnen heeft gezet op een terugkeer naar Inter, waar hij veruit de beste periode uit zijn carrière tot dusver beleefde. En Lukaku is blijkbaar niet de enige die droomt van dergelijke transfer.

Zo staat de spits vrijdag opnieuw op de voorpagina van La Gazzettta dello Sport samen met Inter-coach Simone Inzaghi. Volgens de roze sportkrant wil de trainer er alles aan doen om met Lukaku aan de slag te kunnen gaan. Achter de schermen zou Inzaghi serieuze druk uitoefenen op het bestuur om de deal rond te krijgen. Al is dat vanuit financieel perspectief een helse klus. Een definitieve transfer is sowieso onhaalbaar, zelfs bij een uitleenbeurt wordt het allesbehalve gemakkelijk om een akkoord te vinden over de huurvergoeding. Chelsea wil zijn investering immers niet zomaar opgeven. Mogelijk kan het opnemen van andere spelers in deal voor een doorbraak zorgen.

ATOMISCHE AANVALSLINIE
Naast het terughalen van Lukaku, heeft Inter echter nog meer grote transferplannen. Zo wordt ook nadrukkelijk gewerkt aan de komst van Paulo Dybala. De Argentijn vertrekt transfervrij bij Juventus en de Nerazzurri gelden als voornaamste kandidaat om hem in te lijven. Volgens GdS staat de komst van Dybala los van het dossier-Lukaku: Inter zou beide aanvallers immers willen aantrekken. Zij moeten dan samen met Lautaro Martinez, die allicht bij de Italiaanse vice-kampioen blijft, een nieuwe drietand moeten vormen. "Een atomische voorlinie", wordt het omschreven.

LEES OOK: Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

Lukaku speelt volgend seizoen bij ...

Meest recent

Lommel SK heeft ruwe diamant: "Topspeler in wording"

Bij Lommel SK hebben ze een aantal zeer goede spelers in de rangen. Eén van hen schitterde op ...

1
1
Harde val voor De Cat: Duitsland sloopt wonderkind

In augustus noemde Duitsland Nathan De Cat nog de ‘Star-Neuzugang’ van Hoffenheim. Begin ...

20
20
Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Vitor Bruno heeft zijn criticasters de mond gesnoerd na een zeer goede week voor RSC Anderlecht. De ...

64
64
Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

40
40
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

141
141
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

71
71
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

48
48
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

296
296
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

23
23
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

425
425
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

49
49
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

649
649
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

63
63
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

25
25
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

548
548
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

214
214
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

1045
1045
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

162
162
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

27
27
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

210
210
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

16
16
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

102
102
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

329
329
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

255
255
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

125
125

Meer sportnieuws