'Club Brugge en Anderlecht pakken naast supertalent'

door
'Club Brugge en Anderlecht pakken naast supertalent'

Club Brugge lijkt dicht bij een nieuwe aanvaller te staan. Zo zou Ferran Jutgla (FC Barcelona) eerstdaags een contract tekenen op Jan Breydel. Maar er mag zeker nog iets bij bij de landskampioen.


Er dreigen immers heel wat pionnen te vertrekken. Het aflopende contract van Bas Dost zal niet verlengd worden en ook de huurovereenkomst van Sargis Adamyan (Hoffenheim) loopt ten einde. Daarnaast lijkt Noa Lang zo goed als op weg naar AC Milan. En ook een verlengd verblijf van Charles De Ketelaere is geen zekerheid. Een extra aanvaller is dus geen overbodige luxe voor Blauw-zwart. De landskampioen zou volgens Gazzetta dello Sport aan Wilfried Gnonto (18) gedacht hebben. Het Italiaanse talent speelde een sterk seizoen bij FC Zürich en mocht onlangs debuteren voor de Azzurri.

Ook RSC Anderlecht toonde volgens Gds interesse, iets wat in het verleden ook al het geval was. Ook Paars-Wit kan wat extra aanvallende stootkracht gebruiken. Het ziet Christian Kouamé terugkeren naar moederclub ACF Fiorentina. Ook Joshua Zirkzee lijkt te gaan vertrekken. RSCA wil de Nederlander langer huren van Bayern München, maar Der Rekordmeister houdt voorlopig het been stijf. In die context zou Gnonto meer dan welkom zijn.

TOPCLUBS

Club en RSCA lijken de komst van de jongeling nu echter te mogen vergeten. Zürich-voorzitter Ancillo Canepa laat bij Blick immers weten dat alleen echte topclubs in aanmerking komen voor zijn speler. "Als zich een topclub meldt - ik benadruk: een topclub - zijn we misschien bereid om te praten. Als Real en Barcelona op de stoep staan, zullen we praten. Anders niet", klinkt het duidelijk.

LEES OOK: Anderlecht grijpt in: Renard per direct op straat gezet

Mogen Club en RSCA hem vergeten?

Meest recent

Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

11
11
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

28
28
Renard ontslagen: Bornauw & co trekken meteen door

RSC Anderlecht staat nog maar eens in brand. Het is duidelijk dat het wanbeleid van de afgelopen ...

118
118
KRC Genk op oorlogspad: Heymans waarschuwt concurrentie

KRC Genk won oververdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers blijven zo meedoen voor de top ...

46
46
'Renard gaf twee spelers veeg uit de pan'

RSC Anderlecht verloor in een week tijd van Standard, Royal Antwerp FC en KRC Genk. Enkel op ...

151
151
Anderlecht grijpt in: Renard per direct op straat gezet

Een week na het ontslag van hoofdcoach Besnik Hasi, heeft RSC Anderlecht opnieuw stevig ingegrepen. ...

376
376
Still kiest exit: Anderlecht zonder hoofdcoach naar Bosuil?

Aanstaande donderdag staat RSC Anderlecht voor de levensbelangrijke terugmatch in de halve finales ...

298
298
12 op 12 voor United: Engelse pers ziet één foutje Lammens

Manchester United is onder het bewind van caretaker Michael Carrick bezig aan een sterke reeks. ...

130
130
Anderlecht genekt door VAR? Oud-ref dient Still van antwoord

RSC Anderlecht ging zondagmiddag redelijk kansloos onderuit op het veld van KRC Genk. Maar volgens ...

301
301
'Anderlecht speelt met vuur: topkandidaat is tijdbom'

Bij RSC Anderlecht tikt de klok: de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi sleept aan en de ...

272
272
KRC Genk helemaal terug? Hayen trekt conclusie

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

158
158
Open oorlog in Genk-Anderlecht: "Dat is geen respect"

KRC Genk heeft zondagmiddag indruk gemaakt met een sterke prestatie én overwinning tegen RSC ...

655
655
'Club speelt steunpilaar kwijt: ook Tottenham klopt aan'

Nog anderhalve week te gaan en Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen ...

226
226
Kritieke week Anderlecht: nieuwe coach en twéé vertrekkers?

RSC Anderlecht staat andermaal voor een cruciale week. In de bekermatch op Antwerp en het ...

345
345
KV Mechelen smult van nieuw koningskoppel

De droom van KV Mechelen om Play-Off I te halen, leek de voorbije weken uiteen te spatten. ...

209
209
Grappig moment: Leko gunt Mechele geen cadeau

Club Brugge boekte zondagavond een vlotte zege tegen Standard en dus waren er bij Blauw-Zwart ...

161
161
Real zwoegt zonder vedetten maar wint wel in Valencia

Real Madrid is zondagavond in het spoor van FC Barcelona gebleven in LaLiga. Evident bleek dat niet, ...

29
29
PSG duwt Marseille in diepe crisis, Juve ontsnapt in slot

PSG heeft zondagavond serieus uitgehaald in de Franse klassieker tegen Olympique Marseille. Het ...

49
49
Straf KV Mechelen: "Ik kan alleen maar trots zijn"

KV Mechelen heeft zich zondagavond op knappe wijze herpakt. Het was na een drie op vijftien ...

145
145
Oosting blijft optimistisch: "Hebben PO1 nog in eigen handen"

Antwerp heeft zondagavond een gouden kans laten liggen in de strijd om de Champions' Play-Off. De ...

137
137
Hautekiet noemt dé oorzaak voor zwakke prestatie Standard

Standard is er zondagavond niet in geslaagd om het Club Brugge lastig te maken. De Rouches konden ...

202
202
Leko onthult groot probleem bij Club voor Standard

Club Brugge heeft zondagavond zich uitstekend weten te herstellen van de nederlaag op Union vorige ...

200
200
Mechelen wint tegen Antwerp eindelijk weer en wipt top 6 in

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League werd afgesloten met een zeer interessante affiche. KV ...

73
73
Nieuwe vertrekker bij Anderlecht? Still doet boekje open

Op één week tijd ziet de trainersstaff van RSC Anderlecht er helemaal anders uit. ...

321
321
Club heer en meester: zwak Standard kansloos op Jan Breydel

Club Brugge heeft zich zondag op gepaste wijze herpakt na de dure nederlaag van vorige week op ...

161
161

Meer sportnieuws