Kranten zien grote uitblinker: "Masterclass bij Duivels"

door
Kranten zien grote uitblinker:

Na de 1-4-pandoering tegen Nederland was een crisissfeertje ontstaan rond de Rode Duivels, maar daar wisten ze zelf komaf mee te maken. Zo werd Polen woensdagavond van de mat geveegd in het Koning Boudewijnstadion: 6-1. Aan Belgische zijde liepen dan ook verschillende uitblinkers rond.


Achterin bijvoorbeeld, toonde Leander Dendoncker zich een veel betere optie dan Dedryck Boyata. Invaller Leandro Trossard schitterde dan weer met twee lekkere goals en ook Loïs Openda kon bij zijn debuut meteen scoren. Maar dé grote uitblinker was toch weer Kevin De Bruyne. In de eerste 20 minuten was hij opnieuw heer en meester op het middenveld. En in de tweede helft wist hij zijn goede wedstrijd dan weer te bekronen met een fraai doelpunt. In de kranten werd hij dan ook opnieuw langs alle kanten bejubeld.

Bij Het Laatste Nieuws bijvoorbeeld, werd KDB uitgeroepen tot de beste man op het veld. "Verdeelde, heerste en scoorde. Passing op wereldniveau, coole afwerking. Vond de ruimtes tussen de linies. Beste man bij de Duivels. Meer dan terechte applausvervanging. Nog van dat", klinkt het. Ook La Dernière Heure deelt die mening. "Hij nam het initiatief, verdeelde het spel en liet de bal aan een hoog tempo rondgaan. Hij scoorde ook de 2-1 na een pass van Hazard, zoals in de goede oude tijd. En bij één van de tegenaanvallen stond hij na een enorme inspanning ook nog eens op de juiste plaats."

DE DRAAISCHIJF
De kranten van SudPresse vonden vooral zijn eerste deel van de match indrukwekkend. "Twintig minuten lang hield de City-speler een masterclass. Hij toverde altijd wel één of andere bal uit zijn magische hoed. Hij stond aan het roer van een collectief dat op hem rekent om de gaatjes te vinden." Slotwoord is voor Het Nieuwsblad. "De Bruyne weer de draaischijf als vanouds. Speelde slim tussen de linies en verstuurde meerdere splijtende passes. Beloonde zichzelf met de 2-1."

LEES OOK: Stunt in WK-selectie: "Rode Duivels volgen mij"

De Bruyne moet bij de Rode Duivels de aanvoerder worden ...

Meest recent

‘Transferstrijd Vermeeren barst los: 30 miljoen euro’

Arthur Vermeeren krijgt amper tot geen kansen meer bij Olympique Marseille. Het ziet er dan ook naar ...

62
62
Boskamp maakt Anderlecht af: “Bende dooie vogeltjes”

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-2 onderuit tegen Club Brugge. In de eerste helft werd ...

58
58
Club Brugge pakt zege na drama en blessures op Stayen

Een veerkrachtig Club Brugge heeft na een uiterst spannende wedstrijd een cruciale zege geboekt op ...

174
174
Euvrard reageert verrassend na ‘misser van het seizoen’

Standard Luik ging in eigen huis met 1-2 onderuit tegen Westerlo en zag zo de Kemphanen naar de ...

26
26
Leko maakt Club Brugge-speler kapot: “Einde verhaal?”

Club Brugge kende een desastreuze eerste helft tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kwam op ...

222
222
Spanning in CPL: Beveren viert en balende Vanderhaeghe

SK Beveren blijft nog wat verder bouwen aan zijn droomseizoen. Op de Freethiel werd nu ook ...

80
80
Club Brugge krijgt driedubbele mokerslag tegen STVV

Club Brugge en Sint-Truiden VV bekampen elkaar op Stayen en Blauw-Zwart kreeg nog voor rust een ...

177
177
Kompany haalt ongezien uit en breekt records met Bayern

Vincent Kompany zit op een roze wolk bij Bayern München. De Belgische oefenmeester won midweeks ...

103
103
Ex-Antwerp-speler duwt Saelemaekers kopje onder

AC Milan nam het in eigen huis op tegen Udinese. Bij de thuisploeg speelden Koni De Winter en Alexis ...

13
13
Standard krijgt ferme uppercut van Westerlo

Standard Luik nam het in Sclessin op tegen Westelro namens de Europe Play-Offs. De Rouches kregen ...

39
39
'Anderlecht slaat toe: droomtransfer in stroomversnelling'

De eindsprint van het seizoen loopt, maar achter de schermen werkt Anderlecht ook aan volgend jaar. ...

262
262
Kompany verbreekt 54 jaar oud record bij Bayern München

Vincent Kompany is op jonge leeftijd al uitgegroeid tot een van de beste trainers in Europa. Hij ...

195
195
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

198
198
Leko maakt basisploeg bij Club Brugge bekend

Om 20u45 nemen STVV en Club Brugge het tegen elkaar op. Vooral Blauw-Zwart moet tonen dat het ...

68
68
Arsenal met enorme zorgen: Arteta luidt alarmbel

Arsenal maakt zich grote zorgen. De Gunners verloren met 1-2 van Bournemouth en dat is zeer hard ...

35
35
Genk-fan Luca Brecel breekt stilte met pittige onthulling

Na zijn historische wereldtitel leek de wereld aan zijn voeten te liggen, maar voor Luca Brecel ...

60
60
Zeleni komt met zeer straf transferverhaal over Union SG

Union SG haalde in januari Besfort Zeneli voor heel wat miljoenen euro's naar het Dudenpark. De ...

37
37
Neymar mee naar het WK? Ancelotti schept duidelijkheid

Brazilië trekt voor het eerst sinds lange tijd niet als favoriet naar een WK. De Brazilianen ...

35
35
Euvrard ziet pijnpunt bij Standard: "Is niet normaal"

Standard hoopt tegen KVC Westerlo een volgende zege te boeken. De fans lopen niet warm voor de ...

66
66
Cercle Brugge na vlotte zege bijna zeker van het behoud

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League stonden er twee belangrijke degradatieduels op het ...

85
85
Bayern München kan de titel nu al ruiken in de Bundesliga

In de Bundesliga en Premier League stonden er een aantal matchen op het programma. In Duitsland was ...

32
32
Van Gucht en Valentine zorgen voor flinke opschudding

Opnieuw zorgt Ruben Van Gucht voor ophef, dit keer niet door zijn werk op televisie maar door ...

99
99
Taravel geeft oorzaak voor blessures Camara

RSC Anderlecht weet wat het morgen moet doen tegen AA Gent: winnen. De Brusselaars moeten het weer ...

80
80
De Mil bijzonder misnoegd: "Waar halen ze het?!

AA Gent heeft sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck twee keer de Champions' Play-Offs gehaald. ...

125
125
Anderlecht hoopt op uitgaande transfer: "Alles is mogelijk"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer een stevige schoonmaak volgen. De Brusselaars hopen een aantal ...

177
177

Meer sportnieuws