'Toekomst Kompany kent verrassende wending'

534
'Toekomst Kompany kent verrassende wending'

Na een dispuut met het bestuur werd Vincent Kompany vlak na het seizoen aan de kant geschoven als hoofdcoach van RSC Anderlecht. Maar de voormalige Rode Duivel lijkt niet lang zonder werkgever te blijven. Zo trekt Burnley FC al een tijdje aan zijn mouw, nu is echter nog een andere interessante club ten tonele verschenen.


Naar verluidt vond de clubleiding van Anderlecht dat Kompany te weinig uit de selectie heeft gehaald, men was van mening dat er veel meer inzat dan de derde plaats en een verloren bekerfinale. De trainer zelf vond dan weer dat er meer financiële inspanningen nodig waren om grotere successen te kunnen boeken. En zo kwam de breuk bij Paars-Wit tot stand. Al zal ongetwijfeld ook hebben meegespeeld dat de jonge coach ondertussen op interesse van andere clubs kon rekenen.

Bij Burnley stond zijn naam namelijk al een tijdje met rood omcirkeld en na de degradatie uit de Premier League werd die interesse nog concreter. Ook enkele Duitse ploegen vertoonden belangstelling. Maar de toekomst van Kompany zou nu een heel andere wending kunnen krijgen. Volgens onder meer RMC Sport en Footmercato staat de oud-verdediger immers hoog op de lijst bij OGC Nice.

DRIE TOPKANDIDATEN
De Zuid-Franse club heeft een degelijk seizoen achter de rug waarin het net naast de vierde plaats in de Ligue 1 greep en de bekerfinale haalde. Maar huidig trainer Christophe Galtier lijkt over goede papieren te beschikken om bij Paris Saint-Germain aan de slag te gaan. Indien zijn overgang naar Parijs wordt afgerond, en daar ziet het steeds meer naar uit, zou Kompany één van de drie topkandidaten worden bij Nice. De twee overige kanshebbers zijn Lucien Favre en Marco Rose, twee ex-trainers van Borussia Dortmund.

LEES OOK: Nostalgie voor Kompany: "Krijgen steun uit België"

Denkt u dat Kompany het zal maken als hoofdtrainer?

Meest recent

Vanaken eerlijk na speciale wedstrijd tegen Lommel

Club Brugge kreeg vorige speeldag een mokerslag te verwerken met de nederlaag tegen KAA Gent, maar ...

4
4
Thorup overweegt drastische Brughmans-keuze

De grote transferverrassing van afgelopen zomermercato was de uitgaande deal van Lucca Brughmans. De ...

37
37
Basispion Club Brugge: "Ben geen 15 miljoen waard"

Club Brugge had nog véél meer geld kunnen vangen op de transfermarkt, maar ze ...

91
91
Smaakmaker voor Union: "Explosief, stevig en prima schot"

In het Belgische voetbal worden er héél veel transfers gedaan. Elke zomer worden de ...

31
31
Nostalgie voor Kompany: "Krijgen steun uit België"

Bayern München is uitstekend begonnen aan het seizoen. Vincent Kompany & co wonnen drie ...

39
39
Leko onthult: deze harde boodschap kreeg falende Diakhon

Club Brugge pakte vrijdagavond de drie punten mee uit het Soevereinstadion, maar maakte tegen Lommel ...

246
246
Selectie Van Bommel: eerste grote slachtoffers al bekend?

Eind deze maand maakt Mark van Bommel zijn officiële debuut als Belgisch bondscoach. De ...

1063
1063
Anderlecht bikkelhard: kaakslag voor Stroeykens/Bertaccini

RSC Anderlecht heeft een razend drukke mercato achter de rug. De Brusselaars haalden een elftal aan ...

428
428
Verhaeghe voorspelt complete Club Brugge-ramp

Bart Verhaeghe waarschuwde zelf al voor het enorme financiële risico dat Club Brugge liep met ...

444
444
"Lamentabel" - Club Brugge-schlemiel 'delft eigen graf'

Club Brugge heeft zich vrijdagavond herpakt na de slipper op het veld van AA Gent. Tenminste toch ...

456
456
UCL-koorts: dramatische start PSG, eerste uitschuiver Real

Volgende week gaat de League Phase in de Champions League van start. Maar enkele van de Europese ...

46
46
Patro stunt op de transfermarkt: Stijnen geeft uitleg

Patro Eisden sloeg op de laatste dag van de mercato nog keihard toe. De club uit de Challenger Pro ...

123
123
Euvrard tempert verwachtingen: “Wellicht niet tegen Antwerp”

Bij Standard begonnen ze niet onaardig aan het nieuwe seizoen. De ploeg had zelfs nog meer punten ...

141
141
Anderlecht strikt smaakmaker: "Snel, technisch en goede vrije trap"

RSC Anderlecht kende een héél drukke zomermercato. De Brusselaars haalden met Thelo ...

485
485
Zegevierend Club overtuigt wederom niet tegen moedig Lommel

Club Brugge blijft voorlopig bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Na de pijnlijke nederlaag ...

205
205
Thorup maakt balans op van mercato KRC Genk

KRC Genk spendeerde ruim dertig miljoen euro op de transfermarkt, enkel Club Brugge investeerde meer ...

198
198
CPL knettert: Vossen zet Kiel in brand, Kadavers verbazen

Spektakel op het Kiel én een nieuwe koppositie voor Dender: de Challenger Pro League leverde ...

144
144
'STVV greep naast twee enorme transferstunts'

STVV wist zich in het slot van de mercato nog te versterken. De Truienaars waagden ook hun kans bij ...

173
173
Olivier Deschacht pakt zwaar uit, fans hebben één boodschap

Olivier Deschacht heeft de voorbije jaren een opvallende tweede carrière uitgebouwd naast het ...

126
126
Club op voorsprong in Lommel: één speler krijgt volle laag

Club Brugge nam het vanavond op in en tegen Lommel SK. Hoe verging het de Bruggelingen de eerste 45 ...

284
284
'Anderlecht weigerde 28-voudig Frans international'

RSC Anderlecht kreeg deze zomer een opvallende naam aangeboden. Presnel Kimpembe, de ervaren Franse ...

676
676
AA Gent maakt nog een uitgaande transfer bekend

Bij AA Gent lijken ze een goede mercato achter de rug hebben. De Buffalo's hebben een aantal goede ...

63
63
Fans Anderlecht verliefd op nieuwe parel: "Geweldige speler"

Bij RSC Anderlecht krijgen de jonge talenten voorlopig héél veel speelkansen. De fans ...

241
241
Vanaken emotioneel diep geraakt: “Dat vergeet ik nooit”

Hans Vanaken heeft vanavond een bijzondere reden om met extra aandacht naar Lommel te kijken. De ...

170
170
Dolle transfermolen JPL: 17 transfers als record, Genk wint jackpot

De transferperiode ligt achter de rug. Het is opvallend: er werden deze zomer héél ...

140
140

Meer sportnieuws