Beerschot teleurgesteld: ook meubelstuk zwaait af

door
Beerschot teleurgesteld: ook meubelstuk zwaait af

Beerschot kende een dramatisch seizoen in de JPL. De Ratten parkeerden zowat de hele tijd onderin en moeten volgend seizoen dan ook een reeks zakken naar 1B. Heel wat spelers lijken daar geen zin in te hebben en zochten al andere oorden op. Nu volgt nóg een speler.


Beerschot nam al afscheid van onder meer Raphael Holzhauser. De voormalige smaakmaker op het Kiel tekende een contract bij OH Leuven. Ook Joren Dom trekt naar Den Dreef. Verder vertrokken ook al Noubissi, Suzuki en Halaimia. Zij maakten allemaal gebruik van een clausule in hun contract waarbij ze bij degradatie weg mochten.

Nu ziet Beerschot nog een pion afzwaaien. Zo heeft Tom Pietermaat de club meegedeeld dat hij andere oorden wil opzoeken. Dat meldt Beerschot op zijn website. Ook Pietermaat zou volgens onze bronnen gebruik maken van een degradatieclausule. De club laat weten die beslissing te betreuren, omdat ze volgend seizoen graag was doorgegaan met de speler. Er liepen verschillende gesprekken de laatste weken, maar de middenvelder wil niet blijven.

Pietermaat had nog een contract tot midden 2023, maar zal dat dus niet uitdoen. Hij speelde al sinds midden 2014 voor Beerschot en maakte verschillende promoties - waaronder die naar 1A -  mee. Pietermaat was in totaal goed voor 168 wedstrijden voor Beerschot. Hij speelde in zijn carrière ook al voor KV Mechelen, Rupel Boom, Eendracht Aalst en RC Mechelen.

LEEGLOOP

Na het vertrek van Pietermaat lijkt de leegloop compleet op het Kiel. Het bestuur zal tijdens de komende mercato serieus mogen uitpakken om aan de 1B Pro League te beginnen met een competitieve kern. Voorlopig werd aan inkomende zijde enkel nog maar het contract van Dante Rigo verlengd. Hij tekende bij tot eind 2023.

LEES OOK: Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Snap je de verontwaardiging van Beerschot?

Meest recent

UCL: Nieuwe demonstratie Bayern, Liverpool maakt statement

De laatste tickets voor de kwartfinales van de Champions League zijn verdeeld. Het Bayern ...

18
18
'Villa neemt rigoureus transferbesluit met Tielemans'

Youri Tielemans hersteld momenteel van een blessure aan de enkels die hem ondertussen al enkele ...

29
29
Transferfabriek Union: drie nieuwe miljoenendeals in pijplijn

Union SG legde sinds de promotie uitstekende resultaten neer, maar wist ook op de transfermarkt erg ...

25
25
Supporters in de wolken: grote comeback bij Anderlecht

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge mathematisch verzekeren van een plek in de ...

199
199
'Beslissing gevallen: miljoenentransfer bij Club Brugge'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet. Met name aan uitgaande zijde belooft ...

216
216
Nieuwe patron bij Duivels: opvallende aanwezige op stage

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een stage in aanloop naar het WK ...

129
129
Spektakelstuk met 9 goals: Barça wervelt naar kwartfinales

FC Barcelona heeft zich op uiterst spectaculaire wijze geplaatst voor de kwartfinales van de ...

62
62
Ultieme wending voor PO I? Analisten doen voorspelling

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

191
191
‘Garcia haalt 'eeuwige flop' terug naar Rode Duivels’

Rudi Garcia lijkt een opvallende naam opnieuw naar Rode Duivels te halen. Dat zorgt meteen voor ...

114
114
'Taravel met handen in haar: zeer straffe rentree op komst?'

Anderlecht is nog altijd niet zeker van zijn plaats in de Champions' Play-Off na de nederlaag tegen ...

395
395
Van kwaad naar erger: Bakayoko onder vuur bij Leipzig

Op enkele posities beschikken de Rode Duivels over ongeziene weelde. Dat is bijvoorbeeld het geval ...

61
61
WK-kandidatuur voor Garcia: "Nog vrij in juni en juli"

Vrijdag zal Rudi Garcia normaliter zijn selectie bekendmaken voor de komende stage van de Rode ...

55
55
Herhaling van STVV-scenario? Hayen geeft grote hint

KRC Genk greep vorig weekend zijn laatste strohalm in de strijd om de Champions' Play-Off met een ...

61
61
Sleutelrol voor Club Brugge in transfer De Cat?

Het lijkt er alsmaar minder op dat Nathan De Cat volgend seizoen nog bij Anderlecht te bewonderen ...

280
280
Club NXT kent eerste tegenstander in Final Four Youth League

De jonkies van Club Brugge zorgden dinsdag voor een straffe prestatie. Ze klopten Atletico Madrid ...

270
270
Opsteker Garcia: Rode Duivel net op tijd weer fit

Binnen tien dagen spelen de Rode Duivels hun eerste wedstrijd van 2026, want dan spelen ze een ...

43
43
Seraing zorgt voor nieuwe wending in promotiestrijd

SK Beveren is al zeker van de titel in de Challenger Pro League, maar verder is de strijd om ...

221
221
'Toch enorme blessuredomper voor Courtois'

Real Madrid plaatste zich dinsdagavond zonder al te veel problemen voor de kwartfinale van de ...

144
144
'Cercle Brugge dumpt Cinel: vier kandidaat-opvolgers'

De trainerswals in de Jupiler Pro League draait onverminderd verder, want op de valreep besloot ...

446
446
Genk-fan Brecel in crisis: VIP-formule verrast iedereen

Het contrast kan haast niet groter zijn. Nog geen drie jaar geleden stond Luca Brecel op het hoogste ...

61
61
Groen licht voor Garcia: wit konijn bij Rode Duivels?

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode Duivels in de ...

259
259
'Club Brugge vindt verrassende vervanger Mignolet'

Na dit seizoen breekt er het einde van een tijdperk aan bij Club Brugge, dat niet van plan lijkt om ...

1392
1392
'Drukke zomer Anderlecht: eerste aankoop ligt al vast'

Mathematisch kan het nog mislopen, maar de top zes ligt binnen handbereik voor RSC Anderlecht. Met ...

449
449
Trainerswals in de JPL: één keuze veranderde alles

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel. Voor een aantal ...

160
160
'Real dropt enorme transferbom met Bellingham'

Bij Real Madrid zou er in de zomer weleens een stevige transferbom gedropt kunnen worden. De ...

157
157

Meer sportnieuws