'Toekomst Kompany kent verrassende wending'

534
'Toekomst Kompany kent verrassende wending'

Na een dispuut met het bestuur werd Vincent Kompany vlak na het seizoen aan de kant geschoven als hoofdcoach van RSC Anderlecht. Maar de voormalige Rode Duivel lijkt niet lang zonder werkgever te blijven. Zo trekt Burnley FC al een tijdje aan zijn mouw, nu is echter nog een andere interessante club ten tonele verschenen.


Naar verluidt vond de clubleiding van Anderlecht dat Kompany te weinig uit de selectie heeft gehaald, men was van mening dat er veel meer inzat dan de derde plaats en een verloren bekerfinale. De trainer zelf vond dan weer dat er meer financiële inspanningen nodig waren om grotere successen te kunnen boeken. En zo kwam de breuk bij Paars-Wit tot stand. Al zal ongetwijfeld ook hebben meegespeeld dat de jonge coach ondertussen op interesse van andere clubs kon rekenen.

Bij Burnley stond zijn naam namelijk al een tijdje met rood omcirkeld en na de degradatie uit de Premier League werd die interesse nog concreter. Ook enkele Duitse ploegen vertoonden belangstelling. Maar de toekomst van Kompany zou nu een heel andere wending kunnen krijgen. Volgens onder meer RMC Sport en Footmercato staat de oud-verdediger immers hoog op de lijst bij OGC Nice.

DRIE TOPKANDIDATEN
De Zuid-Franse club heeft een degelijk seizoen achter de rug waarin het net naast de vierde plaats in de Ligue 1 greep en de bekerfinale haalde. Maar huidig trainer Christophe Galtier lijkt over goede papieren te beschikken om bij Paris Saint-Germain aan de slag te gaan. Indien zijn overgang naar Parijs wordt afgerond, en daar ziet het steeds meer naar uit, zou Kompany één van de drie topkandidaten worden bij Nice. De twee overige kanshebbers zijn Lucien Favre en Marco Rose, twee ex-trainers van Borussia Dortmund.

LEES OOK: Bayern geeft Kompany-update: “Ernstig en serieus”

Denkt u dat Kompany het zal maken als hoofdtrainer?

Meest recent

Mechele ziet één minpunt bij vlotte zege Club Brugge

AA Gent en Union SG maken Club Brugge voorlopig nog het leven zuur, maar Blauw-Zwart raast doorheen ...

19
19
Zulte Waregem onder druk: "Dat is teleurstellend"

Zulte Waregem heeft een nul op vijftien geboekt. Club Brugge was veel te sterk aan de Gaverbeek. Het ...

22
22
Degryse: "Bruno en Sibiersi in 2028 niét meer bij RSCA"

CEO Kenneth Bornauw en eigenaar Marc Coucke hebben de club RSC Anderlecht niet bepaald geholpen met ...

113
113
Leko baalt: "Zullen hem missen tegen Anderlecht"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 2-4 op het veld van Zulte Waregem. Blauw-Zwart moest nog ...

87
87
Vitor Bruno ziet een énorm manco bij Anderlecht

RSC Anderlecht had volgens de data al zes keer meer moeten scoren dit seizoen. Aanvallend is er een ...

95
95
‘Yamal krijgt mes in de rug: einde Barça nu al in zicht’

Lamine Yamal hoort bij Barcelona, zo klinkt het al jaren. Maar Hansi Flick heeft nu een beslissing ...

69
69
De Meyer voert de druk op: "Er zijn geen excuses"

STVV staat voor een belangrijke novembermaand. De Kanaries krijgen de komende weken drie kansen om ...

14
14
Thorup hint op opvallende zet bij KRC Genk: "Het werkte"

KRC Genk-coach Jess Thorup houdt de kaarten nog even tegen de borst, maar liet vrijdag wel verstaan ...

36
36
Keuzestress bij Bruno: speelt dit trio tegen Westerlo?

RSC Anderlecht neemt het op tegen KVC Westerlo. Een partij die de Brusselaars moeten winnen. Vitor ...

101
101
Ronaldo had bijna Belgische T1: "Kon coach worden van Al-Nassr"

Marc Brys heeft nog lang niet alle ambities opgeborgen. De voormalige bondscoach van Kameroen ...

55
55
Goed nieuws én slecht nieuws: Hubert met blessureupdate

Union Sint-Gillis trekt zaterdag naar SK Beveren voor de tiende speeldag van de Jupiler Pro League. ...

36
36
Lammens krijgt de volle laag: Keane messcherp

Het zijn momenteel geen gemakkelijke tijden voor Senne Lammens bij Manchester United. De club ...

93
93
Onstopbaar Club Brugge rolt Zulte Waregem in één helft op

Club Brugge ging aan de Gaverbeek op zoek naar een 27 op 30. Zulte Waregem zocht na een 0 op 12 dan ...

136
136
Club Brugge mist sterkhouder tegen Anderlecht

Club Brugge neemt het volgende week op tegen RSC Anderlecht. De Belgische landskampioen zal daar ...

330
330
Coucke haalt uit naar krant: "Puur fake news!"

We haalden de afgelopen weken aan dat het woord 'crisis' tegenwoordig wel héél snel in ...

117
117
Club Brugge maakt gehak van Zulte Waregem: "Even doorduwen"

Zulte Waregem en Club Brugge begonnen om 20u45 aan hun partij in de Jupiler Pro League. De eerste 45 ...

82
82
Bornauw verrast met uitspraken over Bertaccini en Stroeykens

RSC Anderlecht moet zaterdagavond winnen van KVC Westerlo. Anders zal het echt crisis zijn. Gaat ...

205
205
Thorup looft smaakmaker: "Verwacht ik van al mijn invallers"

KRC Genk zit in de lift. Na drie overwinningen op rij groeit het vertrouwen binnen de Limburgse ...

52
52
Nieuwkomers in de Jupiler Pro League: 11 toptransfers

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag tien op het programma. De ideale gelegenheid dus ...

197
197
Club Brugge kraakt Potts: onverwachte wending op komst?

In Brugge krijgt Freddie Potts week na week de wind van voren, zelfs Ivan Leko wil hem een andere ...

758
758
Godts onder stoom en laat Bodart kansloos achter

Mika Godts trok afgelopen zomer van Ajax naar PSG. Het begon was moeilijk, maar logisch want de Rode ...

68
68
Basisploeg Club Brugge: Leko hakt knoop door

Om 20u45 spelen Zulte Waregem en Club Brugge hun partij in de Jupiler Pro League. Ivan Leko heeft ...

103
103
Zorgen bij Leko? "Voelt dat hij de groep even kwijt is"

Club Brugge is bezig aan een goed seizoen. Blauw-Zwart wint de meeste matchen, maar Ivan Leko was ...

78
78
Euvrard voert zélf druk: hoogspanning bij Standard

Standard staat onder zware druk na een nul op twaalf. Vincent Euvrard weet dat een zege nodig is, ...

77
77
Coucke breekt stilte bij Anderlecht: "Geduld ver op"

Hij had zich voorgenomen om zich voortaan in stilzwijgen te hullen, maar nu het weer van kwaad naar ...

394
394

Meer sportnieuws