'Komst Vrancken eist slachtoffer bij Genk'

door
'Komst Vrancken eist slachtoffer bij Genk'

Bij KRC Genk willen ze met een propere lei herbeginnen na een ontgoochelend seizoen. De club koos er daarom voor om afscheid te nemen van Bernd Storck en stelde onlangs al Wouter Vrancken voor als nieuwe coach. Die bracht ook de nodige assistenten mee van bij KV Mechelen en dat eist nu ook een slachtoffer.


Bij de aanstelling van Vrancken maakte Genk al duidelijk dat Glen Riddersholm geen deel meer zou uitmaken van de technische staf, maar de club bekeek wel of het de 50-jarige Deen nog een andere functie kon geven. Volgens Het Nieuwsblad werd die echter niet gevonden en nemen de Limburgers nu afscheid van de voormalige assistent-coach.

Voor Riddersholm komt er zo na iets meer dan een halfjaar alweer een einde aan zijn Genkse avontuur. Hij werd in november toegevoegd aan de staf als rechterhand van John van den Brom, toen diens vaste assistent Dennis Haar ontslagen werd. Die zet deed veel wenkbrauwen fronsen, want Riddersholm kon al een stevig palmares als hoofdcoach voorleggen, met onder meer een Deense titel met FC Midtjylland en een Deense beker met SonderjyskE.

GEEN HOOFDCOACH
Velen zagen in de aanstelling dan ook al een voorschot op een eventueel ontslag van Van den Brom, wat er enkele weken later ook kwam. De algemene verwachting was dat Riddersholm zou overnemen, maar uiteindelijk streek Bernd Storck neer in de Cegeka Arena. Ook onder de Duitser bleef Riddersholm aan en zijn werk werd in Genk gewaardeerd, maar nu is er desondanks voor hem geen plaats meer.

LEES OOK: 'Genk zet zich schrap: absolute recordtransfer Karetsas'

Goede beslissing van Genk?

Meest recent

'Genk zet zich schrap: absolute recordtransfer Karetsas'

KRC Genk zal ook in 2026 genoodzaakt zijn om enkele grote uitgaande transfers af te ronden. Gelukkig ...

17
17
Valse start 2026: Leeds bezorgt Liverpool nieuwjaarskater

De clubs uit de Premier League mogen ook dit jaar fluiten achter een winterstop, op de eerste dag ...

15
15
'Italië in shock: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Atalanta wil De Ketelaere houden, maar hun transfermodel zegt: verkopen als de winst groot genoeg ...

160
160
DAZN-affaire: Belgisch voetbal tóch weer op Proximus en Telenet?

Op de laatste dag van 2025 kreeg de Pro League goed nieuws. Zo werd DAZN door de abitragerechtbank ...

474
474
Voetbalfans helemaal overtuigd: 'Híj́ wint de Gouden Schoen'

Het nieuwe kalenderjaar is aangebroken, maar de protagonisten van 2025 zullen weldra nog een keertje ...

366
366
Philippe Albert verbaast met top 3 voor 'Coach van het Jaar'

Vlak voor de tweede seizoenshelft van start gaat wordt traditiegetrouw de Gouden Schoen uitgereikt. ...

365
365
'Akkoord bereikt: knaltransfer Club in stroomversnelling'

Club Brugge wil zijn huidige selectie tijdens de wintermercato zo goed mogelijk intact houden. Maar ...

736
736
Trainersbom deint uit: opvolger Guardiola al bekend?

Op de eerste dag van het nieuwe kalenderjaar, is de Premier League in de ban van een heuse ...

84
84
WK 2026: voetbalwereld kijkt uit naar dríé Rode Duivels

Het kalenderjaar 2026 gaat van start en daarin staat weer een historische voetbalafspraak op de ...

190
190
Vanhaezebrouck doet boekje open over AA Gent & Union

Hein Vanhaezebrouck neemt zelden een blad voor de mond. Precies om die reden mocht hij in Het ...

119
119
Gilles De Coster vertedert voetbalwereld met prachtbeelden

Wie Gilles De Coster volgt, weet dat hij zijn privéleven zorgvuldig buiten de spotlights ...

14
14
Benteke verbaast vriend & vijand met nieuwe bestemming

Net op het moment dat zowel Club Brugge, RSC Anderlecht als KRC Genk misschien wel een nieuwe spits ...

213
213
'Anderlecht casht op De Cat: record Doku aan diggelen?'

Vooraleer op zoek te kunnen gaan naar vers bloed moet RSC Anderlecht eerst de veel te brede kern ...

537
537
DAZN bijt van zich af: donkere wolken boven Pro League

De Belgische profclubs slaakten woensdag een collectieve zucht van opluchting toen de rechtbank DAZN ...

395
395
Vandaag Inside-schok: 'Derksen in ongeziene leugenstorm'

Johan Derksen ligt (andermaal) zwaar onder vuur. De Vandaag Inside-analist krijgt harde kritiek na ...

38
38
'Club Brugge breekt record: transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat in januari op zoek naar een kwaliteitsinjectie, maar ook op uitgaand vlak kan het ...

772
772
'Grote kuis in Gent: peperduur viertal richting exit'

Rik De Mil kan gerust nog wat versterking gebruiken, maar een van de goede voornemens bij AA Gent ...

1169
1169
'Chelsea zoekt trainer: topkandidaat al gekend'

Sinds de overname door BlueCo blijft Chelsea een chaotische club. Niet alleen blijven ze maar ...

67
67
Waanzin op Africa Cup: volledige nationale ploeg opgeschort

Op de Africa Cup vallen er altijd wel straffe verhalen te rapen. Voor het toernooi was er ...

196
196
Hein los over Duivels: "Als je met hem naar het WK moet..."

Voor de Rode Duivels wordt 2026 een zeer belangrijk jaar, want volgende zomer moeten ze op het WK ...

289
289
'STVV ziet smaakmaker naar LaLiga vertrekken'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

484
484
Straf: jeugdwerking Club krijgt navolging in buitenland

Bij Club Brugge hebben ze de voorbije jaren al stevig gecasht. Dat gebeurt ook alsmaar meer op eigen ...

246
246
'Vlot scorende IJslandse international naar JPL'

De Belgische eersteklassers zetten hun zoektocht naar versterking voor deze winter volop in. Een ...

263
263
'Nieuwjaarsdag brengt trainersbom bij Chelsea'

Een winterbreak nemen ze in de Premier League niet. Op Nieuwjaarsdag staan er meteen enkele ...

67
67
'Antwerp scheurt zijn broek: 10 miljoen in prullenmand'

Bij Antwerp staan ze voor belangrijke maanden. Er zou weleens een heuse leegloop kunnen aankomen op ...

774
774

Meer sportnieuws