Kranten zien grote uitblinker: "Masterclass bij Duivels"

401
Kranten zien grote uitblinker:

Na de 1-4-pandoering tegen Nederland was een crisissfeertje ontstaan rond de Rode Duivels, maar daar wisten ze zelf komaf mee te maken. Zo werd Polen woensdagavond van de mat geveegd in het Koning Boudewijnstadion: 6-1. Aan Belgische zijde liepen dan ook verschillende uitblinkers rond.


Achterin bijvoorbeeld, toonde Leander Dendoncker zich een veel betere optie dan Dedryck Boyata. Invaller Leandro Trossard schitterde dan weer met twee lekkere goals en ook Loïs Openda kon bij zijn debuut meteen scoren. Maar dé grote uitblinker was toch weer Kevin De Bruyne. In de eerste 20 minuten was hij opnieuw heer en meester op het middenveld. En in de tweede helft wist hij zijn goede wedstrijd dan weer te bekronen met een fraai doelpunt. In de kranten werd hij dan ook opnieuw langs alle kanten bejubeld.

Bij Het Laatste Nieuws bijvoorbeeld, werd KDB uitgeroepen tot de beste man op het veld. "Verdeelde, heerste en scoorde. Passing op wereldniveau, coole afwerking. Vond de ruimtes tussen de linies. Beste man bij de Duivels. Meer dan terechte applausvervanging. Nog van dat", klinkt het. Ook La Dernière Heure deelt die mening. "Hij nam het initiatief, verdeelde het spel en liet de bal aan een hoog tempo rondgaan. Hij scoorde ook de 2-1 na een pass van Hazard, zoals in de goede oude tijd. En bij één van de tegenaanvallen stond hij na een enorme inspanning ook nog eens op de juiste plaats."

DE DRAAISCHIJF
De kranten van SudPresse vonden vooral zijn eerste deel van de match indrukwekkend. "Twintig minuten lang hield de City-speler een masterclass. Hij toverde altijd wel één of andere bal uit zijn magische hoed. Hij stond aan het roer van een collectief dat op hem rekent om de gaatjes te vinden." Slotwoord is voor Het Nieuwsblad. "De Bruyne weer de draaischijf als vanouds. Speelde slim tussen de linies en verstuurde meerdere splijtende passes. Beloonde zichzelf met de 2-1."

LEES OOK: Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

De Bruyne moet bij de Rode Duivels de aanvoerder worden ...

Meest recent

STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

5
5
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

25
25
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

75
75
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

20
20
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

23
23
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

36
36
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

55
55
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

84
84
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

110
110
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

46
46
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

51
51
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

264
264
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

549
549
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

70
70
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

22
22
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

140
140
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

78
78
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

146
146
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

177
177
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

322
322
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

631
631
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

239
239
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

194
194
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

573
573
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

100
100

Meer sportnieuws