Revolutie bij PSG: nieuwe sportieve baas én Zidane op komst

door
Revolutie bij PSG: nieuwe sportieve baas én Zidane op komst

Paris Saint-Germain wist enkele weken geleden al zijn eerste grote slag van de zomer te slaan door er alsnog in te slagen Kylian Mbappé langer aan zich te binden. De contractverlenging van de aanvaller blijkt het startschot voor een heuse revolutie in het Parc des Princes, waar de volledige sportieve leiding op de schop gaat. Technisch directeur Leonardo mag al beschikken.


Zijn vervanger heet Luis Campos, die vrijdagmiddag door PSG voorgesteld werd. De Portugees was in het verleden al actief als technisch directeur bij Lille en AS Monaco, waar hij het pad van een piepjonge Mbappé kruiste. Hij wordt 'sportief adviseur' bij PSG en zal verantwoordelijk zijn voor de rekrutering. Zijn eerste taak wordt in principe het ontslag van Mauricio Pochettino.

Ook diens opvolger staat inmiddels al klaar. De voorbije weken werden José Mourinho en vooral Christophe Galtier naar voor geschoven als kandidaten, maar verschillende Franse media melden nu dat toch Zinedine Zidane de touwtjes in handen zal nemen. Het Parijse radiostation Europe1 maakt melding van een akkoord, terwijl RMC Sport het op 'bijna een akkoord' houdt.

DRUK VAN MACRON
PSG haalt alsnog zijn droomkandidaat binnen, want het aasde al jaren op Zidane. Die hield de voorbije maanden de boot echter af, omdat hij beschikbaar wilde blijven om over te nemen als Frans bondscoach indien Didier Deschamps na het WK zou afzwaaien. Deze week mengden de Franse president Macron en ex-president Sarkozy zich echter in het dossier en daardoor zou Zidane toch gezwicht zijn.


LEES OOK: ‘Ramos wil naar WK: sensationele Europese comeback’

Zal Zidane PSG eindelijk de Champions League bezorgen?

Meest recent

Club Brugge wacht af: Duits of Italiaans international?

Bij Club Brugge zijn ze best tevreden over de ontwikkeling van aanwinst Nicolo Tresoldi. Het is soms ...

0
0
Waarom zeperd plots een 'zegen' kan zijn voor Hasi

RSC Anderlecht likt zijn wonden na de afgang tegen KVC Westerlo. De voetjes staan weer ...

26
26
Zetterberg kapot van overlijden De Boeck: "Hij was mentaal héél erg sterk"

Het Belgische voetbal werd deze ochtend wakker met een enorme kater. Glen De Boeck liet op amper ...

0
0
Domper voor Duivels? Verloren talent vierde in globale ranking

De Rode Duivels zullen zich de komende maanden klaarstomen voor het WK. Rudi Garcia zal daarbij ...

24
24
Pijnpunt Club blootgelegd: "Echt onbegrijpelijk"

Club Brugge is de laatste weken in een stevige dip beland. De nederlaag op Anderlecht zette een ...

131
131
Westerlo ontdekt nieuwe parel: "Kanté van de Kempen"

Westerlo heeft zondag de geschiedenis een beetje doen herleven in 't Kuipje. 25 jaar geleden waren ...

21
21
'Alonso al op kapblok: Real heeft 2 toptrainers in vizier'

Real Madrid beleefde zondag een bijzonder pijnlijke avond tegen Celta Vigo. Het ging in het eigen ...

95
95
Nieuwe tik: Club Brugge moet sterkhouder weken missen

Club Brugge ging zondag pijnlijk met 3-2 onderuit tegen STVV en moet zich stilaan gaan bezinnen. ...

172
172
Strijd om top zes helemaal open: Antwerp als verrassing?

Het voorbije voetbalweekend bracht in de Jupiler Pro League weer de nodige verrassingen. Zo blijkt ...

98
98
'Salah-bom barst helemaal: Liverpool bant vedette'

Vorig seizoen was het nog hosanna bij Liverpool, maar de voorbije maanden is de euforie op Anfield ...

117
117
Vrancken: "Zij hebben de beste kern van België"

STVV blijft dit seizoen de Belgische voetballiefhebber maar verbazen. Na zeventien speeldagen ...

204
204
Brys haalt na Kameroense sage keihard uit: "Narcissist!"

Binnen een tweetal weken gaat in Marokko de Africa Cup van start, maar het lijkt er alsmaar meer op ...

78
78
DAZN in het vizier: Karl Vannieuwkerke haalt snoeihard uit

Het Belgische voetbal blijft in onzekerheid leven. DAZN zendt voorlopig dan wel de wedstrijden nog ...

270
270
TRANSFERUURTJE: 'Exit Duranville, oude bekende terug naar JPL?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

287
287
Degryse viseert viertal Club Brugge: “Niet meer hetzelfde”

Club Brugge verloop afgelopen speeldag van STVV en zag de Kanaries naar de tweede plek springen. ...

494
494
Risicomatch in Anderlecht: politie grijpt zwaar in

Na speeldag 17 van de Jupiler Pro League staat er weer een Europese midweek op het programma. Union ...

116
116
Storm bij Zulte: Vandenbroeck maakt goudhaantje af

Zulte Waregem speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk tegen Oud-Heverlee Leuven. Essevee kon al zes ...

283
283
Twee topclubs krijgen volle laag: "Te weinig kwaliteit"

De topclubs in de Jupiler Pro League presteren niet goed genoeg dit seizoen. Het niveau van de ...

195
195
Gouden kans voor Anderlecht? Trainer keihard voor Duranville

Bijna drie jaar geleden maakte Julien Duranville de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia ...

343
343
Wils weet niet wat hij ziet: "Hij zal nu wel groen lachen"

Royal Antwerp FC is een bizarre ploeg. Ze presteren al een heel seizoen bijzonder zwak, maar dan ...

413
413
'Hommeles in Breda: Hoefkens moet plots vrezen'

Carl Hoefkens kent zware tijden in Breda. NAC doet het niet goed in de Eredivisie en het is er ...

80
80
'Ajax zet alles op alles voor ex-sterspeler uit JPL'

Bij Ajax wisten ze na een 6 op 6 terug voor wat rust in de tent te zorgen. De Amsterdammers willen ...

35
35
'KRC Genk neemt beslissing over toekomst van Fink'

KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie kansloos met 3-0 van Royal Antwerp FC. Nochtans hadden ...

849
849
Enorme verslagenheid: voetbalwereld reageert op heengaan De Boeck

Bij aanvang van alweer een drukke Europese week, is het Belgische voetbal getroffen door een drama. ...

0
0
Oosting wild van Antwerp-verrassing: "Een openbaring!"

Een tweetal weken geleden was de bodem bereikt bij Antwerp FC, momenteel is de Great Old weer ...

444
444

Meer sportnieuws