'Mazzu krijgt duidelijkheid: één Anderlecht-pion blijft zeker'

door
'Mazzu krijgt duidelijkheid: één Anderlecht-pion blijft zeker'

RSC Anderlecht tekende dit seizoen voor de derde plaats in de JPL. Paars-Wit zal volgend seizoen beter moeten proberen te doen met Felice Mazzu aan het hoofd. De ex-coach van Union SG moet de club terugbrengen naar de absolute top van het Belgische voetbal. Het is uitkijken naar welke spelers hij daarvoor ter beschikking krijgt.


Vooral over de aanval heerst momenteel onduidelijkheid . Christian Kouamé verlaat het Lotto Park al zeker. De gehuurde Ivoriaan keert terug naar moederclub ACF Fiorentina. Ook Joshua Zirkzee is zo goed als zeker op weg naar de uitgang. RSCA bestudeerde naar verluidt de mogelijkheid om de Nederlander definitief over te nemen, maar Bayern München houdt vast een (te hoge) vraagprijs van 10 miljoen euro. 

Een rijtje lager lijkt Mazzu te kunnen gaan rekenen op de diensten van Kristoffer Olsson (26). De Zweed kende een tegenvallend seizoen, maar is niet van plan te vertrekken. Dat geeft hij aan bij La Dernière Heure. "Ik denk er niet aan om te vertrekken. Het zou te gemakkelijk zijn om weg te gaan. Ik wil wraak nemen en de fans laten zien wie de echte Olsson is. De komst van een nieuwe coach biedt mij ook nieuwe perspectieven", is hij duidelijk.

MEDIO 2025

Olsson heeft bij Paars-Wit nog een contract tot midden 2025. De Brusselaars kochten hem in de zomer van vorig jaar weg bij het Russische Krasnodar. Ze legden toen 4 miljoen euro op tafel. Olsson zit aan 42 duels voor RSCA. Daarin scoorde niet, maar gaf hij wel vier assists. Die statistieken wil hij het komende seizoen aanscherpen.

LEES OOK: Nieuw gezicht bij Anderlecht: Taravel geeft tekst en uitleg

Wat zal het worden voor Olsson volgend seizoen?

Meest recent

Negenkoppig Bayern ontsnapt aan tweede seizoensnederlaag

Bayern München heeft de kans laten liggen om een nieuwe stap richting de titel te zetten. In de ...

23
23
De Ketelaere helpt Atalanta bij comeback aan punt in kraker

Uitstekend nieuws voor de Rode Duivels: Charles De Ketelaere heeft zaterdag zijn rentree gemaakt. De ...

12
12
'Recordtransfer Club: Barça mengt zich in strijd'

Bij Club Brugge zullen er komende zomer ongetwijfeld weer enkele transferrecords sneuvelen. Het ...

98
98
Vergeten Rode Duivel spuwt gal: "Gebrek aan erkenning"

Het wordt komende week uitkijken naar de selectie van de Rode Duivels voor de oefeninterlands tegen ...

57
57
Revanche op Genk: Vrancken doet opvallende uitspraak

Zondag zullen alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. Daarin ligt alle druk bij KRC Genk, dat ...

60
60
Nieuw gezicht bij Anderlecht: Taravel geeft tekst en uitleg

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

127
127
WK-soap: Iraans plan heeft grote gevolgen voor Duivels

Nog 89 dagen te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Door de geo-politieke spanningen ...

236
236
'Leger topscouts bij Club-RSCA: transfergevecht barst los'

De Jupiler Pro League profileerde zich de voorbije jaren als een ideale trampoline richting de ...

301
301
Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

268
268
Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

De sportieve leiding van Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke zomermercato. De ...

327
327
'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

57
57
Extra wapen voor Genk: "Hebben hen absoluut nodig"

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

252
252
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

187
187
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

213
213
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

257
257
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

185
185
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

452
452
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

393
393
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

107
107
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

309
309
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

209
209
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

569
569
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

794
794
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

435
435
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

351
351

Meer sportnieuws