'Anderlecht krijgt genadeklap in dossier Zirkzee'

402
'Anderlecht krijgt genadeklap in dossier Zirkzee'

RSC Anderlecht begint volgend jaar aan een nieuwe cyclus. Felice Mazzu krijgt dan de sportieve touwtjes in handen in het Lotto Park en moet de successen van bij Union SG proberen te evenaren (of te overtreffen). Ook in de kern zullen er veranderen plaatsvinden.


Zo trek Christian Kouamé (24) al zeker de Brusselse deur achter zich dicht. De Ivoriaan keert terug naar ACF Fiorentina, dat de aanvaller te gelde wil maken. Zijn huidige waarde wordt door Transfermarkt op 9 miljoen euro geschat. Dat lijkt iets te veel voor de recordkampioen. Daarnaast is er ook het dossier Joshua Zirkzee (21). De Nederlander speelde een goed seizoen en wil zelf naar verluidt wel langer blijven in onze hoofdstad.

Bayern München, waar Zirkzee nog tot midden 2023 vastligt, gooit echter roet in het eten. Der Rekordmeister zou immers vasthouden aan een vraagprijs van 10 miljoen euro. Dat is te hoog voor Anderlecht, waardoor Zirkzee waarschijnlijk gewoon terugkeert naar München. Dat meldt Kicker. Daar zou hij in de voorbereiding zijn kans krijgen. Als hij de club weet te overtuigen, dan lonkt mogelijk een basisplaats. Voorin is er immers een plekje vrij nu Robert Lewandowski andere oorden lijkt op te zoeken.

FRAAIE STATISTIEKEN

Het vertrek van Zirkzee zal RSCA pijn doen. De aanvaller was dit seizoen een garantie op goals en assists. In 47 duels deed hij de netten 18 keer trillen en gaf hij ook nog eens 13 beslissende passes. Paars-Wit zal grondig moeten zoeken naar een spits die die cijfers minstens kan evenaren, en dat met een beperkt budget. Veel werk op de plank in Brussel.

LEES OOK: Laimer heeft pakkende boodschap voor herstellende Kompany

RSCA moet die 10 miljoen betalen ...

Meest recent

Fans Anderlecht reageren op uitlatingen Coucke en Bornauw

Anderlecht is al jaren op zoek naar stabiliteit. Onder Marc Coucke kwam die er nog niet. Die vond ...

0
0
Van der Elst ziet nieuw fenomeen opstaan bij Union SG

Relebohile Mofokeng heeft nog maar net zijn strepen verdiend bij Union SG, maar de Zuid-Afrikaan ...

2
2
Exit Carrick: Chelsea duwt Manchester United kopje onder

Manchester United verkeert in een ongezien grote crisis. Ze gingen vandaag ook onderuit op het veld ...

23
23
Coucke gaat los over Anderlecht, tot één onthulling iedereen wegblaast

Marc Coucke is een man van vele werelden. In Happy Hour, de VTM-talkshow van Ruben Van Gucht, sprak ...

23
23
Degryse helpt Bruno: deze elf moeten spelen

RSC Anderlecht speelt vanavond tegen KVC Westerlo. Er is veel kritiek op Vitor Bruno. Voormalig ...

79
79
KV Mechelen won op de transfermarkt: "Duitsland was optie"

Mike Eerdhuijzen maakte afgelopen zomer de overstap van FC Utrecht naar KV Mechelen. Hoewel de ...

27
27
KRC Genk pakt uit met nieuwe blinkvanger

KRC Genk blijft aandachtig voor vernieuwing. De Limburgers openen later deze maand hun oefencomplex, ...

37
37
Club Brugge zei 'neen': "Ze probeerden Vanaken te halen"

Hans Vanaken is een clubicoon van Club Brugge. Eén van de allerbeste middenvelders die de ...

427
427
Verkocht Anderlecht afgelopen zomer dé missing link?

RSC Anderlecht staat onder hoogspanning. Het is tijd dat bepaalde spelers gaan opstaan, vooral in ...

131
131
KRC Genk wacht op doorbraak: tijd voor goals én assists

Bij KRC Genk lopen zeer veel talentvolle spelers rond. De Limburgers hopen dat een aantal van die ...

64
64
"Ik moet niet zwijgen"-Vannieuwkerke in shock na kustoorlog

De soap bij KV Diksmuide Oostende blijft maar nieuwe hoofdstukken krijgen. Nadat Claude Vindevogel ...

30
30
Union SG geeft statement: sterkhouder verlengt contract

Union SG heeft zijn fans bijzonder goed nieuws meegedeeld. De Belgische bekerwinnaar heeft een van ...

35
35
Westerlo flikt het weer: vierde keer op rij de jackpot

KVC Westerlo heeft een specialiteit gevonden. De Kemphanen weten als geen ander spitsen aan te ...

57
57
Hoe Coucke en Bornauw RSCA zélf onder hoogspanning zetten

RSC Anderlecht staat onder hoogspanning. De Brusselaars moeten winnen. CEO Kenneth Bornauw en ...

58
58
TRANSFERUURTJE: 'Real praat met Liverpool, Brys niet naar JPL'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

47
47
Bom in Engeland: Aston Villa sleept Carragher voor rechter

Een bom is ontploft in Engeland. Terwijl het rommelt bij Manchester United schoof analist Jamie ...

66
66
Godts in zevende hemel: Luis Enrique onthult primeur

Mika Godts begint volledig boven water te komen bij PSG. Na een aarzelende start wist hij te scoren ...

67
67
Carrasco doet monden openvallen: hattrick in topper

Yannick Carrasco speelt al een tijdje op de achtergrond in Saudi-Arabië, maar daar laat de ...

146
146
Tresoldi wijst naar Leko: Club-wisselwerking valt op

Club Brugge zette Zulte Waregem met 2-4 opzij op speeldag 10 van de Jupiler Pro League. Vooral de ...

347
347
Boskamp verwoest RSCA: “Ik zie maar één huilend kind en dat is…”

RSC Anderlecht staat zwaar onder druk. Vooral coach Vitor Bruno voelt de grond wegzakken onder zijn ...

369
369
Compper hakt bikkelharde knopen door bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag met 3-0 van Sporting Charleroi en The Great Old wil die vorm ...

153
153
Mechele ziet één minpunt bij vlotte zege Club Brugge

AA Gent en Union SG maken Club Brugge voorlopig nog het leven zuur, maar Blauw-Zwart raast doorheen ...

127
127
Zulte Waregem onder druk: "Dat is teleurstellend"

Zulte Waregem heeft een nul op vijftien geboekt. Club Brugge was veel te sterk aan de Gaverbeek. Het ...

86
86
Degryse: "Bruno en Sibiersi in 2028 niét meer bij RSCA"

CEO Kenneth Bornauw en eigenaar Marc Coucke hebben de club RSC Anderlecht niet bepaald geholpen met ...

447
447
Leko baalt: "Zullen hem missen tegen Anderlecht"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 2-4 op het veld van Zulte Waregem. Blauw-Zwart moest nog ...

181
181

Meer sportnieuws