'Club Brugge en Anderlecht pakken naast supertalent'

357
'Club Brugge en Anderlecht pakken naast supertalent'

Club Brugge lijkt dicht bij een nieuwe aanvaller te staan. Zo zou Ferran Jutgla (FC Barcelona) eerstdaags een contract tekenen op Jan Breydel. Maar er mag zeker nog iets bij bij de landskampioen.


Er dreigen immers heel wat pionnen te vertrekken. Het aflopende contract van Bas Dost zal niet verlengd worden en ook de huurovereenkomst van Sargis Adamyan (Hoffenheim) loopt ten einde. Daarnaast lijkt Noa Lang zo goed als op weg naar AC Milan. En ook een verlengd verblijf van Charles De Ketelaere is geen zekerheid. Een extra aanvaller is dus geen overbodige luxe voor Blauw-zwart. De landskampioen zou volgens Gazzetta dello Sport aan Wilfried Gnonto (18) gedacht hebben. Het Italiaanse talent speelde een sterk seizoen bij FC Zürich en mocht onlangs debuteren voor de Azzurri.

Ook RSC Anderlecht toonde volgens Gds interesse, iets wat in het verleden ook al het geval was. Ook Paars-Wit kan wat extra aanvallende stootkracht gebruiken. Het ziet Christian Kouamé terugkeren naar moederclub ACF Fiorentina. Ook Joshua Zirkzee lijkt te gaan vertrekken. RSCA wil de Nederlander langer huren van Bayern München, maar Der Rekordmeister houdt voorlopig het been stijf. In die context zou Gnonto meer dan welkom zijn.

TOPCLUBS

Club en RSCA lijken de komst van de jongeling nu echter te mogen vergeten. Zürich-voorzitter Ancillo Canepa laat bij Blick immers weten dat alleen echte topclubs in aanmerking komen voor zijn speler. "Als zich een topclub meldt - ik benadruk: een topclub - zijn we misschien bereid om te praten. Als Real en Barcelona op de stoep staan, zullen we praten. Anders niet", klinkt het duidelijk.

LEES OOK: Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Mogen Club en RSCA hem vergeten?

Meest recent

Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

17
17
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

22
22
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

86
86
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

30
30
Club versus Anderlecht: hoe Blauw-Zwart de macht overnam

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

115
115
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

204
204
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

32
32
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

258
258
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

215
215
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

99
99
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

160
160
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

21
21
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

67
67
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

42
42
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

110
110
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

96
96
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

36
36
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

16
16
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

18
18
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

29
29
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

493
493
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

85
85
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

19
19
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

115
115
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

75
75

Meer sportnieuws