Vormer tipt Martinez: "Geen hem een kans"

490 stemmen
Vormer tipt Martinez:

De Rode Duivels zijn vrijdagavond met een afgang van formaat aan hun campagne in de Nations League begonnen. In een uitverkocht Koning Boudewijnstadion kregen de mannen van bondscoach Roberto Martinez een pak slaag: 1-4. In aanloop naar de volgende match tegen Polen dingen dan ook enkele veranderingen zich op.


Op een degelijke start na, kenden de Belgen behoorlijk dramatisch optreden. Zeker na het uitvallen van Romelu Lukaku en enkele tactische slippers van Martinez, kwamen de Duivels niet meer in het stuk voor. Heel wat spelers bleven bovendien onder hun gewenste niveau. Het middenveld werd bijvoorbeeld overlopen, terwijl de defensieve blunders zich opstapelden. Met name Dedryck Boyata kende een bijzonder ongelukkige wedstrijd achterin. Zeker wanneer hij in balbezit kwam zag het er echt niet goed uit en zo lag hij aan de basis van verschillende tegengoals.

De vraag is dan ook of bondscoach Martinez achterin moet blijven vasthouden aan de sterkhouder van Hertha Berlijn. Maar veel alternatieven zijn er momenteel niet voorhanden. "Boyata heeft geen beste beurt gemaakt, dat is duidelijk", analyseerde Marc Degryse achteraf bij VTM 2. "Jason Denayer (die moest afhaken wegens een blessure, red) is misschien net iets beter, die heeft iets meer snelheid. Maar ook hij is niet de echte top."

BRANDON MECHELE
Denayer zal er bovendien ook in de komende drie wedstrijden niet bij zijn. Martinez heeft echter nog enkele alternatieven in zijn selectie. Club Brugge-aanvoerder Ruud Vormer, die werd opgevoerd als gelegenheids-analist, vindt bijvoorbeeld dat zijn ploegmaat Brandon Mechele de kans moet krijgen. "Als je Boyata ziet spelen, dan kan je net zo goed Brandon een kans geven", aldus de Nederlandse middenvelder. Afwachten dus wie aanstaande woensdag in de achterhoede zal postvatten.

LEES OOK: Zwaar dilemma Garcia: "Dat duo mag blijven staan"

Mechele moet tegen Polen zijn kans krijgen in de basisploeg ...

Meest recent

Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

27
27
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

23
23
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

24
24
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

67
67
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

66
66
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

77
77
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

57
57
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

92
92
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

32
32
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

86
86
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

153
153
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

220
220
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

501
501
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

62
62
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

174
174
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

454
454
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

861
861
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

121
121
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

367
367
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

176
176
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

699
699
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

600
600
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

20
20
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

183
183
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

377
377

Meer sportnieuws