Revolutie bij PSG: nieuwe sportieve baas én Zidane op komst

128 stemmen
Revolutie bij PSG: nieuwe sportieve baas én Zidane op komst

Paris Saint-Germain wist enkele weken geleden al zijn eerste grote slag van de zomer te slaan door er alsnog in te slagen Kylian Mbappé langer aan zich te binden. De contractverlenging van de aanvaller blijkt het startschot voor een heuse revolutie in het Parc des Princes, waar de volledige sportieve leiding op de schop gaat. Technisch directeur Leonardo mag al beschikken.


Zijn vervanger heet Luis Campos, die vrijdagmiddag door PSG voorgesteld werd. De Portugees was in het verleden al actief als technisch directeur bij Lille en AS Monaco, waar hij het pad van een piepjonge Mbappé kruiste. Hij wordt 'sportief adviseur' bij PSG en zal verantwoordelijk zijn voor de rekrutering. Zijn eerste taak wordt in principe het ontslag van Mauricio Pochettino.

Ook diens opvolger staat inmiddels al klaar. De voorbije weken werden José Mourinho en vooral Christophe Galtier naar voor geschoven als kandidaten, maar verschillende Franse media melden nu dat toch Zinedine Zidane de touwtjes in handen zal nemen. Het Parijse radiostation Europe1 maakt melding van een akkoord, terwijl RMC Sport het op 'bijna een akkoord' houdt.

DRUK VAN MACRON
PSG haalt alsnog zijn droomkandidaat binnen, want het aasde al jaren op Zidane. Die hield de voorbije maanden de boot echter af, omdat hij beschikbaar wilde blijven om over te nemen als Frans bondscoach indien Didier Deschamps na het WK zou afzwaaien. Deze week mengden de Franse president Macron en ex-president Sarkozy zich echter in het dossier en daardoor zou Zidane toch gezwicht zijn.


LEES OOK: Anderlecht in zee met Qatar? Verschueren héél duidelijk

Zal Zidane PSG eindelijk de Champions League bezorgen?

Meest recent

Ngoy of Theate in basis? "Laat Brandon Mechele beslissen"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

28
28
"Rampzalig" - Duitse pers verwoestend na WK-nachtmerrie

Voor aanvang van het WK werd Duitsland nog bij de schaduwfavorieten voor de eindzege gerekend. Na ...

60
60
‘De Ketelaere versiert toptransfer na WK-masterclass’

Charles De Ketelaere heeft zijn WK plots een andere wending gegeven. Tegen Nieuw-Zeeland scoorde hij ...

208
208
België-Senegal: Rode Duivels zorgen voor WK-première

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

294
294
Sensatie op WK! Marokko wipt Nederland, ook Duitsland sneuvelt

De tweede dag van de knock out-fase op het WK 2026 heeft de kop gekost van twee grote Europese ...

200
200
Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

54
54
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

201
201
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

83
83
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

107
107
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

488
488
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

122
122
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

170
170
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

624
624
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

66
66
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

275
275
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

410
410
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

1425
1425
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

607
607
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

204
204
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

221
221
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

886
886
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

651
651
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

289
289
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

23
23
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

153
153

Meer sportnieuws