'Anderlecht krijgt genadeklap in dossier Zirkzee'

door
'Anderlecht krijgt genadeklap in dossier Zirkzee'

RSC Anderlecht begint volgend jaar aan een nieuwe cyclus. Felice Mazzu krijgt dan de sportieve touwtjes in handen in het Lotto Park en moet de successen van bij Union SG proberen te evenaren (of te overtreffen). Ook in de kern zullen er veranderen plaatsvinden.


Zo trek Christian Kouamé (24) al zeker de Brusselse deur achter zich dicht. De Ivoriaan keert terug naar ACF Fiorentina, dat de aanvaller te gelde wil maken. Zijn huidige waarde wordt door Transfermarkt op 9 miljoen euro geschat. Dat lijkt iets te veel voor de recordkampioen. Daarnaast is er ook het dossier Joshua Zirkzee (21). De Nederlander speelde een goed seizoen en wil zelf naar verluidt wel langer blijven in onze hoofdstad.

Bayern München, waar Zirkzee nog tot midden 2023 vastligt, gooit echter roet in het eten. Der Rekordmeister zou immers vasthouden aan een vraagprijs van 10 miljoen euro. Dat is te hoog voor Anderlecht, waardoor Zirkzee waarschijnlijk gewoon terugkeert naar München. Dat meldt Kicker. Daar zou hij in de voorbereiding zijn kans krijgen. Als hij de club weet te overtuigen, dan lonkt mogelijk een basisplaats. Voorin is er immers een plekje vrij nu Robert Lewandowski andere oorden lijkt op te zoeken.

FRAAIE STATISTIEKEN

Het vertrek van Zirkzee zal RSCA pijn doen. De aanvaller was dit seizoen een garantie op goals en assists. In 47 duels deed hij de netten 18 keer trillen en gaf hij ook nog eens 13 beslissende passes. Paars-Wit zal grondig moeten zoeken naar een spits die die cijfers minstens kan evenaren, en dat met een beperkt budget. Veel werk op de plank in Brussel.

LEES OOK: 'Kompany lacht tanden bloot: Bayern contacteert steraanvaller'

RSCA moet die 10 miljoen betalen ...

Meest recent

Genk bijt tanden stuk op OHL: Westerlo leider in Play-Off II

Verrassende wending in de Europe Play-Offs. Tijdens zijn eerste thuismatch van de nacompetitie ...

29
29
Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent

RSC Anderlecht ging in zijn drie voorbije wedstrijden telkens onderuit. Zondagavond moet dan ook een ...

62
62
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co

In Engeland is de crisis bij Tottenham Hotspur compleet. De Londense club verloor zondag ook van ...

29
29
Wout wint Roubaix! Voetbalwereld smult mee van droomzege Van Aert

Wout van Aert heeft zondag een mooi stukje wielergeschiedenis geschreven. Na een beklijvend duel van ...

143
143
Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Club Brugge boekte zaterdagavond op het veld van STVV een cruciale driepunter (1-2), maar maakte ...

280
280
'Carrick legt transfereis neer: United-bom van 90 miljoen'

Na een uitstekende reeks in de voorbije weken, is Manchester United goed op weg naar de derde plaats ...

60
60
Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de Challenger Pro League afgewerkt. Het wordt dan ...

99
99
Union doorbreekt Mechelse vloek: met 6 op 6 naar titelclash

Union SG is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. Dankzij een doelpunt van ...

82
82
Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

KRC Genk is met belangrijke uitoverwinning aan de Europe Play-Offs begonnen. Dat vraagt wel om een ...

12
12
Toptarget speelt open kaart: "Transfer naar Club Brugge?"

Of hij nog in actie zal komen bij Club Brugge, zal afhangen van zijn revalidatie. Maar feit is dat ...

173
173
Leko dropt hint: essentiële wissel in basiself Club?

Club Brugge wist zaterdagavond de volle buit te pakken na een erg moeizame wedstrijd op het veld van ...

125
125
'Maat is vol: RSCA-titularis speelt plek definitief kwijt'

RSC Anderlecht krijgt zondagavond het bezoek van AA Gent. De algemene verwachting is dat coach ...

247
247
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern contacteert steraanvaller'

Bayern München heeft zaterdagavond geschiedenis geschreven. Tijdens de vlotte zege op St. Pauli ...

148
148
'Standard ruikt centen: transfersom van 10 miljoen'

Standard hoopt in de komende weken alsnog met de eindzege in de Europe Play-Offs aan de haal te ...

181
181
KV Mechelen - Union: Vanderbiest en Hubert wisselen één keer

Union SG is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen, maar moet zondagmiddag wel bevestigen op ...

24
24
Hayen klopt op tafel bij Genk: "Gaan er alles aan doen"

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

216
216
'City steekt zomermercato in de fik met topmiddenvelder'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

75
75
TU: 'Gepeperde transfersom Vermeeren, Club vindt aanvaller'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

234
234
KV Kortrijk promoveert naar JPL: transfervuurwerk op komst

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer te zien zijn in de Jupiler Pro League. De Kerels waren zeker ...

309
309
Sebaoui briest na STVV – Club Brugge: ploegmakkers afgemaakt

STVV stond op voorsprong in de eerste helft tegen Club Brugge. De Kanaries speelden een sterke ...

143
143
Uitblinker Godts spreekt over zomerse knaltransfer

Mika Godts behoorde bij Ajax weer tot de uitblinkers. De buitenspeler was goed voor een doelpunt, ...

44
44
Vetlesen zet Club Brugge op scherp: “Assholes…”

Het zag er na 45 minuten op Stayen niet goed uit voor Club Brugge. Blauw-Zwart stond op achterstand ...

223
223
Union Berlin pakt uit met primeur: eerste vrouwelijke T1

Union Berlin staat in de Bundesliga op een elfde plek, op zeven punten van de degradatiestreep. De ...

43
43
Valentine gooit bom rond Van Gucht: Charlotte slaat terug

De liefdesperikelen rond Ruben Van Gucht hebben een nieuwe, opvallende wending genomen. In een ...

115
115
Vanderbiest waarschuwt Club Brugge & co

KV Mechelen pakte vorige week een punt tegen AA Gent. Dat was oververdiend. Vandaag nemen de ...

260
260

Meer sportnieuws