Nieuw zorgenkind bij Duivels: "Beste is er vanaf"

761 stemmen
Nieuw zorgenkind bij Duivels:

De Rode Duivels werken woensdagavond hun tweede Nations League-duel af tegen Polen en hebben dan één en ander recht te zetten. De 1-4-afgang tegen Nederland ligt namelijk nog zwaar op de maag. En ook een aantal spelers individueel zal het niveau gevoelig moeten opkrikken.


Tegen Oranje besloot bondscoach Roberto Martinez om verschillende Duivels op te stellen die de voorbije maanden slechts met mondjesmaat in actie kwamen bij hun clubs. En dat was er ook aan te zien. Thomas Meunier bijvoorbeeld, had zichtbaar last van een gebrek aan ritme. Door blessures en sportieve keuzes deed hij de in de tweede seizoenshelft dan ook amper ritme op bij Borussia Dortmund. En naar volgend seizoen toe lijkt hij evenmin de eerste keuze te gaan worden bij de Duitse topclub.

Een transfer is dan ook aan de orde, al is het maar de vraag of dat veel zal helpen. Zo vreest analist Franky Van der Elst dat de hoogdagen van Meunier definitief tot het verleden behoren. "In dit systeem moet de diepgang van de wingbacks komen. Maar bij Meunier is het beste er al een tijd af. Ik vind Castagne beter op rechts", stelt Van der Elst bij De Zondag.

KANSEN VOOR FAES
Meunier was echter niet de enige Duivel die door de mand viel. Achterin bijvoorbeeld, tekende Dedryck Boyata voor een zeer belabberd optreden. Van der Elst pleit dan ook voor een wissel. "Ik wou Wout Faes laten spelen in de komende Nations League-wedstrijden tegen Polen en Wales. Hij zal ook niet meteen de grote patron zijn, hij zal moeten wennen. Maar aan de basis zie ik meer kwaliteiten bij hem dan bij Boyata."

LEES OOK: Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Wie is momenteel de beste optie op rechts bij de Duivels?

Meest recent

Sterkhouder STVV dropt bommetje: "Mogelijk laatste partij"

STVV kende een prachtig seizoen en sloot af met een 3-0-zege tegen KV Mechelen. Na de match was er ...

6
6
'Anderlecht casht: 35 miljoen euro in de kassa'

RSC Anderlecht heeft een moeilijk seizoen afgerond met een vierde plaats en een Europees ticket. De ...

318
318
Patro Eisden wil méér: "We kijken ook naar de VS"

Patro Eisden is een club die de afgelopen drie seizoenen meestreed voor promotie naar de Jupiler Pro ...

16
16
Union-preses gooit kaarten open: "Verwacht dat hij blijft"

Union SG kan terugblikken op een geslaagd seizoen. De Brusselaars pakten de beker van België en ...

18
18
Voorrondes Europa: zware dobber Anderlecht, exotische trip Genk/Gent

De Play-Offs in de Jupiler Pro League zitten erop. KRC Genk en AA Gent betwisten nog een barrageduel ...

350
350
Dramatische aftocht Hazard: kranten spijkerhard na fiasco

Thorgan Hazard heeft zijn Anderlecht-carrière in mineur afgesloten. De voormalige Rode Duivel ...

201
201
'Mourinho zet Barça in hemd: Real-transfer van 70 miljoen'

Nu het seizoen van Real Madrid er officieel opzit, wordt weldra een officiële aankondiging ...

99
99
De Mil trekt drastische Club Brugge-conclusie na pandoering

AA Gent is er op de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs in geslaagd de vijfde plaats vast te ...

360
360
Club Brugge-fans steigeren: ‘15M voor déze speler?’

Club Brugge wil groot uitpakken op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt daarvoor naar Frankrijk, maar ...

469
469
Totale vernedering Anderlecht: supporters ondernemen actie

Het seizoen van RSC Anderlecht zit erop en dat is geen wedstrijd te vroeg. Op de slotspeeldag kreeg ...

444
444
Vrancken beantwoordt toekomstvraag na geweldig afscheid

Voor STVV stond er op de slotspeeldag niets meer op het spel, want de derde plaats was al lang ...

154
154
Blijft oudgediende alsnog bij Union?

Bij Union zal de spelersgroep in de komende maanden ongetwijfeld weer stevig veranderen, zoals ook ...

54
54
Strijd om CL in Serie A kent zeer straffe ontknoping

In de Serie A waren de ogen op de slotspeeldag zondagavond vooral gericht op de strijd om de laatste ...

138
138
Dé pineut bij Anderlecht: "Kan niet eens mee in provinciale"

Voor Anderlecht heeft een moeilijk seizoen zondag een zeer pijnlijk einde gekregen. Op het veld van ...

701
701
Muzio bevestigt: "Ik denk dat hij bij Union zal blijven"

Voor Union was de voorbije anderhalve week een rollercoaster. Enkele dagen na de bekerwinst ...

83
83
Mignolet onthult: droomafscheid ging bijna in rook op

Club Brugge heeft zijn seizoen in stijl afgesloten, want de landskampioen haalde in zijn slotmatch ...

238
238
Geen Europees voor Malinwa: Vanderbiest duidt reden aan

Het Belgische voetbalseizoen zit er na zondag zo goed als op. Alleen het laatste Europese ticket ...

324
324
Knap gebaar Vanaken: "Dat was vandaag de enige motivatie"

Club Brugge mocht donderdag al de landstitel vieren, maar heeft die zondag nog eens extra in de verf ...

231
231
Taravel excuseert zich en ziet oorzaak voor pandoering

Anderlecht heeft zijn seizoen afgesloten met een stevige valse noot. Het kreeg in zijn slotwedstrijd ...

538
538
Afscheid Mignolet: 'Big Si' op prachtige wijze uitgezwaaid

Simon Mignolet is officieel geen profvoetballer meer. De 38-jarige doelman nam vanavond afscheid ...

143
143
Club eert Mignolet met demonstratie, RSCA slikt vernedering

Om 18u30 stonden er nog drie matchen op het programma op de laatste speeldag van de Champions' ...

117
117
Westerlo twijfelt over twee spelers: "Bestuur praat met hen"

KVC Westerlo kende een goed seizoen. Issame Charai hoopt dat zijn sportieve bazen hem volgend jaar ...

77
77
Mrabti speelt open kaart: "Een andere Belgische club?"

KV Mechelen kondigde aan dat Kerim Mrabti de club verlaat. De ervaren middenvelder is transfervrij ...

197
197
Nu al pandoering voor Anderlecht: fans woedend

RSC Anderlecht kent een dramatisch seizoen. De Brusselaars zijn wel zeker van Europa, maar ze ...

325
325
CIES maakt 'beste JPL-team' bekend: aantal verrassingen

Onderzoeksbureau CIES heeft zijn beste elftal van de Jupiler Pro League meegedeeld. Ze deden dat aan ...

147
147

Meer sportnieuws