Martinez ziet beloften struikelen tegen Schotland

door
Martinez ziet beloften struikelen tegen Schotland

Na de nederlaag van vrijdagavond tegen Nederland, kregen de Rode Duivels enkele dagen vrij in aanloop naar het duel tegen Polen. Bondscoach Roberto Martinez maakte daarvan gebruik om de nationale beloften aan het werk te zien. Die bleven zondagnamiddag op 0-0 steken tegen de leeftijdsgenoten van Schotland.


De jongens van bondscoach Jacky Mathijssen hadden zich na een sterke campagne al verzekerd van hun ticket voor het Europees kampioenschap van eind volgend seizoen. Vandaar ook dat sterkhouders Amadou Onana en Loïs Openda, respectievelijk aanvoerder en topschutter, tijdens de huidige interland-break hun opwachting mochten maken bij de A-ploeg. Maar ook zonder de twee steunpilaren kon Mathijssen nog een fraaie ploeg tussen de lijnen brengen.

Omdat er toch niets meer op het spel stond, koos hij op Stayen voor een erg aanvallende basiself. Koni De Winter was veruit de enige rasverdediger aan de aftrap. Vlak voor de match moest er wel nog met man en macht gewerkt worden om bepaalde modderstroken op het kunstgrasveld op te kuisen, maar uiteindelijk kon er toch gewoon gevoetbald worden. Ondanks de aanvallende intenties van de Belgen, waar het wel de Schotten die voor het eerste gevaar konden zorgen. Al kwam doelman Maarten Vandevoordt nooit echt in de problemen.

STERKE ZAROURY
Bij de jonge Duivels was de opvallendste rol weggelegd voor een speler van Charleroi, zo kon Anass Zaroury zich tot de gevaarlijkste man kronen. Hij pakte uit met enkele knappe acties en deelde ook goede passes uit, maar dat goede werk leverde uiteindelijk geen doelpunten op. Zo bleef het bij 0-0. Geen spetterend resultaat, maar de Belgen sluiten hun kwalificatiecampagne zo wel af met een ongeslagen reeks van 20 op 24.

Martinez moet vaker kansen geven aan de jongeren ...

Meest recent

Goto-relletje zindert serieus na: "Populistisch gedrag"

Keisuke Goto heeft zich deze week niet bepaald populair gemaakt bij zijn moederclub RSC Anderlecht. ...

36
36
Leko spreekt duidelijke titeltaal: "Dan is Union kampioen"

De titelstrijd in de Champions' Play-Offs blijft zich maar in bochten wringen. Afgelopen zondag leek ...

109
109
'Trieste terugtocht: Ajax serveert Dolberg nu alweer af'

Begin september verkocht RSC Anderlecht zijn spits Kasper Dolberg voor zo'n 10 miljoen euro aan ...

101
101
'PSG wil onklopbaar worden: miljoenen voor knaltransfer'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

115
115
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Jashari, vuurwerk bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

366
366
Sporting Hasselt wil uitpakken: met Courtois naar 1B?

Sporting Hasselt kan zondagmiddag kampioen spelen in Eerste Amateur. Drie punten tegen Dessel Sport ...

90
90
‘Terugkeer Lukaku naar Anderlecht: pion geeft extra duwtje’

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli en een zomerse transfer wordt nadrukkelijk genoemd. ...

210
210
Échte reden voor reactie Leko: “Verhaeghe in kleedkamer”

Ivan Leko reageerde na de 6-1 winst van Club Brugge tegen KV Mechelen erg droog voor de ...

147
147
Sam Kerkhofs slaat keihard terug na licentieperikelen

Sporting Hasselt staat op het punt kampioen te worden in Eerste Amateur, maar voorlopig heeft de ...

127
127
‘Club Brugge praat met Barça: Bisiwu hakt knoop door’

Na de geweldige prestaties van Club NXT in de Youth League staat de jeugdopleiding van Club Brugge ...

314
314
Boskamp fileert Anderlecht: woorden komen hard aan

RSC Anderlecht verloor roemloos van rechtstreekse concurrent Sint-Truiden VV. De revelatie staat nu ...

133
133
Hoogspanning in Genk: "Dé kans tegen Standard"

Voor Nicky Hayen staat er toch wel wat druk op de ketel. Weer verliezen tegen Standard is absoluut ...

129
129
Westerlo kraait victorie: miljoenen in aantocht

KVC Westerlo is zeer sterk bezig in de Europe Play-Offs. Ze strijden volop mee voor winst en dat ...

55
55
Hubert ziet 'compleet ander' Anderlecht

Zondag trekt Union SG als grote favoriet naar het Lotto Park, waar ze RSC Anderlecht partij zullen ...

188
188
"Als ze toch zo stoer zijn ..." - Goto-'cinema' zindert na

RSC Anderlecht boekte afgelopen donderdag een peperdure nederlaag op het veld van directe concurrent ...

383
383
Basiself Club: onverwachte naam grijpt kans bij Leko

Club Brugge profiteerde tijdens de midweekspeeldag optimaal van de slipper bij leider Union SG. Maar ...

377
377
Staande ovatie De Bruyne: Italiaanse pers door dolle heen

In de strijd om de tweede plek in de Serie A heeft SSC Napoli vrijdag een uitstekende zaak gedaan ...

281
281
Vannieuwkerke zet puntjes op de i: "Geen cent betaald!"

Karl Vannieuwkerke is één van de toonaangevende stemmen/presentatoren in het ...

74
74
De Cat verrast Anderlecht: astronomisch bod lonkt

De naam van Nathan De Cat duikt overal op in de lijstjes van Europese topclubs, die zich stilaan ...

590
590
Terwijl De Bruyne schittert: Conte veegt vloer aan met Lukaku

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond nog eens ouderwets indruk gemaakt bij SSC Napoli. Met een ...

160
160
'Vuurwerk Club Brugge: víér toptransfers nu al op tafel'

Club Brugge is momenteel volop gefocust op het inhalen van Union SG in de ontknoping van de ...

848
848
Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

85
85
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

114
114
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

292
292
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

42
42

Meer sportnieuws