'Oorlog compleet: Lewandowski gaat tot uiterste'

door
'Oorlog compleet: Lewandowski gaat tot uiterste'

De toekomst van Robert Lewandowski is uitgedraaid op een heuse transfersoap. Zo liet de Poolse doelpuntenmachine aan het bestuur weten dat hij zijn contract bij Bayern München niet zal verlengen. De spits zou zijn zinnen hebben gezet op een transfer naar FC Barcelona, maar de Duitsers weigeren voorlopig om mee te werken aan een transfer.


Lewandowski gaat deze zomer zijn laatste contractjaar in en de gesprekken omtrent een verlenging zijn dus stopgezet. Er blijven daardoor twee opties over. Ofwel vertrekt hij in de zomer van 2023 dus transfervrij, anders zal Bayern tijdens de komende mercato moeten meewerken aan een transfer. De spits zou zelf zijn zinnen hebben gezet op de laatste scenario. Volgens verschillende bronnen wil Lewandowski absoluut naar Barcelona trekken. Afgelopen week liet hij bij de nationale ploeg zelfs openlijk verstaan dat zijn verhaal bij de Duitse kampioen erop zit.

Maar Bayern blijkt desondanks allerminst geneigd om mee te werken aan een transfer. "We hebben altijd duidelijk gemaakt dat Lewandowski nog een contract tot 30 juni 2023 heeft en een contract is een contract", stelt voorzitter Herbert Hainer bij BILD. "Er is ook geen nood financieel. We willen de beste spelers hebben en Robert is een van de besten. Ik ben er zeker van dat hij komend seizoen nog bij ons speelt."

TRAININGSWEIGERING
Volgens Sport1 legt de spits zich er evenwel niet bij neer. Zo zou hij zelfs bereid zijn om de oorlog met Bayern aan te gaan. Lewandowski zou overwegen om niet op te dagen wanneer hij weer op training wordt verwacht tijdens de voorbereiding op komend seizoen. Op die manier hopen hij en zijn entourage om de Beierse clubleiding nog verder onder druk te zetten. Al valt het te betwijfelen of het bestuur uiteindelijk zal zwichten.

LEES OOK: 'Transferklepper Barça: steraanvaller naar Camp Nou'

Bayern kan beter meewerken aan een transfer ...

Meest recent

'Hard verdict Antwerp: sterkhouder mag beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

15
15
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

16
16
AA Gent draait overuren: overeenkomst tot medio 2029

Voor het tweede jaar op rij kwalificeerde AA Gent zich voor de Champions' Play-Offs, waarin het dit ...

23
23
Club Brugge trendsetter: "Goed gezien van Verhaeghe"

Na de landstitel van afgelopen seizoen begint Union straks alweer in polepositie aan de play-offs. ...

189
189
Italianen zorgen voor woede: pikante beelden na kwalificatie

Donderdagavond werden de halve finales van de WK-barrages afgewerkt. Daarin zette onder meer ...

76
76
'Twee clubs doen strijd om Karetsas helemaal losbarsten'

KRC Genk greep vorige week naast de top zes en dat maakte heel wat los. Heel wat analisten toonden ...

151
151
Rode Duivels schrikken op na nieuwe update uit Iran

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten met het oog op het WK van komende zomer. ...

166
166
'Antwerp hakt knoop door: flop moet beschikken'

Bij Antwerp zullen ze in de Europe Play-Off de komende weken nog alles uit de kast halen om het ...

169
169
'Vuurwerk op Sclessin: transferplannen Standard bekend'

De voorbije jaren werden de Europe Play-Offs doorgaans een sof voor Standard. Dit seizoen willen de ...

155
155
WK-barrages: geen stunts voor Suriname en Nieuw-Caledonië

In de komende dagen worden de laatste tickets voor het WK van deze zomer nog uitgedeeld. ...

57
57
Ex-Rode Duivel Mike Verstraeten deelt verschrikkelijk nieuws

In de jaren '80 en '90 was Mike Verstraeten één van de meest gevreesde verdedigers op ...

0
0
Ophef bij VRT: Van Gucht deelt onverwachte tik uit

Ruben Van Gucht heeft onlangs zelf de speculatie rond zijn toekomst flink aangewakkerd. Met een ...

72
72
Na 6 jaar wachten: “Onwerkelijk” voor Duivel

De Rode Duivels spelen in de komende dagen oefeninterlands tegen de Verenigde Staten en Mexico. Het ...

88
88
‘Sensatie rond Onana: verrassende club meldt zich’

Zaterdagavond beginnen de Rode Duivels aan hun voorbereiding op het WK met een oefeninterland tegen ...

131
131
Zomerse toptransfer? De Ketelaere verrast met uitspraak

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten afgereisd zonder Romelu Lukaku en dat ...

112
112
Slagveld bij Licentiecommissie: 11 clubs moeten vrezen

De lente is aangebroken en dat betekent voor Belgische voetbalclubs dat het tijd is om hun dossiers ...

500
500
'Grootmacht twijfelt plots: recorddeal Club in gevaar'

De kans is reëel dat Club Brugge komende zomer opnieuw het Belgische transferrecord zal ...

312
312
Met groeten van Mbappé: Frankrijk klopt Brazilië in oefenclash

Deze week staan heel wat interessante oefenduels op het programma met oog op het WK van komende ...

73
73
WK-barrages: Italië en Denemarken op koers, Polen ontsnapt

Donderdagavond werd de eerste ronde van de Europese WK-barrages afgewerkt. Daarbij kon Italië ...

144
144
'Topkandidaat bij City: Kompany beslist over Bayern-vertrek'

Vincent Kompany levert momenteel uitstekend werk af als hoofdtrainer van Bayern München. Toch ...

353
353
Tresoldi verklapt opvallend detail over Club-transfer

Club Brugge wil in de komende weken absoluut de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. ...

464
464
Garcia lacht tanden bloot na eerste groepstraining in VS

De Rode Duivels vertoeven momenteel op Amerikaanse bodem voor een stage. Aanstaande zaterdag werken ...

141
141
Titelfavorieten afgewogen: "Het momentum ligt bij hun"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

146
146
'Transferklepper Barça: steraanvaller naar Camp Nou'

FC Barcelona wil in de komende weken serieus oogsten met Robert Lewandowski als aanvallend ...

210
210
De Cat naar Bayern München? 'Sleutelrol Kompany onthuld'

In de komende dagen hoopt hij zijn grote debuut als Rode Duivel te maken, ondertussen wordt ook al ...

417
417

Meer sportnieuws