Beerschot teleurgesteld: ook meubelstuk zwaait af

120
Beerschot teleurgesteld: ook meubelstuk zwaait af

Beerschot kende een dramatisch seizoen in de JPL. De Ratten parkeerden zowat de hele tijd onderin en moeten volgend seizoen dan ook een reeks zakken naar 1B. Heel wat spelers lijken daar geen zin in te hebben en zochten al andere oorden op. Nu volgt nóg een speler.


Beerschot nam al afscheid van onder meer Raphael Holzhauser. De voormalige smaakmaker op het Kiel tekende een contract bij OH Leuven. Ook Joren Dom trekt naar Den Dreef. Verder vertrokken ook al Noubissi, Suzuki en Halaimia. Zij maakten allemaal gebruik van een clausule in hun contract waarbij ze bij degradatie weg mochten.

Nu ziet Beerschot nog een pion afzwaaien. Zo heeft Tom Pietermaat de club meegedeeld dat hij andere oorden wil opzoeken. Dat meldt Beerschot op zijn website. Ook Pietermaat zou volgens onze bronnen gebruik maken van een degradatieclausule. De club laat weten die beslissing te betreuren, omdat ze volgend seizoen graag was doorgegaan met de speler. Er liepen verschillende gesprekken de laatste weken, maar de middenvelder wil niet blijven.

Pietermaat had nog een contract tot midden 2023, maar zal dat dus niet uitdoen. Hij speelde al sinds midden 2014 voor Beerschot en maakte verschillende promoties - waaronder die naar 1A -  mee. Pietermaat was in totaal goed voor 168 wedstrijden voor Beerschot. Hij speelde in zijn carrière ook al voor KV Mechelen, Rupel Boom, Eendracht Aalst en RC Mechelen.

LEEGLOOP

Na het vertrek van Pietermaat lijkt de leegloop compleet op het Kiel. Het bestuur zal tijdens de komende mercato serieus mogen uitpakken om aan de 1B Pro League te beginnen met een competitieve kern. Voorlopig werd aan inkomende zijde enkel nog maar het contract van Dante Rigo verlengd. Hij tekende bij tot eind 2023.

LEES OOK: Nainggolan maakt Beerschot-fans met grond gelijk: "Junkies!"

Snap je de verontwaardiging van Beerschot?

Meest recent

Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

129
129
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

31
31
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

12
12
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

63
63
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

23
23
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

108
108
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

185
185
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

367
367
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

216
216
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

228
228
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

55
55
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

288
288
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

133
133
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

42
42
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

30
30
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

45
45
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

37
37
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

114
114
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

102
102
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

59
59
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

38
38
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

27
27
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

38
38
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

132
132

Meer sportnieuws