'Anderlecht krijgt genadeklap in dossier Zirkzee'

402 stemmen
'Anderlecht krijgt genadeklap in dossier Zirkzee'

RSC Anderlecht begint volgend jaar aan een nieuwe cyclus. Felice Mazzu krijgt dan de sportieve touwtjes in handen in het Lotto Park en moet de successen van bij Union SG proberen te evenaren (of te overtreffen). Ook in de kern zullen er veranderen plaatsvinden.


Zo trek Christian Kouamé (24) al zeker de Brusselse deur achter zich dicht. De Ivoriaan keert terug naar ACF Fiorentina, dat de aanvaller te gelde wil maken. Zijn huidige waarde wordt door Transfermarkt op 9 miljoen euro geschat. Dat lijkt iets te veel voor de recordkampioen. Daarnaast is er ook het dossier Joshua Zirkzee (21). De Nederlander speelde een goed seizoen en wil zelf naar verluidt wel langer blijven in onze hoofdstad.

Bayern München, waar Zirkzee nog tot midden 2023 vastligt, gooit echter roet in het eten. Der Rekordmeister zou immers vasthouden aan een vraagprijs van 10 miljoen euro. Dat is te hoog voor Anderlecht, waardoor Zirkzee waarschijnlijk gewoon terugkeert naar München. Dat meldt Kicker. Daar zou hij in de voorbereiding zijn kans krijgen. Als hij de club weet te overtuigen, dan lonkt mogelijk een basisplaats. Voorin is er immers een plekje vrij nu Robert Lewandowski andere oorden lijkt op te zoeken.

FRAAIE STATISTIEKEN

Het vertrek van Zirkzee zal RSCA pijn doen. De aanvaller was dit seizoen een garantie op goals en assists. In 47 duels deed hij de netten 18 keer trillen en gaf hij ook nog eens 13 beslissende passes. Paars-Wit zal grondig moeten zoeken naar een spits die die cijfers minstens kan evenaren, en dat met een beperkt budget. Veel werk op de plank in Brussel.

LEES OOK: SK Beveren heeft prijs met ex-speler van Bayern München

RSCA moet die 10 miljoen betalen ...

Meest recent

Koffi of Chambaere? Hubert geeft zijn keuze prijs

Union SG zag Kjell Scherpen naar Ipswich Town in Engeland vertrekken en haalde Hervé Koffi ...

22
22
Vanaken looft aanwinst: "Ongelooflijk!"

Club Brugge won met 3-0 van KV Kortrijk. Een goede opener van het seizoen. De landskampioen had ...

353
353
Lee meteen lieveling bij Club: "Heb ik nog nooit meegemaakt"

Club Brugge heeft het seizoen geopend met een vlotte 3-0-zege tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart is nog ...

450
450
Efficiënt Club haalt na rust trekker over tegen kranig KVK

Club Brugge moest even op gang komen, maar maakte na rust toch komaf met een kranig KV Kortrijk. De ...

97
97
'Clement vangt bot: Standard eist 8 miljoen euro'

Als het van Philippe Clement afhangt, dan gaat hij deze zomer nog shoppen bij Standard. Dat meldt ...

204
204
Tzolis: "Daarom verliet ik Club voor Arsenal"

Bij Club Brugge zagen ze Christos Tzolis naar Arsenal vertrekken. Dat leverde 40 miljoen euro op. De ...

372
372
Club Brugge op voorsprong: Brugse fans schrikken even

Club Brugge en KV Kortrijk openden vanavond de Jupiler Pro League. De eerste 45 minuten liggen ...

195
195
"Ik verlaat Anderlecht komende zomer niét"

Bij RSC Anderlecht was het de afgelopen jaren een komen en gaan van spelers. Vaak waren spelers al ...

362
362
Standard hoopt op nieuwe sensatie: "Enorme club"

Standard plukte Salieu Drammeh voor ruim twee miljoen euro weg bij het Noorse Lillestrøm SK. ...

139
139
Stevige bom onder spraakmakend huwelijk Cristiano Ronaldo?

Cristiano Ronaldo blijft ook na zijn 40ste de debatten beheersen. De Portugees staat voor een ...

75
75
Madou maakt volgende ingaande transfer Club Brugge bekend

Club Brugge staat op het punt om een nieuwe opvallende zomertransfer af te ronden. De Spaanse ...

478
478
Jupiler Pro League met 5 jonge parels: van RSCA tot Club Brugge

Alle jaren horen we hetzelfde cliché: de competitie is kwalitatief armer geworden. De Jupiler ...

272
272
'Na Club Brugge-akkoord: ongeziene wending rond Adedeji'

Na zijn akkoord met Club Brugge leek Noah Adedeji-Sternberg op weg naar de uitgang bij KRC Genk. ...

1454
1454
Ruben Van Gucht zorgt voor enorme relationele schokgolf

Ruben Van Gucht blijft een naam die reacties uitlokt. De sportjournalist haalt al jaren de ...

77
77
Club Brugge - KV Kortrijk: Leko voert twee wissels door

Club Brugge en KV Kortrijk openen vanavond de Jupiler Pro League. Blauw-Zwart wil na de nederlaag in ...

123
123
Standard stalt verdediger bij andere Belgische club

Bij Standard kenden ze al een zeer drukke zomermercato. Sportief directeur Marc Wilmots wist al de ...

57
57
Biancone geeft smaakmaker RSCA raad: "Nog jaar blijven"

Bij RSC Anderlecht verloren ze met Thorgan Hazard en Nathan De Cat twee sterkhouders, Keisuke Goto ...

484
484
Sommer geeft toe: “Die club was ook een optie”

Club Brugge pakte stevig uit door Yann Sommer transfervrij aan te trekken. Hij was vorig jaar nog ...

429
429
'Anderlecht hakt volgende week knoop door over transfer'

RSC Anderlecht gaat zich nog roeren op de transfermarkt. Sportief directeur Antoine Sibierski gaat ...

327
327
Club Brugge moet opletten: "Kijk naar Union en Anderlecht"

KV Kortrijk opent zijn seizoen vanavond met een duel in en tegen Club Brugge. Dat lijkt een ...

370
370
Jan Vertonghen deelt aangrijpend persoonlijk nieuws

Jan Vertonghen heeft op de grootste podia gestaan, prijzen gepakt en duizenden supporters doen ...

66
66
KRC Genk pakt plots uit met komst nieuwe aanvaller

KRC Genk gaat zich deze mercato nog roeren, dat staat vast. De Limburgers hebben ook een nieuwe ...

254
254
STVV heeft beet en stelt nieuwe goalgetter voor

STVV zag met Keisuke Goto een topspits de club verlaten. Via RSC Anderlecht trok hij naar het Duitse ...

122
122
Antwerp haalt twee oude bekenden terug naar de Bosuil

Royal Antwerp FC heeft vandaag officieel nieuws meegedeeld. De Great Old maakt verder werk van de ...

527
527
Straffe ambities KV Kortrijk bekend: “Op onze bek gaan?”

KV Kortrijk staatm meteen voor een moeilijk opdracht op de eerste speeldag van de Jupiler Pro ...

177
177

Meer sportnieuws