'Komst Vrancken eist slachtoffer bij Genk'

door
'Komst Vrancken eist slachtoffer bij Genk'

Bij KRC Genk willen ze met een propere lei herbeginnen na een ontgoochelend seizoen. De club koos er daarom voor om afscheid te nemen van Bernd Storck en stelde onlangs al Wouter Vrancken voor als nieuwe coach. Die bracht ook de nodige assistenten mee van bij KV Mechelen en dat eist nu ook een slachtoffer.


Bij de aanstelling van Vrancken maakte Genk al duidelijk dat Glen Riddersholm geen deel meer zou uitmaken van de technische staf, maar de club bekeek wel of het de 50-jarige Deen nog een andere functie kon geven. Volgens Het Nieuwsblad werd die echter niet gevonden en nemen de Limburgers nu afscheid van de voormalige assistent-coach.

Voor Riddersholm komt er zo na iets meer dan een halfjaar alweer een einde aan zijn Genkse avontuur. Hij werd in november toegevoegd aan de staf als rechterhand van John van den Brom, toen diens vaste assistent Dennis Haar ontslagen werd. Die zet deed veel wenkbrauwen fronsen, want Riddersholm kon al een stevig palmares als hoofdcoach voorleggen, met onder meer een Deense titel met FC Midtjylland en een Deense beker met SonderjyskE.

GEEN HOOFDCOACH
Velen zagen in de aanstelling dan ook al een voorschot op een eventueel ontslag van Van den Brom, wat er enkele weken later ook kwam. De algemene verwachting was dat Riddersholm zou overnemen, maar uiteindelijk streek Bernd Storck neer in de Cegeka Arena. Ook onder de Duitser bleef Riddersholm aan en zijn werk werd in Genk gewaardeerd, maar nu is er desondanks voor hem geen plaats meer.

LEES OOK: Megasolden bij Club, RSCA en Genk: wie hapt snel?

Goede beslissing van Genk?

Meest recent

Mokio en Bounida aangepakt: "Word er helemaal gek van"

Ajax opende zondag zijn 2026 met een overwinning, maar helemaal van een leien dakje ging het toch ...

35
35
'Van den Bosch verrast en stuurt grootmacht wandelen'

De verwachting was de voorbije weken dat Antwerp zich deze winter zou versterken om volop te kunnen ...

105
105
Grote ontgoocheling bij Tzolis: "Wat moet ik zeggen?"

De Gouden Schoen kreeg zondagavond een zeer verrassende laureaat. Het was tot ieders verbazing ...

213
213
Lang en McTominay redden Napoli in kraker tegen Inter

In de Serie A stond er zondagavond nog een onvervalste kraker op het programma. Titelverdediger ...

71
71
“Wat een ontgoocheling” - Bizarre ontknoping Gouden Schoen

De ontknoping van de Gouden Schoen zorgde zondagavond voor een verrassing van formaat. Terwijl in ...

339
339
Geen prijs voor Courtois: Barça pakt Spaanse Supercup

Thibaut Courtois is er zondagavond niet in geslaagd om met Real Madrid een eerste prijs van het ...

84
84
Grote verrassing: Ardon Jashari pakt de Gouden Schoen

Zondagavond werd in Middelkerke de Gouden Schoen uitgedeeld. Het werd uiteindelijk een feestavond ...

591
591
Verassende beste Belg in buitenland, Belofte van het Jaar ook bekend

Op het Gala van de Gouden Schoen worden zondagavond heel wat prijzen uitgedeeld. De eerste ...

215
215
Kassa rinkelt weer bij Club: knaltransfer Furo officieel

Bij Club Brugge is de eerste transfer van deze winter een feit. Het gaat meteen om een zeer ...

183
183
Club en RSCA vallen in de prijzen, Pocognoli ook

Het gala van de Gouden Schoen is ondertussen begonnen en er is al een eerste prijs uitgedeeld. Zopas ...

405
405
De Bruyne weldra terug? KDB geeft cruciale update

Kevin De Bruyne is vanavond te gast bij het gala van de Gouden Schoen. De Rode Duivel sprak op de ...

64
64
Hatenboer laat zich gelden: RSCA weet niet wat het ziet

RSC Anderlecht kocht een jaar geleden Cedric Hatenboer voor ruim 2 miljoen euro. Hij werd al ...

246
246
'Uittocht bij Westerlo: volgende vertrekker staat klaar'

Bij KVC Westerlo mogen we nog een aantal uitgaande transfers verwachten. De Kemphanen kunnen het ...

69
69
'Clement wil smaakmaker uit de Jupiler Pro League'

Rangers FC is de afgelopen jaren wel vaker in België komen shoppen. Dat was niet altijd een ...

88
88
Kompany opent 2026 met monsterzege, Man Utd in zware crisis

In de Bundesliga opende Bayern München zijn jaar met een thuiswedstrijd tegen VfL Wolfsburg. In ...

71
71
RWDM en Lokeren komen met zeer opvallend nieuws

Bij RWDM en Sporting Lokeren hebben ze twee officiële berichten de wereld ingestuurd. De ...

71
71
United doodziek: nu ook Lammens gruwelijk in de fout

Na een erg woelige week, wou Manchester United FC zondagavond de rust binnen de club doen ...

120
120
'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Club Brugge staat op het punt om langs de kassa te passeren met Kaye Furo, die voor zo'n 10 miljoen ...

475
475
Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

18
18
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

276
276
Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

362
362
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

838
838
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

155
155
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

665
665
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

376
376

Meer sportnieuws