'PSG denkt aan ex-speler Standard als nieuwe coach'

138 stemmen
'PSG denkt aan ex-speler Standard als nieuwe coach'

Er staat heel wat te gebeuren bij Paris Saint-Germain. Naar verluidt zou de Parijse club eraan denken om afscheid te nemen van zowel sportief directeur Leonardo als trainer Mauricio Pochettino. Om die laatste te vervangen, hebben ze al enkele vervangers in gedachten in het Parc des Princes.


Volgens The Telegraph zou José Mourinho de nieuwe coach gaan worden in de Franse hoofdstad. Maar dat werd al snel van tafel geveegd door CalcioMercato. Dat medium meldde dat de Portugees geen zin heeft in een avontuur bij PSG en graag bij AS Roma wil blijven. Met die club won hij dit jaar de allereerste editie van de Conference League. Er werden al enkele andere namen genoemd. Foot Mercato laat de naam vallen van Marcelo Gallardo, de coach van River Plate. Ook Christophe Galtier (OGC Nice) wordt genoemd.

Er zou nu een verrassende bekende naam aan de lijst toegevoegd zijn. Volgens BeFoot denkt PSG nu immers ook aan Sergio Conceiçao, ex-speler van Standard. De Portugees heeft op dit moment de sportieve touwtjes in handen bij Porto. Hij bezorgde de club dit jaar de Portugese titel. Conceiçao heeft nog een contract tot midden 2024 bij de topclub uit eigen land.

STANDARD

Conceiçao speelde van 2004 tot 2007 bij Standard. Hij speelde 90 duels voor de Rouches en was daarin goed voor 22 goals en 20 assists. Conceiçao speelde verder ook voor verschillende Italiaanse clubs, zoals Lazio Roma, Internazionale en AC Parma. Hij kwam ook uit voor onder meer Porto en PAOK Saloniki. Voor de Portugese nationale ploeg verzamelde hij 56 caps (12 goals).

LEES OOK: 'WK-smaakmaker zorgt voor duurste zomertransfer van 2026'

🚀

Moet PSG voor hem gaan?

Meest recent

Anderlecht verrast: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

48
48
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

74
74
Garcia slikt bittere pil: Doku out versus Nieuw-Zeeland?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

77
77
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

265
265
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

434
434
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

247
247
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

91
91
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

33
33
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

367
367
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

46
46
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

428
428
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

641
641
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

117
117
Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

102
102
Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Hans Vanaken wordt in de basis geschreeuwd door bepaalde analisten. Maar Rudi Garcia gaat dan knopen ...

298
298
Chadli corrigeert Garcia: "Zij hadden sneller moeten komen"

De Rode Duivels likken hun wonden na een nieuwe ontgoochelende prestatie op het WK. Na de ...

124
124
Drukte bij Lommel: 4 vertrekkers, 3 anderen kunnen blijven

Lommel SK wist het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 te pakken. De Limburgers ...

45
45
Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Felice Mazzu hopte de voorbije jaren al tussen heel wat Belgische clubs. De ervaren trainer moest ...

93
93
Transfers: aanwinsten voor Charlerloi, Beveren, La Louvière

Door het WK is het nog even wachten op echte toptransfers, maar heel wat kleinere clubs zijn wel al ...

204
204
Mokerslag Duitsland: einde WK voor sterkhouder

Drie landen zijn op dit moment al zeker van kwalificatie voor de knock-outfase van het WK. Naast ...

39
39
Vanden Borre veegt de vloer aan met Garcia

De Rode Duivels moeten door het stof nadat ook hun tweede wedstrijd op het WK een ontgoocheling ...

221
221
Exodus gaat verder: STVV kondigt volgende vertrekker aan

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, dat het uiteindelijk afsloot op de derde plaats in de ...

50
50
Alderweireld ziet énorm probleem: "Al 3 à 4 toernooien"

Voor de Rode Duivels is het WK bijzonder ontgoochelend begonnen met een schamele twee op zes tegen ...

420
420
'Monsterlijke aanbieding voor Leandro Trossard'

De Rode Duivels konden zondagavond niet winnen van Iran en bleven steken op een 0-0. Ook Leandro ...

210
210
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haakt af, domper voor Tzolis'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

536
536

Meer sportnieuws