'Club Brugge duwt miljoenenaanwinst naar uitgang'

369 stemmen
'Club Brugge duwt miljoenenaanwinst naar uitgang'

Club Brugge heeft zijn eerste twee aanwinsten van de zomermercato al binnen. In navolging van de Nederlandse linksback Bjorn Meijer, stelde de landskampioen deze week ook de Spaanse aanvaller Ferran Jutgla voor. Maar er mag in de komende weken en maanden nog veel meer transferbeweging verwacht worden op Jan Breydel.


Sowieso zal Blauw-Zwart zich nog verder versterken. Zo wordt bijvoorbeeld stevig getrokken aan de mouw van Casper Nielsen. En ook aan uitgaande zijde liggen nog heel wat dossiers op tafel. Noa Lang wordt bijvoorbeeld nadrukkelijk gelinkt aan AC Milan, dat ook Charles De Ketelaere in het vizier zou hebben. Daarnaast willen de Bruggelingen een aantal spelers van de hand doen die geen hoofdrol spelen in de sportieve plannen van volgend seizoen. Faitout Maouassa behoort alvast tot die categorie.

De Franse linksback werd vorige zomer voor een slordige 4 miljoen euro overgenomen van Stade Rennes. Maar ondanks hoge verwachtingen kwam hij zelden in het stuk voor. Uiteindelijk zou Maouassa zijn eerste seizoen bij Club afsluiten met slechts 9 matchen op de teller, waarvan amper 5 als titularis. En na de komst van Meijer is hij al helemaal overbodig geworden. Gelukkig kan de Fransman rekenen op interesse vanuit eigen land.

DEFINITIEVE TRANSFER
Zo vertoonde Montpellier HSC eerder al belangstelling in de 23-jarige. En volgens journalist/transferwatcher Sasha Tavolieri heeft de nummer 13 uit de Ligue 1 nog steeds interesse. Al is een akkoord niet voor meteen. Montpellier mikt namelijk op een huurbeurt (al dan niet met aankoopoptie), terwijl Club Brugge de linksback definitief van de hand wil doen. Afwachten dus of beide partijen alsnog tot een vergelijk kunnen komen. Lille OSC werd ook even genoemd als mogelijk bestemming voor Maouassa, maar die optie zou alweer geschrapt mogen worden.

LEES OOK: Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club heeft Maouassa te snel afgeschreven ...

Meest recent

Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

289
289
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

78
78
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

142
142
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

47
47
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

495
495
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

333
333
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

106
106
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

356
356
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

355
355
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

56
56
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

78
78
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

145
145
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

48
48
'Anderlecht vangt minder dan gehoopt voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

426
426
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

421
421
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

126
126
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

228
228
Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

144
144
Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Het WK 2026 gaat vanavond van start. De openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika zal het ...

66
66
Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

RSC Anderlecht neemt definitief afscheid van Keisuke Goto. De Japanner kwam in 2024 op huurbasis ...

576
576
Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

128
128
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

138
138
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

172
172
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

162
162
Opmerkelijke naam ving bot bij Rode Duivels

De Rode Duivels lijken intussen helemaal geacclimatiseerd te zijn op Amerikaanse bodem, waar de ...

73
73

Meer sportnieuws