Beerschot teleurgesteld: ook meubelstuk zwaait af

door
Beerschot teleurgesteld: ook meubelstuk zwaait af

Beerschot kende een dramatisch seizoen in de JPL. De Ratten parkeerden zowat de hele tijd onderin en moeten volgend seizoen dan ook een reeks zakken naar 1B. Heel wat spelers lijken daar geen zin in te hebben en zochten al andere oorden op. Nu volgt nóg een speler.


Beerschot nam al afscheid van onder meer Raphael Holzhauser. De voormalige smaakmaker op het Kiel tekende een contract bij OH Leuven. Ook Joren Dom trekt naar Den Dreef. Verder vertrokken ook al Noubissi, Suzuki en Halaimia. Zij maakten allemaal gebruik van een clausule in hun contract waarbij ze bij degradatie weg mochten.

Nu ziet Beerschot nog een pion afzwaaien. Zo heeft Tom Pietermaat de club meegedeeld dat hij andere oorden wil opzoeken. Dat meldt Beerschot op zijn website. Ook Pietermaat zou volgens onze bronnen gebruik maken van een degradatieclausule. De club laat weten die beslissing te betreuren, omdat ze volgend seizoen graag was doorgegaan met de speler. Er liepen verschillende gesprekken de laatste weken, maar de middenvelder wil niet blijven.

Pietermaat had nog een contract tot midden 2023, maar zal dat dus niet uitdoen. Hij speelde al sinds midden 2014 voor Beerschot en maakte verschillende promoties - waaronder die naar 1A -  mee. Pietermaat was in totaal goed voor 168 wedstrijden voor Beerschot. Hij speelde in zijn carrière ook al voor KV Mechelen, Rupel Boom, Eendracht Aalst en RC Mechelen.

LEEGLOOP

Na het vertrek van Pietermaat lijkt de leegloop compleet op het Kiel. Het bestuur zal tijdens de komende mercato serieus mogen uitpakken om aan de 1B Pro League te beginnen met een competitieve kern. Voorlopig werd aan inkomende zijde enkel nog maar het contract van Dante Rigo verlengd. Hij tekende bij tot eind 2023.

LEES OOK: Beerschot speurt rond: Messoudi geeft transferupdate

Snap je de verontwaardiging van Beerschot?

Meest recent

Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

5
5
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

83
83
Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

163
163
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

331
331
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

132
132
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

454
454
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

245
245
Historische Gouden Schoen Vanaken? "Zou te makkelijk zijn"

Hans Vanaken kan zondagavond voor een fenomenale mijlpaal zorgen. Indien hij zichzelf opvolgt als ...

96
96
'Barça helemaal overtuigd: eerste zomertransfer al bepaald'

FC Barcelona kruist zondagavond de degens met eeuwige rivaal Real Madrid in de finale van de ...

98
98
Coach vh Jaar: ophefmakende naam plots in de running

Zondagavond wordt in Middelkerke de Gouden Schoen uitgereikt. Daarnaast worden ook prijzen ...

400
400
'AA Gent pakt uit: publiekslieveling op zucht van terugkeer'

Onder het bewind van nieuwe coach Rik De Mil, wil KAA Gent zich in de komende maanden herpakken na ...

397
397
Verbazend ontslag bij Esssevee: Vandenbroeck prikt terug

Zulte Waregem besloot vlak voor de winterstop een belangrijke wijziging door te voeren binnen de ...

480
480
'Recordtransfer Tzolis: minimum-prijs Club Brugge onthuld'

Club Brugge wist in het voorbije kalenderjaar weer een pak miljoenen op te halen met de verkoop van ...

578
578
Courtois maakt Spanjaarden wild: "Reddingsboei Alonso"

Zondagavond wordt in Riyad de finale van de Supercopa de España afgewerkt. Dat wordt ...

237
237
Van Himst verbaast iedereen met Gouden Schoen-favoriet

Zondagavond wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. In aanloop naar het Gala regent het aan ...

896
896
Straffe Anderlecht-onthulling: "Werd zelfs met flesje gegooid"

RSC Anderlecht wist de voorbije maanden verschillende knappe resultaten neer te zetten. Maar die ...

479
479
'Bayern verwent Kompany met supertransfer in 2026'

Zondagavond trapt het Bayern München van coach Vincent Kompany zijn tweede seizoenshelft op ...

136
136
Gouden Schoen: grootste concurrent voor Tzolis bekend

Als gerespecteerd commentator/analist mocht ook Peter Vandenbempt mee bepalen wie straks de Gouden ...

261
261
TRANSFERUURTJE: 'Kompany lonkt naar JPL, plotse exodus Antwerp'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

207
207
Skoras open over exit Leko: “Pijnlijk, dat is het ergste”

KAA Gent zag coach Ivan Leko naar Club Brugge vertrekken. De Kroatische oefenmeester werd de ...

142
142
Courtois zint op wraak: oorlogstaal richting Barça

Thibaut Courtois is al jarenlang de absolute nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. Toch is er ...

121
121
Vandenbempt maakt Gouden Schoen af: “Kwalijke evolutie”

Vanavond staat de Gouden Schoen op het programma. De grote favorieten zijn bekend en de winnaar zit ...

289
289
'Monstertransfer Jude Bellingham: 180 miljoen euro'

Jude Bellingham is één van de grootste voetbalsterren van het moment. Sinds zijn ...

178
178
‘Twist rond Van Den Bosch, Antwerp grijpt drastisch in’

Royal Antwerp FC dreigt deze wintermercato een ferme transferklap te incasseren. Twee centrale ...

658
658
Skoras doet boekje open over Club: “Zij waren niet eerlijk”

Michal Skoras maakte voor een kleine 2 miljoen euro de overstap van Club Brugge naar KAA Gent. Bij ...

320
320

Meer sportnieuws