Antonella spelt Messi de les: "Het is genoeg geweest!"

656 stemmen
Antonella spelt Messi de les:

Lionel Messi verwende zondag de voetbalwereld nog maar eens. De Argentijnse superster liet de netten 5 (!) keer trillen in een interland tegen Estland. Een ongelooflijke prestatie, die de WK-droom van Messi nieuw leven in blaast. In het najaar wil hij de kers op de taart zetten van zijn carrière en zich tot wereldkampioen kronen met zijn land.


De wedstrijd tegen Estland vond plaats in het Spaanse Pamplona. Messi liet het stadion voor de rust al kirren van plezier met twee treffers. Na de koffiepauze deed hij er snel een derde bij. Nummer vier en vijf volgden nog voor we de laatste tien minuten ingingen. Messi was zo eigenhandig verantwoordelijk voor de einduitslag: 5-0. Vorige week werd Italië op Wembley dan weer het slachtoffer van Messi. Toen gaf de Vlo twee assists.

Na de demonstratie tegen Estland kwamen de Argentijnse kranten superlatieven te kort. "Eén, twee, drie, vier en vijf. De man met nummer tien, die al de hoofdrolspeler was tegen Italië, trakteerde zichzelf op een geweldig doelpunten buffet. De Messi-voetbalshow in zijn puurste vorm laat 'de droom van Qatar' meer dan ooit levend worden", klonk het bij Clarín. "Hij herschrijft de geschiedenis wanneer iedereen denkt dat er geen blanco pagina's meer staan. Messi maakte de generale voor het WK een tsunami. Een onbeduidend vriendschappelijk potje werd onvergetelijk", haalde La Nación de loftrompet boven.

ANTONELLA

Ook Messi zelf was in de wolken na de partij. Hij postte op Instagram een foto met een bijschrift waarin hij zijn tevredenheid uitte. Hij bedankte ook de fans in het stadion en de fans die hem vanop afstand steunen. Heel wat fans reageerden op de post, maar ook Messi's vrouw Antonella Roccuzzo deed dat. En zij had een duidelijke boodschap voor manlief. "Het is genoeg geweest! Kom nu naar huis, want we missen je", schreef Roccuzzo.

LEES OOK: Club Brugge slikt: weldra Argentijns international?

Zal Messi het WK in Qatar winnen?

Meest recent

Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

13
13
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

30
30
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

129
129
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

29
29
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

40
40
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

69
69
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

295
295
FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

28
28
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

73
73
Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Club Brugge wordt kampioen, dat is duidelijk. Blauw-Zwart maakte héél veel indruk in ...

210
210
Anderlecht heeft beet en sluit nieuw contract af

RSC Anderlecht is bij de eerste ploeg al jaren op de dool, maar gelukkig is er Neerpede. Daar zijn ...

146
146
Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Rudi Garcia stelde vrijdag heel wat potentiële Rode Duivels teleur bij het bekend maken van ...

112
112
'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

89
89
Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

STVV moest zaterdag wel vrede nemen met een gelijkspel tegen AA Gent, maar dat kon de pret op Stayen ...

153
153
'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

414
414
Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

77
77
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

457
457
Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Thibaut Courtois haalt op zijn 34ste nog steeds een bijzonder hoog niveau. De doelman van Real ...

102
102
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

321
321
'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

518
518
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

144
144
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

374
374
Llansana haalt ferm uit na KV Mechelen: “Heel het seizoen al”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen KV Mechelen. Paars-Wit moet nog vol aan ...

475
475
Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

Club Brugge is op weg naar een nieuwe landstitel. Na een tweestrijd met Union SG in de Champions ...

559
559
Ophef na Club-Union: opvallend gebaar veroorzaakt storm

Club Brugge heeft de topper van Union SG overtuigend gewonnen. Aan het einde van de wedstrijd stond ...

930
930

Meer sportnieuws