'Aanvaller zorgt voor bliksemvertrek bij Club Brugge'

584
'Aanvaller zorgt voor bliksemvertrek bij Club Brugge'

Club Brugge lijkt na linksback Bjorn Meijer zijn tweede grote zomeraanwinst beet te hebben. Volgens verschillende bronnen staat de Spaanse aanvaller Ferran Jugtla op punt om de overstap te maken vanuit FC Barcelona B. En zijn komst is geen overbodige luxe voor de landskampioen.


Ondanks het behalen van de titel staat Blauw-Zwart immers op punt om verschillende aanvallende krachten kwijt te spelen. Het aflopende contract van Bas Dost wordt niet verlengd, Noa Lang wil sowieso een stap hogerop zetten en ook Loïs Openda kondigde al aan dat hij openstaat voor een transfer Bovendien zou ook Charles De Ketelaere een vertrek niet uitsluiten indien een interessante aanbieding op tafel komt. En daarnaast lijkt ook de samenwerking met Sargis Adamyan er alweer op te zitten.

De Armeense spits werd afgelopen winter op huurbasis overgenomen van TSG Hoffenheim, op voorspraak van de inmiddels vertrokken hoofdtrainer Alfred Schreuder. En Adamyan deed het de voorbije jaren zeker niet onaardig. Met 6 goals in 15 competitiewedstrijden had hij als luxe-invaller toch een behoorlijk aandeel in het behalen van de landstitel. Desondanks lijkt Club dus niet geneigd om beroep te doen op de afkoopclausule in zijn huurcontract.

INTERESSE UIT BUNDESLIGA
En ook volgens Kicker heeft het er alle schijn van dat Adamyan na de zomerbreak niet meer terugkeert naar West-Vlaanderen. Zeker nu ook Schreuder vertrokken is. Maar ook bij Hoffenheim, waar hij nog één jaar onder contract ligt, lijkt hij geen hoofdrol te spelen in de sportieve plannen voor volgend seizoen. Desondanks hoeft de Armeense international zich geen grote zorgen te maken. Bovengenoemd medium stelt namelijk dat verschillende Bundesliga-ploegen belangstelling tonen.

LEES OOK: Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club kan Adamyan beter behouden ...

Meest recent

Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

8
8
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

3
3
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

9
9
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

15
15
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

136
136
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

65
65
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

36
36
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

23
23
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

17
17
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

61
61
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

142
142
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

44
44
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

34
34
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

109
109
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

56
56
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

102
102
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

53
53
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

48
48
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

18
18
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

64
64
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

130
130
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

109
109
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

213
213
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

16
16
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

205
205

Meer sportnieuws