'Inter zet grove middelen in voor Lukaku-deal'

door
'Inter zet grove middelen in voor Lukaku-deal'

Net zoals een jaar geleden is Romelu Lukaku het onderwerp van een heuse transfersoap. Toen stond hij voor de overgang van Internazionale naar Chelsea FC, nu wil de Rode Duivel de omgekeerde beweging maken. Maar het zal niet evident worden om een akkoord te vinden op clubniveau.


De spits keerde afgelopen zomer door de grote poort terug bij Chelsea, maar kon zijn goede prestaties van bij Inter niet bevestigen. Bovendien zou zijn relatie met coach Thomas Tuchel verre van optimaal zijn. Dus wordt al een tijdje gespeculeerd over een mogelijk vertrek. Lukaku zelf lijkt alvast zijn keuze te hebben gemaakt. Verschillende bronnen meldden inmiddels dat de aanvaller absoluut wil terugkeren naar Inter. Hij is zelfs bereid om een pak salaris te laten vallen om de deal rond te krijgen.

Maar dan nog is een doorbraak in het dossier veraf. Chelsea betaalde vorige zomer meer dan 110 miljoen voor zijn komst en wil zoveel mogelijk van die investering recupereren. Inter is financieel echter niet in staat om hem terug te kopen. Er wordt dus onderhandeld over een uitleenbeurt. In dat geval zouden de Blues echter alsnog een huurvergoeding eisen die kan oplopen tot 30 miljoen euro. De Italianen zouden evenwel een plan hebben om ook die kosten te drukken.

RUILDEAL
Sportkranten als La Gazzetta dello Sport en Tuttosport beweren namelijk dat Inter bepaalde spelers de omgekeerde beweging zou kunnen laten maken om de deal rond te krijgen. Daarvoor worden de namen van Denzel Dumfries en Stefan de Vrij naar voren geschoven. Chelsea zou op voorhand niet weigerachtig staan tegenover zo'n constructie, maar van een doorbrak is nog lang geen sprake.

LEES OOK: Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Lukaku kan beter bij Chelsea blijven ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

98
98
Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Jérémy Doku is on fire in Engeland. De Rode Duivel was vorige speeldag al belangrijk ...

5
5
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

23
23
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

65
65
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

105
105
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

77
77
Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

123
123
Na lof van Nainggolan: volgende parel staat voor RSCA-debuut

RSC Anderlecht speelt namiddag in en tegen AA Gent. De Brusselaars zitten echter met een gigantisch ...

199
199
FC Barcelona ‘overklast’ Real Madrid: enorm verschil

Om 21u staat de grootste voetbalmatch ter wereld op het programma: FC Barcelona – Real Madrid. ...

144
144
Sibierski ontketend: megadeals op komst bij Anderlecht

Antoine Sibierski zet meteen de toon bij Anderlecht. De nieuwe sportief directeur wil slimme deals ...

401
401
Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Binnen een maandje start het WK. De Rode Duivels zitten in een groep met Iran, Nieuw-Zeeland en ...

143
143
Sibierski aan zet: Anderlecht beslist over aankoop verdediger

Bij RSC Anderlecht gaat Antoine Sibierski samen met de scouting heel wat knopen moeten doorhakken. ...

254
254
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

284
284
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

307
307
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hij is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

143
143
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

211
211
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

132
132
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

161
161
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

80
80
'Van Bommel dicht bij comeback: topclub lonkt'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

173
173
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

38
38
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

74
74
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

248
248
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1422
1422
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

139
139
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

82
82

Meer sportnieuws