'Inter zet grove middelen in voor Lukaku-deal'

door
'Inter zet grove middelen in voor Lukaku-deal'

Net zoals een jaar geleden is Romelu Lukaku het onderwerp van een heuse transfersoap. Toen stond hij voor de overgang van Internazionale naar Chelsea FC, nu wil de Rode Duivel de omgekeerde beweging maken. Maar het zal niet evident worden om een akkoord te vinden op clubniveau.


De spits keerde afgelopen zomer door de grote poort terug bij Chelsea, maar kon zijn goede prestaties van bij Inter niet bevestigen. Bovendien zou zijn relatie met coach Thomas Tuchel verre van optimaal zijn. Dus wordt al een tijdje gespeculeerd over een mogelijk vertrek. Lukaku zelf lijkt alvast zijn keuze te hebben gemaakt. Verschillende bronnen meldden inmiddels dat de aanvaller absoluut wil terugkeren naar Inter. Hij is zelfs bereid om een pak salaris te laten vallen om de deal rond te krijgen.

Maar dan nog is een doorbraak in het dossier veraf. Chelsea betaalde vorige zomer meer dan 110 miljoen voor zijn komst en wil zoveel mogelijk van die investering recupereren. Inter is financieel echter niet in staat om hem terug te kopen. Er wordt dus onderhandeld over een uitleenbeurt. In dat geval zouden de Blues echter alsnog een huurvergoeding eisen die kan oplopen tot 30 miljoen euro. De Italianen zouden evenwel een plan hebben om ook die kosten te drukken.

RUILDEAL
Sportkranten als La Gazzetta dello Sport en Tuttosport beweren namelijk dat Inter bepaalde spelers de omgekeerde beweging zou kunnen laten maken om de deal rond te krijgen. Daarvoor worden de namen van Denzel Dumfries en Stefan de Vrij naar voren geschoven. Chelsea zou op voorhand niet weigerachtig staan tegenover zo'n constructie, maar van een doorbrak is nog lang geen sprake.

LEES OOK: UCL: Kompany viert, Liverpool ontsnapt en pijnlijke avond Ajax

Lukaku kan beter bij Chelsea blijven ...

Meest recent

Crisis lonkt bij KRC Genk: Heynen trekt stevig van leer

KRC Genk moet zich dringend gaan bezinnen. Het verloor na een zeer zwakke prestatie met 0-1 van ...

13
13
Hoe vergaat het deze ‘Monaco-helden’ van Club Brugge?

Club Brugge speelt vanavond in eigen huis tegen AS Monaco. Een ploeg die ze in Brugge in principe ...

16
16
Verhaeghe ontkent hardnekkig gerucht: "Komt niet via ons"

Het draait momenteel niet geweldig bij Club Brugge. In de competitie overtuigen ze zeker niet en ...

48
48
Dreun voor Club Brugge: Vanaken-probleem loopt uit de hand

Club Brugge worstelt met een paradox: Hans Vanaken is minder metronoom, maar beslist nog wél ...

87
87
Kompany spreekt zich uit over ontslag van Vandenhaute

Vincent Kompany wist met Bayern München Chelsea met 3-1 naar huis te sturen. Een vlotte zege ...

134
134
'Feest bij Standard: floptransfer vertrekt alsnog’

Standard gaat mogelijk alsnog een uitgaande transfer afronden. De Rouches zouden volgens ...

38
38
Na Mignolet-saga: flatert Club alweer met ervarion pion?

Club Brugge zadelt zich onbegrijpelijk zélf op met de nodige problemen. Er is de ...

199
199
‘Transferbom onthuld: De Bruyne weigerde opvallende lokroep’

Kevin De Bruyne ruilde deze zomer Manchester City in voor Napoli. KDB is zeer goed begonnen aan zijn ...

80
80
Club Brugge opgelet voor ex-JPL'ers: "De 'nieuwe Dirar'"

Club Brugge speelt om 18u45 in het eigen Jan Breydelstadion tegen AS Monaco. Bij de Monegasken ...

77
77
Heftige beelden: Simeone gaat compléét over de rooie

Het is Liverpool FC andermaal gelukt om in de absolute slotfase met de zege aan de haal te gaan. ...

109
109
Onthutste Fink luidt alarmbel: "Niemand verwachtte dit"

KRC Genk is bezig aan een erg teleurstellende start van de competitie. De Limburgers verloren ...

260
260
Doemscenario Club Brugge: Europese thuisduels in buitenland?

Club Brugge opent donderdagavond zijn campagne in de League Phase van de Champions League met ...

482
482
UCL: Kompany viert, Liverpool ontsnapt en pijnlijke avond Ajax

Bayern München heeft de eerste absolute topaffiches van het nieuwe seizoen in de Champions ...

118
118
Charleroi zet pijnlijk zwak Genk te kijk in eigen huis

Racing Genk stelde vanavond zwaar teleur in de inhaalwedstrijd tegen Charleroi. De thuisploeg oogde ...

215
215
Hasi en co aan zet: "Hij is een speler voor Anderlecht"

RSC Anderlecht bleef zondagavond op een 1-1-gelijkspel steken tegen KRC Genk. Er had misschien wel ...

389
389
Mulder pakt landgenoten aan: "Schooljongetjes tegen Union"

Union SG is dinsdag als een wervelwind begonnen aan zijn eerste Champions League-campagne en haalde ...

119
119
Tresoldi kijkt ogen uit: "Dat is hét verschil bij Club"

Club Brugge wil donderdagavond op eigen veld tegen AS Monaco een goede start nemen in de League ...

299
299
Hein blikt emotioneel terug: mond vol tanden na opvallende foto

Hein Vanhaezebrouck is een van de meest markante figuren in het Belgische voetbal. Gedurende zijn ...

114
114
Union als voorbeeld: debutanten maken wéér indruk in UCL

In de Champions League zijn de debutanten tot dusver bezig aan een goede start. Daags na de zege van ...

49
49
Waalse analisten nu al overtuigd: "Zij zijn de titelfavorieten"

De zomermercato zit er definitief op en de Jupiler Pro League is alweer zeven speeldagen ver. Bij ...

492
492
Ongeziene beelden: afreis Monaco naar Brugge loop compléét fout

Club Brugge wist het vorig seizoen tot de achtste finales te schoppen in de Champions League, maar ...

456
456
11 namen: grote afwezige bij Genk, basisdebutanten Charleroi

Er wordt woensdagavond niet alleen gevoetbald in de Champions League, maar ook in de Jupiler Pro ...

74
74
'Openda na basisdebuut in de nesten bij Juventus'

De eerste avond in de League Phase van de Champions League zit erop. Dat leverde meteen een straffe ...

288
288
Straffe transformatie: "Nu zijn ze kandidaat voor top 6"

Sinds een tiental dagen is de zomermercato definitief gesloten voor Belgische clubs en dus kunnen we ...

216
216
Lokeren verrast nog met voormalig jeugdinternational

Vorig seizoen kwam Lokeren nog dicht bij promotie naar de Jupiler Pro League, maar dit seizoen ...

53
53

Meer sportnieuws