'Leegloop Beerschot: volgende vertrekker bepaald'

door
'Leegloop Beerschot: volgende vertrekker bepaald'

Beerschot VA heeft een dramatisch seizoen achter de rug waarin het de degradatie naar 1B niet kon vermijden. Maar de club blijft ambitieus en wil in de komende jaargang een doorstart maken. Dat zal wel moeten gebeuren zonder een pak spelers die besloten hebben voor een andere uitdaging te kiezen.


De Antwerpenaren willen volgend seizoen meteen weer meestrijden om de promotie naar de Jupiler Pro League. Inmiddels werd met de Oostenrijker Andreas Wieland ook al een nieuwe trainer aangesteld, terwijl een nieuwe sportieve structuur werd doorgevoerd binnen de clubleiding. En dus kan Beerschot zich nu volledig gaan toeleggen op het vormen van de selectie. Dat is ook noodzakelijk, zo is er een heuse leegloop ontstaan in de kleedkamer.

Eerder geraakte al bekend dat Raphael Holzhauser, Joren Dom en Musashi Suzuki beroep deden op een clausule in hun contract waardoor ze in geval van degradatie gratis konden vertrekken. Die eerst twee tekenden zelfs al bij OH Leuven. Zondag werd dan weer aangekondigd dat verdediger Pierre Bourdin en middenvelder Tom Pietermaat het eveneens voor bekeken houden. Vooral het vertrek van die laatste deed heel wat stof opwaaien.

VOLGENDE VERTREKKER
En ook Reda Halaimia zal na de zomerbreak niet terugkeren naar 't Kiel. Het was al een tijdje bekend dat de Algerijnse international net zoals een aantal van zijn ploegmaats beroep zou doen op de degradatie-clausule in zijn contract. En volgens Transfermarkt.be is die beslissing inmiddels definitief. Het Franse Clermont Foot zou alvast interesse hebben om Halaimia binnen te halen.

LEES OOK: Lommel neemt optie op promotie met zege tegen Beerschot

🚀

Beerschot heeft nood aan een nieuw bestuur ...

Meest recent

'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

23
23
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

44
44
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

79
79
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

70
70
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

421
421
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

111
111
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

103
103
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

470
470
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

375
375
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

120
120
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

223
223
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

693
693
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

323
323
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

217
217
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

59
59
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

35
35
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

254
254
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

90
90
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

549
549
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

199
199
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

195
195
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

41
41
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

428
428
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

412
412
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

316
316

Meer sportnieuws