Buitenlandse pers lyrisch voor Duivels: "Superieure Belgen"

476
Buitenlandse pers lyrisch voor Duivels:

De Rode Duivels hebben woensdag schitterend gereageerd na de blamage tegen Nederland. Ze stuurden Polen naar huis met een zware 6-1. De binnenlandse pers was na afloop lovend, maar ook in het buitenland wordt er met superlatieven gegooid.


Bij onze noorderburen zagen ze de Duivels opveren. Loïs Openda kreeg een speciale vermelding bij het Algemeen Dagblad. "België heeft zich in de tweede groepswedstrijd van de Nations League hersteld van het debacle tegen Oranje (1-4). Polen werd in het Koning Boudewijnstadion eenvoudig met 6-1 verslagen. Vitesse-aanvaller Loïs Openda maakte zijn debuut voor de Rode Duivels én scoorde", klinkt het bij de krant.

"België herstelt zich met monsterzege van Nederlandse dreun", lezen we bij De Telegraaf. "België heeft zich voor eigen publiek overtuigend hersteld van de dreun die Oranje de ploeg afgelopen vrijdag uitdeelde. In het Koning Boudewijn Stadion in Brussel wonnen de Rode Duivels met liefst 6-1 van Polen, en pakten zo de eerste punten in deze editie van de Nations League", schrijft het medium.

L'EQUIPE

Ook bij onze zuiderburen ging de heropstanding van de Belgen niet onopgemerkt voorbij. "De Rode Duivels corrigeren Polen en vinden zichzelf terug", is L'Equipe duidelijk. "België liet de Poolse sluis in twee etappes imploderen. En dat in een soms vijandige sfeer, door de sterke aanwezigheid van Poolse supporters op de tribunes. De Rode Duivels hadden de partij niet altijd onder controle en ze schrokken defensief zelfs een paar keer, maar ze hadden nog wat trots over en toonden hun superioriteit dankzij hun technisch overwicht", is de conclusie van de Franse krant.

Bij het Duitse BILD zoomden ze in op Robert Lewandowski. "Belgische klappen voor Lewandowski", klinkt het. "Het begon allemaal zo goed… Robert Lewandowski scoorde in de Nations League-wedstrijd van zijn Polen in België, maar uiteindelijk werd het een 1-6 klapper! Het werd dus zelfs een klein doelpuntenfestival. De duidelijk superieure Belgen herstelden zich zo van de 4-1 nederlaag tegen Nederland", lezen we.

LEES OOK: 'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Winnen we onze groep nog?

Meest recent

Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

23
23
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

33
33
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

51
51
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

104
104
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

31
31
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

42
42
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

198
198
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

181
181
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

118
118
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

778
778
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

291
291
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

101
101
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

187
187
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

83
83
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

212
212
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

262
262
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

542
542
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

267
267
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

256
256
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

76
76
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

336
336
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

191
191
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

53
53
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

34
34
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

58
58

Meer sportnieuws