'Toekomst Kompany kent verrassende wending'

534
'Toekomst Kompany kent verrassende wending'

Na een dispuut met het bestuur werd Vincent Kompany vlak na het seizoen aan de kant geschoven als hoofdcoach van RSC Anderlecht. Maar de voormalige Rode Duivel lijkt niet lang zonder werkgever te blijven. Zo trekt Burnley FC al een tijdje aan zijn mouw, nu is echter nog een andere interessante club ten tonele verschenen.


Naar verluidt vond de clubleiding van Anderlecht dat Kompany te weinig uit de selectie heeft gehaald, men was van mening dat er veel meer inzat dan de derde plaats en een verloren bekerfinale. De trainer zelf vond dan weer dat er meer financiële inspanningen nodig waren om grotere successen te kunnen boeken. En zo kwam de breuk bij Paars-Wit tot stand. Al zal ongetwijfeld ook hebben meegespeeld dat de jonge coach ondertussen op interesse van andere clubs kon rekenen.

Bij Burnley stond zijn naam namelijk al een tijdje met rood omcirkeld en na de degradatie uit de Premier League werd die interesse nog concreter. Ook enkele Duitse ploegen vertoonden belangstelling. Maar de toekomst van Kompany zou nu een heel andere wending kunnen krijgen. Volgens onder meer RMC Sport en Footmercato staat de oud-verdediger immers hoog op de lijst bij OGC Nice.

DRIE TOPKANDIDATEN
De Zuid-Franse club heeft een degelijk seizoen achter de rug waarin het net naast de vierde plaats in de Ligue 1 greep en de bekerfinale haalde. Maar huidig trainer Christophe Galtier lijkt over goede papieren te beschikken om bij Paris Saint-Germain aan de slag te gaan. Indien zijn overgang naar Parijs wordt afgerond, en daar ziet het steeds meer naar uit, zou Kompany één van de drie topkandidaten worden bij Nice. De twee overige kanshebbers zijn Lucien Favre en Marco Rose, twee ex-trainers van Borussia Dortmund.

LEES OOK: 'Hayen wil uitblinker wegroven uit Jupiler Pro League'

Denkt u dat Kompany het zal maken als hoofdtrainer?

Meest recent

Antwerp neemt blitzstart: Compper ziet nog werkpunt

Weinigen hadden het verwacht voor de start van het seizoen, maar Antwerp pronkt na twee speeldagen ...

28
28
'Straffe job Pocognoli: meer details bekend'

Belgische trainers lijken alsmaar meer 'hot' te worden over het Kanaal. Nadat Philippe Clement in de ...

15
15
Antwerp verbaast en plukt pion weg bij Beerschot

Antwerp kende een zeer moeilijke zomer, maar is het seizoen wel uitstekend begonnen. De Great Old ...

67
67
Ongewijzigd Club tegen OHL, sterkhouder terug bij Genk

Zaterdag gaat de tweede speeldag in de Jupiler Pro League verder en met Club Brugge en KRC Genk ...

24
24
Vernieuwd Antwerp legt ook tweede promovendus over de knie

Een sterk vernieuwd Antwerp heeft voorlopig de perfecte start te pakken. The Great Old koos zijn ...

76
76
‘Club Brugge dumpt Adedeji: pijnlijke waarheid komt boven’

Club Brugge haakt definitief af voor Noah Adedeji-Sternberg. Opvallend, want blauw-zwart had al een ...

503
503
'Anderlecht legt bod neer voor smaakmaker uit Duitsland'

RSC Anderlecht duwt heel hard door om zo snel mogelijk aanvallende versterking voor te stellen. ...

343
343
Amy Sonck doet vader Wesley zweten: bloedheet spektakel

Wie dacht dat Wesley Sonck als vader van Amy wel wat gewoon was, kreeg op Instagram een verrassende ...

90
90
Hubert en Schoofs scherp na zwakke prestatie Union SG

Union SG is niet heel overtuigend aan het seizoen begonnen. De Brusselaars speelden vandaag een zeer ...

74
74
Zulte Waregem bekocht? "Ik weet niet waarom"

Zulte Waregem pakt een oververdiend punt tegen een ronduit zwak Union SG. Essevee mocht zich ook ...

205
205
Sibierski krijgt duidelijkheid : extra aanwinst voor Anderlecht

RSC Anderlecht kan dit seizoen bekoren. Velen spreken vooral over de drive en dergelijke, toch is ...

478
478
Spektakel in CPL: Patro met remontada, statement Mazzu

Spektakel troef deze namiddag in de Challenger Pro League. Patro Eisden Maasmechelen leek lange tijd ...

86
86
Essevee vat vol frustratie na knappe prestatie tegen Union

Een paar dagen na een Europese deceptie, volgde een nieuwe ontgoocheling voor Union. De manschappen ...

197
197
Beerschot: nieuwe aanvaller én nieuw contract

Beerschot heeft nog een nieuwe aanvaller aan de kern toegevoegd. Daarnaast wisten ze een jonge ...

58
58
Verschaeren verklaart transfer: "Hadden goede band bij RSCA"

Yari Verschaeren tekende voor drie jaar bij Sampdoria. Een grote club die is afgegleden, maar terug ...

203
203
Standard en Henry woedend na bizar 'transferspelletje'

Wat is er precies gebeurd met Thomas Henry? De 32-jarige Franse aanvaller van Standard leek deze ...

99
99
Boskamp ziet zorgelijke situatie bij Belgische topclub

Johan Boskamp volgt het Belgische voetbal nog op de voet. 'Bossie' doet dit als analist bij Het ...

219
219
“Burgess? Ik ben niet meteen de grootste fan"

Union SG heeft het achteraan knap lastig sinds Christian Burgess vertrok. De nul houden is plots een ...

72
72
'Lommel SK stunt met transfer bij Ajax'

Lommel SK opende het seizoen met een gelijkspel tegen STVV en dat was dus een zeer goed begin. De ...

79
79
Jonckheere telt af: "De man die we zochten"

KV Kortrijk speelde vorige week verdienstelijk, maar verloor kansloos van Club Brugge. De Kerels ...

222
222
Boskamp over ‘megatransfer': "Natte droom van elke RSCA-fan"

Romelu Lukaku is officieel een speler van Fenerbahçe. Johan Boskamp hoopt dat de 33-jarige ...

404
404
Patro Eisden casht én broedt op plannetje

Patro Eisden verkocht Leandro Rousseau aan La Louvière. Een zeer goede transfer voor beide ...

38
38
Thorup verandert Genkse koers: "Interesseert me geen zier"

Bij KRC Genk weten ze dat het héél wat beter moet dan vorig jaar. De Limburgers waren ...

381
381
'Pocognoli verrast compleet met absolute topjob'

Sebastien Pocognoli is een vrije trainer nadat hij werd ontslagen bij AS Monaco. De Belgische ...

192
192
STVV laat verdediger vertrekken naar Belgische club

STVV is van plan zich nog te versterken, maar de Kanaries maken ook werk van uitgaande transfers. De ...

82
82

Meer sportnieuws