'Inter zet grove middelen in voor Lukaku-deal'

112 stemmen
'Inter zet grove middelen in voor Lukaku-deal'

Net zoals een jaar geleden is Romelu Lukaku het onderwerp van een heuse transfersoap. Toen stond hij voor de overgang van Internazionale naar Chelsea FC, nu wil de Rode Duivel de omgekeerde beweging maken. Maar het zal niet evident worden om een akkoord te vinden op clubniveau.


De spits keerde afgelopen zomer door de grote poort terug bij Chelsea, maar kon zijn goede prestaties van bij Inter niet bevestigen. Bovendien zou zijn relatie met coach Thomas Tuchel verre van optimaal zijn. Dus wordt al een tijdje gespeculeerd over een mogelijk vertrek. Lukaku zelf lijkt alvast zijn keuze te hebben gemaakt. Verschillende bronnen meldden inmiddels dat de aanvaller absoluut wil terugkeren naar Inter. Hij is zelfs bereid om een pak salaris te laten vallen om de deal rond te krijgen.

Maar dan nog is een doorbraak in het dossier veraf. Chelsea betaalde vorige zomer meer dan 110 miljoen voor zijn komst en wil zoveel mogelijk van die investering recupereren. Inter is financieel echter niet in staat om hem terug te kopen. Er wordt dus onderhandeld over een uitleenbeurt. In dat geval zouden de Blues echter alsnog een huurvergoeding eisen die kan oplopen tot 30 miljoen euro. De Italianen zouden evenwel een plan hebben om ook die kosten te drukken.

RUILDEAL
Sportkranten als La Gazzetta dello Sport en Tuttosport beweren namelijk dat Inter bepaalde spelers de omgekeerde beweging zou kunnen laten maken om de deal rond te krijgen. Daarvoor worden de namen van Denzel Dumfries en Stefan de Vrij naar voren geschoven. Chelsea zou op voorhand niet weigerachtig staan tegenover zo'n constructie, maar van een doorbrak is nog lang geen sprake.

LEES OOK: 'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Lukaku kan beter bij Chelsea blijven ...

Meest recent

Vandenbempt verwoest één Duivel: “Niet meer verdedigbaar”

De Rode Duivels bekampen Nieuw-Zeeland in de laatste groepsmatch van het WK. België moet winnen ...

0
0
Duivels extra onder druk voor Nieuw-Zeeland: “Hallucinant”

De Rode Duivels nemen het zaterdagochtend op tegen Nieuw-Zeeland. Met twee punten uit twee ...

26
26
‘Knopen doorgehakt: pakt Club Brugge uit met Sels?’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman. Simon Mignolet stopt en Dani van den Heuvel ...

250
250
Beveren jubelt: sterspeler blijft alsnog aan boord

SK Beveren veroverde vorig seizoen tot ieders verbazing met grote overmacht de titel in 1B en mag ...

30
30
Vandenbempt waarschuwt Garcia: "Zou enorme fout zijn"

De Rode Duivels staan voor hun match van de waarheid. Tegen Nieuw-Zeeland moeten ze nog alle zeilen ...

137
137
Sporting Hasselt slaat zeer fraaie Belgische dubbelslag

Het wordt komend seizoen in de Challenger Pro League uitkijken naar welke meerwaarde Sporting ...

58
58
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

61
61
'Man City haalt keihard uit met deal van 135 miljoen'

Bij Manchester City beginnen ze deze zomer aan een nieuw tijdperk na het vertrek van Pep Guardiola. ...

37
37
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

27
27
Rode Duivels krijgen zware uppercut vlak voor groepsfinale

De Rode Duivels staan voor hun groepsfinale al met de rug tegen de muur. En vlak voor de beslissende ...

335
335
'KV Mechelen laat goalgetter rijpen, nieuwe keeper Westerlo'

Nu de meeste eersteklassers weer begonnen zijn aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen, willen ze ...

35
35
De Cat en Lukaku bij Anderlecht? Dit zegt Vitor Bruno

Na alweer een tegenvallend seizoen hoopt Anderlecht straks eindelijk weer de aansluiting te maken ...

179
179
Mechele benoemt Duivels probleem: "Dat was wake-upcall"

Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd zijn de Rode Duivels aan zet in hun laatste groepswedstrijd op ...

77
77
'Union krijgt zeer pikante vraagprijs te horen'

Union was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

58
58
Club Brugge ruikt dubbele stuntdeal na plotse wending

Club Brugge staat op het punt om te verrassen op de transfermarkt. Er ligt een dubbele stunt op ...

336
336
'Shoppinglijstje Sibierski uitgebreid na forse domper'

Bij Anderlecht lijken ze eindelijk klaar om helemaal aan hun zomermercato te beginnen. Met Vitor ...

433
433
Doku, Lukaku, Vanaken: Garcia brengt verrassende update

Zaterdagochtend staan de Rode Duivels voor hun match van de waarheid op dit WK. Tegen Nieuw-Zeeland ...

470
470
Oranje boekt weer vlotte zege, Japan en Zweden ook door

In de nacht van donderdag op vrijdag viel ook in groep F nog de beslissing. Oranje verzekerde zich ...

58
58
Turkije redt zijn eer nog, Australië mogelijk tegen Duivels

Vrijdagochtend werd ook nog de slotspeeldag in groep D op het WK afgewerkt. Daarin heeft Turkije ...

77
77
Ecuador schiet wakker: Angulo en Rodriguez doen Duitsers das om

Op het WK 2026 heeft 'dark horse' Ecuador in de laatste groepsmatch dan toch zijn eerste zege ...

119
119
Vervanger Ngoy gezocht: twee concrete namen op tafel

De Rode Duivels moeten tijdens hun laatste groepsmatch op het WK overtuigend zien te winnen van ...

100
100
Vanaken-lobby escaleert: "De schreeuw om hem is overdreven"

Het begint er meer en meer op te lijken dat Hans Vanaken tegen Nieuw-Zeeland in de basis zal starten ...

407
407
Rode Duivels op TV: aftrapuur en commentator bekend

De Rode Duivels willen zich zaterdagochtend verzekeren van een plek in de volgende ronde van het WK. ...

304
304
'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

65
65
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

550
550

Meer sportnieuws