'Kompany kleurt staf bij Burnley helemaal paars-wit'

door
'Kompany kleurt staf bij Burnley helemaal paars-wit'

Nog voor zijn vertrek bij Anderlecht officieel bekrachtigd werd, viel de naam van Vincent Kompany al bij Burnley. Intussen zijn we al weken verder, maar is er nog steeds geen witte rook. De voorbije dagen dook er ook nog eens interesse op van OGC Nice, maar toch gaan ze in Engeland niet aan het twijfelen.


Het Laatste Nieuws weet dat ze bij Burnley nog steeds overtuigd zijn van de komst van de 36-jarige ex-Rode Duivel en dat de officiële aankondiging snel zou moeten volgen. Die zou er immers begin volgende week moeten komen, mogelijk zelfs al op maandag. Het regelen van de werkvergunning van Kompany deed de overgang aanslepen, want dat is na de Brexit een omslachtig proces geworden, maar dat zou nu eindelijk rond zijn.

Intussen wordt ook alsmaar meer duidelijk hoe de staf van Kompany eruit zal zien. Volgens HLN neemt hij al minstens vier oude bekenden uit zijn Anderlecht-periode mee. Naast Britten Simon Davies en Craig Bellamy zouden ook zijn boezemvrienden Floribert Ngalula en Rodyse Munienge hem immers gaan vervoegen bij de Engelse tweedeklasser.

NOG NIET ZEKER
Het kwartet zou ook nog vervoegd kunnen worden door physical coach Bram Geers en videoanalist Eliot Tybebo, maar dat is nog niet zeker. Kompany wacht bij Burnley de uitdaging om een nieuw elftal te bouwen dat in het Championship meteen weer kan meestrijden voor promotie naar de Premier League, waaruit de Clarets dit seizoen degradeerden.

Zal Kompany slagen bij Burnley?

Meest recent

Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

2
2
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

19
19
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

6
6
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

326
326
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

117
117
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

116
116
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

53
53
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

63
63
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

39
39
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

67
67
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

463
463
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

110
110
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

262
262
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

37
37
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

527
527
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

247
247
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

69
69
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

133
133
‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Napoli werd vorig seizoen landskampioen, maar dit seizoen loopt het niet. De club deed nochtans een ...

72
72
Wending van formaat: Union hoort verdict over nieuw stadion

Het Joseph Mariënstadion is niet geschikt voor Europese wedstrijden en daardoor moest de ...

376
376
Échte reden Anderlecht-woede op Goto onthuld

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Sint-Truiden VV. Op Stayen was Keisuke Goto weer de ...

334
334
Guardiola schokt met nieuwe uitdaging: weg Kompany open?

Waar ligt de toekomst van Pep Guardiola? De Spaanse oefenmeester werd al verschillende keren in ...

110
110
Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. Coach ...

217
217
'Club casht stevig: bod van 30 miljoen op komst'

Club Brugge mag weer volop dromen van de titel nadat het woensdag zijn achterstand op Union wist ...

270
270
Anderlecht afgemaakt: "Met die jongens geen derde plaats"

Bij Anderlecht was het vertrouwen gegroeid na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen, maar ...

232
232

Meer sportnieuws