'Club Brugge en Anderlecht pakken naast supertalent'

door
'Club Brugge en Anderlecht pakken naast supertalent'

Club Brugge lijkt dicht bij een nieuwe aanvaller te staan. Zo zou Ferran Jutgla (FC Barcelona) eerstdaags een contract tekenen op Jan Breydel. Maar er mag zeker nog iets bij bij de landskampioen.


Er dreigen immers heel wat pionnen te vertrekken. Het aflopende contract van Bas Dost zal niet verlengd worden en ook de huurovereenkomst van Sargis Adamyan (Hoffenheim) loopt ten einde. Daarnaast lijkt Noa Lang zo goed als op weg naar AC Milan. En ook een verlengd verblijf van Charles De Ketelaere is geen zekerheid. Een extra aanvaller is dus geen overbodige luxe voor Blauw-zwart. De landskampioen zou volgens Gazzetta dello Sport aan Wilfried Gnonto (18) gedacht hebben. Het Italiaanse talent speelde een sterk seizoen bij FC Zürich en mocht onlangs debuteren voor de Azzurri.

Ook RSC Anderlecht toonde volgens Gds interesse, iets wat in het verleden ook al het geval was. Ook Paars-Wit kan wat extra aanvallende stootkracht gebruiken. Het ziet Christian Kouamé terugkeren naar moederclub ACF Fiorentina. Ook Joshua Zirkzee lijkt te gaan vertrekken. RSCA wil de Nederlander langer huren van Bayern München, maar Der Rekordmeister houdt voorlopig het been stijf. In die context zou Gnonto meer dan welkom zijn.

TOPCLUBS

Club en RSCA lijken de komst van de jongeling nu echter te mogen vergeten. Zürich-voorzitter Ancillo Canepa laat bij Blick immers weten dat alleen echte topclubs in aanmerking komen voor zijn speler. "Als zich een topclub meldt - ik benadruk: een topclub - zijn we misschien bereid om te praten. Als Real en Barcelona op de stoep staan, zullen we praten. Anders niet", klinkt het duidelijk.

LEES OOK: Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

Mogen Club en RSCA hem vergeten?

Meest recent

Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

22
22
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

53
53
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

98
98
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

169
169
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

235
235
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

92
92
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

68
68
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

169
169
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

500
500
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

196
196
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

732
732
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

185
185
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

128
128
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

158
158
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

235
235
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

660
660
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

67
67
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

370
370
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

317
317
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

183
183
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

429
429
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

203
203
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

73
73
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

55
55
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

325
325

Meer sportnieuws