'Leegloop Beerschot: volgende vertrekker bepaald'

166 stemmen
'Leegloop Beerschot: volgende vertrekker bepaald'

Beerschot VA heeft een dramatisch seizoen achter de rug waarin het de degradatie naar 1B niet kon vermijden. Maar de club blijft ambitieus en wil in de komende jaargang een doorstart maken. Dat zal wel moeten gebeuren zonder een pak spelers die besloten hebben voor een andere uitdaging te kiezen.


De Antwerpenaren willen volgend seizoen meteen weer meestrijden om de promotie naar de Jupiler Pro League. Inmiddels werd met de Oostenrijker Andreas Wieland ook al een nieuwe trainer aangesteld, terwijl een nieuwe sportieve structuur werd doorgevoerd binnen de clubleiding. En dus kan Beerschot zich nu volledig gaan toeleggen op het vormen van de selectie. Dat is ook noodzakelijk, zo is er een heuse leegloop ontstaan in de kleedkamer.

Eerder geraakte al bekend dat Raphael Holzhauser, Joren Dom en Musashi Suzuki beroep deden op een clausule in hun contract waardoor ze in geval van degradatie gratis konden vertrekken. Die eerst twee tekenden zelfs al bij OH Leuven. Zondag werd dan weer aangekondigd dat verdediger Pierre Bourdin en middenvelder Tom Pietermaat het eveneens voor bekeken houden. Vooral het vertrek van die laatste deed heel wat stof opwaaien.

VOLGENDE VERTREKKER
En ook Reda Halaimia zal na de zomerbreak niet terugkeren naar 't Kiel. Het was al een tijdje bekend dat de Algerijnse international net zoals een aantal van zijn ploegmaats beroep zou doen op de degradatie-clausule in zijn contract. En volgens Transfermarkt.be is die beslissing inmiddels definitief. Het Franse Clermont Foot zou alvast interesse hebben om Halaimia binnen te halen.

LEES OOK: Beerschot laat floptransfer vertrekken

🚀

Beerschot heeft nood aan een nieuw bestuur ...

Meest recent

'Toptransfer Epolo wenkt: Standard vraagt riante som'

Standard liet op de openingsspeeldag onbegrijpelijk twee punten liggen tegen Cercle Brugge. Aan ...

22
22
Anderlecht tóch titelkandidaat? Degryse zet debat op scherp

Voor aanvang van het seizoen in de Jupiler Pro League werd Club Brugge getipt als dé ...

201
201
'Genk spoelt competitiekater door met dubbele transfer'

KRC Genk is met een flinke tegenvaller aan de competitie begonnen. De Limburgers verloren tijdens de ...

176
176
Van Bommel lonkt mee: 'Duivels-transfer van 40 miljoen'

Kersvers bondscoach Mark van Bommel volgt de ontknoping van het zomerse transferwindow ongetwijfeld ...

120
120
'Droomtransfer Joaquin Seys: Club Brugge hakt knoop door'

Club Brugge haalde deze zomer al een smak miljoenen op, maar het heeft nog meer spelers die een ...

456
456
‘Anderlecht krijgt mokerslag: Lukaku breekt zijn woord’

Romelu Lukaku beloofde om nog als speler van Anderlecht naar een groot toernooi te trekken. Maar die ...

510
510
'Bayern op scherp gezet: Kane beslist over toptransfer'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor het nieuwe seizoen. ...

304
304
'Anderlecht gaat all-in: finale topaanwinst onderweg'

RSC Anderlecht is met een verdiende overwinning aan de competitie begonnen. Maar tegen een ...

558
558
'Nieuwe grootmacht meldt zich voor El Ouahdi'

KRC Genk begon zijn seizoen in mineur, want het ging in zijn openingsmatch in de competitie meteen ...

144
144
Antwerp houdt hart vast: revelatie meteen tijdlang out

Antwerp is zijn seizoen goed begonnen, want het pakte in zijn eerste competitiewedstrijd meteen de ...

244
244
Sibierski krijgt duidelijke opdracht: "Dat mist Anderlecht"

Anderlecht kan terugblikken op een tot dusver geslaagd seizoensbegin. Het ligt op koers om de ...

421
421
Glorieuze rentree Frey: "Nog nooit zo'n goal gemaakt"

Een stevig vernieuwd Antwerp heeft zijn start in de Jupiler Pro League niet gemist. Het klopte in ...

98
98
Vitor Bruno looft invallers en hint naar transfers

Anderlecht is zijn seizoen in de Jupiler Pro League begonnen met een overwinning, maar dat heeft wel ...

515
515
Godts speelt open kaart over transfer naar PSG

Ajax had zondag alle moeite met PEC Zwolle, maar werd gered door zijn Belgische invallers. Jorthy ...

103
103
'Club verliest Seys: 3 Engelse grootmachten melden zich'

Club Brugge was de voorbije weken bijzonder actief op de transfermarkt en dat was nodig ook. Het ...

970
970
Frey bezorgt Antwerp op de valreep droomstart tegen Beveren

Antwerp is zijn seizoen goed begonnen, maar daarvoor moest het tegen SK Beveren tot het uiterste ...

109
109
Gemiste start KRC Genk: Heynen legt vinger op de wonde

KRC Genk heeft zijn competitiestart gemist. Op het veld van Zulte Waregem kwam het wel op ...

354
354
Anderlecht speelt met vuur: rode kaart doet La Louvière das om

RSC Anderlecht heeft de competitie geopend met een verdiende thuiszege tegen La Louvière: ...

208
208
Club Brugge betaalt 12 miljoen voor Leko’s nachtmerrie

Club Brugge betaalde zo'n 10 miljoen euro voor Freddie Potts, een bedrag dat via bonussen kan ...

802
802
Anderlecht benadeeld door arbitrage? De Bilde duidelijk

De eerste speeldag van de Jupiler Pro League leverde meteen de nodige VAR-interventies op. Ook in ...

435
435
Lotto Park ontdekt potentiële patron: "Echt een topper"

Na drie Europese wedstrijden, is RSC Anderlecht ook aan het nieuwe seizoen begonnen in eigen land. ...

352
352
Transferschreeuw bij KVM: "Was ik sportief directeur of CEO ..."

Bij KV Mechelen is het nieuwe seizoen met een domper van start gegaan. Na een flauwe prestatie ...

210
210
Kampioen nú al gekend? "Club Brugge met 10 punten los"

De kop is eraf in de Jupiler Pro League, het seizoen 2026-2027 is officieel van start gegaan. Het ...

490
490
Bruno roteert bij Anderlecht: vier wissels in basisploeg

RSC Anderlecht trapt zondagavond zijn campagne in de Jupiler Pro League op gang. De recordkampioen ...

150
150
Meteen zware kater voor Genk, rode kaart nekt Simons en co

Zondagnamiddag stonden om 16u twee duels van de openingsspeeldag in de Jupiler Pro League op het ...

268
268

Meer sportnieuws