Revolutie bij PSG: nieuwe sportieve baas én Zidane op komst

door
Revolutie bij PSG: nieuwe sportieve baas én Zidane op komst

Paris Saint-Germain wist enkele weken geleden al zijn eerste grote slag van de zomer te slaan door er alsnog in te slagen Kylian Mbappé langer aan zich te binden. De contractverlenging van de aanvaller blijkt het startschot voor een heuse revolutie in het Parc des Princes, waar de volledige sportieve leiding op de schop gaat. Technisch directeur Leonardo mag al beschikken.


Zijn vervanger heet Luis Campos, die vrijdagmiddag door PSG voorgesteld werd. De Portugees was in het verleden al actief als technisch directeur bij Lille en AS Monaco, waar hij het pad van een piepjonge Mbappé kruiste. Hij wordt 'sportief adviseur' bij PSG en zal verantwoordelijk zijn voor de rekrutering. Zijn eerste taak wordt in principe het ontslag van Mauricio Pochettino.

Ook diens opvolger staat inmiddels al klaar. De voorbije weken werden José Mourinho en vooral Christophe Galtier naar voor geschoven als kandidaten, maar verschillende Franse media melden nu dat toch Zinedine Zidane de touwtjes in handen zal nemen. Het Parijse radiostation Europe1 maakt melding van een akkoord, terwijl RMC Sport het op 'bijna een akkoord' houdt.

DRUK VAN MACRON
PSG haalt alsnog zijn droomkandidaat binnen, want het aasde al jaren op Zidane. Die hield de voorbije maanden de boot echter af, omdat hij beschikbaar wilde blijven om over te nemen als Frans bondscoach indien Didier Deschamps na het WK zou afzwaaien. Deze week mengden de Franse president Macron en ex-president Sarkozy zich echter in het dossier en daardoor zou Zidane toch gezwicht zijn.


LEES OOK: Garcia met handen in het haar: “Dat is er niet meer”

Zal Zidane PSG eindelijk de Champions League bezorgen?

Meest recent

Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

Ruben Van Gucht heeft opnieuw een inkijk gegeven in zijn leven, dit keer niet op televisie maar ...

2
2
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

108
108
Einde verhaal Lukaku? “Beter om uit elkaar te gaan”

De situatie van Romelu Lukaku in Napels begint wel erg penibel te worden. De Rode Duivel stuurde nog ...

149
149
KAA Gent reageert op formatperikelen: “Iedereen ontevreden”

Het nieuwe competitieformat van volgend seizoen ligt zwaar onder vuur. Vandaag werd een nieuwe regel ...

64
64
Gattuso en Dzeko gooien olie op het vuur voor beladen clash

Italië en Bosnië en Herzegovina staan lijnrecht tegenover elkaar voor een ticket voor het ...

12
12
Garcia mengt zich in Lukaku-rel: opvallende mening

Romelu Lukaku blijft de gemoederen bezighouden in Italië. De aanvaller werd door bondscoach ...

66
66
‘Rode Duivel verrast met transferwending: 58 miljoen euro’

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op de oefenpot tegen Mexico gonst het van de ...

77
77
Bizarre kronkel na nieuw format: amateurvoetbal op stelten

Er werd vandaag gestemd over de verankering van de U23-clubs in de Challenger Pro League nadat die ...

115
115
Lukaku stuurt zijn kat: verwoestend statement Napoli

De rel tussen Romelu Lukaku en Napoli is volledig ontploft. De Rode Duivel kwam nog met een ...

429
429
KAA Gent trekt ten oorlog: competitiehervorming weg?

De competitiehervorming blijft aanslepen. Vandaag werd er gestemd over een oplossing voor de ...

156
156
'Vier Duivels onder druk: laatste kans lonkt'

De Rode Duivels nemen het op tegen Mexico in een oefenwedstrijd in Chicago. De eerste test tegen de ...

112
112
Stemming afgelopen: drastische ingreep competitieformat

De stemming door het U23-quotom is afgelopen. De verankering van de beloftenclubs in de Challenger ...

288
288
Code rood FIFA: rampscenario in WK-groep Rode Duivels

Het WK 2026 is nog niet begonnen, maar er zijn al heel wat perikelen die de media bezighouden. Zo is ...

286
286
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht wil stunten, Club zoekt in JPL’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

386
386
Garcia met handen in het haar: “Dat is er niet meer”

De Belgische nationale ploeg neemt het woensdagnacht op tegen Mexico in Chicago. Tegen de Verenigde ...

63
63
Wéér competitiehervorming? Bouchez slaat terug op Pro League

De Pro League zit vandaag samen om de U23-regels te bespreken nadat die illegaal werden verklaard. ...

258
258
Garcia krijgt ferme waarschuwing: “Dat is pure zelfmoord”

De Rode Duivels nemen het woensdagnacht op tegen Mexico in een oefeninterland ter voorbereiding op ...

80
80
WK-spanning loopt op: groot schandaal voor Bosnië-Italië

Bosnië en Italië strijden integraal om een ticket voor het WK in de Verenigde Staten, ...

115
115
‘Belgische clubs strijden om international’

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop en de Play-Offs staan voor de deur. De ...

127
127
Raskin maakt Tedesco volledig met de grond gelijk

Nicolas Raskin maakte een straffe opmars mee. Van Standard naar Rangers en een basisplaats bij de ...

132
132
Groot pijnpunt bij Duivels: Garcia komt met reactie

De Rode Duivels sluiten dinsdagnacht hun Amerikaanse tournée af. In het Soldier Field-stadium ...

58
58
Vertrek bij Club? Mechele gooit transferkaarten open

Club Brugge staat in de komende weken voor de loodzware opdracht om Union SG van de landstitel ...

658
658
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

93
93
Zorgen voor Genk: Karetsas plots afwezig bij nationale ploeg

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een lastige opdracht. Zo ...

251
251
'Transferbom Real: spectaculair verlanglijstje gelekt'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

155
155

Meer sportnieuws