'De Ridder niet welkom op training STVV'

103 stemmen
'De Ridder niet welkom op training STVV'

Voor een aantal eersteklassers zit het tussenseizoen er inmiddels alweer op en kan de voorbereiding beginnen. Bij STVV bijvoorbeeld, gaan de trainingen deze week opnieuw van start. Maar dat zal volgens Het Nieuwsblad wel gebeuren zonder de aanwezigheid van oud-aanvoerder Steve De Ridder.


STVV heeft een meer dan behoorlijk seizoen achter de rug. De Truienaars sloten de reguliere competitie uiteindelijk af op de negende plaats, met een evenveel punten als nummer acht en rivaal KRC Genk. Op zich dus goed werk van coach Bernd Hollerbach en zijn manschappen. Maar in de komende jaargang moet wel bevestigd worden. En dus zal er deze zomer verder aan de selectie gesleuteld worden.

Met Fatih Kaya werd bijvoorbeeld al een nieuwe spits aan de haak geslagen. En in de komende weken en maanden zal ongetwijfeld nog meer versterking volgen op Stayen. Daar zal echter ook plaats voor gemaakt moeten worden. En volgens Het Nieuwsblad is De Ridder dus één van de spelers die mag/moet beschikken op Stayen.

CONTRACT TOT 2023
De Gentenaar is met zijn ervaring nochtans een gewaardeerde kracht, bovendien staat hij nog tot medio 2023 onder contract bij de Limburgers. Maar in het voorbije seizoen kreeg hij steeds vaker af te rekenen met blessureleed en maakte bijgevolg geen deel meer uit van de vaste basisplaats. Nu zou de 35-jarige dus op zoek mogen naar een nieuwe uitdaging. In afwachting daarvan hoeft hij zich niet meer op de club te melden.

LEES OOK: STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

🚀

STVV kan De Ridder beter aan boord houden ...

Meest recent

'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

21
21
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

286
286
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

227
227
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

293
293
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

30
30
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

181
181
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

38
38
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

28
28
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

497
497
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

453
453
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

120
120
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

348
348
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

80
80
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

394
394
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

373
373
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

142
142
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

153
153
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

690
690
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

81
81
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

148
148
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

287
287
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

322
322
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

301
301
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

90
90
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

65
65

Meer sportnieuws