'Club Brugge en Anderlecht pakken naast supertalent'

357 stemmen
'Club Brugge en Anderlecht pakken naast supertalent'

Club Brugge lijkt dicht bij een nieuwe aanvaller te staan. Zo zou Ferran Jutgla (FC Barcelona) eerstdaags een contract tekenen op Jan Breydel. Maar er mag zeker nog iets bij bij de landskampioen.


Er dreigen immers heel wat pionnen te vertrekken. Het aflopende contract van Bas Dost zal niet verlengd worden en ook de huurovereenkomst van Sargis Adamyan (Hoffenheim) loopt ten einde. Daarnaast lijkt Noa Lang zo goed als op weg naar AC Milan. En ook een verlengd verblijf van Charles De Ketelaere is geen zekerheid. Een extra aanvaller is dus geen overbodige luxe voor Blauw-zwart. De landskampioen zou volgens Gazzetta dello Sport aan Wilfried Gnonto (18) gedacht hebben. Het Italiaanse talent speelde een sterk seizoen bij FC Zürich en mocht onlangs debuteren voor de Azzurri.

Ook RSC Anderlecht toonde volgens Gds interesse, iets wat in het verleden ook al het geval was. Ook Paars-Wit kan wat extra aanvallende stootkracht gebruiken. Het ziet Christian Kouamé terugkeren naar moederclub ACF Fiorentina. Ook Joshua Zirkzee lijkt te gaan vertrekken. RSCA wil de Nederlander langer huren van Bayern München, maar Der Rekordmeister houdt voorlopig het been stijf. In die context zou Gnonto meer dan welkom zijn.

TOPCLUBS

Club en RSCA lijken de komst van de jongeling nu echter te mogen vergeten. Zürich-voorzitter Ancillo Canepa laat bij Blick immers weten dat alleen echte topclubs in aanmerking komen voor zijn speler. "Als zich een topclub meldt - ik benadruk: een topclub - zijn we misschien bereid om te praten. Als Real en Barcelona op de stoep staan, zullen we praten. Anders niet", klinkt het duidelijk.

LEES OOK: Pro League onder hoogspanning: Bouchez plots grote man

Mogen Club en RSCA hem vergeten?

Meest recent

‘Collega-Duivel voor Trossard? Arsenal wil ferm uithalen’

Arsenal won dit seizoen de Premier League en ei zo na de Champions League, na strafschoppen ging het ...

1
1
Tedesco heeft nieuwe topjob definitief beet

Domenico Tedesco faalde compleet bij de Rode Duivels en na een mislukte periode werd hij de laan ...

5
5
Pro League velt definitief oordeel over belofteploegen-quota

Er was heel wat om te doen de afgelopen maanden: de verankering van de belofteclubs in de Challenger ...

125
125
Benteke verbaast iedereen met toekomstplannen

Christian Benteke lijkt niet meer in beeld voor de Belgische nationale ploeg. De aanvaller speelt ...

76
76
Pro League onder hoogspanning: Bouchez plots grote man

De Pro League heeft op dinsdagochtend vergaderd en daar werden enkele knopen doorgehakt. Zo werd er ...

201
201
KRC Genk pakt uit met diamant van Standard Luik

KRC Genk kwam op de officiële kanalen met groot nieuws op de proppen. Thibaut Courtois wordt ...

105
105
‘Anderlecht gaat all-in voor piepjong Engels toptalent’

RSC Anderlecht is naarstig de zomermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten. Antoine Sibierski ...

248
248
TRANSFERUURTJE: ‘Recorddeal Club Brugge, Union incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

369
369
Benteke heeft wat te zeggen na zijn niet-selectie WK

Christian Benteke was lang ene vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar de 35-jarige ...

189
189
Rudi Garcia mengt zich in De Bruyne-debat: harde kritiek

De Rode Duivels nemen het dinsdagavond op tegen Kroatië in een oefeninterland ter voorbereiding ...

67
67
Nieuwe liefdesboodschap voor Van Gucht zorgt voor beroering

Ruben Van Gucht is al maanden één van de meest besproken gezichten in de Vlaamse ...

65
65
Yannick Carrasco verrast en hakt transferknoop door

Yannick Carrasco maakte deel uit van de Gouden Generatie, maar de buitenspeler speelt al enkele ...

83
83
Mokerslag Ilay Camara: Anderlecht loopt vergoeding mis

Het WK 2026 staat voor de deur en de definitieve selecties sijpelen naar buiten. Ook Senegal maakte ...

144
144
Antwerp-fans zijn het beu: hard protest aan Bosuil

Het rommelt bij Royal Antwerp FC. Achter de schermen zoekt Paul Gheysens naar miljoenen en COO Kris ...

191
191
Duivels op TV: oefenduels níét op VRT, opvallende aftrapuren

De WK-koorts in België begint zienderogen te stijgen. En dat zal deze week alleen maar toenemen ...

276
276
'Club onvermurwbaar: Barça plooit aan onderhandelingstafel'

Dat Club Brugge verschillende sterkhouders zal zien vertrekken tijdens de zomermercato staat buiten ...

537
537
'Arsenal spoelt CL-kater door met Premier League-bom'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

130
130
'Sibierski gaat wild tekeer: nieuwe lading vertrekkers klaar'

Antoine Sibierski laat er geen gras over groeien bij RSC Anderlecht. De sportief directeur maakt ...

1029
1029
Buitenland ziet WK-droomscenario: "Geweldige kans voor Belgen"

Na de teleurstelling op de voorbije grote toernooien, zijn de verwachtingen rond de Rode Duivels ...

350
350
Uitspraken Courtois doen Genk-fans watertanden

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

118
118
'Recordtransfer Tzolis: Champions League-ganger meldt zich'

De kans dat Christos Tzolis volgend seizoen nog te bewonderen zal zijn in het shirt van Club Brugge, ...

538
538
'De Ketelaere betrapt bij gesprekken: Atalanta schrikt'

Charles De Ketelaere voelt zich goed in Bergamo, maar toch komt er wat beweging in zijn dossier. De ...

325
325
'Lammens glundert: United pakt stevig uit op mercato'

Manchester United heeft zich na een kwakkelend seizoensstart op fraaie wijze herpakt. Op die goede ...

246
246
Kroatië - België: drie grote dilemma's in basiself Garcia

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het komende WK. In Rijeka ...

381
381
Tweetal doet Kroaten bibberen: "België terug naar wereldtop"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

504
504

Meer sportnieuws