'Anderlecht biedt miljoenen op 'nieuwe Gomez''

door
'Anderlecht biedt miljoenen op 'nieuwe Gomez''

Voor RSC Anderlecht komt de start van de voorbereiding steeds dichterbij. Op 20 juni zal nieuwe trainer Felice Mazzu voor het eerst voor zijn spelersgroep staan bij Paars-Wit. Maar anderhalve week voor de trainingen hervatten, is het nog steeds wachten op de eerste zomeraanwinsten.


Achter de schermen is de sportieve leiding van de recordkampioen nochtans druk in de weer op de mercato. En dat is ook nodig. Anderlecht moet er begin augustus immers al staan tijdens de voorrondes van de Conference League, terwijl op bepaalde posities dringend nood is aan extra mankracht. Vooral op de spits-positie gezien het vertrek van Joshua Zirkzee en Christian Kouamé, maar ook een extra linksback als alternatief/mogelijke vervanger voor Sergio Gomez is geen overbodige luxe.

En daarvoor zouden de Brusselaars onder meer in Argentinië speuren. Zo meldt het medium El Crack Deportivo dat RSCA zich aan het front heeft gemeld voor Nicolas Fernadez Mercau. Deze 22-jarige Argentijn speelt momenteel in eigen land bij San Lorenzo, waar hij aan het uitgroeien is tot een vaste sterkhouder. Hij is in principe in staat om ook een volledige flank voor zijn rekening te nemen, wat interessant kan zijn indien Mazzu voor een soortgelijk systeem als bij Union SG zal kiezen.

4 MILJOEN
San Lorenzo zou Mercau liefst behouden, maar vermits hij zijn laatste contractjaar ingaat is de club mogelijk genoodzaakt om mee te werken aan een transfer. Naast Anderlecht zou ook Real Betis interesse tonen. Maar Paars-Wit zou het meest concreet zijn. Bovengenoemde bron beweert zelfs dat de Brusselaars al een concreet bod deden: 4 miljoen euro voor 70% van de transferrechten. Bij een mogelijke doorverkoop zou Anderlecht dus 30% van de transfersom moeten afstaan aan zijn huidige club. Of dat voldoende is om de Argentijnen te overtuigen, valt voorlopig af te wachten.

LEES OOK: Hubert legt uit waarom hij Anderlecht altijd gespaard heeft

Anderlecht moet eerst zorgen voor een nieuwe spits ...

Meest recent

Hubert legt uit waarom hij Anderlecht altijd gespaard heeft

Amper anderhalf jaar is de trainerscarrière van David Hubert aan de gang, maar in die periode ...

6
6
'Dilemma Anderlecht: nieuwe kans of vertrek voor prikje?'

Anderlecht kende deze winter alweer een zeer drukke mercato. Daarin haalde het vijf nieuwe spelers ...

37
37
'Crisis bij Real: spelers keren zich massaal tegen Arbeloa'

Real Madrid beleefde zondag een zeer pijnlijke avond. Het ging in het eigen Bernabeu onderuit tegen ...

23
23
'Club watertandt: nieuwe knaltransfer voor Talbi'

Bij Club Brugge slagen ze er alsmaar vaker in om stevig te cashen op hun eigen jeugdspelers. In het ...

147
147
KV Mechelen naar PO1: Winkelmans ziet één uitkomst

De strijd om de Champions' Play-Off is op drie speeldagen van het einde van de reguliere competitie ...

55
55
Lapoussin vindt weer onderdak bij zeer verrassende club

Jarenlang was Loïc Lapoussin één van de smaakmakers op de Belgische velden. In ...

15
15
Vandevoordt legt uit waarom hij toch bij RB Leipzig blijft

De Rode Duivels hebben heel wat weelde onder de lat. Thibaut Courtois blijft de onbetwiste nummer ...

50
50
Keeperskwestie bij Union? Hubert schenkt klare wijn

Union kreeg de voorbije weken enkele tikken in de titelstrijd. Het liet punten liggen tegen Standard ...

65
65
Godts speelt open kaart over selectie voor Rode Duivels

Binnen enkele weken maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage van de Rode Duivels in ...

90
90
TRANSFERUURTJE: 'Targets Club bekend, transferbom bij Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

221
221
'Real Madrid gaat voor megadeal met bod van 120 miljoen'

Real Madrid kent een moeizaam seizoen. De titel lijkt stilaan uit de handen te glippen, waardoor ze ...

81
81
Van Gucht tot kookpunt gebracht met pornoster-onthulling

Een pikante onthulling op het verkeerde veld? Ruben Van Gucht zorgde deze week niet voor opschudding ...

141
141
Albert voorspelt furie bij Anderlecht door één man

Bij RSC Anderlecht waren de ingaande transfers dit seizoen geen geweldig succes. Eén van hen ...

305
305
Maesschalck brengt groot nieuws over De Bruyne

Kevin De Bruyne traint terug mee met de groep in Napels. Dat is zeer positief nieuws en de Rode ...

71
71
Red Flames met grote ambities: "Hét grote doel"

De Red Flames wonnen met 0-3 van Israël. Een vlotte overwinning, maar daar willen ze meer. ...

28
28
Lapoussin verrast vriend en vijand met nieuwe werkgever

Loic Lapoussin heeft na maanden zoeken weer een nieuwe club gevonden. De ex-speler van STVV en Union ...

63
63
'Standard niet akkoord: miljoenenbod geweigerd'

Standard kan het geld altijd zeer goed gebruiken, maar dat wil niet zeggen dat ze zomaar elk bod ...

140
140
Twee WK-gangers bij Westerlo? "Zou een droom zijn"

Bij KVC Westerlo kennen ze al bij al een rustig seizoen. Met de nodige ups en downs. De top zes, dat ...

29
29
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

23
23
Omwenteling in titelstrijd: "Zo word je géén kampioen"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

394
394
Eden Hazard bekent kleur: twee topfavorieten voor WK '26

Het aftellen tot het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico is nu ook echt begonnen. Zo zijn ...

318
318
Hete transferzomer KRC Genk: zestal op weg naar uitgang?

KRC Genk is bezig aan een behoorlijk wisselvallig seizoen. Desondanks hebben de Limburgers ...

515
515
Anderlecht leeft weer: Proto verklapt 'geheim' van Taravel

Bij RSC Anderlecht heerst nog steeds heel wat onduidelijkheid omtrent het trainersdossier. De kans ...

445
445
VRT in paniek: bom onder stoel van Van Gucht

De VRT schuift Ruben Van Gucht opzij voor het WK voetbal van 2026, en dat zorgt voor heel wat ...

426
426
Schoktransfer Lukaku? 'Napoli-toekomst in handen één man'

Romelu Lukaku scoorde afgelopen weekend eindelijk zijn eerste doelpunt van het seizoen namens SSC ...

175
175

Meer sportnieuws