Beerschot teleurgesteld: ook meubelstuk zwaait af

door
Beerschot teleurgesteld: ook meubelstuk zwaait af

Beerschot kende een dramatisch seizoen in de JPL. De Ratten parkeerden zowat de hele tijd onderin en moeten volgend seizoen dan ook een reeks zakken naar 1B. Heel wat spelers lijken daar geen zin in te hebben en zochten al andere oorden op. Nu volgt nóg een speler.


Beerschot nam al afscheid van onder meer Raphael Holzhauser. De voormalige smaakmaker op het Kiel tekende een contract bij OH Leuven. Ook Joren Dom trekt naar Den Dreef. Verder vertrokken ook al Noubissi, Suzuki en Halaimia. Zij maakten allemaal gebruik van een clausule in hun contract waarbij ze bij degradatie weg mochten.

Nu ziet Beerschot nog een pion afzwaaien. Zo heeft Tom Pietermaat de club meegedeeld dat hij andere oorden wil opzoeken. Dat meldt Beerschot op zijn website. Ook Pietermaat zou volgens onze bronnen gebruik maken van een degradatieclausule. De club laat weten die beslissing te betreuren, omdat ze volgend seizoen graag was doorgegaan met de speler. Er liepen verschillende gesprekken de laatste weken, maar de middenvelder wil niet blijven.

Pietermaat had nog een contract tot midden 2023, maar zal dat dus niet uitdoen. Hij speelde al sinds midden 2014 voor Beerschot en maakte verschillende promoties - waaronder die naar 1A -  mee. Pietermaat was in totaal goed voor 168 wedstrijden voor Beerschot. Hij speelde in zijn carrière ook al voor KV Mechelen, Rupel Boom, Eendracht Aalst en RC Mechelen.

LEEGLOOP

Na het vertrek van Pietermaat lijkt de leegloop compleet op het Kiel. Het bestuur zal tijdens de komende mercato serieus mogen uitpakken om aan de 1B Pro League te beginnen met een competitieve kern. Voorlopig werd aan inkomende zijde enkel nog maar het contract van Dante Rigo verlengd. Hij tekende bij tot eind 2023.

LEES OOK: Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

🚀

Snap je de verontwaardiging van Beerschot?

Meest recent

Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

22
22
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

24
24
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

148
148
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

275
275
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

68
68
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

154
154
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

491
491
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

261
261
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

177
177
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

51
51
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

28
28
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

230
230
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

80
80
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

496
496
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

186
186
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

182
182
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

40
40
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

410
410
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

401
401
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

307
307
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

142
142
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

236
236
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

595
595
Keepersvloek slaat weer toe: Jackers afgevoerd op brancard

In de Champions' Play-Offs was het zondagavond uitkijken naar de clash tussen RSC Anderlecht en Club ...

154
154
"Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Antwerp FC had de laatste weken een knappe reeks neergezet in de Europe Play-Offs. Maar zondag werd ...

124
124

Meer sportnieuws