Revolutie bij PSG: nieuwe sportieve baas én Zidane op komst

door
Revolutie bij PSG: nieuwe sportieve baas én Zidane op komst

Paris Saint-Germain wist enkele weken geleden al zijn eerste grote slag van de zomer te slaan door er alsnog in te slagen Kylian Mbappé langer aan zich te binden. De contractverlenging van de aanvaller blijkt het startschot voor een heuse revolutie in het Parc des Princes, waar de volledige sportieve leiding op de schop gaat. Technisch directeur Leonardo mag al beschikken.


Zijn vervanger heet Luis Campos, die vrijdagmiddag door PSG voorgesteld werd. De Portugees was in het verleden al actief als technisch directeur bij Lille en AS Monaco, waar hij het pad van een piepjonge Mbappé kruiste. Hij wordt 'sportief adviseur' bij PSG en zal verantwoordelijk zijn voor de rekrutering. Zijn eerste taak wordt in principe het ontslag van Mauricio Pochettino.

Ook diens opvolger staat inmiddels al klaar. De voorbije weken werden José Mourinho en vooral Christophe Galtier naar voor geschoven als kandidaten, maar verschillende Franse media melden nu dat toch Zinedine Zidane de touwtjes in handen zal nemen. Het Parijse radiostation Europe1 maakt melding van een akkoord, terwijl RMC Sport het op 'bijna een akkoord' houdt.

DRUK VAN MACRON
PSG haalt alsnog zijn droomkandidaat binnen, want het aasde al jaren op Zidane. Die hield de voorbije maanden de boot echter af, omdat hij beschikbaar wilde blijven om over te nemen als Frans bondscoach indien Didier Deschamps na het WK zou afzwaaien. Deze week mengden de Franse president Macron en ex-president Sarkozy zich echter in het dossier en daardoor zou Zidane toch gezwicht zijn.


LEES OOK: 'Anderlecht verrast voor Club Brugge: Taravel grijpt in'

Zal Zidane PSG eindelijk de Champions League bezorgen?

Meest recent

Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

6
6
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

41
41
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

110
110
Keepersvloek slaat weer toe: Jackers afgevoerd op brancard

In de Champions' Play-Offs was het zondagavond uitkijken naar de clash tussen RSC Anderlecht en Club ...

76
76
"Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Antwerp FC had de laatste weken een knappe reeks neergezet in de Europe Play-Offs. Maar zondag werd ...

62
62
United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Manchester United maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Champions League. Door de resultaten ...

45
45
De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

AA Gent dreigt opnieuw het kneusje te worden in de Champions' Play-Offs. Met nog slechts vier ...

134
134
Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Na een knotsgekke wedstrijd heeft Standard vandaag de vloer aangeveegd met Antwerp. In het eerste ...

121
121
Taravel dropt verrassing in basiself, Leko maakt statement

Staat er zondagavond een nieuwe ploeg aan de leiding in de Champions' Play-Offs? Die kans is ...

119
119
Pijnlijke middag Milan-Belgen, ook Lille-Duivels vloeken

Ook in de grote Europese competities is de ontknoping volop aan de gaan. In Italië ...

15
15
Kleedkamer Genk davert: Hayen zet spelers hard op hun plaats

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk opnieuw een bijzonder slechte zaak gedaan. De Limburgers ...

287
287
Verwittiging Club voor Anderlecht: "Dan krijgen ze probleem"

Club Brugge kan zondagavond een gouden zaak doen in de titelstrijd. Door de nederlaag van Union SG ...

283
283
'Real maakt schoon schip: volgend slachtoffer bekend'

Real Madrid stevent af op een seizoen zonder grote prijzen en dat blijft niet zonder gevolgen. Zo is ...

107
107
"Slaat alle verbeelding" - zware gevolgen na uithaal Burgess?

Christian Burgess heeft zaterdagavond heel wat ophef veroorzaakt. Na de peperdure nederlaag op het ...

550
550
KVM pakt eerste zege ooit in PO I: AA Gent rode lantaarn

KV Mechelen heeft zijn eerste overwinning ooit geboekt in de Champions' Play-Offs. Malinwa kwam ...

81
81
Opstellingen: Antwerp slikt mokerslag vlak voor Standard

Antwerp FC leek op sterven na dood in de Europe Play-Offs. Maar de Great Old heeft zich met een 9 op ...

91
91
Opvolger Ordoñez: 'Club Brugge gaat Europese strijd aan'

Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke transferzomer. Blauw-Zwart is op weg om te ...

215
215
AA Gent met grond gelijk gemaakt: zondebok krijgt volle laag

In de Champions' Play-Offs kruisten de twee laatste ploegen uit het klassement zondagmiddag de ...

236
236
'Uitsluitsel Napoli: De Bruyne beslist over zomertransfer'

In de Italiaanse Serie A wil SSC Napoli tijdens de slotspeeldag zijn tweede plaats met succes ...

126
126
Pijnlijk: Still 15 matchen na Anderlecht-exit op straat gezet

Amper twee matchen nadat hij aan het roer werd geplaatst als interim-trainer, besloot Edward Still ...

95
95
"Schaamteloos" - Burgess grond ingeboord na heftig interview

Union SG heeft zaterdagavond dure averij opgelopen in de titelstrijd. Na een knotsgekke slotfase ...

532
532
Extra (finale)troef Taravel: grote comeback bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

538
538
'Standard rekent zich rijk: gigantisch winstgevende transfer'

Bij Standard zullen ze dit seizoen wellicht weer geen Europees ticket bemachtigen. De club gaat in ...

155
155
Van Kane tot Verschaeren: straffe cijfers onder Kompany

Vincent Kompany laat Bayern München dartelen. Velen zeggen al snel: 'met die aanvallende ...

52
52
TRANSFERUURTJE: 'Drukte bij Anderlecht, megadeal Sadiki'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

91
91

Meer sportnieuws