Beerschot teleurgesteld: ook meubelstuk zwaait af

120 stemmen
Beerschot teleurgesteld: ook meubelstuk zwaait af

Beerschot kende een dramatisch seizoen in de JPL. De Ratten parkeerden zowat de hele tijd onderin en moeten volgend seizoen dan ook een reeks zakken naar 1B. Heel wat spelers lijken daar geen zin in te hebben en zochten al andere oorden op. Nu volgt nóg een speler.


Beerschot nam al afscheid van onder meer Raphael Holzhauser. De voormalige smaakmaker op het Kiel tekende een contract bij OH Leuven. Ook Joren Dom trekt naar Den Dreef. Verder vertrokken ook al Noubissi, Suzuki en Halaimia. Zij maakten allemaal gebruik van een clausule in hun contract waarbij ze bij degradatie weg mochten.

Nu ziet Beerschot nog een pion afzwaaien. Zo heeft Tom Pietermaat de club meegedeeld dat hij andere oorden wil opzoeken. Dat meldt Beerschot op zijn website. Ook Pietermaat zou volgens onze bronnen gebruik maken van een degradatieclausule. De club laat weten die beslissing te betreuren, omdat ze volgend seizoen graag was doorgegaan met de speler. Er liepen verschillende gesprekken de laatste weken, maar de middenvelder wil niet blijven.

Pietermaat had nog een contract tot midden 2023, maar zal dat dus niet uitdoen. Hij speelde al sinds midden 2014 voor Beerschot en maakte verschillende promoties - waaronder die naar 1A -  mee. Pietermaat was in totaal goed voor 168 wedstrijden voor Beerschot. Hij speelde in zijn carrière ook al voor KV Mechelen, Rupel Boom, Eendracht Aalst en RC Mechelen.

LEEGLOOP

Na het vertrek van Pietermaat lijkt de leegloop compleet op het Kiel. Het bestuur zal tijdens de komende mercato serieus mogen uitpakken om aan de 1B Pro League te beginnen met een competitieve kern. Voorlopig werd aan inkomende zijde enkel nog maar het contract van Dante Rigo verlengd. Hij tekende bij tot eind 2023.

LEES OOK: Beerschot vindt opvallende versterking bij Lierse SK

🚀

Snap je de verontwaardiging van Beerschot?

Meest recent

Lukaku en Anderlecht: Defour velt oordeel

Romelu Lukaku is op weg naar Fenerbahçe. Bij een deeltje van de fans van RSC Anderlecht is er ...

16
16
Dochter Mark van Bommel pronkt met deze ex-JPL doelman

Onlangs stelden we u al voor aan Reneé Van Bommel, de knappe dochter van onze nieuwe ...

19
19
Simons toch tevreden ondanks eerste nederlaag

Oh Leuven begon het seizoen met een 3-1-nederlaag tegen Sporting Charleroi. Ze kregen achteraf wel ...

4
4
Verliest Standard smaakmaker? "Als FC Barcelona belt..."

Standard had altijd moeten winnen tegen Cercle Brugge, maar het verspeelde dure punten. Het werd in ...

29
29
Killer voor Anderlecht? RSCA heeft andere prioriteiten

RSC Anderlecht is uitstekend begonnen aan het seizoen. Twee Europese zeges en een gelijkspel, plus ...

173
173
Transferadvies Anderlecht: "Laat hem niet zomaar vertrekken"

Er staat bij Anderlecht deze zomer nog één en ander op til wat betreft transfers. Zo ...

120
120
Bommetje bij Lommel: CEO stapt plots op

Lommel SK maakte afgelopen weekend zijn rentree in de Jupiler Pro League na meer dan 20 jaar ...

37
37
'De bevestiging: deze megasom vangt Union voor Khalaili'

Bij Union verwachtten ze zich deze zomer aan een stevige leegloop, maar die bleef tot dusver ...

81
81
Defour steekt loftrompet op voor seizoensbegin Anderlecht

Anderlecht wist zondag zijn openingswedstrijd in de Jupiler Pro League op de valreep nog te winnen ...

216
216
'PSG slaat weer toe: 50 miljoen voor WK-held'

Paris Saint-Germain wist vorig seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht te ...

77
77
Koopmeiners doet boekje open over gemiste transfer naar Club

Het duurde lange tijd voor de mercato van Club Brugge echt op gang kwam, maar vorige week schoot de ...

436
436
Goots ziet nieuwe sensatie Antwerp: "Zoals Vermeeren..."

Voor Antwerp is het seizoen begonnen met een flinke opsteker, zij het op de valreep. Het won zijn ...

325
325
Ruben Van Gucht haalt hakbijl boven bij snoeiharde aanval

Ruben Van Gucht laat opnieuw stevig van zich horen. De sportpresentator kreeg na een recente foto ...

133
133
'Dubbele domper voor Union voor CL-return'

Union begon vorig weekend uitstekend aan zijn seizoen in de Jupiler Pro League, want het ging ...

181
181
'Club hakt knopen door over komst Esse en Adedeji-Sternberg'

Club Brugge haalde afgelopen weekend nog stevig uit door met Jan Virgili een Spaanse ...

555
555
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat weer toe, knaltransfer El Ouahdi'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

404
404
'Atlético Madrid doet bod van 35 miljoen op Rode Duivel'

Atlético Madrid heeft als eerste club concreet aangeklopt voor Matias Fernandez-Pardo. De ...

122
122
Wisselvallig Anderlecht: "Wachten op eerste glas champagne"

RSC Anderlecht won compleet verdiend met 2-1 van La Louvière. Het was 94 minuten baas, maar ...

346
346
Sam Kerkhofs en Rik Verheye doen Hasselt ontploffen

Sporting Hasselt heeft zijn supporters alvast op een opvallende manier wakker geschud. Met een ...

230
230
Thorup ziet één groot lichtpunt bij KRC Genk

KRC Genk gaat voorlopig verder op zijn elan van vorig seizoen. Matig. De Limburgers verloren met 2-1 ...

275
275
'Hasi shopt bij KRC Genk, géén succes bij STVV'

Het is duidelijk dat er een bepaald netwerk bij Amed SK aanwezig is dat ook in België zaken ...

170
170
Stijnen spreekt klare taal over ambities Patro Eisden

Stijn Stijnen en Wouter Corstjes zijn de twee sterke mannen bij Patro Eisden. De club zette de ...

99
99
'Blunder van Renard en Borguet levert RSCA alsnog geld op'

Bij RSC Anderlecht was de passage van Tim Borguet en Olivier Renard als sportieve bazen een grote ...

563
563
Degryse scherp voor topclub: "Géén winnaars"

De Belgische topclubs begonnen goed aan het seizoen. Bijna allemaal wisten ze hun openingswedstrijd ...

471
471
'Antwerp grijpt naast absolute droomtransfer'

Royal Antwerp FC won met 2-1 van SK Beveren, maar het is ook duidelijk dat er nog de nodige ...

586
586

Meer sportnieuws