'Club Brugge duwt miljoenenaanwinst naar uitgang'

door
'Club Brugge duwt miljoenenaanwinst naar uitgang'

Club Brugge heeft zijn eerste twee aanwinsten van de zomermercato al binnen. In navolging van de Nederlandse linksback Bjorn Meijer, stelde de landskampioen deze week ook de Spaanse aanvaller Ferran Jutgla voor. Maar er mag in de komende weken en maanden nog veel meer transferbeweging verwacht worden op Jan Breydel.


Sowieso zal Blauw-Zwart zich nog verder versterken. Zo wordt bijvoorbeeld stevig getrokken aan de mouw van Casper Nielsen. En ook aan uitgaande zijde liggen nog heel wat dossiers op tafel. Noa Lang wordt bijvoorbeeld nadrukkelijk gelinkt aan AC Milan, dat ook Charles De Ketelaere in het vizier zou hebben. Daarnaast willen de Bruggelingen een aantal spelers van de hand doen die geen hoofdrol spelen in de sportieve plannen van volgend seizoen. Faitout Maouassa behoort alvast tot die categorie.

De Franse linksback werd vorige zomer voor een slordige 4 miljoen euro overgenomen van Stade Rennes. Maar ondanks hoge verwachtingen kwam hij zelden in het stuk voor. Uiteindelijk zou Maouassa zijn eerste seizoen bij Club afsluiten met slechts 9 matchen op de teller, waarvan amper 5 als titularis. En na de komst van Meijer is hij al helemaal overbodig geworden. Gelukkig kan de Fransman rekenen op interesse vanuit eigen land.

DEFINITIEVE TRANSFER
Zo vertoonde Montpellier HSC eerder al belangstelling in de 23-jarige. En volgens journalist/transferwatcher Sasha Tavolieri heeft de nummer 13 uit de Ligue 1 nog steeds interesse. Al is een akkoord niet voor meteen. Montpellier mikt namelijk op een huurbeurt (al dan niet met aankoopoptie), terwijl Club Brugge de linksback definitief van de hand wil doen. Afwachten dus of beide partijen alsnog tot een vergelijk kunnen komen. Lille OSC werd ook even genoemd als mogelijk bestemming voor Maouassa, maar die optie zou alweer geschrapt mogen worden.

LEES OOK: 'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Club heeft Maouassa te snel afgeschreven ...

Meest recent

'Olaigbe (ex-Cercle en RSCA) verrast met nieuwe club'

De carrière van Kazeem Olaigbe zit duidelijk in een dipje. De Belgische flankaanvaller gaat ...

3
3
'Ontevreden Ronaldo maakt blits comeback in Europa'

De voorbije dagen is er in Saudi-Arabië een bom ontploft rond Cristiano Ronaldo. De Portugese ...

28
28
Edward Still: "Of hij trainer wordt van Anderlecht?"

Edward Still heeft zijn eerste persconferentie als trainer van RSC Anderlecht afgewerkt. De ...

93
93
Ruben Van Gucht gespot op Tinder en dat verrast velen

Ruben Van Gucht is op dit eigenste moment te zien op VRT. De journalist doet immers verslag van de ...

9
9
Noa Lang geeft dé reden voor bliksemvertrek bij Napoli

De wintermercato zit er in de meeste landen op. De voorbije maand hebben we heel wat opmerkelijke ...

24
24
Hubert kan revanche nemen: "Bleef wel mooie ervaring"

Deze week worden de heenwedstrijden in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. Woensdagavond ...

8
8
'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Club Brugge beleefde al bij al een vrij rustige wintermercato. Het haalde met Felix ...

238
238
'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

130
130
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

165
165
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

52
52
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

189
189
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

212
212
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

92
92
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

90
90
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

115
115
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

344
344
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

96
96
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

456
456
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

265
265
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

53
53
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

71
71
'Anderlecht zet zinnen op WK-tegenstander van België'

RSC Anderlecht kende alweer geen overtuigende mercato. Door het vertrek van Nilson Angulo lijkt het ...

211
211
'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Club Brugge KV wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

474
474
Eén man beslist over ontslag Renard: "Als zijn geduld op is ..."

RSC Anderlecht nam afgelopen zondag afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach. Maar ondertussen staat ...

579
579
'Kompany geniet na spectaculaire Bayern-wending'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

74
74

Meer sportnieuws