'Oorlog compleet: Lewandowski gaat tot uiterste'

door
'Oorlog compleet: Lewandowski gaat tot uiterste'

De toekomst van Robert Lewandowski is uitgedraaid op een heuse transfersoap. Zo liet de Poolse doelpuntenmachine aan het bestuur weten dat hij zijn contract bij Bayern München niet zal verlengen. De spits zou zijn zinnen hebben gezet op een transfer naar FC Barcelona, maar de Duitsers weigeren voorlopig om mee te werken aan een transfer.


Lewandowski gaat deze zomer zijn laatste contractjaar in en de gesprekken omtrent een verlenging zijn dus stopgezet. Er blijven daardoor twee opties over. Ofwel vertrekt hij in de zomer van 2023 dus transfervrij, anders zal Bayern tijdens de komende mercato moeten meewerken aan een transfer. De spits zou zelf zijn zinnen hebben gezet op de laatste scenario. Volgens verschillende bronnen wil Lewandowski absoluut naar Barcelona trekken. Afgelopen week liet hij bij de nationale ploeg zelfs openlijk verstaan dat zijn verhaal bij de Duitse kampioen erop zit.

Maar Bayern blijkt desondanks allerminst geneigd om mee te werken aan een transfer. "We hebben altijd duidelijk gemaakt dat Lewandowski nog een contract tot 30 juni 2023 heeft en een contract is een contract", stelt voorzitter Herbert Hainer bij BILD. "Er is ook geen nood financieel. We willen de beste spelers hebben en Robert is een van de besten. Ik ben er zeker van dat hij komend seizoen nog bij ons speelt."

TRAININGSWEIGERING
Volgens Sport1 legt de spits zich er evenwel niet bij neer. Zo zou hij zelfs bereid zijn om de oorlog met Bayern aan te gaan. Lewandowski zou overwegen om niet op te dagen wanneer hij weer op training wordt verwacht tijdens de voorbereiding op komend seizoen. Op die manier hopen hij en zijn entourage om de Beierse clubleiding nog verder onder druk te zetten. Al valt het te betwijfelen of het bestuur uiteindelijk zal zwichten.

LEES OOK: 'Juventus gaat voor zes absolute knaltransfers'

Bayern kan beter meewerken aan een transfer ...

Meest recent

'Standard zet alles op alles voor tweede zomertransfer'

Het is Standard duidelijk menens. De Rouches willen volgend jaar sportief een volgende stap zetten ...

12
12
'Antwerp dumpt één van de vele transferflops'

Royal Antwerp FC zit in de penarie. Weer geen Europees voetbal en dat is financieel toch wel een ...

25
25
'Club Brugge krijgt héél zware concurrentie voor transfer'

Onze redactie bracht jullie in het weekend het exclusieve nieuws dat Club Brugge de prestaties van ...

28
28
'RB Leipzig ziet héél interessante piste bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat in de zomer wellicht heel wat spelers van de hand doen. Paars-Wit zal ook ...

75
75
'Kompany gecharmeerd en klopt weldra aan bij KRC Genk'

KRC Genk gaat in de zomer Konstantinos Karetsas verkopen. De jonge Griek is simpelweg onhoudbaar. ...

72
72
Maat is vol bij Club: sterkhouder pikt vernedering niet meer

Bij Club Brugge is een grens bereikt. Een sterkhouder die op Stayen opnieuw mee de match deed ...

326
326
Maesschalck komt met cruciale update omtrent Lukaku

Romelu Lukaku kent een echt horrorseizoen. In de voorbereiding liep hij een zeer zware spierblessure ...

63
63
Club Brugge haalt slag thuis met nieuw contract

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren talenten van eigen bodem te laten doorstromen. Na het ...

137
137
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht én treurt

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

73
73
Straffe voorspelling: Gouden Schoen 2026 al bekend?

De play-offs zijn nog maar net begonnen, maar hier en daar wordt er nu al een pak verder ...

150
150
'Plottwist bij Anderlecht: unieke kans Verschaeren'

De hoop op de bekerfinale is nog niet opgeborgen, maar de komende weken moet RSC Anderlecht het ...

169
169
KRC Genk waagt gokje: Hayen vist 'dure miscast' op

KRC Genk kreeg de nul niet van het bord geveegd tegen OH Leuven en is daardoor leider af in de ...

140
140
Leko likt wonden: Club Brugge vreest rampscenario

Na twee speeldagen in de Champions' Play-Offs pronken Club Brugge en Union nog met een perfect ...

338
338
Anderlecht wijzigt koers: Sibierski in, Taravel out?

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen AA Gent. Een opluchting ook voor ...

370
370
'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

Daan Heymans heeft zich dit seizoen helemaal in de Genkse harten gewerkt. De middenvelder kwam over ...

97
97
'Exit Tresoldi: Club Brugge richt pijlen op spits'

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat op het veld van Union een grote stap kan zetten richting ...

292
292
'Taravel grijpt in: Coosemans out bij Anderlecht?'

Een op z'n zachtst gezegd matig RSC Anderlecht sleepte zondag een 3-1 zege tegen AA Gent uit de ...

304
304
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

72
72
UEFA zet woedend Barça op hun plek: Atlético juicht

FC Barcelona zal een ferme remontada uit de mouw moeten schudden om alsnog voorbij Atlético ...

235
235
‘Strijd om Mirisola barst los: KRC Genk verlangt jackpot'

KRC Genk dreigt komende zomer enkele smaakmakers te verliezen. Naast Konstantinos Karetsas is er ook ...

287
287
Nieuwe revelatie in Jupiler Pro League: “Straffe statistiek”

De Europe Play-Offs kenden afgelopen speeldag een grote verrassing. Westerlo won op het veld van ...

81
81
Vanderbiest verbaast KV Mechelen met toekomstwens

KV Mechelen is dit seizoen één van de grote revelaties van de Jupiler Pro League. Fred ...

249
249
Alarmbellen bij Standard na zeperd: “Dat is onmogelijk”

Standard Luik hoopt snel weer de aansluiting te vinden bij de top van het Belgische voetbal, maar ...

132
132
‘Chelsea maakt opvallend transferplan Penders bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend te noemen. De doelman maakte op jonge leeftijd al de ...

122
122
‘Prijskaartje Godts: waanzinnige recordsom genoemd'

Mika Godts zit dit seizoen in bloedvorm bij Ajax. De kersverse Rode Duivel was ook afgelopen ...

100
100

Meer sportnieuws