'Aanvaller zorgt voor bliksemvertrek bij Club Brugge'

584 stemmen
'Aanvaller zorgt voor bliksemvertrek bij Club Brugge'

Club Brugge lijkt na linksback Bjorn Meijer zijn tweede grote zomeraanwinst beet te hebben. Volgens verschillende bronnen staat de Spaanse aanvaller Ferran Jugtla op punt om de overstap te maken vanuit FC Barcelona B. En zijn komst is geen overbodige luxe voor de landskampioen.


Ondanks het behalen van de titel staat Blauw-Zwart immers op punt om verschillende aanvallende krachten kwijt te spelen. Het aflopende contract van Bas Dost wordt niet verlengd, Noa Lang wil sowieso een stap hogerop zetten en ook Loïs Openda kondigde al aan dat hij openstaat voor een transfer Bovendien zou ook Charles De Ketelaere een vertrek niet uitsluiten indien een interessante aanbieding op tafel komt. En daarnaast lijkt ook de samenwerking met Sargis Adamyan er alweer op te zitten.

De Armeense spits werd afgelopen winter op huurbasis overgenomen van TSG Hoffenheim, op voorspraak van de inmiddels vertrokken hoofdtrainer Alfred Schreuder. En Adamyan deed het de voorbije jaren zeker niet onaardig. Met 6 goals in 15 competitiewedstrijden had hij als luxe-invaller toch een behoorlijk aandeel in het behalen van de landstitel. Desondanks lijkt Club dus niet geneigd om beroep te doen op de afkoopclausule in zijn huurcontract.

INTERESSE UIT BUNDESLIGA
En ook volgens Kicker heeft het er alle schijn van dat Adamyan na de zomerbreak niet meer terugkeert naar West-Vlaanderen. Zeker nu ook Schreuder vertrokken is. Maar ook bij Hoffenheim, waar hij nog één jaar onder contract ligt, lijkt hij geen hoofdrol te spelen in de sportieve plannen voor volgend seizoen. Desondanks hoeft de Armeense international zich geen grote zorgen te maken. Bovengenoemd medium stelt namelijk dat verschillende Bundesliga-ploegen belangstelling tonen.

LEES OOK: Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club kan Adamyan beter behouden ...

Meest recent

Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

43
43
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

79
79
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

29
29
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

28
28
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

100
100
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

100
100
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

37
37
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

317
317
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

239
239
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

259
259
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

64
64
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

244
244
Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

319
319
Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

100
100
WK-drama Congo dreigt door ebolavirus: “Dan uitsluiting”

Het rampscenario is afgeroepen in Congo door het ebolavirus. Met het oog op het WK in de Verenigde ...

60
60
Tzolis legt transfereisen op tafel: wending op komst?

Christos Tzolis is de grote man bij Club Brugge dit seizoen. De Griekse buitenspeler raasde door de ...

391
391
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

58
58
'Van Holsbeeck in nauwe schoentjes: straffe onthullingen'

Herman Van Holsbeeck is één van de grote spilfiguren in Propere Handen. De voormalige ...

251
251
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

80
80
Gentse erehaag voor Club Brugge? De Mil spreekt zich uit

Club Brugge kroonde zich donderdagavond voor de 20ste keer tot landskampioen. Aanstaande zondag zal ...

482
482
Dochter Guardiola deelt ongezien KDB-beelden: video viraal

Pep Guardiola kondigde vrijdag zijn afscheid bij Manchester City aan. Naar aanleiding daarvan deelde ...

138
138
Van Bommel-bom bij Anderlecht: ‘Bel maar'

Bij Anderlecht valt opnieuw de naam van Mark van Bommel. Dat gebeurde vroeger ook al, maar deze keer ...

769
769
Vandenbroeck breekt stilte: zijn waarheid achter Vossen-soap

Zulte Waregem wist zich in het eerste seizoen na de promotie al bij al zonder grote problemen te ...

308
308
'Kampioenenploeg breekt: Club verliest eerste sterkhouder'

Club Brugge mag zondag zijn kersvers landstitel nog eens vieren voor zijn eigen thuissupporters. ...

391
391
'Harde hand Sibierski: negental de deur gewezen bij RSCA'

RSC Anderlecht sluit zondagavond zijn seizoen af met een derby op het veld van Union SG. Achter de ...

650
650

Meer sportnieuws