Vormer tipt Martinez: "Geen hem een kans"

490 stemmen
Vormer tipt Martinez:

De Rode Duivels zijn vrijdagavond met een afgang van formaat aan hun campagne in de Nations League begonnen. In een uitverkocht Koning Boudewijnstadion kregen de mannen van bondscoach Roberto Martinez een pak slaag: 1-4. In aanloop naar de volgende match tegen Polen dingen dan ook enkele veranderingen zich op.


Op een degelijke start na, kenden de Belgen behoorlijk dramatisch optreden. Zeker na het uitvallen van Romelu Lukaku en enkele tactische slippers van Martinez, kwamen de Duivels niet meer in het stuk voor. Heel wat spelers bleven bovendien onder hun gewenste niveau. Het middenveld werd bijvoorbeeld overlopen, terwijl de defensieve blunders zich opstapelden. Met name Dedryck Boyata kende een bijzonder ongelukkige wedstrijd achterin. Zeker wanneer hij in balbezit kwam zag het er echt niet goed uit en zo lag hij aan de basis van verschillende tegengoals.

De vraag is dan ook of bondscoach Martinez achterin moet blijven vasthouden aan de sterkhouder van Hertha Berlijn. Maar veel alternatieven zijn er momenteel niet voorhanden. "Boyata heeft geen beste beurt gemaakt, dat is duidelijk", analyseerde Marc Degryse achteraf bij VTM 2. "Jason Denayer (die moest afhaken wegens een blessure, red) is misschien net iets beter, die heeft iets meer snelheid. Maar ook hij is niet de echte top."

BRANDON MECHELE
Denayer zal er bovendien ook in de komende drie wedstrijden niet bij zijn. Martinez heeft echter nog enkele alternatieven in zijn selectie. Club Brugge-aanvoerder Ruud Vormer, die werd opgevoerd als gelegenheids-analist, vindt bijvoorbeeld dat zijn ploegmaat Brandon Mechele de kans moet krijgen. "Als je Boyata ziet spelen, dan kan je net zo goed Brandon een kans geven", aldus de Nederlandse middenvelder. Afwachten dus wie aanstaande woensdag in de achterhoede zal postvatten.

LEES OOK: Mechele: "Gebeurden dingen die ik nog nooit zag"

Mechele moet tegen Polen zijn kans krijgen in de basisploeg ...

Meest recent

Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

0
0
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

28
28
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

119
119
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

134
134
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

47
47
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

229
229
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

25
25
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

383
383
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

279
279
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

308
308
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

125
125
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

60
60
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

111
111
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

91
91
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

44
44
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

202
202
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

245
245
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

128
128
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

76
76
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

747
747
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

515
515
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

273
273
Doku én De Bruyne op de bank tegen de VS?

De Belgische supporters zijn nog aan het bekomen van het mirakel in Seattle. De Rode Duivels zetten ...

304
304
Lierse blijft gaan: volgende toptransfer al binnen

Daags na het transfernieuws van Marko Mitrovic komt Lierse weer met een versterking opdraven. De ...

115
115
Kompany speelt grote rol in monstertransfer Bayern

Vincent Kompany hoopt ook volgend seizoen weer hoge ogen te gooien. Afgelopen seizoen werd Bayern ...

78
78

Meer sportnieuws