Kranten zien grote uitblinker: "Masterclass bij Duivels"

door
Kranten zien grote uitblinker:

Na de 1-4-pandoering tegen Nederland was een crisissfeertje ontstaan rond de Rode Duivels, maar daar wisten ze zelf komaf mee te maken. Zo werd Polen woensdagavond van de mat geveegd in het Koning Boudewijnstadion: 6-1. Aan Belgische zijde liepen dan ook verschillende uitblinkers rond.


Achterin bijvoorbeeld, toonde Leander Dendoncker zich een veel betere optie dan Dedryck Boyata. Invaller Leandro Trossard schitterde dan weer met twee lekkere goals en ook Loïs Openda kon bij zijn debuut meteen scoren. Maar dé grote uitblinker was toch weer Kevin De Bruyne. In de eerste 20 minuten was hij opnieuw heer en meester op het middenveld. En in de tweede helft wist hij zijn goede wedstrijd dan weer te bekronen met een fraai doelpunt. In de kranten werd hij dan ook opnieuw langs alle kanten bejubeld.

Bij Het Laatste Nieuws bijvoorbeeld, werd KDB uitgeroepen tot de beste man op het veld. "Verdeelde, heerste en scoorde. Passing op wereldniveau, coole afwerking. Vond de ruimtes tussen de linies. Beste man bij de Duivels. Meer dan terechte applausvervanging. Nog van dat", klinkt het. Ook La Dernière Heure deelt die mening. "Hij nam het initiatief, verdeelde het spel en liet de bal aan een hoog tempo rondgaan. Hij scoorde ook de 2-1 na een pass van Hazard, zoals in de goede oude tijd. En bij één van de tegenaanvallen stond hij na een enorme inspanning ook nog eens op de juiste plaats."

DE DRAAISCHIJF
De kranten van SudPresse vonden vooral zijn eerste deel van de match indrukwekkend. "Twintig minuten lang hield de City-speler een masterclass. Hij toverde altijd wel één of andere bal uit zijn magische hoed. Hij stond aan het roer van een collectief dat op hem rekent om de gaatjes te vinden." Slotwoord is voor Het Nieuwsblad. "De Bruyne weer de draaischijf als vanouds. Speelde slim tussen de linies en verstuurde meerdere splijtende passes. Beloonde zichzelf met de 2-1."

LEES OOK: Maesschalck brengt groot nieuws over De Bruyne

De Bruyne moet bij de Rode Duivels de aanvoerder worden ...

Meest recent

Still lokt volgende Anderlecht-pion naar Watford

RSC Anderlecht zag een kleine maand geleden hoe interim-trainer Edward Still plotseling naar het ...

38
38
Ongezien! Trump doet oorlogsbriefing tijdens huldiging Messi en co

Het Inter Miami FC van co-eigenaar David Beckham en sterspeler Lionel Messi, legde vorig seizoen ...

33
33
Crisis totaal: Spurs in acuut degradatiegevaar na nieuwe afgang

Tottenham Hotspur incasseerde de voorbije seizoenen al heel wat klappen. Maar stilaan lijkt de bodem ...

41
41
Zelfs supporters roeren zich: Burgess naar exit bij Union?

Sinds Union SG zijn wederoptreden maakte op het hoogste niveau, behoorde Christian Burgess telkens ...

151
151
'Dossier Ordoñez ontploft: krankzinnige transfersom'

Club Brugge telt momenteel verschillende sterkhouders die allicht aan hun laatste maanden in het ...

288
288
'Barça doet heel Madrid daveren met opvolger Lewandowski'

FC Barcelona werd dinsdagavond uit de halve finales van de Copa del Rey geknikkerd door ...

127
127
Genk vs. Freiburg: statistieken duiden deze favoriet aan

De 1/8ste finales van de Europese competities gaan volgende week van start. Met KRC Genk is nog maar ...

90
90
Anderlecht snel weer kampioen? Hazard speelt open kaart

RSC Anderlecht hoopt in de bekerfinale van 14 mei zijn eerste prijs te pakken sinds 2017. Maar ...

334
334
POLL: Vermant of Tresoldi als eerste spits bij Club?

Nu de uitschakeling in de Champions League, heeft Club Brugge zich enkel nog te focussen op het ...

404
404
'Tactische bespreking met infuus' - grote zorgen om Tedesco

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

96
96
De Bruyne jaagt Napoli op stang: spanning ontploft

Kevin De Bruyne is terug, en dat zet in Napoli meteen alles op scherp. De opluchting is groot, maar ...

65
65
Titanenjob Overmars: ware volksverhuizing op Bosuil?

Antwerp FC wil in de komende maanden alsnog een Europees ticket veroveren via eender welke ...

245
245
Club bij Europese elite: prestigieuze uitnodiging van Barça

Onder meer met zijn knappe prestaties in de Champions League heeft Club Brugge KV de afgelopen ...

481
481
Sprankel hoop voor AA Gent: "Heel de ploeg denkt zo"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

239
239
Strijd om Play-Off I: deze kandidaat heeft zwaarste programma

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League telt nog drie speeldagen om de resterende drie ...

412
412
Garcia grijnst: nieuw 'wit konijn' voor WK-selectie

Binnen 98 dagen vindt in het legendarische Estadio Azteca de openingsmatch van het WK 2026 plaats. ...

210
210
Ruben Van Gucht schiet raak: nieuwe BV valt in zwijm

Een opvallend televisiemoment zorgt voor beroering rond Ruben Van Gucht. De bekende presentator van ...

160
160
'Waanzinnig record in zicht: Bayern schiet in actie met Kane'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

236
236
'Genk kan cashen: knaltransfer in stroomversnelling'

Dankzij een deugddoende zege tegen AA Gent wenkt de top zes voor KRC Genk, dat ook nog actief is in ...

416
416
'Anderlecht met rug tegen de muur: pech voor Taravel?'

De kogel lijkt stilaan door de kerk: als het van RSC Anderlecht zelf afhangt maakt ...

154
154
'Club Brugge heeft beet: recordtransfer krijgt vorm'

De jacht op Union is ingezet bij Club Brugge, waar alles moet wijken voor de twintigste landstitel. ...

644
644
De Cat aan de tand gevoeld: WK en exit Anderlecht?

Dé revelatie op de Belgische velden dit seizoen luistert naar de naam Nathan De Cat. Het ...

238
238
Oosting moet puzzelen: Antwerp mist halve basisploeg

Op drie speeldagen van het einde kan het nog steeds alle kanten op voor Antwerp, dat vijf ...

197
197
Benito Raman breekt: Hartverscheurend verhaal raakt diep

Weinig voetballers op de Belgische velden die nog meer authenticiteit uitstralen dan Benito Raman. ...

188
188
'Leko velt hard verdict: einde verhaal bij Club Brugge'

Sinds het Nicky Hayen inruilde voor Ivan Leko als hoofdcoach boekte Club Brugge een fraaie 24 op 30 ...

398
398

Meer sportnieuws