Kranten zien grote uitblinker: "Masterclass bij Duivels"

door
Kranten zien grote uitblinker:

Na de 1-4-pandoering tegen Nederland was een crisissfeertje ontstaan rond de Rode Duivels, maar daar wisten ze zelf komaf mee te maken. Zo werd Polen woensdagavond van de mat geveegd in het Koning Boudewijnstadion: 6-1. Aan Belgische zijde liepen dan ook verschillende uitblinkers rond.


Achterin bijvoorbeeld, toonde Leander Dendoncker zich een veel betere optie dan Dedryck Boyata. Invaller Leandro Trossard schitterde dan weer met twee lekkere goals en ook Loïs Openda kon bij zijn debuut meteen scoren. Maar dé grote uitblinker was toch weer Kevin De Bruyne. In de eerste 20 minuten was hij opnieuw heer en meester op het middenveld. En in de tweede helft wist hij zijn goede wedstrijd dan weer te bekronen met een fraai doelpunt. In de kranten werd hij dan ook opnieuw langs alle kanten bejubeld.

Bij Het Laatste Nieuws bijvoorbeeld, werd KDB uitgeroepen tot de beste man op het veld. "Verdeelde, heerste en scoorde. Passing op wereldniveau, coole afwerking. Vond de ruimtes tussen de linies. Beste man bij de Duivels. Meer dan terechte applausvervanging. Nog van dat", klinkt het. Ook La Dernière Heure deelt die mening. "Hij nam het initiatief, verdeelde het spel en liet de bal aan een hoog tempo rondgaan. Hij scoorde ook de 2-1 na een pass van Hazard, zoals in de goede oude tijd. En bij één van de tegenaanvallen stond hij na een enorme inspanning ook nog eens op de juiste plaats."

DE DRAAISCHIJF
De kranten van SudPresse vonden vooral zijn eerste deel van de match indrukwekkend. "Twintig minuten lang hield de City-speler een masterclass. Hij toverde altijd wel één of andere bal uit zijn magische hoed. Hij stond aan het roer van een collectief dat op hem rekent om de gaatjes te vinden." Slotwoord is voor Het Nieuwsblad. "De Bruyne weer de draaischijf als vanouds. Speelde slim tussen de linies en verstuurde meerdere splijtende passes. Beloonde zichzelf met de 2-1."

LEES OOK: 'De Bruyne schokt met bliksemvertrek bij Napoli'

De Bruyne moet bij de Rode Duivels de aanvoerder worden ...

Meest recent

Arteta komt met straffe uitspraken over Trossard

Een halfjaar geleden leek het er nog op dat Leandro Trossard vrede zou moeten nemen met een rol in ...

7
7
'Antwerp haakt af: kampioenenspeler niét terug'

Antwerp maakte de voorbije maand een serieuze remonte. Dankzij een tien op twaalf wipte het van de ...

114
114
Anderlecht begint 2026 meteen met enorme domper

RSC Anderlecht speelde om 14u30 op oefenstage zijn enige oefenduel. De Brusselaars namen het op ...

296
296
Stijnen ontkent 'lek' bij Patro: "Nainggolan wil graag"

Sinds vorige winter is Radja Nainggolan opnieuw aan de slag op de Belgische velden. Na een passage ...

81
81
Vermant dropt straf nieuws: "Daar wil ik spelen"

Romeo Vermant is de laatste weken goed bezig bij Club Brugge. De Belgische aanvaller vond regelmatig ...

77
77
KRC Genk verliest opvallende pion aan Roda JC

KRC Genk heeft een van zijn pionnen binnen de jeugdafdeling moeten laten gaan. Kevin Van Dessel, die ...

95
95
Leko lyrisch over smaakmaker rivaal: "Dé verrassing in JPL"

Ivan Leko is sinds enkele weken trainer van Club Brugge en voordien was hij aan de slag bij AA Gent. ...

90
90
Thorgan Hazard gooit toekomstplannen op tafel

Bij Anderlecht ligt er deze winter heel veel werk op de plank voor sportief directeur Olivier ...

179
179
'De Bruyne schokt met bliksemvertrek bij Napoli'

Kevin De Bruyne maakte vorige zomer toch een opvallende carrièremove nadat duidelijk werd dat ...

1086
1086
'Nieuwe domper Hayen: Genk verliest nog sterkhouder'

KRC Genk reisde dinsdag af naar Spanje, waar Nicky Hayen zijn troepen helemaal moet zien klaar te ...

376
376
'Renard wil toeslaan: winger van 6 miljoen voor Anderlecht'

Voor Olivier Renard zou het weleens een cruciale wintermercato kunnen worden. De sportief directeur ...

275
275
'Ngonge wordt ploegmaat van verrassende Rode Duivel'

Iets meer dan een jaar geleden maakte Cyril Ngonge nog verrassend zijn debuut als Rode Duivel, maar ...

75
75
Anderlecht mag toptalent definitief van wenslijst schrappen

Het is bij Anderlecht voorlopig nog wachten op de eerste aanwinst van de winter. Het is wel de ...

70
70
Leye geeft verklaring voor verrassende job bij AA Gent

Bij AA Gent moesten ze vorige maand plotsklaps op zoek naar een nieuwe trainer, nadat Club Brugge ...

118
118
'Radja Nainggolan maakt zeer pikante transfer'

Sinds vorige winter is Radja Nainggolan opnieuw aan de slag op de Belgische velden. Na een passage ...

324
324
Anderlecht of Ajax? Butera geeft duidelijke hint

Anderlecht zag de voorbije jaren de nodige talenten op piepjonge leeftijd naar het buitenland ...

262
262
TRANSFERUURTJE: 'Smaakmaker langer bij Anderlecht, Ten Hag verrast'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

172
172
Masterplan Anderlecht voor supertalent: ‘Lokroep grote geld’

RSC Anderlecht zet weer vol in op de jeugd en met Nathan De Cat staat er weer een nieuw ...

328
328
DAZN verbaast iedereen met ultiem charmeoffensief

De perikelen rond DAZN en de uitzendrechten van het Belgische voetbal krijgen een verrassende ...

669
669
Club Brugge-pion onthult contact met Union

Club Brugge moest vorig seizoen de titel laten aan Union SG en ook dit seizoen staat de Brusselse ...

589
589
‘Knaltransfers Penders en Moreira na aardverschuiving’

De trainerscarrousel in de Premier League heeft grote gevolgen. Chelsea koos ervoor om Enzo Maresca ...

253
253
'Anderlecht dreigt Standard pijn te doen'

Bij Standard kenden ze toch een zeer wisselvallige zomermercato. De Rouches staan dan wel zesde, ...

372
372
Beerschot speurt rond: Messoudi geeft transferupdate

Beerschot kende een dramatisch einde van 2025 met een 0 op 12. De Kielse Ratten moeten zich ...

248
248
'Club Brugge baalt: parel ontbolstert bij Anderlecht'

De fans van RSC Anderlecht moeten zich geen zorgen maken, want de komende jaren gaat er weer heel ...

538
538
Vanzeir geeft dé reden voor transfer naar Cercle Brugge

Cercle Brugge pakte uit met een grote transfer. Ze huren Dante Vanzeir van AA Gent. Het zou wel eens ...

270
270

Meer sportnieuws