'Oorlog compleet: Lewandowski gaat tot uiterste'

door
'Oorlog compleet: Lewandowski gaat tot uiterste'

De toekomst van Robert Lewandowski is uitgedraaid op een heuse transfersoap. Zo liet de Poolse doelpuntenmachine aan het bestuur weten dat hij zijn contract bij Bayern München niet zal verlengen. De spits zou zijn zinnen hebben gezet op een transfer naar FC Barcelona, maar de Duitsers weigeren voorlopig om mee te werken aan een transfer.


Lewandowski gaat deze zomer zijn laatste contractjaar in en de gesprekken omtrent een verlenging zijn dus stopgezet. Er blijven daardoor twee opties over. Ofwel vertrekt hij in de zomer van 2023 dus transfervrij, anders zal Bayern tijdens de komende mercato moeten meewerken aan een transfer. De spits zou zelf zijn zinnen hebben gezet op de laatste scenario. Volgens verschillende bronnen wil Lewandowski absoluut naar Barcelona trekken. Afgelopen week liet hij bij de nationale ploeg zelfs openlijk verstaan dat zijn verhaal bij de Duitse kampioen erop zit.

Maar Bayern blijkt desondanks allerminst geneigd om mee te werken aan een transfer. "We hebben altijd duidelijk gemaakt dat Lewandowski nog een contract tot 30 juni 2023 heeft en een contract is een contract", stelt voorzitter Herbert Hainer bij BILD. "Er is ook geen nood financieel. We willen de beste spelers hebben en Robert is een van de besten. Ik ben er zeker van dat hij komend seizoen nog bij ons speelt."

TRAININGSWEIGERING
Volgens Sport1 legt de spits zich er evenwel niet bij neer. Zo zou hij zelfs bereid zijn om de oorlog met Bayern aan te gaan. Lewandowski zou overwegen om niet op te dagen wanneer hij weer op training wordt verwacht tijdens de voorbereiding op komend seizoen. Op die manier hopen hij en zijn entourage om de Beierse clubleiding nog verder onder druk te zetten. Al valt het te betwijfelen of het bestuur uiteindelijk zal zwichten.

LEES OOK: Overzicht Europa: record Kompany, eindelijk prijs Arsenal?

Bayern kan beter meewerken aan een transfer ...

Meest recent

'Belgische sensatie in LaLiga: miljoenentransfer op komst'

Er zijn dit seizoen toch de nodige Belgen actief in LaLiga, met Thibaut Courtois, Axel Witsel, Adnan ...

0
0
STVV strikt broer van Rode Duivel

STVV sloot de reguliere competitie af met drie nederlagen in vier wedstrijden, maar mag desondanks ...

5
5
Duitsland of Italië? Tresoldi duidelijk over keuze

De laatste maanden verkeert Nicolo Tresoldi bij Club Brugge in grootse vorm. Hij scoorde zeven keer ...

35
35
TD Cercle verklaart verrassende trainerskeuze

De komende dagen zullen de ogen gericht zijn op interlandvoetbal, maar in de schaduw beginnen de ...

41
41
'Belachelijke blunder van Real met blessure Mbappé'

Bij Real Madrid konden ze de voorbije maanden niet zoveel rekenen op Kylian Mbappé als ze ...

30
30
Nieuw format op de helling: BMA keihard voor Pro League

Na de interlandbreak gaan de play-offs in de Jupiler Pro League van start. In principe moet het de ...

160
160
Fans in de wolken: 'Anderlecht vol voor terugkeer publiekslieveling'

Nu het woord aan de nationale ploegen is, hebben de clubleiders enkele dagen tijd om al richting het ...

262
262
Nieuwe twist in Lavia-soap: bondscoach gooit kaarten open

Hoewel hij liefst 28 spelers selecteerde, had bondscoach Rudi Garcia geen plaats voor Roméo ...

59
59
Bommetje op Anfield: Liverpool kondigt vertrek Salah aan

Eind dit seizoen neemt Liverpool FC afscheid van een waar boegbeeld in de Premier League. De Engelse ...

118
118
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

Anderlecht heeft een jong aanvallend talent op de radar. Paars-wit volgt een razendsnelle ...

124
124
Nieuwe titelclash Union vs. Club: "Zij zijn lichte favoriet"

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

95
95
Einde tijdperk: Griezmann voorgesteld bij verrassende club

Het Europees voetbal neemt na het seizoen andermaal afscheid van een grote naam. Zo zal Antoine ...

93
93
Voetbalbond slaat toe: meubelstuk verlaat KV Mechelen

Eindelijk is het zover voor KV Mechelen, dat op de valreep voor de eerste keer mag deelnemen aan de ...

107
107
Anderlecht pakt plots uit met verrassende WK-ganger

Er staat de komende maanden nog heel wat op het spel voor RSC Anderlecht, dat met de beker eindelijk ...

182
182
KRC Genk verschaft belangrijke update uit ziekenboeg

Na het spektakelstuk in La Louvière moet KRC Genk genoegen nemen met de Europe Play-Offs. ...

133
133
Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Het laatste woord is er ongetwijfeld nog niet over gezegd, maar behoudens een nieuwe plottwist ...

625
625
Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

507
507
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

168
168
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

171
171
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

218
218
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

30
30
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

273
273
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

188
188
Zinho Vanheusden doet emotionele bekentenis

Zinho Vanheusden stopte op 26-jarige leeftijd al met profvoetbal. De centrale verdediger kende ...

158
158
Debast doet boekje open over Anderlecht én De Cat

De Rode Duivels kampen met een blessuregolf. Bondscoach Rudi Garcia kan over verschillende pionnen ...

227
227

Meer sportnieuws