'Club Brugge duwt miljoenenaanwinst naar uitgang'

369 stemmen
'Club Brugge duwt miljoenenaanwinst naar uitgang'

Club Brugge heeft zijn eerste twee aanwinsten van de zomermercato al binnen. In navolging van de Nederlandse linksback Bjorn Meijer, stelde de landskampioen deze week ook de Spaanse aanvaller Ferran Jutgla voor. Maar er mag in de komende weken en maanden nog veel meer transferbeweging verwacht worden op Jan Breydel.


Sowieso zal Blauw-Zwart zich nog verder versterken. Zo wordt bijvoorbeeld stevig getrokken aan de mouw van Casper Nielsen. En ook aan uitgaande zijde liggen nog heel wat dossiers op tafel. Noa Lang wordt bijvoorbeeld nadrukkelijk gelinkt aan AC Milan, dat ook Charles De Ketelaere in het vizier zou hebben. Daarnaast willen de Bruggelingen een aantal spelers van de hand doen die geen hoofdrol spelen in de sportieve plannen van volgend seizoen. Faitout Maouassa behoort alvast tot die categorie.

De Franse linksback werd vorige zomer voor een slordige 4 miljoen euro overgenomen van Stade Rennes. Maar ondanks hoge verwachtingen kwam hij zelden in het stuk voor. Uiteindelijk zou Maouassa zijn eerste seizoen bij Club afsluiten met slechts 9 matchen op de teller, waarvan amper 5 als titularis. En na de komst van Meijer is hij al helemaal overbodig geworden. Gelukkig kan de Fransman rekenen op interesse vanuit eigen land.

DEFINITIEVE TRANSFER
Zo vertoonde Montpellier HSC eerder al belangstelling in de 23-jarige. En volgens journalist/transferwatcher Sasha Tavolieri heeft de nummer 13 uit de Ligue 1 nog steeds interesse. Al is een akkoord niet voor meteen. Montpellier mikt namelijk op een huurbeurt (al dan niet met aankoopoptie), terwijl Club Brugge de linksback definitief van de hand wil doen. Afwachten dus of beide partijen alsnog tot een vergelijk kunnen komen. Lille OSC werd ook even genoemd als mogelijk bestemming voor Maouassa, maar die optie zou alweer geschrapt mogen worden.

LEES OOK: Zo ziet het Europese programma van de Belgische clubs eruit

Club heeft Maouassa te snel afgeschreven ...

Meest recent

Genk benadeeld? Ex-ref velt zijn oordeel

Geen Europees voetbal voor KRC Genk volgend seizoen, want in de barragematch gingen de gehavende ...

109
109
'PSG blijft gaan: straffe dubbeltransfer op komst'

Paris Saint-Germain bevestigde zaterdag nog maar eens dat het momenteel het beste team in Europa is. ...

38
38
Duitsland tankt vertrouwen voor WK: ex-JPL-held blinkt uit

Dit weekend zijn de meeste WK-deelnemers helemaal aan hun voorbereidingscampagne begonnen. Ook ...

12
12
Knap gebaar: Gent-held Roef neemt het op voor Genkse pineut

Hoogstaand is de afsluiter van het Belgische voetbalseizoen niet geworden, maar AA Gent en KRC Genk ...

106
106
Geen Europees voor Genk: Hayen viseert ref

KRC Genk zal het volgend seizoen zonder Europees voetbal moeten stellen. De Limburgers wonnen na het ...

154
154
Zo ziet het Europese programma van de Belgische clubs eruit

Zondagavond is het doek gevallen over het Belgische voetbalseizoen en werd ook het laatste Europese ...

142
142
'Dit is de reden voor breuk tussen Burgess en Union'

Union kwam zondag met een stevig transferbommetje. Het kondigde immers aan dat Christian Burgess na ...

377
377
Jonge Duivels mogen naar halve finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op het WK, staat een jeugdploeg nu al op een groot ...

118
118
AA Gent laat KRC Genk verweesd achter en gaat Europa in

In de Planet Group Arena stond vanavond het zeer belangrijke duel tussen AA Gent en KRC Genk op het ...

167
167
De Bruyne krijgt stevige sneer terug uit kamp-Conte

Kevin De Bruyne heeft zaterdag voor de nodige verbazing gezorgd in Italië met zijn uitspraken. ...

163
163
Klopt PSV weldra weer aan bij Anderlecht?

PSV is een club die al jaren naar België kijkt inzake versterkingen. Zo haalden ze onder meer ...

226
226
'Club Brugge grijpt naast transfer na monsterbod'

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

317
317
Marc Coucke laat miljoenen liggen: “Niet gepast”

Het gebeurt zelden dat iemand vrijwillig afstand doet van iets waar hij volledig recht op heeft. ...

181
181
“Dit kan Antwerp vernietigen”: grote onrust groeit

Bij Antwerp groeit de onrust over wat er achter de schermen gebeurt. De club staat te koop, er ...

439
439
Hasi messcherp voor beleid van Anderlecht

RSC Anderlecht kende een rotseizoen. De Brusselaars deden het minder goed dan vorig jaar. Het gevolg ...

178
178
AA Gent met parel: "Ooit de wereldtop"

Bij AA Gent haalden ze de afgelopen jaren (te) veel buitenlandse talenten naar Jong AA Gent, maar er ...

115
115
'Offensieve versterking: Club vindt nieuw goudklompje'

De vernieuwde sportieve leiding van Club Brugge zal zijn handen de komende weken meer dan vol ...

544
544
'Mourinho gaat los bij Real: zés grote zomeraanwinsten'

Voorlopig blijft het nog even wachten op de officiële bevestiging. Maar heel vooraanstaande ...

248
248
Optimale sfeer bij Duivels; De Bruyne doet Lukaku schrikken

Binnen een tweetal weken beginnen de Rode Duivels aan hun campagne op het WK in Canada, de VS en ...

104
104
Emotionele Van Gucht haalt snoeihard uit: "Pure onwil!"

Ruben Van Gucht is het spuugzat en dat mag u best letterlijk nemen. De VRT-man ligt de laatste jaren ...

74
74
De Mil wisselt drie keer, Genk met onuitgegeven elftal

Nog één wedstrijd te gaan en het seizoen in de Jupiler Pro League zit er volledig op. ...

51
51
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: kampioen onderneemt actie'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

354
354
Genk onder grote druk: Heymans trekt harde conclusie

KRC Genk staat zondag voor een belangrijke laatste match van het seizoen. De Limburgers gaan op het ...

168
168
'Conte snel van straat: duizelingwekkend salaris gevraagd'

Antonio Conte vertrok vlak na de laatste speeldag van de Serie A bij SSC Napoli. Maar mogelijk volgt ...

151
151
Rellen Waalse derby: bondsparket eist loodzware sancties

De slotspeeldag van de Europe Play-Offs werden overschaduwd door de wantoestanden na ...

247
247

Meer sportnieuws