'De Ridder niet welkom op training STVV'

door
'De Ridder niet welkom op training STVV'

Voor een aantal eersteklassers zit het tussenseizoen er inmiddels alweer op en kan de voorbereiding beginnen. Bij STVV bijvoorbeeld, gaan de trainingen deze week opnieuw van start. Maar dat zal volgens Het Nieuwsblad wel gebeuren zonder de aanwezigheid van oud-aanvoerder Steve De Ridder.


STVV heeft een meer dan behoorlijk seizoen achter de rug. De Truienaars sloten de reguliere competitie uiteindelijk af op de negende plaats, met een evenveel punten als nummer acht en rivaal KRC Genk. Op zich dus goed werk van coach Bernd Hollerbach en zijn manschappen. Maar in de komende jaargang moet wel bevestigd worden. En dus zal er deze zomer verder aan de selectie gesleuteld worden.

Met Fatih Kaya werd bijvoorbeeld al een nieuwe spits aan de haak geslagen. En in de komende weken en maanden zal ongetwijfeld nog meer versterking volgen op Stayen. Daar zal echter ook plaats voor gemaakt moeten worden. En volgens Het Nieuwsblad is De Ridder dus één van de spelers die mag/moet beschikken op Stayen.

CONTRACT TOT 2023
De Gentenaar is met zijn ervaring nochtans een gewaardeerde kracht, bovendien staat hij nog tot medio 2023 onder contract bij de Limburgers. Maar in het voorbije seizoen kreeg hij steeds vaker af te rekenen met blessureleed en maakte bijgevolg geen deel meer uit van de vaste basisplaats. Nu zou de 35-jarige dus op zoek mogen naar een nieuwe uitdaging. In afwachting daarvan hoeft hij zich niet meer op de club te melden.

LEES OOK: Enorme verrassing in JPL: "Grote bos bloemen in zijn reet"

STVV kan De Ridder beter aan boord houden ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Forse dubbelslag Club, miljoenentransfer Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

25
25
Zulte Waregem trekt opvallende conclusie na Club

Club Brugge en Zulte Waregem maakten er een spektakelstuk van in de Jupiler Pro League. In het Jan ...

83
83
Ruben Van Gucht in shock: Opvolgers staan plots klaar

Hij beweegt zich al jaren op het snijvlak van sport, media en controverse, en lijkt er zelfs energie ...

25
25
Anderlecht-trio beslist: Hasi op weg naar ontslag?

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Even leek Besnik Hasi de succesformule te ...

317
317
Stankovic jubelt en heeft boodschap voor Club-fans

Club Brugge won in de Champions League overtuigend van Kairat Almaty en ook in de competitie wist ...

309
309
Zorgen bij Antwerp: Vandenbempt doet oproep aan Gheysens

Royal Antwerp FC is zwaar afgegleden. Anno 2026 is het hoogstens subtop in België. Voorzitter ...

245
245
Albert snoeihard: "Twee zieke ploegen"

Philippe Albert is analist bij La Capitale en gaf zijn mening over de speeldag. Hij ziet dat heel ...

238
238
Rik Verheye doorbreekt stilte met verrassende aankondiging

Wat begon als een passieproject, dreigt uit te monden in een sportief sprookje. Acteur Rik Verheye ...

83
83
Vandenbempt lovend én zeer scherp voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen FCV Dender na een dramatische partij. Niet de eerste keer dit ...

283
283
'Union SG duwt mislukte transfer richting uitgang'

Union SG gaat de komende dagen toch nog wat transfers verrichten. De Brusselaars zouden volgens La ...

50
50
'Meeting op Neerpede: Hasi moet vrezen'

RSC Anderlecht is eigenlijk al heel het seizoen op de dool. Paars-Wit staat vierde, ligt uit Europa ...

512
512
"Hasi buiten": waarom de coach niet de enige schuldige is

Besnik Hasi krijgt terecht de nodige kritiek. Sinds zijn terugkeer als coach is het nog niet goed ...

285
285
Transferalarm bij Antwerp: "Wit konijn van Overmars"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League begonnen. Na ...

340
340
De Cat valt opnieuw uit: Hasi reageert geïrriteerd

RSC Anderlecht beleefde zondag een rotavond. De Brusselaars kwamen tegen FCV Dender ondermaats voor ...

251
251
Club-Marseille: Leko hakt knopen door in basisploeg

Woensdag is het zover, dan volgt de ontknoping in de League Phase van de Champions League. Club ...

390
390
'Man City zet Engeland op stelten met schoktransfer'

Met Marc Guehi en Antoine Semenyo verzekerde Manchester City zich tijdens de huidige mercato al van ...

196
196
Anderlecht zakt door het ijs: sterkhouder krijgt 3 op 10

Aan de vooravond van een cruciaal vierluik, wou RSC Anderlecht voor eigen volk nog eens extra ...

211
211
‘Club Brugge op ramkoers: toptarget kookt van woede’

Club Brugge duwt keihard door voor een absoluut toptarget. Alleen: aan de andere kant groeit de ...

1511
1511
'Plotse wending Genk: miljoenentransfer in Premier League'

KRC Genk blijft ook onder Nicky Hayen maar aanmodderen in de eigen competitie, deelname aan de ...

621
621
'Vuurwerk in laatste transferweek: Club laat miljoenen rollen'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het cruciale Champions League-duel van woensdagavond ...

672
672
'Malaise Anderlecht deint uit: ontslag Hasi op tafel'

De tweede seizoenshelft is nog maar net goed op weg, of er hangt alweer een crisis in de lucht bij ...

893
893
Westerlo baalt na late gelijkmaker: "Moeten het binnenhalen"

De afsluiter van de 22ste speeldag in de Jupiler Pro League kreeg zondagavond geen winnaar. KV ...

66
66
'Bizarre wending rond Marc Brys bij Kameroen'

Kameroen schopte het op de voorbije Africa Cup tot de kwartfinales, waarin ze echter uitgeschakeld ...

300
300
Vanderbiest bevestigt: "Zijn laatste match voor Mechelen"

KV Mechelen is zondagavond niet verder geraakt dan een gelijkspel tegen Westerlo, waarmee het een ...

550
550
De Winter scoort, maar Milan verliest terrein in titelstrijd

AC Milan heeft zondag geen goede zaak gedaan in de strijd om de titel. Het slaagde er immers niet in ...

17
17

Meer sportnieuws