'Toptransfer Noa Lang in handen van één man'

275 stemmen
'Toptransfer Noa Lang in handen van één man'

Club Brugge staat volgens verschillende bronnen op punt om zich te versterken met de Spaanse aanvaller Ferran Jutgla. En er mag in de komende weken nog meer offensieve versterking verwacht worden. Zo zal de landskampioen vervanging moeten vinden voor verschillende aanvallers die op vertrekken staan, niet in het minst voor Noa Lang.


De Nederlandse smaakmaker liet zelf al meermaals verstaan dat hij deze zomer de stap naar een topcompetitie wil zetten. Ondanks een tweede seizoenshelft met ups en downs kan hij ook op de nodige interesse rekenen. Al begint het er meer en meer op te lijken dat AC Milan zijn bestemming wordt. Het doorgaans betrouwbare La Gazzetta dello Sport maakte onlangs zelfs gewag van een grote doorbraak.

Volgens de roze sportkrant werd met tussen de entourage van Lang en vertegenwoordigers van de Italiaanse kampioen een akkoord gevonden over een contract van vijf seizoenen en over alle financiële voorwaarden aan spelerszijde. Op clubniveau is er wel nog geen overeenkomst, maar dat zou niet lang duren nu de overname van Milan volledig is afgerond. Bij CalcioMercato meldt men echter dat de afloop van het dossier momenteel in handen van één man ligt.

MALDINI IS BAAS
Zo zou Paolo Maldini de touwtjes in handen hebben genomen. Het clubboegbeeld is al een tijdje aan de slag als sportieve baas op San Siro en was zo één van de architecten voor de recente landstitel. De oud-verdediger blijft het sportieve beleid dan ook na de overname mee uitstippelen. Volgens CM heeft Maldini nu de transfer van Lang even 'on hold' gezet. Hij zou enkele dagen nemen om te reflecteren over het dossier. Indien de Italiaan het licht op groen zet, kan het evenwel snel gaan. Door de overname is de transfersom van zo'n 22 miljoen euro in ieder geval geen onoverkomelijk bedrag meer voor de Milanezen.

LEES OOK: 'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Lang is klaar om de stap naar een grotere competitie te zetten ...

Meest recent

Nog geen paniek bij Garcia: "Dat is nu het belangrijkste"

De verwachtingen waren hoog bij de Rode Duivels voor het WK, want de voorbereiding was overtuigend ...

84
84
Buitenlandse media verschroeiend voor 'tandeloos' België

Ook tegen Iran wou het weer niet lukken voor de Rode Duivels. Net als tegen Egypte bleven ze weer ...

210
210
Punten van VN: zondebok krijgt woede van ploegmaats op de hals

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede wedstrijd op het WK 2026 geen goede beurt gemaakt. In Los ...

820
820
Lukaku legt de vinger op de wonde bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond ook hun tweede wedstrijd op het WK niet kunnen winnen. Na het ...

96
96
Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

150
150
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

61
61
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

68
68
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

37
37
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

161
161
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

187
187
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

25
25
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

154
154
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

26
26
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

293
293
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

246
246
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

383
383
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

201
201
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

116
116
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

160
160
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

857
857
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

520
520
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

366
366
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

39
39
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

267
267
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

50
50

Meer sportnieuws