Buitenlandse pers lyrisch voor Duivels: "Superieure Belgen"

door
Buitenlandse pers lyrisch voor Duivels:

De Rode Duivels hebben woensdag schitterend gereageerd na de blamage tegen Nederland. Ze stuurden Polen naar huis met een zware 6-1. De binnenlandse pers was na afloop lovend, maar ook in het buitenland wordt er met superlatieven gegooid.


Bij onze noorderburen zagen ze de Duivels opveren. Loïs Openda kreeg een speciale vermelding bij het Algemeen Dagblad. "België heeft zich in de tweede groepswedstrijd van de Nations League hersteld van het debacle tegen Oranje (1-4). Polen werd in het Koning Boudewijnstadion eenvoudig met 6-1 verslagen. Vitesse-aanvaller Loïs Openda maakte zijn debuut voor de Rode Duivels én scoorde", klinkt het bij de krant.

"België herstelt zich met monsterzege van Nederlandse dreun", lezen we bij De Telegraaf. "België heeft zich voor eigen publiek overtuigend hersteld van de dreun die Oranje de ploeg afgelopen vrijdag uitdeelde. In het Koning Boudewijn Stadion in Brussel wonnen de Rode Duivels met liefst 6-1 van Polen, en pakten zo de eerste punten in deze editie van de Nations League", schrijft het medium.

L'EQUIPE

Ook bij onze zuiderburen ging de heropstanding van de Belgen niet onopgemerkt voorbij. "De Rode Duivels corrigeren Polen en vinden zichzelf terug", is L'Equipe duidelijk. "België liet de Poolse sluis in twee etappes imploderen. En dat in een soms vijandige sfeer, door de sterke aanwezigheid van Poolse supporters op de tribunes. De Rode Duivels hadden de partij niet altijd onder controle en ze schrokken defensief zelfs een paar keer, maar ze hadden nog wat trots over en toonden hun superioriteit dankzij hun technisch overwicht", is de conclusie van de Franse krant.

Bij het Duitse BILD zoomden ze in op Robert Lewandowski. "Belgische klappen voor Lewandowski", klinkt het. "Het begon allemaal zo goed… Robert Lewandowski scoorde in de Nations League-wedstrijd van zijn Polen in België, maar uiteindelijk werd het een 1-6 klapper! Het werd dus zelfs een klein doelpuntenfestival. De duidelijk superieure Belgen herstelden zich zo van de 4-1 nederlaag tegen Nederland", lezen we.

LEES OOK: KBVB houdt hart vast: grote zorgen om Lukaku en KDB?

Winnen we onze groep nog?

Meest recent

Anderlecht beste van de klas, AA Gent de slechtste

We haalden al een aantal keren aan dat RSCA Futures toch wel veel buitenlanders aantrok. Daar ...

10
10
KRC Genk op weg naar strafste prestatie ooit

KRC Genk staat op een zucht van de achtste finales van de Europa League. Dat zou het grijze seizoen ...

8
8
KV Kortrijk stelt zich vragen: "Gebeurden rare dingen"

KV Kortrijk zag vorige week de match tegen Seraing uitgesteld worden. Er was een brand en daardoor ...

48
48
'Geflopt bij AA Gent: nu transfer van 15 miljoen euro'

Bij AA Gent flopten de afgelopen jaren heel wat spelers. Maar sommigen van hen maken nu elders het ...

34
34
'KRC Genk slaat gigantische slag: 70 miljoen euro op komst'

KRC Genk is inzake transferbeleid een voorbeeldclub in België. Geen Belgische club doet inzake ...

108
108
"De Redder" - Courtois laat Spanjaarden uit hun dak gaan

Real Madrid treedt binnen een tweetal weken aan in de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

113
113
UCL: Verleningen fnuiken Juve-sprookje, Real dankt sterke Courtois

Woensdag zijn de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Champions League uitgedeeld. Real ...

64
64
'Lammens verstomt: bizarre keeperswending United'

Senne Lammens werd de voorbije dagen opnieuw bewierrookt bij Manchester United na zijn sterke ...

236
236
'Anderlecht lonkt plots naar Ajax voor nieuwe TD'

Nu de kans steeds groter wordt dat Jérémy Taravel het seizoen zal uitdoen als ...

196
196
Overmars aan zet: zaakwaarnemer geeft grote transferhint

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

278
278
Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Voor het tweede jaar op rij de 1/8ste finales halen zat er uiteindelijk niet in, maar Club Brugge ...

416
416
Groot feest bij Beveren: "Of ik dít ook in de JPL zal doen?"

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

134
134
Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

96
96
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

571
571
Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

297
297
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

300
300
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

186
186
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

299
299
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

427
427
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

77
77
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

141
141
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

69
69
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

265
265
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

223
223
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

72
72

Meer sportnieuws