'PSG denkt aan ex-speler Standard als nieuwe coach'

door
'PSG denkt aan ex-speler Standard als nieuwe coach'

Er staat heel wat te gebeuren bij Paris Saint-Germain. Naar verluidt zou de Parijse club eraan denken om afscheid te nemen van zowel sportief directeur Leonardo als trainer Mauricio Pochettino. Om die laatste te vervangen, hebben ze al enkele vervangers in gedachten in het Parc des Princes.


Volgens The Telegraph zou José Mourinho de nieuwe coach gaan worden in de Franse hoofdstad. Maar dat werd al snel van tafel geveegd door CalcioMercato. Dat medium meldde dat de Portugees geen zin heeft in een avontuur bij PSG en graag bij AS Roma wil blijven. Met die club won hij dit jaar de allereerste editie van de Conference League. Er werden al enkele andere namen genoemd. Foot Mercato laat de naam vallen van Marcelo Gallardo, de coach van River Plate. Ook Christophe Galtier (OGC Nice) wordt genoemd.

Er zou nu een verrassende bekende naam aan de lijst toegevoegd zijn. Volgens BeFoot denkt PSG nu immers ook aan Sergio Conceiçao, ex-speler van Standard. De Portugees heeft op dit moment de sportieve touwtjes in handen bij Porto. Hij bezorgde de club dit jaar de Portugese titel. Conceiçao heeft nog een contract tot midden 2024 bij de topclub uit eigen land.

STANDARD

Conceiçao speelde van 2004 tot 2007 bij Standard. Hij speelde 90 duels voor de Rouches en was daarin goed voor 22 goals en 20 assists. Conceiçao speelde verder ook voor verschillende Italiaanse clubs, zoals Lazio Roma, Internazionale en AC Parma. Hij kwam ook uit voor onder meer Porto en PAOK Saloniki. Voor de Portugese nationale ploeg verzamelde hij 56 caps (12 goals).

LEES OOK: Lyon stunt bij PSG: Franse titelstrijd weer razend spannend

Moet PSG voor hem gaan?

Meest recent

Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

18
18
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

164
164
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

97
97
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

160
160
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

57
57
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

147
147
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

134
134
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

802
802
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

68
68
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

96
96
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

291
291
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

130
130
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

428
428
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

44
44
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

190
190
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

162
162
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

222
222
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

259
259
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

169
169
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

199
199
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

384
384
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

662
662
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Hij gaat het ver schoppen"

RSC Anderlecht kent een zeer moeizaam seizoen. Er was de Europese vernedering en in de competitie ...

385
385
AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

Om 18u45 zullen de ogen van vrijwel heel Europa op Club Brugge gericht zijn. Dan speelt NXT immers ...

196
196
'Voetbalbond neemt beslissing over toekomst Vertonghen'

Het leeuwendeel van de gouden generatie van de Rode Duivels is inmiddels al gestopt met voetballen, ...

72
72

Meer sportnieuws