Beerschot herademt: sterkhouder verlengt contract

90
Beerschot herademt: sterkhouder verlengt contract

Beerschot gaat door een moeilijke periode. De club moet volgend seizoen aan de bak in 1B en zal dat bovendien moeten doen zonder heel wat vertrouwde namen. Raphael Holzhauser vertrok al naar OHL. Joren Dom volgde het voorbeeld van de Oostenrijker. Gisteren maakte de club ook het vertrek van Tom Pietermaat wereldkundig. Die maakte net als de twee genoemde namen gebruik van een clausule waarbij hij bij degradatie gratis andere oorden kan opzoeken.


Beerschot zag daarbovenop eerder al Musashi Suzuki, Marius Noubissi en zondag ook Pierre Bourdin gebruik maken van dezelfde clausule. En ook Reda Halaimia zou dat doen. Hij zou naar het Franse Clermont Foot verhuizen. Zo is er een complete leegloop aan de gang op het Kiel, waar ze volgend seizoen lijken te zullen moeten gaan puzzelen om een elftal op de been te brengen dat kampioen kan spelen. Nu krijgt Beerschot wel goed nieuws met het oog op volgend seizoen.

Zo maakt de club op haar officiële kanalen bekend dat Ryan Sanusi (30) zijn contract verlengd heeft. De middenvelder zette zijn krabbel onder een overeenkomst tot 2025. "Beerschot is mijn club en ik voel mij hier goed", verklaart Sanusi op de clubwebstek. "Elke keer als ik op de training aankom, voelt het als thuiskomen. Dat gevoel is voor mij van goudwaarde. Ik had een aantal andere opties in 1A, maar nadat ik alles rustig had bekeken, was Beerschot voor mij de beste keuze", laat hij er geen twijfel over bestaan.

VRANCKEN

Ook voorzitter Francis Vrancken is in de wolken. "Ryan Sanusi was voor ons een absolute topprioriteit. Maar Beerschot was dat ook voor Ryan", steekt hij van wal. "Zijn liefde voor de club, respect voor haar traditie en haar supporters, maakt van Ryan een echte Beerschotman. We belonen hem met een lange termijn overeenkomst. Dit strookt volledig met de ambitie die we samen met hem koesteren. Terugvechten tot in de hoogste divisie. Ik ben enorm trots om dit samen met Ryan te trachten verwezenlijken", aldus Vrancken.

LEES OOK: Grote favoriet in Challenger Pro League: “Vol voor titel”

Zal Beerschot meteen promoveren?

Meest recent

Ruben Van Gucht gaat diep door het stof: Verbijsterende exit

Ruben Van Gucht beleefde een weekend van uitersten. Terwijl zijn vriendin Valentine Besard de titel ...

13
13
Vandenbempt over RSCA: "Als ze dit kunnen bevestigen..."

Bij RSC Anderlecht wisten ze een overetuigende 3-0-zege te boeken tegen Zulte Waregem. De start van ...

75
75
Tresoldi vol lof: "Speciale vermelding voor hen"

Club Brugge kon eindelijk een topper winnen. De Bruggelingen waren in de topmatchen dit seizoen nog ...

59
59
Vandenbempt over JPL-topper: "Verdiende Duivels-selectie"

De Rode Duivels maken zich klaar voor een lange interlandperiode met maar liefst vier wedstrijden. ...

49
49
Leko is trots én geeft boodschap aan KRC Genk

Club Brugge won verdiend van KRC Genk. De 3-0 was overdreven, de Limburgers kregen immers ook genoeg ...

108
108
Albert maakt eerste balans op van Anderlecht

RSC Anderlecht maakt progressie. Er staat een betere selectie dan vorig jaar en Vitor Bruno heeft ...

273
273
Heynen en Smets geven hét pijnpunt van KRC Genk prijs

KRC Genk gaat voorlopig verder op zijn eland van vorig seizoen. Het is te weinig. De druk neemt toch ...

169
169
Forbs smult van Club Brugge-tweetal: "Fantastische speler"

Na zijn domme rode kaart tegen AA Gent was Carlos Forbs nog de grote zondebok bij Club Brugge. Maar ...

264
264
Na zure owngoal: opvallende Lammens-reactie in Engelse pers

Manchester United blijft maar aanmodderen in de Premier League met een povere 5 op 15. Zondag raakte ...

195
195
Antwerp benadeeld? Oud-ref dient Compper van antwoord

Antwerp FC heeft het eerste luik van het seizoen afgesloten met een tegenvallende reeks van 0 op 12. ...

273
273
KRC Genk wankelt: Degryse legt gigantisch probleem bloot

KRC Genk kan allerminst tevreden zijn over de start van de competitie. Na zeven speeldagen hebben de ...

316
316
‘Club Brugge wil transferstunt: zelfs 12 miljoen te weinig’

Club Brugge broedt op een transfer die meteen tot de duurste uit de clubgeschiedenis zou behoren. ...

320
320
Oorlog in La Liga: Real publiceert publiekelijk statement

In de Spaanse Primera Division heeft Real Madrid zondag een flinke tik geïncasseerd. De ...

192
192
Grote naam op bank bij Duivels? "Van Bommel start met hém"

Maandag is het zover, dan blazen de Rode Duivels een eerste keer dit seizoen verzamelen. En er wacht ...

354
354
Anderlecht krijgt verdict Bentayeb: FIFA-protocol geactiveerd

RSC Anderlecht speelde zaterdagavond een sterke wedstrijd tegen Zulte Waregem (3-0). Met een voet in ...

591
591
Analisten fileren titelstrijd: "Zij zijn te sterk voor de JPL"

Het eerste luik van het seizoen in de Jupiler Pro League zit erop. Uiteraard is het na zeven ...

684
684
Coucke haalt snoeihard uit: "Ze leven ver boven hun stand"

Marc Coucke kreeg vrijdagavond amper zestig seconden. Toch had de Anderlecht voorzitter niet veel ...

677
677
Jean Marie Pfaff krijgt héél bijzondere rol in Mechelen

Jean Marie Pfaff blijft, jaren na zijn afscheid als topdoelman, een veelgevraagde gast. De ...

118
118
Brandon Mechele spreekt forse taal na zware Brugse uithaal

Brandon Mechele speelde in de vooravond opnieuw een prima wedstrijd bij Club Brugge. De ...

500
500
Rode Duivels aan het feest: Moreira schittert bij Milan

Enkele landgenoten hadden zondagavond alle reden om te vieren. In Italië boekte AC Milan een ...

75
75
Pakkende beelden: Koeman Jr diep geraakt bij eerbetoon

Een voetbalwedstrijd werd zondag even een bijzonder emotioneel moment voor de familie Koeman. Ronald ...

48
48
Vossen spreekt duidelijke taal na hartverscheurend nieuws

Jelle Vossen kreeg zaterdag een stevige domper te verwerken. De 37-jarige aanvaller hoopte bij ...

235
235
Fans Beerschot en KV clashen: "Zelfs doodsbedreigingen"

De rivaliteit tussen Beerschot en KV Mechelen gaat al enkele jaren terug. In het seizoen 2018-2019 ...

383
383
Dender zet opmars verder, Patro moet wonden likken na 0/15

Dender blijft op positieve wijze verbazen in de Challenger Pro League. De degradant uit de JPL kende ...

78
78
Kerels leven weer: KV Kortrijk verlost van rode lantaarn

Na zeven speeldagen weet ook KV Kortrijk weer wat winnen is in de Jupiler Pro League. De Kerels ...

79
79

Meer sportnieuws