'Aanvaller zorgt voor bliksemvertrek bij Club Brugge'

584 stemmen
'Aanvaller zorgt voor bliksemvertrek bij Club Brugge'

Club Brugge lijkt na linksback Bjorn Meijer zijn tweede grote zomeraanwinst beet te hebben. Volgens verschillende bronnen staat de Spaanse aanvaller Ferran Jugtla op punt om de overstap te maken vanuit FC Barcelona B. En zijn komst is geen overbodige luxe voor de landskampioen.


Ondanks het behalen van de titel staat Blauw-Zwart immers op punt om verschillende aanvallende krachten kwijt te spelen. Het aflopende contract van Bas Dost wordt niet verlengd, Noa Lang wil sowieso een stap hogerop zetten en ook Loïs Openda kondigde al aan dat hij openstaat voor een transfer Bovendien zou ook Charles De Ketelaere een vertrek niet uitsluiten indien een interessante aanbieding op tafel komt. En daarnaast lijkt ook de samenwerking met Sargis Adamyan er alweer op te zitten.

De Armeense spits werd afgelopen winter op huurbasis overgenomen van TSG Hoffenheim, op voorspraak van de inmiddels vertrokken hoofdtrainer Alfred Schreuder. En Adamyan deed het de voorbije jaren zeker niet onaardig. Met 6 goals in 15 competitiewedstrijden had hij als luxe-invaller toch een behoorlijk aandeel in het behalen van de landstitel. Desondanks lijkt Club dus niet geneigd om beroep te doen op de afkoopclausule in zijn huurcontract.

INTERESSE UIT BUNDESLIGA
En ook volgens Kicker heeft het er alle schijn van dat Adamyan na de zomerbreak niet meer terugkeert naar West-Vlaanderen. Zeker nu ook Schreuder vertrokken is. Maar ook bij Hoffenheim, waar hij nog één jaar onder contract ligt, lijkt hij geen hoofdrol te spelen in de sportieve plannen voor volgend seizoen. Desondanks hoeft de Armeense international zich geen grote zorgen te maken. Bovengenoemd medium stelt namelijk dat verschillende Bundesliga-ploegen belangstelling tonen.

LEES OOK: 'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Club kan Adamyan beter behouden ...

Meest recent

Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

10
10
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

14
14
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

141
141
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

231
231
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

274
274
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

96
96
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

82
82
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

152
152
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

666
666
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

386
386
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

356
356
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

38
38
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

256
256
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

42
42
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

33
33
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

688
688
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

567
567
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

126
126
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

359
359
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

87
87
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

446
446
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

386
386
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

156
156
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

155
155
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

728
728

Meer sportnieuws