'Club Brugge en Anderlecht pakken naast supertalent'

357 stemmen
'Club Brugge en Anderlecht pakken naast supertalent'

Club Brugge lijkt dicht bij een nieuwe aanvaller te staan. Zo zou Ferran Jutgla (FC Barcelona) eerstdaags een contract tekenen op Jan Breydel. Maar er mag zeker nog iets bij bij de landskampioen.


Er dreigen immers heel wat pionnen te vertrekken. Het aflopende contract van Bas Dost zal niet verlengd worden en ook de huurovereenkomst van Sargis Adamyan (Hoffenheim) loopt ten einde. Daarnaast lijkt Noa Lang zo goed als op weg naar AC Milan. En ook een verlengd verblijf van Charles De Ketelaere is geen zekerheid. Een extra aanvaller is dus geen overbodige luxe voor Blauw-zwart. De landskampioen zou volgens Gazzetta dello Sport aan Wilfried Gnonto (18) gedacht hebben. Het Italiaanse talent speelde een sterk seizoen bij FC Zürich en mocht onlangs debuteren voor de Azzurri.

Ook RSC Anderlecht toonde volgens Gds interesse, iets wat in het verleden ook al het geval was. Ook Paars-Wit kan wat extra aanvallende stootkracht gebruiken. Het ziet Christian Kouamé terugkeren naar moederclub ACF Fiorentina. Ook Joshua Zirkzee lijkt te gaan vertrekken. RSCA wil de Nederlander langer huren van Bayern München, maar Der Rekordmeister houdt voorlopig het been stijf. In die context zou Gnonto meer dan welkom zijn.

TOPCLUBS

Club en RSCA lijken de komst van de jongeling nu echter te mogen vergeten. Zürich-voorzitter Ancillo Canepa laat bij Blick immers weten dat alleen echte topclubs in aanmerking komen voor zijn speler. "Als zich een topclub meldt - ik benadruk: een topclub - zijn we misschien bereid om te praten. Als Real en Barcelona op de stoep staan, zullen we praten. Anders niet", klinkt het duidelijk.

LEES OOK: Meunier-stunt bij Club Brugge krijgt opvallende wending

Mogen Club en RSCA hem vergeten?

Meest recent

Opvallende onthulling Doku: oproep aan Belgische fans

Jérémy Doku heeft zich nog niet echt kunnen laten zien dit WK. Er werd veer verwacht ...

3
3
Absurd drama: ex-Rode Duivel vecht voor zijn leven

Wat een gezellige zaterdagmiddag met familie had moeten worden, eindigde in een nachtmerrie die een ...

132
132
Waarom Oranje plots droomt van bondscoach Pep Guardiola

Nederland is nu al in de ban van de zoektocht naar de opvolger van Ronald Koeman. Plots dromen ze ...

25
25
Henry & co verschroeiend hard voor 'schande van het WK'

Frankrijk won met 0-1 van Paraguay. Die treffer viel na een strafschopdoelpunt. Paraguay speelde op ...

61
61
'Feyenoord ziet zeer interessante piste bij... OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens uitgaande transfers kunnen afronden. ...

25
25
Garcia maakt keuze: ‘onzichtbare’ kracht terug in de basis

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend tegen de Verenigde Staten. Bondscoach Rudi Garcia gaat sowieso ...

266
266
Union SG met héél interessante deal: pitbull met goede voeten

Union SG was al héél actief op de transfermarkt. De Brusselaars hebben ook de nodige ...

75
75
Meunier-stunt bij Club Brugge krijgt opvallende wending

De geruchten tussen Thomas Meunier en Club Brugge komen elk jaar terug. Vroeger was een comeback te ...

1006
1006
'Te vroeg verkocht door Renard? Ex-RSCA'er plots grof wild'

Bij RSC Anderlecht maakten ze de afgelopen jaren héél veel verkeerde keuzes. Daardoor ...

194
194
Anderlecht in tijdsnood: Sibierski moet doorschakelen

Anderlecht speelde 0-0 tegen Boulogne. Een oefenmatch wil weinig zeggen, maar het is wél ...

465
465
Mbappé loodst Frankrijk voorbij schandalig Paraguay

Frankrijk nam het om 23u op tegen Paraguay. Les Bleus waren uiteraard de grote favoriet. Konden ze ...

268
268
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

250
250
Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

332
332
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

92
92
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

89
89
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

610
610
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

368
368
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

158
158
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

159
159
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

139
139
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

17
17
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

119
119
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

329
329
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

143
143
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

477
477

Meer sportnieuws