Beerschot herademt: sterkhouder verlengt contract

door
Beerschot herademt: sterkhouder verlengt contract

Beerschot gaat door een moeilijke periode. De club moet volgend seizoen aan de bak in 1B en zal dat bovendien moeten doen zonder heel wat vertrouwde namen. Raphael Holzhauser vertrok al naar OHL. Joren Dom volgde het voorbeeld van de Oostenrijker. Gisteren maakte de club ook het vertrek van Tom Pietermaat wereldkundig. Die maakte net als de twee genoemde namen gebruik van een clausule waarbij hij bij degradatie gratis andere oorden kan opzoeken.


Beerschot zag daarbovenop eerder al Musashi Suzuki, Marius Noubissi en zondag ook Pierre Bourdin gebruik maken van dezelfde clausule. En ook Reda Halaimia zou dat doen. Hij zou naar het Franse Clermont Foot verhuizen. Zo is er een complete leegloop aan de gang op het Kiel, waar ze volgend seizoen lijken te zullen moeten gaan puzzelen om een elftal op de been te brengen dat kampioen kan spelen. Nu krijgt Beerschot wel goed nieuws met het oog op volgend seizoen.

Zo maakt de club op haar officiële kanalen bekend dat Ryan Sanusi (30) zijn contract verlengd heeft. De middenvelder zette zijn krabbel onder een overeenkomst tot 2025. "Beerschot is mijn club en ik voel mij hier goed", verklaart Sanusi op de clubwebstek. "Elke keer als ik op de training aankom, voelt het als thuiskomen. Dat gevoel is voor mij van goudwaarde. Ik had een aantal andere opties in 1A, maar nadat ik alles rustig had bekeken, was Beerschot voor mij de beste keuze", laat hij er geen twijfel over bestaan.

VRANCKEN

Ook voorzitter Francis Vrancken is in de wolken. "Ryan Sanusi was voor ons een absolute topprioriteit. Maar Beerschot was dat ook voor Ryan", steekt hij van wal. "Zijn liefde voor de club, respect voor haar traditie en haar supporters, maakt van Ryan een echte Beerschotman. We belonen hem met een lange termijn overeenkomst. Dit strookt volledig met de ambitie die we samen met hem koesteren. Terugvechten tot in de hoogste divisie. Ik ben enorm trots om dit samen met Ryan te trachten verwezenlijken", aldus Vrancken.

LEES OOK: Beerschot blijft dromen in CPL, Panda's met gehaktmolen

Zal Beerschot meteen promoveren?

Meest recent

KV Kortrijk haalt gram en mag forfaitzege bijschrijven

SK Beveren pakte woensdagavond al de titel in de Challenger Pro League. Daarmee zijn de Waaslanders ...

0
0
'Club wrijft zich in handen met nieuwe Ordoñez-wending'

Het lijkt erop dat de kassa komende zomer bij Club Brugge weer stevig zal rinkelen. Het haalde dit ...

14
14
'Thiago blijft verbazen: titanenstrijd op komst'

Igor Thiago is uitgegroeid tot één van de sensaties van het seizoen in de Premier ...

40
40
Ceulemans spreekt grote hoop uit voor Club en Westerlo

Komend weekend staat op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

57
57
Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

De ontknoping van het seizoen komt stilaan weer in zicht en dat betekent dat het ook tijd wordt om ...

142
142
'Lewandowski lonkt naar grote Europese club'

Op zijn 37ste begint Robert Lewandowski komende zomer nog aan een nieuw hoofdstuk in zijn ...

81
81
TRANSFERUURTJE: 'Dompers voor Anderlecht, Sunderland shopt weer in JPL'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

239
239
Pedro Neto doet Hazard-incident opnieuw oplaaien

Chelsea kreeg een pandoering van jewelste in de Champions League. De Londense club leek nochtans op ...

22
22
Courtois slaat keihard terug: “Giftig en gebrek aan respect!”

Thibaut Courtois kreeg enorm veel lof na de 3-0 zege van Real Madrid tegen Manchester City. De ...

71
71
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

104
104
Guardiola verrast met uitspraken over Doku: Duivel briest

Manchester City kreeg tegen Real Madrid een pak slaag. Nog voor rust stond het 3-0 na een hattrick ...

132
132
'Cercle Brugge wili stunten en PL-clubs aftroeven'

Cercle Brugge zal de komende weken nog stevig moeten knokken voor het behoud. De Vereniging kan de ...

114
114
'Inter wil Stankovic koppelen aan Rode Duivel'

Inter lijkt momenteel onbedreigd op weg naar de titel in de Serie A, maar toch lijken er grote ...

82
82
Club krijgt overbodige pion terug: "Ik moet wel"

Het wordt ongetwijfeld een zeer drukke transferzomer bij Club Brugge. Dat zal wellicht de nodige ...

461
461
Albert verbaast opnieuw: "Laat De Bruyne thuis"

De Rode Duivels vertrekken binnen een tweetal weken op stage naar de Verenigde Staten, waar ze met ...

299
299
Courtois pakt uit met klassegebaar voor Spurs-keeper

Er was deze week spektakel te beleven in de Champions League-wedstrijden in Madrid, met telkens een ...

86
86
'Rits maakt cirkel rond met gedroomde terugkeer'

Sinds hij aangesteld werd als T1 ad interim, had Jérémy Taravel al de nodige ...

829
829
Peter Vandenbempt met TV-stunt: "Transfer van de eeuw"

Gaat er binnenkort een opvallende transfer door in het internationale voetbal? Niet van een speler ...

128
128
AA Gent slaat nieuwe weg in: “Bezig aan een mooi verhaal”

Bij AA Gent willen ze stilaan af van de dure transfers. De club moet financieel inbinden na zware ...

165
165
'Antwerp neemt zware beslissing over Praet'

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen. De Great Old is uitgegroeid tot een grijze ...

323
323
Hayen looft Genkse parel: "Een natuurtalent!"

Bij KRC Genk hebben ze een zeer goede jeugdopleiding. De Limburgers hopen dat één van ...

183
183
AA Gent-parel ambitieus: "Moet het nu gaan tonen"

AA Gent haalde de afgelopen vier jaar maar liefst 20 Afrikaanse talenten naar België. Dat is ...

80
80
Gheysens drijft Anderlecht tot kookpunt met Kindermans-farce

Jean Kindermans is al maanden hét symbooldossier bij Anderlecht, maar een doorbraak blijft ...

866
866
Vermant ziet WK-plek in gevaar komen door ploegmaat

Binnen een drietal maanden begint het WK. Voor heel wat spelers zijn het spannende tijden. Zij ...

386
386
Anderlecht richting top zes, maar transfers overtuigen niet

RSC Anderlecht doet het goed onder Jérémy Taravel. De Brusselaars bereikten de ...

362
362

Meer sportnieuws