Club Brugge verrast met topfunctie Guilian Preud’homme

door
Club Brugge verrast met topfunctie Guilian Preud’homme

Club Brugge heeft de voorbije jaren een voortrekkersrol ingenomen binnen het Belgische profvoetbal. Die dominantie positie willen de West-Vlamingen nu ook bemachtigen in het jeugd- en damesvoetbal. Daarom werd met Guilian Preud’homme een nieuwe CEO aangesteld bij Club NXT en Club YLA.


Blauw-Zwart maakte de voorbije jaren al een inhaalbeweging in het jeugd- en damesvoetbal, dat flink werd geprofessionaliseerd. Om die opmars voort te zetten besloot de landskampioen om een aparte CEO aan te stellen voor beide departementen. En daarvoor kwam men uit bij een oude bekende. Zo viel de keuze op Guilian Preud'homme, zoon van oud-trainer Michel Preud'homme.

Die kent de club natuurlijk behoorlijk goed, bovendien beschikt hij ondanks zijn prille leeftijd (29) over relevante ervaring. "Preud’homme studeerde Burgerlijk Ingenieur aan de universiteiten van Amsterdam, Luzern en Londen. Hij werkte meer dan 5 jaar in strategische functies in Brussels Airport", klinkt het op de officiële kanalen.

KOEN PERSOONS
Voor de sportieve werking zal de nieuwe CEO de hulp krijgen van nog een bekend gezicht. Zo werd Koen Persoons aangesteld als 'Head of Football' van de jeugdopleiding. "De ex-speler van KV Mechelen en KSC Lokeren heeft meer dan 300 wedstrijden in de Belgische hoogste klasse op de teller en brengt dus heel wat football know-how mee. De 2-voudige bekerwinnaar hing dit jaar zijn voetbalschoenen aan de haak en start nu dus een nieuwe uitdaging bij Club NXT."

LEES OOK: 'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Club wordt het beste bestuurd in het Belgische profvoetbal ...

Meest recent

Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

0
0
Frisse wind bij Antwerp: Oosting doet oproep aan fans

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

31
31
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

213
213
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

44
44
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

252
252
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

79
79
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

146
146
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

121
121
Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

16
16
‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Alexis Saelemaekers maakte de overstap van RSC Anderlecht naar AC Milan, maar de afgelopen seizoenen ...

106
106
Sonck roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

RSC Anderlecht won vorige speeldag van Union SG. Het was al een tijdje geleden dat Paars-Wit de ...

305
305
Standard komt met statement over kandidaat-investeerders

Standard Luik is nog steeds op zoek naar nieuwe investeerders. De afgelopen dagen kwam nieuws naar ...

123
123
Parys stampt na op DAZN: Pro League doet deur dicht

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder. Het tv-contract werd stopgezet door het ...

542
542
Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

RSC Anderlecht wist vorige speeldag rivaal en competitieleider Union SG opzij te zetten in de ...

179
179
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

187
187
Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

222
222
Nucleaire ontploffing: oorlog Brys en Eto’o gaat verder

De oorlog tussen Marc Brys en Samuel Eto’o bij Kameroen is al een tijdje aan de gang. Die ...

131
131
KV Mechelen zorgt voor enorme rel: speler in shock

KV Mechelen heeft met Mauro Lenaerts al een eerste wintertransfer binnen. De aanvaller komt in ...

329
329
Anderlecht-fans verbazen met boycot: al derde keer

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken vertrouwen getankt. In de competitie werd leider Union SG ...

203
203
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

261
261
TRANSFERUURTJE: ‘Dubbelslag Club Brugge, Anderlecht verrast’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

370
370
‘Drastische VAR-veranderingen op komst: nieuwe regels'

De intrede van de videoref heeft het voetbal enorm veranderd en er lijken nog drastische ...

257
257
'Dure zaak' voor Club Brugge: plannen wintermercato

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League een ferme klap in het gezicht. Tegen ...

442
442
Anderlecht, Genk en Standard balen: spelers vertrekken

Naar goede gewoonte wordt tijdens de winterperiode de Afrika Cup afgewerkt. Op 21 december start het ...

187
187
Rode Duivels houden hart vast: WK-boycot door Trump

De loting voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. De Rode ...

195
195

Meer sportnieuws