Revolutie bij PSG: nieuwe sportieve baas én Zidane op komst

door
Revolutie bij PSG: nieuwe sportieve baas én Zidane op komst

Paris Saint-Germain wist enkele weken geleden al zijn eerste grote slag van de zomer te slaan door er alsnog in te slagen Kylian Mbappé langer aan zich te binden. De contractverlenging van de aanvaller blijkt het startschot voor een heuse revolutie in het Parc des Princes, waar de volledige sportieve leiding op de schop gaat. Technisch directeur Leonardo mag al beschikken.


Zijn vervanger heet Luis Campos, die vrijdagmiddag door PSG voorgesteld werd. De Portugees was in het verleden al actief als technisch directeur bij Lille en AS Monaco, waar hij het pad van een piepjonge Mbappé kruiste. Hij wordt 'sportief adviseur' bij PSG en zal verantwoordelijk zijn voor de rekrutering. Zijn eerste taak wordt in principe het ontslag van Mauricio Pochettino.

Ook diens opvolger staat inmiddels al klaar. De voorbije weken werden José Mourinho en vooral Christophe Galtier naar voor geschoven als kandidaten, maar verschillende Franse media melden nu dat toch Zinedine Zidane de touwtjes in handen zal nemen. Het Parijse radiostation Europe1 maakt melding van een akkoord, terwijl RMC Sport het op 'bijna een akkoord' houdt.

DRUK VAN MACRON
PSG haalt alsnog zijn droomkandidaat binnen, want het aasde al jaren op Zidane. Die hield de voorbije maanden de boot echter af, omdat hij beschikbaar wilde blijven om over te nemen als Frans bondscoach indien Didier Deschamps na het WK zou afzwaaien. Deze week mengden de Franse president Macron en ex-president Sarkozy zich echter in het dossier en daardoor zou Zidane toch gezwicht zijn.


LEES OOK: Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Zal Zidane PSG eindelijk de Champions League bezorgen?

Meest recent

KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

23
23
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

89
89
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

107
107
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

73
73
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

24
24
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

145
145
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

230
230
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

97
97
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

427
427
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

228
228
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

409
409
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

349
349
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

371
371
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

72
72
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

60
60
'Mourinho naar Real Madrid? Sensationele comeback lonkt'

Het seizoen loopt in de grote competities ten einde en de spanning begint te stijgen. Verschillende ...

94
94
Pfaff snapt niets van Anderlecht: “Zal ik nooit begrijpen”

RSC Anderlecht zoekt al acht jaar naar een prijs. Paars-Wit leek met Vincent Kompany de ambitieuze ...

225
225
Brazilië incasseert mokerslag: definitief géén WK voor ster

De Braziliaanse nationale ploeg behoort altijd tot de topfavorieten op het WK. Dat zal ook het geval ...

85
85
‘Janssen hakt knoop door over Antwerp-toekomst’

Waar ligt de toekomst van Vincent Janssen? Het contract van de Nederlandse aanvaller loopt aan het ...

340
340
Standard troeft KAA Gent én buitenland af: straffe ambities

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is uiteraard ...

211
211
Van Gucht onder vuur: DJ-avontuur zorgt voor ophef

Ruben Van Gucht moest de laatste jaren al behoorlijk wat kritiek slikken. Eén van de absolute ...

94
94
Nainggolan krijgt steun uit onverwachte hoek: fans afgemaakt

De perikelen rond Radja Nainggolan en Beerschot blijven op sociale media ‘hot’. De ...

170
170
Toekomst Sporting Hasselt onzeker: “Dat is niet houdbaar”

Sporting Hasselt werd kampioen in Eerste Amateur en maakt de overstap naar het profvoetbal ...

227
227
‘Union-revelatie uit ambitie: bliksemtransfer op komst'

Union SG is dit seizoen weer sterk bezig. In de Champion Play-Offs staat de Brusselse club bovenaan. ...

83
83
Grote boycot Antwerp – Standard door ‘loze belofte’

De Europe Play-Offs liggen volledig open. Door het puntenverlies van KRC Genk maken ook Westerlo, ...

156
156

Meer sportnieuws