'Toptransfer Noa Lang in handen van één man'

275 stemmen
'Toptransfer Noa Lang in handen van één man'

Club Brugge staat volgens verschillende bronnen op punt om zich te versterken met de Spaanse aanvaller Ferran Jutgla. En er mag in de komende weken nog meer offensieve versterking verwacht worden. Zo zal de landskampioen vervanging moeten vinden voor verschillende aanvallers die op vertrekken staan, niet in het minst voor Noa Lang.


De Nederlandse smaakmaker liet zelf al meermaals verstaan dat hij deze zomer de stap naar een topcompetitie wil zetten. Ondanks een tweede seizoenshelft met ups en downs kan hij ook op de nodige interesse rekenen. Al begint het er meer en meer op te lijken dat AC Milan zijn bestemming wordt. Het doorgaans betrouwbare La Gazzetta dello Sport maakte onlangs zelfs gewag van een grote doorbraak.

Volgens de roze sportkrant werd met tussen de entourage van Lang en vertegenwoordigers van de Italiaanse kampioen een akkoord gevonden over een contract van vijf seizoenen en over alle financiële voorwaarden aan spelerszijde. Op clubniveau is er wel nog geen overeenkomst, maar dat zou niet lang duren nu de overname van Milan volledig is afgerond. Bij CalcioMercato meldt men echter dat de afloop van het dossier momenteel in handen van één man ligt.

MALDINI IS BAAS
Zo zou Paolo Maldini de touwtjes in handen hebben genomen. Het clubboegbeeld is al een tijdje aan de slag als sportieve baas op San Siro en was zo één van de architecten voor de recente landstitel. De oud-verdediger blijft het sportieve beleid dan ook na de overname mee uitstippelen. Volgens CM heeft Maldini nu de transfer van Lang even 'on hold' gezet. Hij zou enkele dagen nemen om te reflecteren over het dossier. Indien de Italiaan het licht op groen zet, kan het evenwel snel gaan. Door de overname is de transfersom van zo'n 22 miljoen euro in ieder geval geen onoverkomelijk bedrag meer voor de Milanezen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

Lang is klaar om de stap naar een grotere competitie te zetten ...

Meest recent

Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

7
7
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

68
68
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

15
15
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

9
9
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

34
34
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

65
65
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

164
164
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

599
599
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

100
100
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

193
193
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

152
152
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

134
134
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

253
253
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

39
39
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

43
43
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

161
161
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

499
499
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

241
241
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

220
220
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

140
140
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

90
90
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

461
461
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

340
340
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

147
147
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

142
142

Meer sportnieuws