'Real hoest 100 miljoen op voor topdoelwit'

door
'Real hoest 100 miljoen op voor topdoelwit'

Real Madrid geniet ongetwijfeld nog altijd na van de triomf in de Champions League. De Koninklijke zette Liverpool opzij met 1-0 en pakte zijn - hou u vast - 14de Beker met de Grote Oren. Toch lijkt de club het einde van een cyclus te naderen. Vooral op het middenveld lijkt er vers bloed nodig.


Luka Modric (36), Toni Kroos (32) en Casemiro (30) zijn immers allemaal niet meer van de jongsten. Daarom wil Real graag een nieuwe middenvelder aantrekken, die dan samen met Eduardo Camavinga (19) de lijnen moet uitzetten in de toekomst. Hét gedroomde doelwit is Aurélien Tchouaménie (22). De Franse middenvelder is een sterkhouder van AS Monaco en behoort ook tot de Franse nationale selectie.

Real zou naar verluidt al vergevorderd zijn met de speler en Monaco. Volgen AS wil Monaco 80 miljoen, maar wil Real zelf niet verder gaan dan 60 miljoen. Dat verschil zou gedicht worden met bonussen en variabelen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano zal Real echter toch nog wat dieper in de buidel moeten tasten. Hij maakt gewag van een transfersom van 80 miljoen, die met bonussen oploopt tot 100 miljoen. De deal is volgens de Italiaan rond. Tchouaméni tekent tot 2027.

CLEMENT

De transfer van Tchouaméni is slecht nieuws voor Philippe Clement. Onze landgenoot verliest zo een absolute sterkhouder en zal dus een oplossing moeten vinden voor komend seizoen. Mogelijk verliest Clement nóg een sleutelpion. Wissam Ben Yedder, de topschutter van de Monegasken dit jaar, sluit een transfer immers niet uit.

LEES OOK: WK-kandidatuur voor Garcia: "Nog vrij in juni en juli"

Hij wordt een sterkhouder bij Real ...

Meest recent

Garcia genadeloos: de grootste afwezigen in selectie Duivels

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke Rode Duivels volgende week mee op het vliegtuig ...

3
3
Merckx met verborgen strijd: RSCA fans diep geraakt

De naam van Eddy Merckx klinkt nog altijd als een klok in de wielerwereld. De grootste Belgische ...

13
13
Noodmiddenveld bij Anderlecht: verbazende naam op tafel

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge verzekeren van zijn ticket voor de ...

86
86
'Zomertransfer bepaald: Club speelt steunpilaar kwijt' '

Club Brugge lijkt na amper één seizoen al afscheid te moeten nemen van Aleksandar ...

223
223
De Bruyne maakt 90 minuten vol: Conte geeft mooi compliment

Kevin De Bruyne heeft voor het eerst sinds zijn zware blessure opnieuw een volledige wedstrijd ...

71
71
Drie debutanten bij Duivels: "Hij is de meest verrassende"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

62
62
Maguire antiheld United, Leipzig en Lens halen stevig uit

Geen vrijdagavond voetbal in de Jupiler Pro League, maar elders in Europa ging de bal wel aan het ...

30
30
'Made in Neerpede' : Anderlecht eist selectie Duivels op

Bij RSC Anderlecht zal ongetwijfeld tevreden zijn geweest met de selectie van de Rode Duivels. Met ...

154
154
'Monstertransfer Kompany: titanengevecht met City en United'

Bayern München is onder leiding van Vincent Kompany bezig aan een fenomenaal seizoen. Maar ook ...

114
114
Beerschot haalt Patro door gehaktmolen, Eupen mist kansen

In de Challenger Pro League heeft een efficiënt Beerschot vanavond Patro door de gehaktmolen ...

116
116
Publieke opinie tegen Garcia: één naam zorgt voor storm

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

112
112
Lammens of Sels? 'Doublure voor Courtois staat al vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

151
151
Klaar voor Duivels! De Bruyne speelt volle match in zege Napoli

Kevin De Bruyne lijkt volledig hersteld van de blessure die hem maandenlang aan de kant hield. ...

52
52
Genk likt zijn wonden: "Iedereen had hiervoor getekend"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

232
232
Club Brugge houdt de adem in: Leko werkt aan ‘comebackbom’

Ivan Leko lijkt bij Club Brugge aan een opvallende comeback te werken. De trainer wil een ...

521
521
Garcia negeert JPL-smaakmaker: "Als je mijn mening vraagt ..."

Bondscoach Rudi Garcia maakte vrijdagmiddag zijn selectie bekend voor het komende oefenkamp van de ...

182
182
Gevecht om Play-Off I: doemscenario voor één kandidaat?

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

397
397
Taravel reageert op selectie Rode Duivels: "Hazard?"

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat eindelijk weer een Rode Duivel in de rangen. Al hadden dat er ...

95
95
Geel gevaar in JPL: wie riskeert een schorsing in PO's?

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Nadien gaat het pas ...

140
140
'Anderlecht bindt transferstrijd aan met Atlético'

RSC Anderlecht heeft voorlopig nog altijd geen technisch directeur aangeworven, maar dat belet de ...

149
149
Alarm bij AA Gent: bemoedigend signaal voor KRC Genk

Mathematisch kan het nog. De vier woorden die de Rode Duivels jarenlang moed inpeperden, vaak ...

384
384
Donkere wolken pakken zich samen boven Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht kende een jaar met hoge pieken en stevige dalen. De VRT-man dook recent op in tal ...

69
69
Taravel wanhoop nabij: Anderlecht slikt bittere pil

Om nog naast de top zes te vallen moet het zondag al serieus mislopen voor RSC Anderlecht, dat op de ...

265
265
Garcia houdt adem in: Leko geeft update over Vanaken

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie hoopt Club Brugge nog over Union naar de koppositie ...

186
186
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

383
383

Meer sportnieuws