Kranten zien grote uitblinker: "Masterclass bij Duivels"

401 stemmen
Kranten zien grote uitblinker:

Na de 1-4-pandoering tegen Nederland was een crisissfeertje ontstaan rond de Rode Duivels, maar daar wisten ze zelf komaf mee te maken. Zo werd Polen woensdagavond van de mat geveegd in het Koning Boudewijnstadion: 6-1. Aan Belgische zijde liepen dan ook verschillende uitblinkers rond.


Achterin bijvoorbeeld, toonde Leander Dendoncker zich een veel betere optie dan Dedryck Boyata. Invaller Leandro Trossard schitterde dan weer met twee lekkere goals en ook Loïs Openda kon bij zijn debuut meteen scoren. Maar dé grote uitblinker was toch weer Kevin De Bruyne. In de eerste 20 minuten was hij opnieuw heer en meester op het middenveld. En in de tweede helft wist hij zijn goede wedstrijd dan weer te bekronen met een fraai doelpunt. In de kranten werd hij dan ook opnieuw langs alle kanten bejubeld.

Bij Het Laatste Nieuws bijvoorbeeld, werd KDB uitgeroepen tot de beste man op het veld. "Verdeelde, heerste en scoorde. Passing op wereldniveau, coole afwerking. Vond de ruimtes tussen de linies. Beste man bij de Duivels. Meer dan terechte applausvervanging. Nog van dat", klinkt het. Ook La Dernière Heure deelt die mening. "Hij nam het initiatief, verdeelde het spel en liet de bal aan een hoog tempo rondgaan. Hij scoorde ook de 2-1 na een pass van Hazard, zoals in de goede oude tijd. En bij één van de tegenaanvallen stond hij na een enorme inspanning ook nog eens op de juiste plaats."

DE DRAAISCHIJF
De kranten van SudPresse vonden vooral zijn eerste deel van de match indrukwekkend. "Twintig minuten lang hield de City-speler een masterclass. Hij toverde altijd wel één of andere bal uit zijn magische hoed. Hij stond aan het roer van een collectief dat op hem rekent om de gaatjes te vinden." Slotwoord is voor Het Nieuwsblad. "De Bruyne weer de draaischijf als vanouds. Speelde slim tussen de linies en verstuurde meerdere splijtende passes. Beloonde zichzelf met de 2-1."

LEES OOK: De Bruyne serieus toegetakeld: Conte geeft reactie

De Bruyne moet bij de Rode Duivels de aanvoerder worden ...

Meest recent

'Mbangula neemt beslissing over transfer én Rode Duivels'

In november 2024 was hij nog even Rode Duivel, maar vrijdag zal er in de lijst van Rudi Garcia zeker ...

37
37
Vanhaezebrouck ziet geweldig nieuws voor Duivels

Het is aftellen naar vrijdag, want dan maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

59
59
'Verbazingwekkende terugkeer Sergio Ramos in LaLiga'

Sinds vorige winter zit Sergio Ramos zonder club, nadat hij vertrok bij het Mexicaanse Monterrey. De ...

25
25
'Union bidt voor sterkhouder in bekerfinale'

Donderdagnamiddag zullen alle ogen gericht zijn op het Koning Boudewijnstadion, want daar strijden ...

58
58
'Weer nieuwe twist: Lukaku nu al op weg naar België'

De voorbije maanden is er al héél wat inkt gevloeid over Romelu Lukaku. De soap ...

94
94
Van Himst geeft details prijs over gesprek met Sibierski

Bij Anderlecht pakten ze vorige week uit met hun nieuwe sportief directeur. De langverwachte ...

89
89
Belgisch toptalent breekt door: "De toekomst van PSV"

Het rijk is tegenwoordig aan de jonge Belgen in de Eredivisie. Bij Ajax is Mika Godts dit seizoen de ...

63
63
De Cat dropt plots stevige bom over Anderlecht-toekomst

Anderlecht staat donderdag voor zijn belangrijkste match van het seizoen, want in de bekerfinale ...

335
335
'Grote verandering in Genk: nieuwe functie Croonen'

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. De Limburgers grepen naast de top zes en de ...

122
122
Verhuurde JPL-spelers: einde seizoen met teleurstellingen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

27
27
STVV komt met fantastisch nieuws voor de fans

STVV eindigt sowieso derde in de Jupiler Pro League. Het is het tweede beste seizoen ooit uit de ...

67
67
'Club speelt met vuur: komst Beuker is regelrechte ramp'

Club Brugge dreigt op het slechtst mogelijke moment zijn sportieve architact kwijt te spelen. ...

301
301
Anderlecht zit op goudmijn: het ‘grote gelijk’ van Borguet

De toekomst van de Rode Duivels oogt zeer mooi. De Belgische clubs leveren al jaren goed werk inzake ...

290
290
Florentino Perez dropt bommetje bij Real Madrid

Het rommelt langs alle kanten bij Real Madrid. De Koninklijke gaf vandaag een verrassende ...

99
99
Deschacht en Gillet fileren Anderlecht: "Eerlijk gezegd..."

RSC Anderlecht en de bekerfinale, het is geen goed huwelijk. Paars-Wit won er de afgelopen 30 jaar ...

154
154
Voetbalbond maakt refs speeldag 8 en 9 wereldkundig

Met het einde van de play-offs in zicht wordt er nog snel een eindspurt ingezet, want volgende week ...

116
116
Opvallend: miscast Club Brugge heeft WK-ticket beet

Club Brugge vergaarde de afgelopen jaren een uitstekende reputatie op het internationale toneel. In ...

146
146
Cvetkovic verneemt verdict: Anderlecht in beroep

Donderdag is het moment van de waarheid aangebroken voor RSC Anderlecht, dat het in de bekerfinale ...

295
295
Stoelendans binnen Pro League: zitje voor Bouchez?

Tijdens de debatten omtrent het competitieformat wierp George-Louis Bouchez zich op als een van de ...

257
257
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

167
167
Anderlecht speelt met vuur: pleidooi Cvetkovic onthuld

Jérémy Taravel deed afgelopen weekend zijn stinkende best om het te ontkennen, maar ...

375
375
'Leegloop bij Club NXT: vijf toptalenten richting exit'

Als een donderslag bij heldere hemel vernam Club Brugge dat Club NXT alsnog degradeert uit de ...

603
603
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

389
389
Na Geraerts nog een Belgische coach op de wip?

Voor Karel Geraerts gaat het niet echt goed na zijn vertrek bij Union SG. Schalke 04 werd een flop ...

186
186
Union SG baalt: smaakmaker na één jaar wellicht weg

Bij Union SG zullen ze ook komende zomer tal van spelers de club verlaten. Eén van de ...

96
96

Meer sportnieuws